למה השמאלנים התגייסו לטובת נעמה יששכר?

marabo

Well-known member
למה השמאלנים התגייסו לטובת נעמה יששכר?

בשיטוט באינטרנט אני רואה המון מקרים של צעירים ישראל שניסו כוחם בהעברת סמים שנתפסו בארצות שונות, הם נתפסו ונידונו לשנים ארוכות, אני זוכר כאלה שנידונו אפילו לעשרות שנים ביפן או תאילנד, לא זכורה לי התגייסות שמאלנית לטובתם. לא זכור לי שהם בקשו שראש הממשלה ידבר עבורם עם מנהיג המדינה בה נתפסו.

די ברור גם שההתגייסות השמאלנית הזיקה לה, הרוסים בצדק לא אהבו שמתערבים להם במערכת אכיפת החוק שלהם ומכתיבים להם איך הם צריכים לשפוט אותה ולכן שפטו אותה בלי רחמים.

כעת הם עוד רוצים שנתניהו ישכנע את פוטין לא פחות ולא יותר להתערב לטובת... מבריחת סמים...
הם אפילו לא מבינים שזה השפלה בשביל פוטין לעסוק בעניינים כאלו. או שהם מבינים את זה...
מתגנבת לי התחושה הפשוטה, היחסים הטובים של נתניהו עם פוטין לא באים להם טוב, הם פשוט מחפשים לחבל בהם עם העניין הזה.

העמק

New member
לדעתי אתה טועה, אין חלוקה ברורה של שמאל ימין בנושא

ומן הראוי שזה בכלל לא יתחבר לפוליטיקה

marabo

Well-known member
הבעיה היא שכל מיני שמאלניות כאן בפורום התגוללו על נתניהו

בעניין הזה.

ספי111

New member
נתניהו עצמו מעורב בעניין ושר החוץ מנסה לעלות על העגלה.

יש מצב לא בלתי סביר שהכול עסקה בין נתניהו לפוטין לטובת הבחירות.

aaa123

Member
מה הסיבה שאתה מקבל את הטענה שהיא הבריחה סמים?

1)מדובר בכמות שהיא כמות לשימוש עצמי ,ויש הבדל בעונש.
על סמך מה שקראתי אנשים אחרים שנתפסו ברוסיה עם כמות דומה של סמים לא קיבלו עונש כה גדול.
&nbsp
2)לא היתה לה כוונה להכנס לתוך רוסיה ורוסיה היתה רק תחנת מעבר.
&nbsp
3)על סמך מה שקראתי נעמה עצמה לא מודה גם שהסמים היו לשימוש עצמי.
הדבר היחיד שהיא מודה בו לפי הבנתי זה בעובדה שהסמים היו בתיק שלה,ולא שהיא ידעה מראש שהם שם.
כלומר לפי גרסת נעמה הסמים הושתלו בתיק שלה על ידי מישהו.
&nbsp

marabo

Well-known member
לרוסיה יש את החוקים שלה

אני לא מומחה בחוק הרוסי ואני לא יודע בדיוק מה עשתה או לא עשתה נעמה, אבל אני כן מכיר את הכבוד הרוסי, מבחינתם, הלחצים לשחררה היו היו פגיעה בכבוד ובשלטון החוק שלהם. זה הדליק אותם ולכן שפטו אותה לחומרה.
מנקודת המבט של פוטין, התעסקות עם מבריחת סמים זה לא לכבודו, זה כמו שיבקשו מממנו לנקות בתי שימוש, הנסיון לדחוף את נתניהו לדבר איתו על זה הוא שגוי ואכן ראינו שלא הועיל.
מה כן?
קודם כל היה צריך לכבד את מערכת החוק הרוסית ולתת לה לשפוט את נעמה בלי שום לחצים ויחצ"נות והפגנות, לא מדובר כאן באסירת ציון אלא במבריחת סמים.
אחר כך לפנות באופן שקט ומכובד לגורמים המוסמכים ברוסיה בבקשת חנינה. זה היה הצעד הנכון שהיה הכי יעיל מבחינתה.
דבר שני, לא יזיק אם הצעירים הישראלים ילמדו שאם הם מבריחים סמים מדינת ישראל ועוד ראש הממשלה לא ירוצו לחלץ אותם, שיקחו אחריות ויפסיקו עם הדבר הזה.

marabo

Well-known member
נתניהו נגרר אחרי הלחץ הציבורי שלא הותיר לו ברירה

במיוחד בשנת בחירות.
אבל לנעמה עצמה זה לא הועיל, זה רק קילקל כפי שהסברתי.

זה כל העניין. אם היא היתה אסירת ציון של משטר שמש העמים שלהם

אז הנבלים/ת הללו היו תומכים/ות בענישתה בכל חומר הדין, כי זה דבר שפוגע בציונות.
&nbsp
אני עוד זוכר את החלאות ממק"י/רק"ח בתקופת בריה"מ כשהם תמכו בדיכוי היהודים שם ובמיוחד הציונים שביניהם שהוקעו כסוכנים ציונים-אימפריאליסטים מחרחרי מלחמה.
&nbsp
אבל הברחת סמים זה דבר שקרוב לליבם ונוגע בציפור נפשם, בייחוד שניתן להפעיל לחץ על נתניהו ולפגוע ביחסים עם רוסיה ללא כל צורך.
&nbsp
מדובר באותם הנבלים שסחטו בעזרת התשקורת שלהם את ביבי הסחיט לשחרר יותר מאלף מחבלים רוצחים תמורת גלעד שליט.

jj25

New member
אזרח אוקראינה,קיבל מאסר עולם על כלום....זדורוב.

מדינה מעצבנת אחת,לקחה אזרח אוקראינה,
סחטו ממנו בתחבולות הודאה ברצח.כמו באינקיויזיציה
של ימי הביניים,
התעלמו לחלוטין מאינספור בדיקות ד.נ.א..
אין טביעות אצבע,אין אפילו סכין....
וזדורוב קיבל מאסר עולם.

jackie111

Well-known member
מאיפה הקרצת את השטויות הללו?

לא מוצא עניין של שמאל או ימין בנושא הזה.
כשמאלן מוצהר לא אכפת לי מהנושא הזה.

marabo

Well-known member
חבריך וחברותיך כאן מיללים עליה בלי סוף וכועסים על נתניהו

על שלא עוזר לה.

jackie111

Well-known member
דברת בלשון רבים

תציג שתי הודעות כאלה של שני כותבים שונים.

למעלה