תגיד שובו,

שאלה קשה
3 הערוצים הישראלים, cnn ולפעמים fox וערוצי טבע, מזפזפ לאל ג'אזירה ופה ושם נופל ונתקע על הופעות מוזיקליות בערבית וכשאני לא רואה משחקי בליארד / סנוקר אז נהנה מאוד מופעי ג'אז בערוץ mezzo.
&nbsp
שמי דוד שובו ואני מכור - כמעט תמיד התחמקתי מסדרות על נסיכות ודרקונים פינת מלכים בריטים וויקינגים, ואז לפני מספר חודשים היו לי נדודי שינה בסיאטל וצפיתי בהיחבא בפרק הראשון של העונה הראשונה של משחקי הכס כדי לראות על מה המהומה, והופ'ס סיימתי לצפות בכל הסדרה המדהימה הזו....

אההה ציינתי מעבר לרק חדשות

ברדיו - ביומיום קלמן ליברמן, ברקאי, צרור, זהבי, נויבך ובסופ"ש ירון אנוש ואלכס אנסקי.

סתוונית333

Well-known member
לא התחברתי למשחקי הכס למרות שניסיתי כמה פעמים

אם כבר פנטזיה אז אני ממליצה על הסדרה "דברים מוזרים " (וכמובן "נוכרייה " )
עוד משהו שעליו אתה ממליץ? ולא פנטזיה ....

דחיתי כמה זמן באמצע המשך צפיה
של כמה סדרות מחוסר זמן כמו העונות האחרונות של וונטוורת', ווסטוורלד, כמובן הגשר ועוד....אם יהיה ערוץ של סדרות משנות ה80 וה90 אני אתמכר לזה קשות - יש כמה סדרות קאלט שהיום לא היו נחשבות מתוחכמות או טכנולוגיות מדי, אבל הנוסטלגיה חזקה מכל כמו חוק וסדר המקורית, wise guy, הפרקליטים, אלי מקביל, פרקליטי la....

סתוונית333

Well-known member
סדרות משנות ה-80 ,90 בשבילי זה לפני הספירה :)

ומודה שאני גם מכורה לחוק וסדר אבל לסדרת הבת מדור מיוחד .
שיקגו מד , האנטומיה של גריי .

תראה את טראומה , המזח, בפנים וליל האירוע . וכמובן את בוקר אחד שהיא יופי של סדרה .

אני ממליצה על סדרות הסטוריות כמו הוויקינגים , שושלת טיודור , הממלכה אבל אני מבינה שאתה לא בעניין.

ליל האירוע ראיתי
אחת הסדרות הכי טובות ומדוייקות שהפיק המילניום החדש ברוח המציאות הגלובלית למרות שזו מיני סדרה, ומשחק נהדר של אחד השחקנים האהובים עליי למרות בעיית הגירוד הקשה בכף הרגל...
&nbsp
לכל שאר סדרות הפנטזיה / מלוכה אני מניח שנגיע לזה לאט לאט...

לאט לאט אני נזכר בעוד סדרות מעולות
כמו הסמויה....אין לזה סוף.
&nbsp
מזל שהתאפקתי מלהתחבר לנטפליקס כי זה לא הגיוני המבחר האינסופי הזה.

סתוונית333

Well-known member
תראה את "בוקר אחד " יופי של סדרה שתי עונות בלבד

ראית את האנטומיה של גריי?

למעלה