שמאלנים,נכון שאתם מבואסים שקורבין השמאלני האנטישמי הובס?

• פותח הנושא hnc
  • פורסם בתאריך

צביקה531

New member
אני לא כאן ולא כאן

יש חיה כזאת ואם לא תפנימו אותה בימין,תתעוררו מאוחר מדי.
לחיה הזאת קוראים מרכז. וכל הקיצוניים הן מימין והן משמאל עלולים להעלם.
מר"צ תמצא את עצמה יחד עם סמוטריץ ובן גביר מחוץ למשחק.
העם צמא לשפיות. לא ראש ממשלה שמתמודד שום עם לא פחות מ 3 כתבי אישום
ומנסה תוך כדי להשיג חסינות. הוא לוקח את המדינה לסיבוב שלישי רק כדי להגן על עצמו מאימת הדין.
טוב עשו כחול לבן שפסלו אותו אישית.
שיקבל גם 50 מנדטים. הפוליטיקה הישראלית צמאה לערכים. איבדנו את זה ובגדול. אסור ששליחי העם הערכיים (ולשמחתינו נותרו כאלה בודדים)
יישרו עם זה קו. כל אדם הוא זכאי כל עוד לא הוכח ההפך.
הכוונה היא לכך שלא שולחים אדם לכלא כל עוד לא קבע זאת השופט.
מראש הממשלה מצופה יושר כפליים. מה שנכון לגבי אזרח יש להחמיר עם שליח ציבור יותר. מה ההגיון ששר חייב להתפטר אם יש לו כתבי אישום וראש הממשלה לא.
זה חוקי נכון. במילים אחרות כשר אבל מה זה מסריח...
מי שעומד כאן היום למבחן ערכי זה לא ראש ממשלה,לגביו הכל כבר ברור.
הוא שם זין על המדינה.
סולם הערכים שלנו המצביעים עומד כאן למבחן. האם נעבור אותו בהצלחה?

יפה! זה "ביקורת" ולא "לכלוך".

יש הרבה מהדברים שכתבת שאני כתומך ימין מאוד מזדהה.
"ביקורת" יש בה כדי לשכנע ולעורר דיון ציבורי שיש בו כדי לשכנע.
אבל "לכלוך" לא משכנע! וכל ביקורת ש"מטובלת" בלכלוך, תביא למצב שהדיון יהיה רק על ה"לכלוך", על על התוכן.
ובנוסף, הלכלוך הזה יישמש את הימין נגד המלכלך, יען להראות כמה הוא מלוכלך ובכך להשיג 3 מטרות:
1. להוציא מתוכן את ה"ביקורת" ש"עלולה" לשכנע
2. להכפיש את המלכלך
3. לגרום לתחושת גועל שיש בה כדי להוציא תומכים מהמחנה המלכלך.

אני משוכנע שאתה מבין על מה אני מדבר, לא?

hnc

New member
תגיד, יש לך בעיה בהבנת הנקרא?

קורבין השמאלני אנטישמי. קורבין אנטישמי ולא כל השמאל בעולם, ובטח שלא השמאל בארץ.
מה שכן, בארץ יש שמאלנים קיצוניים שהם אנטישמים כמו כמה מאלה שתומכים ב-BDS.
עכשיו הבנת או שאתה צריך עוד הסבר כדי שלא תמשיך להתבכיין על הסתה שלא היתה?

סטילהוק

New member
אף אחד פה בפורום ממה שאני ראיתי לא תמך ולא תומך בקורבין

וטוב מאוד שהוא לא נבחר. חבל רק שהאמריקאים לא השכילו לעשות את מה שהבריטים עשו ולא לבחור באנטישמי כנשיא שלהם אבל זו כבר הבעיה שלהם ושל היהודים האמריקאים שעוד מוחאים לו כפיים ומריעים לו בזמן שהוא מטיח להם בפניהם שהוא שונא אותם ומכנה אותם "רוצחים ברוטאליים ולא נחמדים בכלל שכל מה שמעניין אותם זה רק כסף וממון", כך לא מתבטא נשיא שאוהב יהודים, ככה מתבטא נשיא אנטישמי. וזה שהוא בעד ישראל זה משתי סיבות עיקריות: 1. שלדון אדלסון היהודי מממן את קמפייני הבחירות שלו והוא גם המממן של נתניהו ובעל הביביתון. 2. טראמפ צריך את קולם של האוונגליסטים בשביל לזכות בקדנציה שנייה, והוא יודע שהאוונגליסטים תומכי ישראל ושאם הוא יבגוד גם בנו כמו שכבר בגד בכורדים בני בריתו ונתן אור ירוק לארדואן הרודן המוסלמי הקצב מאנקרה לבצע בהם טיהור אתני, עד ששני בתי הנבחרים יצאו בגינוי נגדו לגבי זה והוא נאלץ למהר ולעצור את זה, לא לפני שכבר נרצחו לא מעט נשים וילדים כורדים ומנהיגת הכורדים עצמה שנאנסה ונרצחה, האוונגליסטים לא יצביעו לו. זה למה טראמפ עושה עדיין את ההפרדה בין ישראל ליהודים. אך לא מסתיר כבר כלל שהוא שונא את היהודים, ואף אמר להם את זה בפניהם שם בכנס בפלורידה. הבעיה שהם כל כך סתומים כנראה שהם אפילו לא קלטו מה שהוא אומר להם.

hnc

New member
לא שכחת שהבת של טראמפ ונכדתו יהודים?

ובלי להזכיר שמות, יש פה יותר מאחד שתמך בקורבין ויתמוך בכל מה שנגד מדינת ישראל ואני לא מתכוון אליך.

צביקה531

New member
אני, להתבכיין?

כל המדינה כולל אותך צריכה להתבכיין.
תראה לאן הגענו. ראש ממשלה עם 3 כתבי אישום
על פי כל הסקרים עובר את ה30 מנדטים.

צביקה531

New member
מעניין..

למה פרקליט המדינה מסתובב מאובטח?
תן לי לנחש... כי הוא מאויים?
ומי לא? כל מי שמתנגד לשלטונו של ביבי הוא בוגד?
אפילו בתוך הליכוד, גדעון סער קרא תיגר על ביבי ודרש פריימריס, הכי לגיטימי והכי דמוקרטי שיש, גם הוא בוגד.
האם לא הפכתם לכת פנאטית?

hnc

New member
בדרך כלל מי שמכליל כמוך הוא טיפש.

כל אלה שהזכרת הם מיעוט כמו שיש מיעוט בשמאל שתומך ב-BDS לדוגמה.

עכשו? הסמאל תמיד היה אנטישמי מאז שבא לעולם לפני כמעט 200 שנה

עוד מימי באקונין, מארקס ופרודהון.ועד היום כשהוא חובר לערבו-איסלאמים ונאצים נגד העם היהודי ומדינתו.

וכך כתב פרודהון, מאבות ה'סוציאליזם' וה'אנארכיזם' על היהודים:

כמו מיכאיל באקונין, מעריצו, ביטא גם פרודון דעות אנטישמיות חריפות. את היהודי הוא תיאר: "היהודי במזגו אינו יצרני, הוא לא חקלאי ולא תעשיין ואפילו לא סוחר אמיתי. ... הוא תמיד רמאי ופרזיטי בעסקים כבפילוסופיה. ... הוא האלמנט המרושע, שטן, אנגרה מניו, המגולם בזרעו של שם." בנוסף, פרודון ראה ביהודי תומך של המשטר המרוכז השנוא. בהתאם לכך הוא הציע במחברותיו, כבר בשנת 1847, כי "הגזע הזה [היהודי] מרעיל את כל מה שהוא נוגע בו... יש לדרוש את גירושו מצרפת, פרט לאנשים הנשואים לצרפתיות. יש לבטל את בתי הכנסת, לא לאפשר להם לעבוד בשום עבודה, לרדוף ולבסוף לחסל את הפולחן הזה... היהודי הוא אויב האנושות. יש הכרח לשלוח את הגזע הזה בחזרה לאסיה או להשמיד אותו... באש או בגירוש, היהודי חייב להיעלם..."[2].
&nbsp
https://he.wikipedia.org/wiki/פייר-ז'וזף_פרודון#אנטישמיות

זה אחד מהאבות המייסדים שלכם, יחד עם המומר האנטישמי מארקס

להחזיק לכם מראה מול הפרצוף הסמאלני הנאלח.

למעלה