כולנו חייבים בחשבון נפש

משפחה של משומדים....אם כולנו היינו כמותך

ניתן היה למסור את המדינה למוסלמים ולעוף מפה....נכדים גויים , חצויים , חסרי עבר ועתיד, חסרי מורשת , חסרי תחושת שייכות , מבולבלים....אולי יהיה להם עץ אשוח בבית....

הבן שלך צעד בעקבותיך....התפוח לא נפל רחוק מהעץ.

2000 שנות גלות חלפו עלינו בגלות ועד שהגענו למדינה יהודית משלנו ופה...פה אנחנו מתבוללים ?

האמת , אני דווקא שמח על הסתלקותך מאיתנו , מי בכלל צריך את שושלתך האוטואנטישמית אשר מחלישה אותנו.....עלוב נפש שמאלני.

לא להתחתן עם מוסלמים. אלה פרימיטיבים , ורבים ה"בעלים"

הערבים שהם אלימים. והמשפחה שלהם גם רודפת את היהודיה שהמוסלמי התחתן איתה.
אבל יהודים, אירופיים, שרק אחד ההורים שלהם יהודי? מה רע בהם? הם באו לכאן, הם רוצים להסתפח לעם היהודי בציון, הילדים שלהם משרתים בצבא, לישראלי להתחתן בהם זה לא "להשתמד", כמו שהיה בגלות, כשיהודיה או יהודי התחתנו עם נוצרים. התפיסה החרדית הזאת היא קפואה ומפגרת, כמו כל התפיסות שלהם.

אוהווו , התשובה לפוסט שלך ארוכה ואני צריך זמן

לנסח אותה בראשי אך מפני שאני מעט קצר בזמן אשתדל לתמצת.

סקר אשר דגם כשבעים אלף" יהודים" בארה"ב קבע כי משנת 1950 ועד היום מחצית מיהדות ארה"ב התבוללה...

היום יש רבע יהודים , שמינית יהודים , חצאי יהודים וכן הלאה.... תהליך הנמשך דורות על גבי דורות אשר במהלכו הגזע היהודי הולך ונעלם , הולך ונכחד ......עד כי יעלם לחלוטין כמו עשרת השבטים האבודים....

העם היהודי מצוי במאבק איתנים עם האיסלאם על זכותנו על חבל הארץ ההיסטורי עליו אנו חיים....תביעתנו עליו נעוצה ביהדותנו ואם תאבד ברבות הזמן נאבד גם את ארצנו לאיסלאם.

האינטרס הלאומי שלנו מבוסס על דת משותפת , היסטוריה , מורשת וכן הלאה.....אם נאבדם יאבד גם המאחד בינינו....נאבד את שותפות הגורל אשר הביאה אותנו חזרה לציון לאחר 2000 שנות גלות.....

חשבת פעם מדוע האורתודוקסיה כל כך מקפידה על גיור קשה ומחמיר ? אם תדעי את התשובה תביני גם את ההקשר לכל מה שכתבתי מעלה.....

אבל לך אין צורך להתייחס לכל מה שכתבתי מעלה כל עוד אינך מתכוונת להתרבות.... מבחינתי את מותרת לכל אדם בעולם.
העם היהודי לא יפיק ממך שום רווח הישרדותי ... אז עשי ככל העולה על רוחך.

יש לך 2 טעויות

1 - ללא התבוללות הצאצאים כולם נעשים עם הסמנים האופיניים . זה לפםי עקרון
הארדי-ווינברג .
2 - בהתבוללות פועל עיקרון ההתכנסות לקבוצות גדולות ולכן התבוללות מעט יהודים עם המוני זרים מביאה לאבדן הייחוד היהודי הגנטי .

צביקה531

New member
ביבי לא מבין את המטריה

באפריל הוא פנה לקול הרוסי במטרה לחסל פוליטית את ליברמן.
הקול הרוסי ברובו המכריע חילוני שרואה בדתיים אורטודוקסיים
איום על אורחות חיינו.
מעבר לזה על פי ההבנה שלנו מי שלא עובד לפרנסתו
וזה לא בגלל סיבות אובייקטיביות (נכות למשל)
בעינינו הם פראזיטים

חבל שאתה לא יודע למה העם שלנו כלכך קטן .

כאשר עמים רבים שרדו והתרבו כעמו הספרדים , האנגלים , הפורטוגזים , הרוסים
באותו זמן העם שלנו
התכווץ
התכוו
התכו
התכ
הת
ה
ואנחנו קורובים להיעלמות .

למה אתה נדחף ודוחף את האף שלך
כמנהג ישראלי ידוע לכל חור?
&nbsp
מי אתה בכלל שתקבע לבן אדם מה לעשות ועם מי?
&nbsp
לפני שאתה עונה עוד תגובה מטופשת עם פרחים, תנסה להיות בן אדם לפני שאתה מייצג מליוני יהודים מההיסטוריה היהודית עוד מהתקופה שאבו אבותיך לא רחצו ידיים כשיצאו מהשירותים היישר לעיסוקם....

אני מוקיע אוטואנטישמים מזוהמים דוגמתך

ודוגמת חבריך....מדובר במצווה.

מתבוללים....איזו בושה....

לצערי
אתה מחלל שבת ולכן לא נוכל לדון עימך על מהות היהדות כי חלילה אואשם בתור מי שגורר צדיקים כמוך לדבר עבירה.

....ילדון אוטואנטישמי בעל חוש הומור לא רע בכלל

איציק3332

New member
עצוב על הבן שלך אבל אין מה לעשות

אתה צריך לקבל את ההחלטות שלו אלה חיים שלו.עדיף שיתחתן עם יהודיה.הם סתם מסתבכים ומסבכים את ההמשכיות שלהם.גם אתה משתמשים בשמות גנאי ויורדים על הצד שלנו.תל אביב סתם עיר מסריחה.אבל יפה לראות בתל אביב את החופש של אנשים להיות מי שהם.דו קיום עם הערבים אתה כן רואה?זאת הבעיה שלכם עם החרדים אתם לא רואים דו קיום ומחפשים מלחמת אחים ועם האוייב שרוצח אתכם אתה רוצים ומתחננים ותרדו גם על 4 בשביל דו קיום איתו

צביקה531

New member
אתה שומע אצלי צער?

על בחירה של הבן שלי?
אני מסתכל על אדם כאדם. שיוכו הדתי הוא נתון, לא יותר.

איציק3332

New member
מאחל להם טוב אבל אני לא מאמין בזה

לרוב זה נכשל. האישה היא רוסיה ישראלית וחצי יהודיה?

הראשונה שצריכה חשבון נפש זו המורה שלך

שלא לימדה אותך מספיק טוב , וגדלת להיות אדם שטחי נעול וחסר מעוף.
אם לא היה את עניין טראמפ עוד הייתי סולח לך על הבורות.
אבל חקירת טראמפ בחדשות ואתה שומע מצויין שבמקרים שכאלו כאשר עתיד השלטון על כף המאזניים המערכת המשפטית איננה פועלת לפני הסכמת 2 בתי הנבחרים.
בארצות הברית ובכל העולם הבינו שבמקרים כאלו חיבים להגביל את בית המשפט כדי להמנע ממה שקורה בארץ, מתפירת תיקים ממניעים פוליטיים.
ובכל זאת אתה מקשקש את עצמך לדעת וטוען שזהו עניין שאמור להיות נידון בבית משפט .
\אתה ממשיך לקשקש על השופטים הנעלים מכל אדם שאנחנו חייבים להאמין שאין להם שום שיקולים זרים חלילה.

ומה נעשה עם המושחתים הגדולים ביותר, שנמצאים בבתי המשפט?

מה נרוויח אם במקום המנהיגים המושחתים נמליך על עצמנו שופטים מגה מושחתים?

למעלה