נשקול הצעת חנינה תמורת פרישה חחחחחחחח

נשקול הצעת חנינה תמורת פרישה חחחחחחחח

ואללה מדינה מטומטמת עם פוליטיקאים מושחתים ודפוקים.
תסבירו לי איך הנשיא יכול לחון אדם שלא הורשע במשפט?
חחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחח

חחח

ח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אוי הבטן שלי כואבת ואני מפליץ בלי הפסקה חחחחחחחחחחחחחחחח

אז שיהיה לכם ברור אני מפליץ על הפוליטיקאים האלה שמציעים לנתניהו חנינה תמורת פרישה.
איזה צחוקים.

סטילהוק

New member
ע"י חקיקה בכנסת חתיכת דפקט מהלך

אם תהיה לה רוב נתניהו יקבל חנינה בתמורה לפרישתו. אך לא די בפרישתו של השרלטן המושחת, הוא יצטרך להודות בכל פשעיו ולבקש סליחה ומחילה, קודם כל מאזרחי המדינה שהוא שיקר רימה והונה והחזיק כבני ערובה במשך למעלה משנה, כדי להשיג לעצמו חסינות ולחוקק לעצמו חוק חסינות משחיתות שיאפשר לו ולמושחתים כמוהו להמשיך ולעסוק בשחיתות גם בעתיד בשקט ובאין מפריע, כשהוא מנצל את כוחו ותפקידו הציבורי לרעה כדי לעשות ביתו ולהגדיל את חשבונות הבנקים שלו. אם הוא לא יודה ולא יבקש סליחה ומחילה לא תהיה שום חנינה. גם אם יסכים לפרוש מהפוליטיקה ולהתרחק מהקופה הציבורית.

סטילהוק

New member
הוא גם לא יוכרז כמושחת, כי שחיתות זו לא עבירה, זו התנהלות

אם הוא יוכרז הוא יוכרז כעבריין, לא כמושחת, והוא יוכרז כעבריין שללקח ונתן שוחד, רימה והונה והפר אמונים, עבירות שעל כל אחת מהן יש גם אות קלון. אין הכרזה על אדם כמושחת, שחיתות זו התנהלות, לא עבירה על החוק. מתי כבר תכניס את זה למוח שלך?

evglev1

Well-known member
מנהל
אז אתה בעצמם אומר

שיש שחיתות חוקית ויש שחיתות לא חוקית?

סטילהוק

New member
לא, מה שאני אומר זה ששחיתות זו התנהלות, לא עבירה על החוק

עבירה על החוק בשום פנים לא חוקית, אין עבירה על החוק חוקית מעצם היותה עבירה על החוק. אבל עבירה על החוק, כל עבירה על החוק צריכה להיות ספציפית, כמו למשל שוחד, מרמה, הפרת אמונים, אונס, גניבה, רצח, הטרדה מינית וכו'... אין דבר כזה עבירה על החוק שנקראת שחיתות, שחיתות זו התנהלות.

ה כ ל

New member
אבל המושחת הודה, הוא רק טוען שזה בסדר לקבל מתנות במאות אלפים

חחחחחחחחחחחחחחחח ל

דביל.
חנינה יכול לקבל רק מי שהורשע בבית משפט ונמצא אשם ונגזר עליו עונש.
אי אפשר לתת חנינה למי שלא הורשע בדין.

שיגידו לסגור לו את התיקים כמו שסגרו לשרון את התיק שוחד.

אוי כמה שאתם אידיוטים.
חחחחחחחחחחחח

היה תקדים אז זה אומר שזה בסדר?

זה צחוק מהעבודה על הציבור.
בזבזו כספי ציבור על החקירות ועכשיו זורקים הכל לרוח?
האם לציבור אין זכות לדעת את האמת?
האם יש להם זכות להשאיר את הציבור בלי לדעת את האמת?

סטילהוק

New member
רק כשמדובר בנתניהו אין לציבור זכות לדעת את האמת

לא ככה ליכודניק שפוט של נתניהו?

כשמדובר בכל אחד אחר יש לציבור שפוטי נתניהו את הזכות לדעת את האמת, אך כשמדובר בנתניהו אין לציבור זכות לדעת את האמת, אז יש זכויות רק לנתניהו.

לפעמים תוהה אני האם אתה מטומטם אמיתי או שאתה עושה בכוונה.

מה כתבתי יה אנאלפבית?
כתבתי שצריך להמשיך בתהליך של המשפט של נתניהו עד להחלטה סופית לזיכוי או לאישום.
המערכת המשפטית חייבת את זה לציבור הישראלי. לציבור יש זכות לדעת האם נתניהו אשם בעברות המיוחסות לו או זכאי.
כל עסקה אחרת היא זילזול בציבור.
הוא גם טוען שהוא חף מהאישומים נגדו והמערכת חייבת לאפשר לו להגן על עצמו.

סוהי 7

New member
האם אנשי השב״כ הודו ברצח???

נתניהו לא יכול ״לחוקק לעצמו חוק״ ...לצורך כך דרוש רוב בכנסת וזה אומר עוד 60 חברי כנסת מלבדו.אבל מי מינה אותך לשופט על המוסמך לקבוע מי מושחת,מי פושע,מי עבריין ומי אשם בשחיתות?....מי בכלל האשים אותו בניצול מעמדו לצורך ״עשיה לביתו״???....מי חוץ מעולה נפש קטן וטיפש עם פה גדול ומזוהם מהסוג הירוד שלך לוקח על עצמו את היכולת הזאת הטמונה בקושי בקצות האצבעות.
אני אישית נגד מתן חסינות אלא לעמידה מול בית המשפט והוכחת החפות או גזירת הדין כפי שנהוג במדינת חוק.

למעלה