כולנו חייבים בחשבון נפש

דוד המלך היה הנין של רות המואביה , אז ?

מה בדיוק אתה מחדש לי ?

תקשיב , לאחרונה הוכחת את עצמך כבר שיח ילדותי למרות שקוויתי שתוכיח בגרות והגינות....

אז למה אתה מקלל את צביקה ובנו ? האיש התחתן עם גוייה למחצה .

זה הרבה יותר טוב מרות המואביה .
אלמלא עזרא הסופר ילדי הזוג נחשבים יהודים .
ואם הם יישארו בישראל בניגוד ליהודי בבל
אז אולי אפילו יגיע אחד מהם למעמדו של דוד המלך = דבר שאין לדעת .

אתה מיתמם אם אינך מבין מדוע אני מוקיע אותו.....

אתה יודע , בעברי הרחוק החזקתי אפילו בתעודה של מורה דרך.... { הייתי מוציא טיולים למצדה , ירושלים , יודפת ועוד.....עד כדי כך.
אני יכול להבטיחך שכל אדם אשר קיבל הדרכה ממני ...לא ישכח אותה וסליחה על חוסר הצניעות.

פעם ביקרתי בהרצאה של פרופסור בעל שם ודרשתי ממנו את התשובה לשאלה הכיצד דוד הפך מלך כאשר הסבתא רבתא שלו הייתה מואביה ?

הפרופסור ענה כי ככל הנראה , בימי קדם , דת אבותינו נקבעה עלי ידי האב ולא על ידי האם ולכן לא הייתה שום בעיה להושיב את דוד על כס המלכות.

ואז שאלתי אותו מהי הסיבה לשינוי , ממתי הדת היהודית הפכה להיות נקבעת על ידי האם ?

הפרופסור השיב כי משערים שבזמן כיבוש רומא ...ככל הנראה על ידי פומפיוס , נשים יהודיות רבות היו נאנסות וכתוצאה מכך נולדו אין ספור תינוקות אשר ע"פ הדת היהודית לא נחשבו כיהודים.....ואז התקבלה החלטה חשובה אשר הצילה את העם היהודי מהטמעות וכליה והיא "כל מי אשר נולד לאם יהודיה יחשב יהודי"......החלטה זו הצילה את העם היהודי....

אלו דבריו של הפרופסור , לא חייבים להסכים איתם....

דת אבותינו שרדה את ההיסטוריה ואם אנו רוצים להמשיך לשרוד כיהודים עלינו להבין כי רק בעתות הרות גורל ובמקרים מאד מיוחדים ניתן לחרוג בנושא ספציפי זה ולראיה .....האורתודוקסיה היהודית { על מגרעותיה } שרדה את ההיסטוריה.........

צביקה הוא חלאה מתבוללת אוטואנטישמית בזויה , בדיוק כמו רבים מן הכותבים השמאלנים כאן.

אני לא בדיון עם אותו פרופסור . אני בדיון איתך ולך אני כותב

שדיברי הפרופסור שגויים כי אני קראתי את ספר עזרא ואת ספר נחמיה
ושם כתוב בצורה ברורה שעזרא הסופר פסק הלכה
שיהדותו של אדם נקבעת לפי דת אמו היהודיה . לא רומאים ולא אסקימוסים .
זה בקריאה ישירה ללא תיווך .

טוף , עזוב את זה בצד , העיקר שחשפתי אותך לנושא...

בכל מקרה , אני מקווה שהבנת מדוע אני מתעב מתבוללים אוטואנטישמים בזויים כמו צביקה ודומיו.....

הוא לא אוטואנטישמי . הבן שלו מתבולל לפי עקרונות עזרא .

אני בניגוד לרבנים חושב שכלתו יהודיה ולפי מה שנהוג בכל העולם והיה נהוג גם אצלנו נכדיו יהיו יהודים .
מה הרס את העם היהודי זה הקיצוניות הבלתי מתפשרת . בלעדיה היינו העם הכי גדול בעולם .
אצלנו - ייקוב הדין את ההר ותוצאתו - אנחנו נקובים .

זה שאתה חושב שכלתו יהודיה..בניגוד לרבנים זה ממש נפלא

אתה פשוט ילד....לא פעם אני חש שאני משוחח עם ילדון...יהדות ארה"ב נכחדת , בתוך כמה מאות שנים מהיום ויהדות ארה"ב תהיה בבעיה קשה לאללה....
קרא את הכתבה הבאה אשר זו היא כותרתה

"התבוללות, היטמעות, התרחקות: כך מצטמק העם היהודי
58% מיהודי ארה"ב מתבוללים, ובקנדה המצב חמור אף יותר. הצמיחה היהודית נמצאת במגמה שלילית מתמשכת, ומומחים חוזים כי תוך 300 שנים לא יישארו יהודים בצפון אמריקה. ברוסיה המצב לא מזהיר יותר, ורק החרדים מצילים את מצב יהדות התפוצות. מבט על העתיד הדמוגרפי של העם שהובטח לו להיות גוי גדול, עצום ורב"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4860860,00.html

האורתודוקסיה הוכיחה את עצמה במהלך ההיסטוריה.....כל בר דעת מבין זאת ואם אתה מתעקש לא להבין זאת הרי שאתה מנסה להתחכם { תופעה שמאלנית ידועה ומוכרת }

לו הזדמן לי גבר יפה תואר שמכבד נשים מאד ומכבד אותי מאד

(כמובן לא סמרטוט חיוור דם ופאסיבי ), שגם אוהב אותי, את רגשותיי ואת שכלי, את מה שאני, וגם מעריך כראוי את כשרונותיי, והוא לא יהודי, ולו הייתי חפצה בנישואין (אני לא), הייתי יוצרת עמו חברות קרובה. ממילא כולנו, יהודיים וגויים, אנחנו חילוניים. אם כן מה חשוב המוצא? (רק ערבי לא. "כווני החן" של הזכר הערבי כלפי אשה לעתים קרובות מכסים על אלימות נטועה כלפי נשים. ברגע שאת בזוגיות אתו, את מגלה את ה"בְּרוֹך".)

במקרה שלך זה לא משנה...את הרי לא מתכוונת

להביא ילדים לעולם ולכן יש לך אישור ממני לצאת עם איזה בן דת שתרצי....לא שאת צריכה את אישורי , כן ? חחחח

את יכולה לנסות לצאת אפילו עם יהודי ממוצא מזרחי

מה ענין ילדים? זכותה של אשה לא להביא ילדים. מדברים פה על

מציאת אהבה, על זוגיות ברוכה. (אני מתעבת את המילה "זוג" ו"זוגיות". לכן נגיד חברות נפש האם יש זכר שאשה יכולה למצוא עמו חברות נפש? אולי יש. בין היותר טובים, היותר מחונכים, הלא פרימיטיבים.

צביקה531

New member
פנתרית יקרה.

זוגיות, ואני מתייחס בין גבר לאשה (בחד זוגיים לא התנסיתי)
זה הדבר אולי הכי מורכב שיש.
יתכן שעברת בחיים דברים לא נעימים ביחסייך עם בני זוג.
אולי אף טראומטיים. אבל זה רק פועל יוצא של כושר
שיפוט לקוי שלך של המציאות, אולי תבחני מחדש את כושר
קבלת ההחלטות שלך?
זה נכון לגבי עיסוקיך ובעיקר בבחירה עם מי אם בכלל
את רוצה להתעורר בבוקר.
זוגיות אמיתית (בניגוד לסטוץ, גומרים הולכים) היא מאוד מורכבת
ומצריכה היכרות עמוקה יותר עם הפרטנר כדי להגיע להחלטה
האם זה מתאים לך או לא. ותזכרי...
לעולם זה לא יהיה מושלם. שניכם ובכל מצב תצטרכו להתפשר.
אי נכונות לפשרות משאירה אותך כנראה היכן שאת.
את לא נשמעת כמאושרת אלא יותר כמשלימה עם גורלך

מסתבר שגם "משומדים" נאלחים מסוגך יכולים

מידי פעם לפלוט מפיהם דברי חכמה......אכן אכן , במקרה זה אני מסכים עם מרבית דבריך........

חשוב על הנכדים הגויים העתידיים שלך......זכור שאתה גרמת להם להיות כאלה , לא בנך.

עלוב שכמותך.

אל תביאי ילדים , זכותך.

ומבחינתי קיימי מערכות יחסים עם כל מי שתרצי....מוצרי , מוסלמי , נזיר טיבטי , סודני....מה שבא לך.

כל זמן ואין בכוונתך להתרבות , הכל נפלא.

אולי תצליחי למצוא חברות נפש עם מזרחי כמוני ? חחחח

צביקה531

New member
אכן כך

אנחנו משפחה ממוצא רוסי. הילדים שלנו קיבלו חינוך בהתאם.
באופן טבעי הבן הכיר בחורה מאותו מוצא.
חלק גדול מיוצאי חבר העמים אינם יהודים על פי הגדרת ההלכה היהודית. אז מה?

תקשיב ילדון.......

אין הבדל בין לא יהודי אחד למשנהו בכל הנוגע להתבוללות.....אם בנך היה מתחתן עם נוצריה או מוסלמית זה היה היינו הך מבחינתי...הוא משומד לעתיד , מתבולל , הוא גדע במו ידיו את שושלת יהדותו והוא עשה זאת בהשראתך !!!

אתה ירקת בפניהם של אבות אבותיך והוא למד ממך כיצד להתנהג....

תביעתנו על חבל ארץ זה נעוצה ביהדותנו , אם נאבד אותה ברבות הזמן נאבד גם את כור מחצבתנו לאיסלאם אשר עושה את מיטב יכולתו בכדי לדחוק אותנו החוצה מכאן....

תופעת יפות הנפש , האוטואנטישמיות והטיפשות אופיינית ברובה המכריע לשמאל הישראלי אם הייתי מבין קצת על היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה של ה 150 שנים האחרונות....יתכן והיית מדבר אחרת , אם היית מבין מי היה אמין אל חוסייני המופתי של ירושלים שהיה קצין אס אס נאצי...יתכן והיית מדבר אחרת.

אני חילוני לחלוטין ואני מעדיף את אחיי היהודים חרדים אלף מונים על פני התומכים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית....כלומר המיעוט הערבי.

אבל דבריי כלל לא מעניינים אותך , האוניברסליות הנאיבית והמטורללת אשר השתלטה על נפשך גרמה לשכוח לקח היסטורי חשוב הגורס כי "אדם יכול לשכוח את יהדותו אך עליו להיות סמוך ובטוח כי אף אחד לעולם לא ישכח לו אותה"....
דם יהודי רב ניגר במהלך ההיסטוריה בכדי שלעולם לא נשכח לקח זה.

לפני כשבעים שנה האומה התרבותית ביותר בעולם העלתה בעשן השמיימה 6 מיליון מבני עמי { לא בני עמך } ............וכעת , לאחר שסוף סוף הגענו למדינה משלנו עם גבולות מוגנים על ידי צבא עוצמתי אשר יבטיח את בטחונו של העם היהודי המוכה והדואב......דווקא פה בנך מתבולל ? דווקא פה הוא מערער את אחיזתנו על ארץ אבותינו ?

טפי על הפרצוף שלך חתיכת חלאה שמאלנית מזוהמת .....מעשה אבות סימן לבנים.

שלושה בנים יש לי , כולם חילונים לחלוטין בדיוק כמו אביהם , שיהיו בריאים....אני מלמד אותם אותם להיות גאים בדת אבותיהם , במורשתם , בהיסטוריה המדהימה שלהם......הבנת אותי פח אשפה שכמותך ?

מי שמך להטיף לאחרים

מי אתה שתטיף לגבר צעיר עם מי להתחתן
בחירת בת/בן זוג זה ענין אישי לגמרי
ומי שמתחתן עם אחת שהיא לא בת דתו יודע את כל הסיכונים והבעיות שנוצרות
(למשל מאנשים פרימיטיבים כמוך)

למעלה