נקווה שביבי הוא המנהיג האחרון בישראל הזקוק לחסינות

בוזי15

New member
נקווה שביבי הוא המנהיג האחרון בישראל הזקוק לחסינות

זה משאיר לבני הלאום שלנו טעם מר
על שהליכוד מעמיד בראשותו נאשם בעברות כבדות .
במקום למצוא מועמד ישר והגון שלא זקוק בכלל לחסינות

מה אכפת לך איזה מועמד מעמיד הליכוד ?

הרי אם הליכוד יעמיד אדם אשר אינו נקי כפיים הציבור לא יבחר בו...לא כך ידידי ?

מה בשם אלוהים אכפת לך ?

אני אסביר לך מדוע אכפת לך....אתה והחברים השמאלנים הצבועים שלך נמצאים בטראומה מבנימין נתניהו....שוכנעתם כי הוא בלתי מנוצח אלקטורלית וזו הסיבה שאתם הופכים עולמות בכדי להדיחו באופן לא חוקי לכאורה.....

הלאום שלנו לא מזיז את קצה הזרת של שמאלן אנטי פטריוטי מסוגך....בתוך תוכך אתה מבין היטב מה החונטה המשפטית שמאלנית תקשורתית מעוללת לדמוקרטיה הישראלית......ובסתר ליבך אתה תומך בכך.

כולי תקווה שנתניהו יבקש ויקבל חסינות.....נתניהו יועמד לדין אך ורק לאחר סיום כהונתו כרוה"מ ובאקט זה נמשוך את השטיח מתחת לרמת המוטיבציה שלכם לתפור תיקים פליליים לנתניהו {לכאורה} במטרה להדיחו מתפקידו בטרם עת.....

בוזי15

New member
אנו מעדיפים שבראשות הליכוד יעמוד אדם ישר והגון ולא חריין

הליכוד היא מפלגה מאד גדולה והעומד בראשה
משפיע על תדמיתה של ישראל ובמיוחד בתחום הממון
ותאוות הבצע .ולכן הישראלים הפטריוטים מעדיפים
שראשי וחברי כל המפלגות .יהיו ישרים והגונים ולא מושחתים
ולא יקבלו מתנות יקרות באופן רצוף וקבוע !!
כך אנו רוצים .אם אתה רוצה שחריין פגום
יעמוד בראשות הליכוד .תצביע בבקשה עבורו

מדוע לא זעקת ככשמעון פרס קיבל 11 מיליוני שקלים מתרומות

אשר מעולם לא נחקרו עבור פאקינג מסיבת יום הולדת ?

הרי אם נתניהו היה מקבל תרומה של מאה אלף שקל לשם קיום מסיבת יום הולדת זעקותיך הצבועות היו מחרידות את הפורום.....חחחחח

אנו דוגלים באימרה "אדם זכאי עד אשר תוכח אשמתו".....אימרה שאתה וחבריך משתמשים בה רק כשהיא תואמת אג'נדה.....

מה חשבת לעצמך....שתתפרו לראש ממשלת ישראל חליפה של תיקים פליליים לכאורה והוא יעזוב את תפקידו לשביעות רצונכם ? חחחחחח

אני אצביע עבורו זה בטוח !

"השחיתות" טעונה הוכחה בבית המשפט....

אדם נורמלי צריך לתהות על חשד סלקטיבי המוביל אל כתבי אישום סלקטיבים בעוד שהחוק אמור להיות שווה לכולם.......

אכיפת חוק מגמתית היא האמאמא של השחיתות....יש כאלה אשר מאירים על מגרעותיהם באמצעות פנס כיס קטן ויש כאלה באמצעות זרקור רב עוצמה.....

לקחת תיק תקדימי (תקדימי !!!) כמו פרשת 4000 ובאמצעותו להגיש כתב אישום יחיד מסוגו נגד ראש ממשלה מכהן בעוד שאתה מתעלם מ 42 חברי כנסת ישראלים אשר קיבלו לכאורה סיקור תקשורתי חיובי בתמורה לתמיכתם בחוק לסגירת עיתון "ישראל היום" מתחרהו של "ידיעות אחרונות".....מריח מאכיפה מגמתית מסריחה של גופים אשר שמו להם למטרה להדיח ראש ממשלת ימין ממשרתו באמצעים לא חוקיים....קומבינה לכיפוף הדמוקרטיה בחסות משפטית...לכאורה כמובן.

אם בתקופה מסוימת במדינת ישראל היה נוהג לא פורמלי כלשהו בו החוק התעלם ממתן הטבות/תרומות מטעמם של חבריהם של ראשי ממשלה או נשיאים דוגמת אהוד ברק , שמעון פרס , נתניהו ואחרים ....(שלא לדבר על חברי כנסת מסוימים) מדוע שהרבב ידבק דווקא בנתניהו ולא ידבק באחרים אשר פעלו בתקופה מקבילה לתקופת האישום נגד נתניהו בפרשת 1000.....?

יש אלמנט אשר קרוי "נוהג התקופה"......גם החוק להטרדה מינית שונה היום מאשר היה לפני כמה עשורים....מה שאסור היום לא היה אסור בחוק בעבר.....

כל משפטן הגון מבין שלא ניתן לכפות סטנדרטים של העת הנוכחית על מקרים אשר התרחשו בתקופה בה הסטנדרטים היו שונים לחלוטין...סטנדרטים בהם נשיאי מדינה קיבלו "תרומות" בסדר גודל של 11 מיליוני שקלים לשם עריכת פאקינג מסיבת יום הולדת נוסח סיפורי אלף לילה ולילה......

כל כתבי האישום הללו הוגשו בכדי לגרום לנתניהו לפרוש מכסאו....ואם אכן יעשה כן תראי כיצד לפתע תמצא הפרקליטות את הדרך להסדר טיעון מקל אשר במסגרתו נתניהו לא ישב ולו יום אחד בכלא...רק שיפרוש.

אבל אם אכן נתניהו יפרוש בשל האכיפה הסלקטיבית הזאת ידע כל ראש ממשלה עתידי כי חירותו ואיכות חייו תלויה בחונטה המשפטית שמאלנית....זו אשר ברצותה מייצרת תיקים פליליים לכאורה או מתעלמת מהן.....ואז הדמוקרטיה שלנו לא תהיה שווה קליפת שום ....במקומה נקבל שלטון של פקידים אשר אפילו אינם מוכנים להבדק בפוליגרף כמו עובדי ציבור אחרים.....

הפוסט הזה נכתב ע"פ מיטב ידיעתי , הבנתי ודעתי.

תתבגרי ילדתי , הגזענות הנדירה בה לקית משחר ינקותך אינה מצליחה להסתיר לחלוטין ניצוצות של תובנה אשר אני יודע שקיימים בך.....

ספי111

New member
ממש לא.

לא כל שחיתות היא פלילית. הכל עניין של נורמות חברתיות.

מסיבה מאד פשוטה....ברגע בו השמאלנים

ידעו שהם לא יצליחו להדיח ראש ממשלה מכהן באמצע כהונתו...

ברגע בו תדעו כי נתניהו ישפט על כל כתב אישום רק בתום כהונתו המוטיבציה שלכם לייצר תיקים פליליים הזויים יש מאין....תגווע.

ובאופן הזה נצליח לקיים כאן ממשל תקין ונורמלי...גם הדמוקרטיה שלנו תתאושש מפגיעתכם הרעה.

ושיהיה ברור - חוק החסינות מקנה לאוחז בו חסינות רק במהלך כהונתו...לאחר שתסתיים הוא יועמד לדין כמו כל אזרח אחר.

ספי111

New member
אזכיר לך משהו.

לא השמאל עומד מאחורי התיקים אלא המשטרה,הפרקליטות והיועץ המשפטי.
החסינות נועדה להגן על חברי כנסת במסגרת עבודתם. בעולם נורמלי,שוחד לא זכאי לחסינות.

אתה סתם עושה את עצמך נאיבי.....

אתה חלק מהחונטה , אתה יודע היטב על מה אני מדבר.

הנהגת הפרקליטות היא ארכי שמאלנית...ממשק העבודה בינה לבין משטרת ישראל ידוע לכל....במיוחד בתיקים עם פרקליט מלווה אשר אחראי על חוקרי המשטרה....ואין כאן שוחד בכלל יש חשד לשוחד בתיק תקדימי ומוזר של אכיפה סלקטיבית לכאורה...

ברור , רק שהמון אשכנזים עם דמיון לא מזרחי

חושבים בדיוק כמוני.....הבנת גזען ?

אולי אפילו אשתך המשתכנזת העיראקית.....בתוך תוכה חושבת בדיוק כמוני.....

מעניין אם העלבת אותה בעבר באמצעות ביטויים כמו "הדמיון המזרחי המפותח שלך ".....

מסכנה , לחיות עם גזען טהור כמוך זה בטח נורא......

לא ידוע לי על מתנות פרטיות בשווי מיליונים שראשי ממשלה אחרים

קיבלו. ידוע לי על שחיתות של שרון - נקראה "האי היווני " - לא עקבתי אז, כי איני מתעניינת במיוחד בפוליטיקה ובנבחרינו, הם אינם משפיעים על חיי - וילדיו של שרון נשפטו, לא? המערכת המשפטית הענישה את שרון. אשמח אם מישהו פה יחפש וימצא את הפרטים על כל הפרשה. (אולי אעשה זאת אני).
אשר לחוק ולאיסורים בחוק: לא כל התנהגות צריכה להמדד לפי השאלה אם בתקופה מסוימת החוק אסר אותה. יש מה שנקרא "חוש צדק", ואנשים אמורים להתנהג לפיו. למשל, אמנם, בענין הטרדות מיניות: הללו נעשו ונעשות ע"י זכרי זבל. נשים תמיד הרגישו רע בגללן. גברים שהם בני אדם אמיתיים לא מטרידים ולא הטרידו. גבר שהוא בנאדם מכבד נשים כבוד רב. (ואיני מתכוונת בכך שהוא סמרטוט חיוור חסר דם, שאין לו כל משיכה לאשה). משום שנשים הרגישו ומרגישות רע בגלל גבר מטריד, קמו נשים וחוקקו את החוק נגד הטרדות. הצדק וחוש הצדק תמיד קודמים בזמן לחוק.
כך היה גם בקשר לחברות בהן נשים היו מופלות. כלכלית, חברתית, משפחתית. נשים סבלו והרגישו רע. עד שקמו נשים ועשו מהפכה. מיגרו את האפליה. ועדיין יש אפלייה - למשל במקומות עבודה. ונשים נלחמות. גם זה ימוגר. בחברות המוסלמיות י ש פמיניסטיות. והן גאות מאד, ומנהלות מאבק. כמובן המוסדות הדתיים המנוולים שם והנוהגים הנפסדים של גברים הם חזקים מאד בחברות המוסלמיות, אבל סופם שימוגרו.

לדעתי אחרי שתסתיים סוגיית ביבי יש לחוקק חוק חדש

שכל פוליטיקאי שנגע בשחיתות יקבל מאסר עולם
ככה הם ייזהרו יותר

לדעתי המדינה צריכה להפקיע 2 דונם מן הנחלה שלך ולהשיב

לרשותה את כל השטחים החקלאיים אשר מזמן הפסקתם לעבד.......

מה דעתך ?

אבא שלי קנה את הנחלה....
עאלק.....חחחח

למה אתה מדבר על דברים שאין לך מושג בהם?

אבא שלי קנה את הנחלה ממתיישב אחר בשנת 1956
ואני מעבד את האדמות שלי ושל אחרים במושב

בסדר , אם אתה אומר שאביך קנה נחלה

ממתיישב אחר בשנת 1956....אתה בטח יודע על מה אתה מדבר ? חחח....

אני מבין שכל האדמות החקלאיות אצלכם מעובדות....אין שום שטח אדמה אשר עומד כאבן שאין לה הופכין...נכון ?

צריך להפקיע ממכם כל שטח חקלאי לא מעובד אשר עשקתם מן המדינה..... צריך לעשות סוף לחגיגה שלכם......

ולעשות בו מה? להקים בתים למשפחות מזרחיות?

אולי לאפשר לעוד ערסים, אנשי רחוב, להקים שכונה מכוערת מלוכלכת ומלאת פשע?
אגב, בתים בני קומה אחת שהיו בשכנות הוריי (היה להוריי בית בן קומה אחת, עם גינות הסובבות אותו) שאשכנזים גרו בהם, הבתים היו לבנים, היו מרפסות פתוחות, והגינות מלאות צמחים ואור, ועם גדרות חיות, נמכרו ברבות הימים למזרחים. התוצאה היא עכשיו בתים מכוערים, סגורים ומסתגרים, מחופים בלוחות בטעם רע. אדמת הגינות נהפכה לחצר דוחה עם לוחות מלט, הגדרות החיות היפות נהפכו לקירות מלט מכוערים. הנוי, האור, הנעימות, נהפכו לכיעור מסתגר. כתבתי על כך שיר: כמה כואב לבי על ילדותי היפה שנעלמה כך. לא אחזור לבקר שם.

למעלה