דיון
האם לדעתכם ללא האשכנזים השמאלנים

דיון
האם לדעתכם ללא האשכנזים השמאלנים

ישראל הייתה הופכת למדינה ערבית?
אין ספק שהמזרחים הימנים דומיננטים מאוד בתרבותם המזרחית הרעשנית המנהגים המאכלים וכל הסממנים בהם מצטיינת גם האוכלוסיה הערבית.
לו הייתם ערבים הייתם חשים בבית בשכונות מזרחיות ימניות.
אז מה ההבדל בינם לערבים?

marabo

Well-known member
מדוע מטריח אתה על הציבור הקדוש בקושיות אלו בלילה זה?

שכן הימנים המזרחים עם ישראל המה ויהודים טובים ויקרים הם, ולא כן השמאלנין האשכנזים שהפכו למומרין ומשומדין.

המומרין המשומדין הללו משרתים בצבא ונלחמים, ומגינים על חיי

קשקשנים כמוך, שמעבירים את חייהם בהתנדנדות על הגמרא בישיבות, מרמים את האוצר במיצגי שווא , מתרבים כמו שפנים (לאחר ששטפו ראשן של נשים במגזר שלהם), ואוכלים לחם חינם.

marabo

Well-known member
כבודו היה שם ולוטף או ליטף?

או שסתם מוציא דיבה ושם רע על הציבור הקדוש?

וכי אין כדברים הללו ירחם השם? וכי לא מצינו פושעים שכאלה

מורי ישיבות הפוצעים נפשות האברכים הרכים? וכי לא היו כאלה?
ואומר אני שזהו טיבו של בשר ודם שיש בו רחמנא ליצלן גם כהדברים הללו ירחם השם
ואם אין הם כאלה אין זאת אלא שאינם בשר ודם!

אז צא ולמד

ולפתע גם גוטרמן רוצה להיות תלמיד ישיבה
........

אז מה גוטרמן , עכשיו אתה מפנטז על תלמידי ישיבה ? חחחחח

כולנו יודעים לאיזה "אל" אתה סוגד

דווקא עם כלי כמו שלך וודאי תוכל

להיות שם "פופולרי"

הבעיה שמחלל שבת כמוך אינו נחשב יהודי במיוחד לא בישיבות

marabo

Well-known member
כולם מגינים על חייך?

בתור אחד ששרת שרות צבאי מלא + קבע + שנים רבות במילואים אני יכול לומר לך שאלו שמגינים באמת על חייך ולא סתם מעבירים "שירות צבאי" הם לאו דווקא המומרין והמשומדין האלה עליהם מדבר הגוטרמן, לא שאין מהם אבל יש הרבה יותר מהאלו שאתם מכנים "משיחיים" ו"בבונים".
ובאשר לחרדים - לימוד התורה מגן על ישראל לא פחות שמגינים לוחמי גלי צה"ל או עתון במחנה.

אם נתחיל בחשבונות את אמורה להתחפש לשטיח ולסתום

ראשית מדינת תל אביב מפגרת בהרבה מבחינת התגיסות לקרבי אחרי הפריפריה וכל שכן אחרי הדתיים והמתנחלים שהיום פשוט מחזיקים את צה"ל ומתקרבים לשליש ממצבת כח האדם ביחידות החוד.
שנית
וזה קשור לך ולחברותייך המטורללות , אם בהנהלת חשבונות עסקינן כמה נשים הקריבו את חייהן במלחמות ישראל.
כמה לוחמות נמצאות עכשיו יחידות החוד (ללא הגדודים המעורבים שרמת החיילות שלהם נמוכה אפילו מרמת החיילות של צבא עיראק)?
אני לא אוהב לנהל חשבונות בנושא הזה אבל שדווקא פעילה פמניסטית שמאלנית תפצח בטענות שכאלו?

למעלה