שלוש מערכות בחירות בשנה אחת - באדיבות ליברמן.

שלוש מערכות בחירות בשנה אחת - באדיבות ליברמן.

האיש אשר היה חברם הטוב של החרדים , האיש אשר שיתף איתם פעולה אין ספור פעמים בעבר החליט ביום בהיר אחד כי הם גרועים בעיניו בדיוק כמו הערבים ועל כן סירב להיכנס לממשלה יחד
איתם
- ממש נהדר....חחחחח

בשנת 2009 ליברמן קיבל 15 מנדטים ומאז , מבחירות לבחירות , כמות המנדטים לה הוא זוכה נמצאת בירידה מתמדת. הקדנציה האחרונה שלו בתפקיד שר הבטחון שחקה את מעמדו עד דק והביאה אותו אל שפל חסר תקדים של חמישה מנדטים.

ליברמן הבין היטב כי אם לא ינקוט בצעד דרסטי בבחירות הבאות הוא לא יעבור את אחוז החסימה ולכן החליט להמציא את עצמו מחדש באמצעות גנבת האג'נדה של יאיר לפיד אשר מבוססת על שנאת חרדים ובכדי לבסס את אמון הציבור באג'נדה החדשה שלו הוא לקח את חמשת המנדטים שלו והפיל ממשלת ימין......הלכה למעשה הוא גרר אותנו לבחירות פעמיים נוספות רק בכדי להציל את הקריירה הפוליטית הדועכת שלו - גחמותיו האישיות של האיש חסר האחריות הזה עלו למדינת ישראל כמה מליארדי שקלים אשר נותבו ישירות אל מסע המיצוב מחדש שלו בעיני הציבור הישראלי.....

ליברמן מבין היטב שהישרדותו הפוליטית נעוצה ביכולתו לכפות ממשלת אחדות בין הימין לשמאל וזו הסיבה שלא הצטרף לימין או לשמאל למרות ההצעות המפתות אשר הוגשו לו........

היום הוברר כי ליברמן נכשל , הוא לא הצליח לכפות ממשלת אחדות ואני מאמין כי מרבית מצביעיו הבינו כי הישועה לא תבוא ממנו......מצביעי השמאל אשר הצביעו עבורו רק בכדי "לדפוק את נתניהו" ישובו לשמאל......מצביעי הימין ? חלק ניכר מהם מבין כי ליברמן עוד יכול להביא עלינו ממשלת שמאל..........

לאור כל זאת אני מאמין ומקווה כי ליברמן ייחלש משמעותית בבחירות הקרובות....אולי אפילו לא יעבור את אחוז החסימה......הלוואי !

יש פנטזיות של איש ימין נורמלי כמוני ויש פנטזיות חד מיניות

אשר מופיעות במוחם של בני כלאיים מסוגך.....חחחחח

לא גבר ולא אישה.....

jj25

New member
אילו ליברמן היה סוכן סובייטי-ככה בדיוק היה מתנהג.

אין לי הוכחות.אבל,
אילו ליברמן היה מרגל שתול של האויב,סוכן סובייטי,
כמו שהיה השר לשעבר גונן שגב,ככה בדיוק הוא היה עושה.!##
לרוסים,לריגול הרוסי,לא משנה אם ראש-הממשלה יהיה נתניהו,
או גנץ,כי הם אותו הדבר.מה רוצים הרוסים?!
כמו בהתערבות בארה"ב,הריגול הרוסי,רוצה ליצור מבוכה,
שיתוק של מדינה,פלונטר פוליטי.##
זה בדיוק מה שליברמן עושה לנו שוב ושוב.!
אני לא מאשים,ואין לי הוכחות,אבל במבחן המעשה,
ליברמן פועל כאילו הוא סוכן זר אויב.

צריך לבדוק מי משלם לו ומהם נתיבי הכספים הזורמים אליו

כמה מגיע משלאף? וכמה ממאפיונרים רוסיים?

jj25

New member
אף אחד לא יתן דולר אחד,כדי שנבחר יישב באופוזיציה.

זה לא מרטין שלאף.ולא אוליגרך כלשהוא.
כי אף תורם קטן או גדול לא יתן דולר אחד,למי שהוא
אופוזיציה.##

ליברמן הצליח! אתה מלכלך עליו מתוך תיסכול על שהצליח.

1. ליברמן מנע ממשלת הלכה/חסינות, מתסכל את נתניהו ותומכיו.
2. ליברמן מנע ממשלת שמאל בתמיכת הערבים, מתסכל את השמאלנים.
3. ליברמן הוכיח שהוא איש עקרונות ושלא ניתן "לקנות" אותו, מתסכל את אלו שטענו אחרת.

מי שלא רוצה מדינת הלכה, מי שלא רוצה חסינות לנתניהו, מי שלא רוצה ממשלת שמאל בתמיכת הערבים, שיצביע לליברמן!!!
כי אם לא יהיה לו את הכוח, אחד מהתסריטים אלו יתקיים.

תסכול ? בהחלט כן , זה לא סותר את אמיתות דבריי.

וכדאי שתפסיק להשתמש בכינוי "השמאל דוחה ומזיק" - אתה אחלה שמאלן.

1. אני חילוני לחלוטין ואין לי שום בעיה עם הסטטוס קוו הקיים בין חילונים לדתיים, ניתן לשפר פה ושם אך לא על זה תיכון או תיפול ממשלת ימין...ומי שמפיל ממשלת ימין בשל זוטות אשר מעולם לא הפריעו לו בעבר זה אדון ליברמן הגחמני וחסר האחריות.

2. אם ליברמן היה מקים ממשלת שמאל הוא היה מאבד את גרעין מצביעיו
הימניים
..חחח

3. בקיצור , שום עקרונות ושום כלום - זגזגן חסר אחריות אשר גרר מדינה שלמה למערבולת מטורפת רק בכדי להציל את הקריירה הפוליטית הדועכת שלו ואני מאמין שהפעם זה יתפוצץ לו בפנים.....מצביעיו יתפכחו מאשליית ממשלת האחדות ללא חרדים אשר מכר להם ורובם ישובו אל מקורותיהם...ימין או שמאל.....ובעזרת השם מפלגתו לא תעבור את אחוז החסימה...אמן כן יהי רצון.

חסינות לנתניהו ? על כל הטיפשים השמאלנים אשר כותבים כאן להבין.... פירוש הביטוי "חסינות" היא שנתניהו יישפט על מעשיו לאחר סיום כהונתו כראש ממשלה....אין הכוונה לוותר לו על כתבי האישום אשר הוגשו נגדו במסגרת קומבינת "תפירת התיקים" לכאורה.....

ברור שאני תומך בחסינות לנתניהו במהלך כהונתו - זה גם ימנע תפירת תיקים פליליים נוספים נגדו לפתע פתאום במהלך כהונתו
{ לכאורה כמובן }

כן... כל מי שלא תמוך נתניהו הוא "שמאלן" או "גזען"... בולשיט

1. אין חילוני נורמטיבי שתומך בשת"פ ("סטטוס קוו") עם השחורים שמאופיינים בטפילות/השתמטות/סחנות ו/או שחיתות.
"ניתן לשפר פה ושם" - בולשיט!!! ראה את ההתעקשות של השחורים בהתייחס לחוק הגיוס שגם הוא פשרה.

2. ליברמן לא הצטרף לממשלת שמאל מכיוון שהוא רחוק מהשמאל. מדובר בעקרונות ולא "כדאיות פוליטית". מסתכל אותך שלא הצלחתם בתהליך ה"שיווק" של ליברמן כאופורטוניסט, כעת הציבור יודע שההפך הוא הנכון.

3. "יישפט על מעשיו לאחר סיום כהונתו כראש ממשלה" - לא קביל!!!
יישאר ראש ממשלה עד גיל 80 ואחר כך לא יישפט על שהוא זקן וחולה...
לא עובר ולא יעבור.

חילוני שמצביע ליכוד?
אתה מצביע נגד האינטרסים שלך, נגד האינטרסים של הימין, נגד האינטרסים של המדינה...
למה?

אתה גם שמאלן וגם טיפש אם אתה חושב שאתה יכול למכור

לנו ניק של "השמאל דוחה ומזיק"....

1. צה"ל לא יכול לגייס את כל החרדים והוא גם לא רוצה בהם.....שמאלנים דוגמתך מנסים לכפות אותם על הצבא אשר אינו מסוגל לממנם פיננסית..... בסיסים נטולי נשים , מטבחים אקסטרה כשרים ועוד הוצאות יקרות להחריד אשר יכולות להיות מופנות לצרכים אחרים......ועוד לא התחלתי לדבר על העובדה שברובם הם חסרי לימודי ליבה כך שיעלה הון תועפות להכשירם למקצועות יחסית מתקדמים.....

במצב הפוליטי הנוכחי ובהעדר אוטופיה , יש להפנותם אל שירות אזרחי מועיל בבתי חולים מוסדות ציבוריים וכיוצא בזה....

2. ליברמן הוא אכן אופרטוניסט ואפילו חבר הכנסת פרץ ממפלגת העבודה הטיל על ליברמן את האחריות לאנדרלמוסיה הפוליטית הזאת...ואם גם השמאלנים השכילו להבין מאיזה חומר הוא קורץ.....אולי גם מצביעי שמאל אשר הצביעו עבור ליברמן בכדי לדפוק את נתניהו ישובו הביתה , אל השמאל.....לאחר כשלונו בהשגת ממשלת אחדות.

3. בעיני שמאלן כמוך זה בהחלט לא קביל שכן אתה תומך בתפירת התיקים לכאורה אשר ביצעה הפרקליטות בנתניהו.....הדמוקרטיה מבחינתך שווה לתחת אבל זה לא מפתיע , אתה שמאלן !!!

מספיק עם הנכלוליות , מספיק להידמות לגברת סטילהוק , תהיה גבר עם ביצים ותודה באמת .....תגיד "אני שמאלן" !

tgranot1

New member
שלוש מערכות בחירות בשנה אחת - באדיבות ביבי.

איך אמר עליו יצחק שמיר ז"ל: ביבי הוא מלאך חבלה.
הוא זה הדוחה ממשלות מכיוון שהוא מנצל את כוחו על מנת לנסות להתנות חסינות בענייניו האישיים.

ליברמן הוא אולי נוכל, אבל טיפש הוא לא. הוא מבין הייטב כי מי שילך עם ביבי גם יטבע עם ביבי. אכן אם היה ממשיך באותה דרך לא היה עובר את אחוז החסימה כי ביבי היה מכוון לקהלים שלו על מנת להבטיח את ההשרדות שלו עצמו. בדיוק כפי שהוא מתחרה על קהלים עם בנט וש"ס ועשה זאת גם להם. איך הגדיר זאת אריה דרעי: "שתה מדנטים" כשהזדמן לו. ועם זה לא מספיק, ביבי גם סירס את ליברמן כשר ביטחון בדיוק באותה דרך כמו את לפיד וכחלון, או כל שר אחר שהחזיק תפקיד בכיר במממשלותיו והתחיל להתבלט יתר על המידה.

ביבי מתנהל באופן מושחת. עד היום כל השותפות הקואליציוניות ניצלו זאת על מנת לסחוט ממנו תקציבים אבל אט אט הציבור מפנים את השטיק, כמובן פרט לאותם שפוטי המ-ח-ל-ה הממשיכים להתנהל כעדר תאואים . אנשים כמוך לדוגמה.
אתה מקרה אבוד המתנהל כמו אוהד קבוצת כדורגל. בספורט אין בכך רע . גם לי יש קבוצה אהודה שאני הולך אחריה באש ובמים. אבל בחיים זה מגיע לעניינים הנוגעים לגורלינו. בפוליטיקה לא אוהדים. בפוליטיקה בוחנים את הדברים על מנת לקחת החלטות.

אם התוצאה תהיה טובה, זה ישתלם בסופו של דבר.

אם תקום לנו ממשלה נטולת תבוסתנות/טפילות/השתמטות/סחטנות ו/או שחיתות, מכאן שנמצא את הדרך להשיב לקופת המדינה את הכספים שבוזבזו לשווא, אפשר להוריד לאפס את תקציבי השחורים ותוךכמה שנים נעבור לרווח.

aaa123

Member
יש הרבה אשמים ולא רק ליברמן

אילו בני גנץ היה תומך בנתניהו לא היו בחירות.
אילו עמיר פרץ היה תומך בנתניהו לא היו בחירות
אילו כל חברי הרשימה המשותפת היו מתאבדים אז לנתניהו היה רוב של 55 מול 52 ונתניהו היה מקים ממשלה
אילו נתניהו היה תומך בגנץ לא היו בחירות
&nbsp
לצערי הרושם שאני מקבל הוא כי יש בחירות כי כל המפלגות רוצות במערכת בחירות נוספת.
&nbsp
אף מפלגה גם לא מבטיחה למנוע מערכת בחירות נוספת במקרה של תיקו נוסף.

גם ציבור הבוחרים אשם, שלא נשכח... בעיקר הציבור החילוני/יצרני

אסור לציבור החילוני/יצרני להצביע לליכוד.
הליכוד כבר לא ימין, הליכוד שואף למדינת הלכה, הליכוד סביר שנגוע בשחיתות.

כל חילוני /יצרני תומך ימין יכול להצביע בשקט לליברמן בידיעה מוכחת שאין סכנה לממשלת שמאל

גם אתה לא ימין....לדעתי מעולם לא היית ימין.

אתה עוד שמאלן תחמן ושקרן....מן הסוג של גברת סטילהוק.

אני בהחלט ימין, נתניהו ותומכיו לא "ימין".

פרוטקשיין/הכלת הטרור זה "ימין"? ברור שלא!
תמיכה בטפילים/משתמטים/סחטנים ו/או מושחתים זה "ימין"? ברור שלא!
זה נתניהו!!! זה הליכוד בראשות נתניהו...
רחוק מאוד מהימין, הלוואי והיה ימין!!!

אני מצדד בהכרעת הטרור, אני מצדד בשוויון בחובות/זכויות/הזדמנויות.
אני הימין, אתה לא.

אתה אפילו מדקלם את מטבעות הלשון והשפה המזוהמת של השמאל....

ובמיוחד בשבילך כתבתי את הפוסט הזה לפני זמן מה...קרא אותו ותבין מדוע אתה שמאלן - קרא אותו בעיון.

"

" הבה ננסה לעשות קצת סדר בדברים......

שמאלני מדינת ישראל תמכו בהסכם אוסלו למרות האוטובוסים המתפוצצים ולמרות מאות ואלפי ההרוגים וקצת מצחיק לראות את אותם שמאלנים כנועים ורופסים תוקפים כעת את נתניהו מימין , מטיפים לו מוסר בעוד הם עצמם היו מוכנים להמשיך ולשלם מחיר דמים כבד רק בכדי לא להכריז על כשלון הסכם אוסלו.

באופן יחסי לעבר , אנו חיים בבטחון , אנו מוקפים 350 מיליון מוסלמים שרובם ברברים אשר שואפים להשמידנו , אין שלום עם הפלשתינים ולעולם לא יהיה.

לעד אנו ניאלץ לחיות על חרבנו וזאת מפני שאנו לא מצויים בעיצומו של סכסוך על שטח , אנו מצויים בעיצומה של מלחמת דת וליבי ליבי על כל שמאלני אשר עדיין לא השכיל להבין זאת.

כל עוד מחיר הדמים נמוך { מה שמוכח כנכון ביחס לעבר } נתניהו בוחר לא לכבוש את עזה ולאבד תוך כדי כך מחיר דמים כבד מקרב חיילינו הקדושים...הכל ענין של שיקול דעת מנהיגותי......מדינתנו מצויה בשכונה קשה לאללה ויש מחיר דמים {שנתי} מסוים אותו נאלץ לשלם על הגנת בני עמנו , זה צו גורלנו , זה מחיר השיבה אל כור מחצבתנו , מחיר הקמת מדינת ישראל בקרב הברברים לאחר 2000 שנות גלות....אין אוטופיה ולעולם לא תהיה וברגע שנבין זאת יהיה קל יותר להבין שישראל לעולם לא תהיה שוויץ.

נתניהו מנהל בכשרון רב את מאזן האימה בין האיומים מדרום לבין האיומים מצפון והוא המנהיג הפחות גרוע כולם בעת הנוכחית.

נכון , יש לו המון מגרעות אך מגרעותיו בטלות בשישים מול מגרעותיהם וחוסר ניסיונם של שאר המועמדים.

לא לכל דבר יש פתרון מוחלט וסופי , בהחלט יתכן שאנו ניאלץ להמשיך בהקזת הדם ההדדית בינינו לפלשתינים אך כל עוד מחיר הדמים מבחינתנו נמוך מאד ותחושת הבטחון גבוהה ביחס לתקופת אוסלו ואחורה ממנה אין שום הסתברות לכיבוש הרצועה והחלה מחודשת של המנהל האזרחי בעזה תוך תיקצוב מינימלי של 15 מיליארד שקלים לשנה....."

נראה לך שאני שמאלני שמזדהה עם הדברים האלו? ממש לא!!!

התנגדתי להסכם אוסלו וכל ההסכמים שבאו אחרי.
אני מתנגד לכל הסכם מול טרוריסטים.
טרור צריך להכריע! כדי שלא להילחם עוד נגד אותו הטרור.
זה הימין האמיתי, זה לא נתניהו.

לא חייבים לכבוש את הרצועה כדי לחסל את הטרור, אפילו אין צורך להכניס חייל אחד...
אפשר פשוט לשרוף כל איזור בעייתי!!!
מדליקים אש ומוסיפים חומרי בערה מהאוויר שמכוונים את האש עם כיוון הרוח אל עבר האיזור הבעייתי.
התושבים שרואים את האש יברחו עם כיוון הרוח.
כל מה שמעל יישרף, כל מה שמתחת יתפוצץ.
וכך עוברים לאיזור הבא והבא והבא, וכך יש להמשיך עד להודעת כניעה מסודרת.

נתניהו כנראה עושה הרבה כסף דרך מקורביו שעוסקים בייבוא אמל"ח לכיפת ברזל ועיסוק בבניית מיגונים...
ולכן זה מה שנתניהו מנהיג:
- מאפשר מעבר כספי פרוטקשיןן לרצועה, כסף שנעשה בו שימוש לצורך ייצור רקטות.
- צה"ל יודע על ייצור הרקטות, המיקום והזמן, אך נתניהו מונע מצה"ל לפגוע באותו המפעל תוך כדי הייצור.
- ייצור הרקטות מסתיים ואלו מועברות לאיזור מבצעי לקראת שיגורן למטרות ישראליות.
- האויב עושה פרובוקציה בגדרות, צה"ל פוגע ב"מפגינים".
- האויב יורה את הרקטות שהוכנו במפעל.
- אזעקות, ילדים מבועתים, הכל שגרתי.
- נתניהו דואג לפיצוי כספי כדמי השתקה לעוטף עזה
- צה"ל משמיד את המפעל בו יוצרו הרקטות כאשר זה ריק מאדם ו/או רקטות.
ו.... עד שמתחיל מחזור נוסף.
ולסיכום: מקורבי נתניהו עושים הרבה כסף, גם בצד השני ישנם מעאכרים שעושים הרבה כסף... ומי משלם?
משלמי המיסים וילדים מבועתים.
זה "ימין"? לא לא! זה נתניהו וזה גם שחיתות, בזה אתה!!!! אתה תומך, לא אני, אתה השמאלן מבינינו.

למעלה