טוב.

טוב.

https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.8155082

האם איראן תגיב? סביר שכן. איך, ומתי, זה ודאי לפי שיקולים שלהם. האם רוסיה תרשה להם להשתמש בטילים ארוכי הטווח המתקדמים? (כאמור בכתבה, חיל האוויר לא פגע במצבור טילים זה כי לידו חנו חיילים רוסיים). סביר לדעתי שלא.
אז צה"ל פועל. כשנתניהו סבור שהאויב המסוים מסוכן מאד.
צה"ל לא פועל: נגד מצבורי הטילים של החיזבאללה, ואלה של החמאס והג'יהאד המוסלמי.

Berethor

New member
זה אותו אויב, איראן ממנת את החיזבאללה והג'יהאד האסלאמי

אבל ישראל משתדלת להבהיר לאיראן שלא שווה להם להיכנס לעימות ישיר מול ישראל, יכול גם להיות שלצה"ל יותר פשוט להתמודד מול איום חיצוני מאשר מול איום פנימי AKA "פלסטינים".

החיזבאללה והחמאס+ג'יהאד הם "איום פנימי"?

נתניהו כנראה סבור שהחיזבאללה והחמאס+ג'יהאד אינם מסוכנים כמו איראן. שאפשר לסדר איתם "מודוס ויוונדי". ואכן הוא די הגיע לכך.

כן, כשרואים את ההמונים שלהם, וכולם זכרים כמובן, אשה לא תיראה

ביניהם, איך הם משתרצים, וכולם ב"מדים" שלהם, כולם נראים אותו דבר, רוצים להקיא. בעקרון, המראה לא שונה מהמוני הזכרים המוסלמים בַּרחובות. אותה השתרצות, אותו "פרויין ריין". אותו גועל למראיהם.

Ellis Murphy

Well-known member
אין לי בעיה עם המראה שלהם, אני ממילא מעדיף נשים

הבעיה שהם אוכלי חינם ומשריצים 7 אוכלי חינם למשפחה בממוצע...

כן, החרדים והמוסלמים הדתיים משתרצים בכל המרץ.

כל זמן שהמדינות לא יצליחו להעלות את השכלת האשה במגזרים הללו, המצב לא ישתנה, וכנראה יילך ויחמיר. (יש משהו כזה הנקרא מאסה קריטית. גם בחברה. מעבר לה, יש התפוצצות.)

Ellis Murphy

Well-known member
יש זהות אינטרסים בין הערבים לחרדים ולכן הם משתפים פעולה

כי כל קומבינה, כל נשך שהחרדים מצליחים לנשוך מקופת המדינה מייד עובד גם בשביל הערבים.

השמאל הרדיקלי בישראל מבטא באהדה גדולה בעניין החרדים כי צד אחד הם עוזרים להזין את המצביעים הערבים שלהם ומצד שני ידוע שלפוליטיקאים החרדים אין עקרונות ובבוא היום אפשר יהיה לקנות אותם.

Henry0

Well-known member
הזהר בניסוחיך

אני מבין ומקבל את הביקורת שלך,
אך אני מתרעם על הביטוי "משריצים", שעל אף שתאורטית ניתן להשתמש בו לגבי בני אדם, הקונוטציה שלו היא לגבי חיות.

זהו קו אדום (שגם הנאצים השתמשו בו) שאין לעברו.

חיות הן יופי. חיות הן תמימות.

וגם, כמה מוזר ,
נתונות לחוקי הטבע. (כשיש עקה סביבתית, הן לא מתרבות... ויש גם איזון בין טורפים לנטרפים).האנשים, הם הבעיה של העולם הזה.

החרדים כן עושים טרור כי טרור זו הפחדה .

ההפחדה מתקיימת בכינוסים שלהם .
כשאלפים רבים הלבושים שחור וחובשים שועל מת על הראש
רוקדים בהיסטריה.............................זה טרור .

Ellis Murphy

Well-known member
יותר גרוע - החרדים מפרקים אותנו מבפנים

הם מתרבים ו"שותים" את המשאבים של המדינה כדי להתרבות עוד יותר ואז "שותים" עוד יותר ממשאבי המדינה וחוזר חלילה.
ואז לצה"ל, לבתי חולים ומערכת הבריאות, למשרד הרווחה אין מספיק תקציב למה שהם צריכים לעשות וזה הרבה יותר גרוע מפיגוע.

יבוא יום שבו המדינה לא תוכל לסחוב כל כך הרבה טפילים על גבה ומה אתה חושב שיקרה אז?

Ellis Murphy

Well-known member
לא בשיטה הפוליטית של היום

היום יש להם מספיק כוח להביטח את ההקצבות הרשמיות ואלה שמתחת לשולחן.
ההקצבות מזינות את קצב ההתרבות שלהם וזה בתורו מביא להם עוד מנדטים בכנסת וחוזר חלילה.

אני עברתי מלחמה וכמה אינטיפדות ואני אומר לך שהטרוריסטים לא מפחידים אותי, איראן בעייתית אבל גם אותם אפשר להביס אבל את פס הייצור של החרדים בישראל אי אפשר להביס בדרך דמוקרטית ובסופו של דבר הם אלה שיפילו אותנו.

למעלה