נושא לדיון, שמתי לב שהשמאלנים שונאים את טראמפ ואהבו את אובמה

אובמה היה סמרטוט אנטישמי פרו איסלמיסט מובהק

הוא לחץ על ישראל לסגת לקווי 48 ופינק את המחבל מטוניס בכסף ובאתנן.
טראמפ הצהיר שירושלים רבתי היא בירת העם היהודי .
העביר השגרירות האמריקאית לירושלים
סגר למחבל מטוניס את השיבר של הדולה (R)
סילק את המחבלים מוושינגטון וסגר להם את המשרדים.
הכריז על רמת הגולן כשטח ריבוני ישראלי.
ועכשיו שינה את מדיניות ארה"ב שקבעה שהשטחים המשוחררים הם כיבוש וההתנחלויות לא חוקיות.
מעכשיו המדיניות האמריקאית היא שההתנחלויות לא מנוגדות לחוק הבינלאומי.

marabo

Well-known member
אתה שמאלני שקרן, טראמפ קיים כל מה שהבטיח לנו

לא רק שהעביר את השגרירות לירושלים אלא גם הכיר ברמת הגולן וביו"ש.
הוא הבטיח להמעיד את הכלכלה האמריקאית וקיים.
הוא הנשיא הטוב ביותר לאמריקה ולישראל שהיה מאז ומעולם.
אתם השמאלנים פשוט כפויי טובה ביחסכם אליו.

לא יודע לגבי טראמפ

אבל יש מחקרים (אין לי לינק) שמראים שתמיכתו של אובאמה בישראל (בעיקר כסף ויכולות צבאיות) הייתה גבוהה משמעותית משל גורג בוש הבן (הנשיא שלפניו).

לגבי טראמפ רובינו רואים בו סוג של ״תקלה נקודתית״ שתתפוגג בבחירות הקרובות ולכן לא מייחסים לו כ״כ חשיבות. טראמפ יוצא נגד הגלובליזציה וטישטוש הזהויות שהעולם עובר באופן טבעי בעשורים האחרונים, ולכן בראייה ארוכת-טווח טראמפ ייזכר כסוג של קוריוז. מה המשמעות של ״דת״ ו״לאום״ בעולם טכנולוגי גלובלי ? משמעות זניחה שבאופן טבעי צריכה להתפוגג.

מה שכן חשוב ללמוד ממקרה טראמפ זה חשיבות ה״דיפ סטייט״. בזכות ה״דיפ סטייט״ גם כאשר האידיוט האולטימטיבי מגיע לעמדת נשיא ארה״ב, עדיין הכל פחות או יותר מתפקד אותו הדבר.

evglev1

Well-known member
מנהל
קנדי ומרטין לותר קינג שינו את המגמה

כשלמרות ביטול העבדות הייתה הפרדה גזעית בארה"ב והנשיא הדמוקרטי קנדי ביטל אותה. השחורים זוכרים מי אפשר להם ללמוד בבתי ספר לכולם ולשבת באוטובוסים איפה שהם רוצים והלבנים זוכרים מי מנע מהם בתי ספר ללבנים בלבד ומי כפה עליהם לאפשר לשחורים לשבת לידם באוטובוס.

ספי111

New member
שקרן ובור.

ממתי השמאל תמך בעבדות?
השמאל צעד עם לותר קינג .
תומכי טראמפ מנציחים מניפים את הדגל של הדרום .

בוודאי שהשמאל תמך בעבדות....גזענות ממסדית מזוהמת מטעם

שלטון מפא"י זכרונו לקללה , יצירת מעמד סוג א' ומעמד סוג ד'...
בגדול , זו גם הסיבה שאיזורים פריפריאלים עדיין נמנעים מלהצביע שמאל.

התקופה בה שלטתם בישראל כנפילים חלפה ולעולם לא תשוב , אתה מוזמן להתרפק על העבר , זה כל מה שנשאר לך.

ספי111

New member
40 שנה ועדיין הימין מחזיק את אנשי הפריפריה

כמאגר אנושי חסר דעת שיצביע עבורו.

טיפש אחד ישליך אבן לבאר...אלף חכמים לא יצליחו להוציאה....

אתם משלמים את מחיר הגזענות , ההתנשאות , האליטיזם , הסנוביזם......

שים לגזענות האנטי המזרחית אשר נוטפת מפיהם של גוטרמן , סתוונית , פנתרית ושאר השמאלנים הגזענים.....אתם {כאן בפורום} בבואה של השמאל הישראלי כולו .

תתרגל כפרה , זה ימשך.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה מראה עד כמה המצע של השמאל דפוק

שאפילו אנשים שהשמאל מבטיח לשפר פי 3 את רמת חייהם לא מוכנים להמר בשביל ההרפתקאות המדיניות של השמאל שהם מבינים שרעיון "שלום תמורת שטחים" ראוי להיות נושא לדיון באברבנאל ולא בכנסת!!!

evglev1

Well-known member
מנהל
מרטין לותר קינג נלחם נגד ההפרדה באוטובוסים ובבתי ספר

למרות שבאוטובוסים הוא דווקא פעל בצורה טובה שהקים אוטובוסים לשחורים בלבד, אני הייתי מסבסד את זה שהלבנים לא יצטרכו לבחור בין לעמוד באוטובוסים ללשבת ליד שחורים. עדיף שיסעו בקווי תחבורה משלהם משיאלצו לשבת מאחור ואם אין מקום לעמוד עם כל המטען שלהם.

אבל העבדות הייתה קודם והדמוקרטים תמכו באוטונומיה של הדרום, שמדובר בברית רופפת והתנגדו לזכותו של הצפון לכפות על הדרום את חוקי ביטול העבדות בעוד הרפובליקנים התעקשו על מדינה אחת ולמרות המשטר הפדראלי יש שלטון מרכזי וחוק אחד לכולם ולכן בתור הרוב נלחמו על כך שהדרום יקבל את מרות וושינגטון הנשלטת על ידי הצפון ויבטל את העבדות הלא חוקית.

טראמפ איננו אוהב ישראל

אובאמה היה הרבה יותר אוהב ישראל ממה שטראמפ יהיה אי פעם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא אוהב את ברגותי

אני חושב שלא רק שמגיע לו עונש מוות, אלא שהוא צריך למות מוות איטי וכואב כמו לצעוד על הקרש כדי לקפוץ מגג מגדלי עזריאלי או להיזרק להיאכל על ידי תנינים בחמת גדר או בכלוב של חיית טרף בגן חיות. הייתי גם שמח לצלוב אותו, אבל זה דבר עם הרבה מטען דתי, אבל הצודק ביותר עבורו להיצלב במדבר עם הראש למטה והרגליים למעלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל לטראמפ יש אינטרסים משותפים עם הממשלה הנבחרת

ולאובאמה היו אינטרסים משותפים עם האופזיציה הישראלית שמהווה מיעוט בעם. בקיצור אובאמה ניסה לשנות את ישראל וטראמפ מקבל אותה כפי שהיא.

המשך השליטה בפלשתינים איננה אינטרס של ישראל

והם לא הולכים להיעלם לשום מקום. כך שלהצהרות של טראמפ אין משמעות מדינית והן גורמות רק נזק, לישראל ולארצות הברית.

ספי111

New member
האינטרס של טראמפ הוא טראמפ

האינטרס של אובמה היה להפוך את העולם ואת ארה"ב למקום טוב יותר.

למעלה