לכל חסרי המח.. ערביי ישראל והח״כים שלהם אוהבים את המדינה

אשתך. לא מצאה מישהו והלכה איתך..... הביאה לעולם, המסכנה,

להקה שלמה של זכרים..... אום אל ואלאדאת....... בטח מתפשרת ומוותרת על עצמה יום יום מחייה איתך..... אין לה חופש, אין לה כלום. אתה שורץ כל הזמן באינטרנט, והיא מה? כנראה לא רואה אינטרנט בכלל. ולקרוא ספרים - יש לה זמן? ובטח, אם היא תקנה דיסקים של מוסיקה קלאסית ותשמיע אותם, אתה תעשה לה את המוות.... נאלצת לוותר ולשמוע מוסיקה ערבית ופרסית..... וכשמגיעה למשפחה שלך (בטח אתם הולכים כל חג למשפחה שלך, ולא פעם גם בשבתות), היא רואה את החושך לפני העיניים.... ושותקת, המסכנה. ואם היא תחליט לקחת לה מאהב, אתה תרצח אותה.

כל אחת ואחת מתפשר על משהו , ומה איתך ?

הכיצד נותרת כל כך גלמודה ?

אני ? , לרצוח ?

נשמה , החיים יפים , נראה לך שאשב בכלא בשביל
משהו ? ....החיים מלאים בנשים מצודדות , חופש ללא גבולות ושאר הנאות , צריך לדעת להנות מן החיים כל עוד אתה יכול.......ממה את נהנית ? .....את לא נהנית !

איזה גבר יהיה מאושר לצידך ? גם אם היית נעתרת לי הייתי משליך אותך תוך פרק זמן לא ארוך שכן את חייבת השקעה אינסופית , הגבר לצידך יהיה חייב ללכת בזהירות על ביצים בכדי לא לעורר את חמתך , לאחר שהייתי משיג ממך את מה שרציתי להשיג הייתי זונח אותך כפי שזונחים נעל בלויה תוך תקווה שלא היית מחליטה לרדוף אחרי בטירוף.....וגם זה קרה לי בעבר עם איזו מופרעת גזענית ממוצא אשכנזי אשר לא האמינה כי נזנחה ע"י מזרחי

נורא מצחיק לראות אישה מסוגך { בתולה עם פוטנציאל לא ממומש } אשר מעזה להתנשא על נשים הרבה יותר מוצלחות ממנה בכל פרמטר......עוד מעט ושארית הנשיות אשר עוד נותרה בך תתבלה אז אפילו אני {מזרחי} אוותר עליך חחחחח

ונשאלת השאלה: מי האשכנזיה המיואשת ש"קפצה על המציאה".

אגב, האומללה הביאה לעולם להקה של זכרים.......אום ואלאדאת.... הפרסי בעצמו סיפר לנו.

מי יותר אומללה , את או אשתי ?

יש נשים אשר הגשימו את עצמן באמצעות הקמת משפחה....ויש נשים רווקות , מזדקנות , בודדות , נעדרות חיי מין אשר מעולם לא שירתו בצה"ל , לא ניהלו חיי משפחה , לא ידעו מינימום של זוגיות גרועה חחחח

הבנתי שאת לא עובדת למחייתך.....מי מפרנס אותך ?
את נטל על המדינה או על הורייך ?

ולמרות הכל את מטיפה מוסר לאחרים......

את וסתוונית שתי תאומות גזעניות מסכנות ואומללות.... אבל למרות זאת אולי עוד ניתן לעשותך מאושרת...אני מושיט לך את ידי במטרה למשוך אותך מן החול הטובעני אך את מתעקשת לשקוע...חבל.

אם ויתרת עלי אז אני מציע שתמשיכי לפקוד את המועדונית....זה יעשה לך טוב.

אשתך. גם נשואה לפרסי, ואתה בטח מכוער פיזית, ולפי הודאתך פה

אתה אויב לנשים "שוות". גם המסכנה הביאה לעולם להקה שלמה של זכרים. גם כנראה חסרת אמצעים כלכליים משל עצמה, ותלויה בך (שיא החרפה לאשה). בקיצור, מסכנה, לא פעם כנראה בחנה בינה לבין עצמה את חייה והרהרה על גירושין, אלא שאינה יכולה להרשות לעצמה.....

אשתי נהנית מהחיים , אני מביא כסף

הביתה והיא מבזבזת
ולמרות זאת החוק מעניק לה מחצית מכל מה שהיא יודעת שאני עושה...חחחחחח

וואלה , גם אם היא תתגרש ממני היא תהיה מסודרת אך אני מבטיח שלא אתן לה שום סיבה לעשות זאת לפני שאחרון ילדיי יגיע לגיל 18......שיקולים אשר תתקשי להבין

את לא רק שאינך יכולה להרשות לעצמך להתגרש , אינך יכולה להרשות לעצמך לשרוד כלכלית ללא עזרת המדינה או שמא הורייך המסכנים.....זה לא מצחיק , זה עצוב.

איני מבין כיצד את בכלל מעלה על דעתך השוואה בינך לבין אשתי ?
איני יודע מה גרם לך לשנוא את המין הגברי כל כך....ניסיתי להצילך
...אך מצבך קשה אפילו עלי , אני מרים ידיים.

נעדרת חכמת חיים , נעדרת שמחת חיים ,, נעדרת סקס , ילדים ומה לא {אולי אפילו בתולה}......תהיי בריאה.

אפילו גברת "נץ הפלדה" לא הגיבה אל חיזורייך

הפתטיים.....שום אשכנזי לא יקח אותך...אני מוכן לנסות אותך , אולי בתור אישה שניה...חחחחח סתאאאאם.

פנתרית, וואלה , תוך כדי שיחה נזכרתי בדמות מסוימת אשר מזכירה

לי אותך לאללה

את חייבת לצפות בסרטון הקצרצר הבא , את מתגלגלת מצחוק....קצת הומור , נשמה.

https://youtu.be/VV5f0ZnEexM

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא ה"רוסים" מבינים טוב מאוד את הערבים

ולכן לא מאמינים באגדה שהשלום איתם הוא ריאלי.

ספי111

New member
ומה עם האוקראינים?

מי שגדל תחת דיקטטורה פשיסטית לא מכיר דבר חוץ מזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
הנאצים אהבו יהודים הם בסך הכול חשבו

שחיים מעורבים של יהודים וגרמנים מזיקים לשני הצדדים ולכן על היהודים לעבור למחנות ריכוז כדי לשמור הן על טוהר הגזע הגרמני והן על טוהר הגזע היהודי. בדיוק כמו שהפלשתינאצים אוהבים יהודים והם פשוט חושבים שהציונות מזיקה להם ולכן הפתרון הצודק למצב של יהודים וערבים הוא מדינת יודנריין פלסטינית בגבולות 1967 לצד מדינה דו לאומית בקו הירוק.

evglev1

Well-known member
מנהל
הח"כים הערבים הורסים את המדינה מבפנים בכוונת זדון

והם מגלים סולידאריות מדהימה עם אחיהם ביש"ע כדי לחבל ברמת החיים שלהם ושלנו כדי שהיא תרד לרמת החיים שלהם.

מה שישראל מעניקה להם הוא בלתי מותנה והם יכולים להנות מכל זה מבלי להזדהות עם המדינה ומבלי להיות בצד של המדינה שלהם בשדה קרב ומערכה מדינית.

גם אתה שחי כאן ברמה גבוהה לא אוהב את המדינה הזאת ובוכה על הפליטים שברחו/גורשו ב-1948 והיית רוצה להחזיר לארצות ערב את היהודים שקלטנו משם ולהחזיר לפה את הערבים שברחו או גורשו ב-1948.

גם גדעון לוי ועמירה הס נהנים מרמת חיים גבוהה ובכל זאת מבקשים שינקטו סנקציות כלכליות נגדינו ויהרסו את הכלכה שלנו.

כך שאי אפשר להסתפק רק בשיקולים רציונאליים. עובדה שהערבים לא קיבלו את הרעיונות של הרצל, למרות שהם היו טובים עבורם.

ימני חסר מוח.

הח"כים הערבים עובדים קשה למעט הציבור ששלח אותם ומביאים להם הישגים רבים.

זכותם להביא דעתם למען בני העם שלהם מעבר לגבולות המדינה, בדיוק כמו שליהודים בעולם מותר להביע דעתם למעננו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם הם עובדים בשביל הציבור ששלח אותם

אז הציבור ששלח אותם הוא עוכרי ישראל. כמה יהודים אמריקאים העזו להגן על ג'ונתן פולארד? אפילו אזרחים כפולים ישראלים ואמריקאים יוצאים נגדו!!! אף אחד חוץ מערביי ישראל לא יוצא נגד המדינה שלו למען האחים שלו!!!

DANIAVNI

Well-known member
להיפך. שנאת ישראל עולה עם הסולם הסוציואקונומי של הערבים.

מי ששונא אותך יותר מכולם אלה לא הפאלאחים הנבערים
אלא דווקא המשכילים.

למעלה