נושא לדיון, שמתי לב שהשמאלנים שונאים את טראמפ ואהבו את אובמה

marabo

Well-known member
נושא לדיון, שמתי לב שהשמאלנים שונאים את טראמפ ואהבו את אובמה

זה אנטי ישראלי וזה אוהב ישראל.
מה זה לדעתכם אומר עליהם?

ספי111

New member
מה שזה אומר "עלינו" הוא שאנחנו לא מחויבים לקבל את דעותיך

לא בטענות השנאה שלך ולא בהבנה מי נגד מי בסיפור הזה.
אני מניח שאתה מכיר את סיפור הציפור הפרה והשועל.

marabo

Well-known member
דעתי היא לא הנושא כאן

הנתונים הם אובייקטיביים:
אובמה: מתערב בענייני ישראל, אוכף הקפאת ההתנחלויות, כופה על ממשלת ישראל לעשות דברים בניגוד לרצונה.
טראמפ: מעביר את השגרירות לירושלים, מכיר ברמת הגולן, מכיר בשליטה הישראלית ביו"ש. מאפשר לממשלת ישראל חופש פעולה.
הדברים מדברים בעד עצמם...
לכן נשאלת השאלה למה השמאלנים אהבו את אובמה ושונאים את טראמפ?

ספי111

New member
דעתך חשובה כי היא יוצרת עבורך מצג שווא של אוביקטיביות.

טובת ישראל היא דעה סוביקטיבית. אין שום אפשרות אוביקטיבית לדעת שההתנחלויות או סיפוח הגולן משרתים את טובת ישראל. אוהבי ישראל שרופים יכולים לחשוב אחרת.
הקפאת התנחלויות? נתניהו מקפיא למרות שאובמה כבר מזמן משחק גולף בקריבים.
אובמה תמך בישראל בכל הדברים החשובים. התנחלויות הן אסון לישראל .
הכרה בהן לא תשנה דבר בהתיחסות העולמית שבאה לידי ביטוי לפני שבוע עם עניין סימון המוצרים מהשטחים הכבושים.

marabo

Well-known member
אני מבקש שאם אין לך משהו לתרום לדיון אז אל תפריע

החרדי מאמין שהאמת איתו. באופן אבסולוטי. בעצם, גם בעלי דיעות

ואמונות אחרים מאמינים שהאמת איתם. ההבדל הוא שהחרדי מאמין במעשיות-סבא (זיידע מייסעס) מלפני 3000 שנה, וגם משמר נוהגים של חברות קדומות - בעיקר, את הפטריארכליות המשוקצת, הרומסת ומעקרת את הנשיות ולא מאפשרת לה לפרוח וללבלב: הנשיות מלבלבת רק בתנאים של חופש.

marabo

Well-known member
לא זכור לי שמיניתי אותך לדוברת שלי

שתפרט את השקפותי בנושאים אלו.

אלה הן השקפות החרדים הידועות מאד לנו החילונים. מכל פוסט שלהם

מכל מאמר שלהם, מכל שיחה איתם. (ואיתן).
ההיתממויות וההתפתלויות שלך לא עושות פה רושם על איש.

marabo

Well-known member
את דיברת עלי ואני לא מיניתי אותך לדוברת שלי

evglev1

Well-known member
מנהל
אם אובאמה תמך בדברים החשובים

מדוע הוא לא הכיר ברמת הגולן כשטח ישראלי, הרי רק עוכר ישראל מוחלט כמו הרשימה המשותפת חושב שהחזרת רמת הגולן לסוריה טובה למדינת ישראל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא ליכודניק ואני לא סומך על ביבי

למרות שמאז בחירות 2015 ביבי מקפיד לומר את מה שאני רוצה לשמוע כאילו הוא קורה את מחשבותי, אבל אין לי אמון בו ולכן אף פעם לא שמתי פתק מחל בקלפי. ואני זוכר שב-2011-2014 ביבי דיבר על נוכחות ביטחונית ארוכת טווח בבקעת הירדן ולא על ריבונות בבקעת הירדן ולכן בנושא הזה אני מאמין לחלוטין לבוגי יעלון.

ספי111

New member
אתה לא חושב שיש לנשיא האמריקאי דברים יותר חשובים?

ממשלת הליכוד ניהלה מו"מ עם אסאד להחזרת הרמה.

evglev1

Well-known member
מנהל
נשיא אמריקאי התעסק יותר מדי בנושא השלום עם הפלסטינים

אז הוא בהחלט יכול היה לדרוש מהליגה הערבית שאם אתם רוצים שישראל תקבל את היוזמה הערבית, תוציאו את רמת הגולן ממנה.

מה שזה אומר הוא שאתה והחברים השמאלנים

שלך הוקעתם את נתניהו כשנלחם על בטחון ילדיכם שלכם בניסיון מיגור הגרעין האיראני...בניסיון גיוס העולם לחרם על איראן...הוקעתם את זה אשר נלחם על האינטרסים הביטחוניים שלכם ושל ילדיכם ונשאתם על כפיים את זה אישר סיכן את בטחונכם , את אבי תוכנית הגרעין האיראנית , אובמה.

הרי אלמלא נתניהו איראן כבר מזמן הייתה מגיעה לנשק גרעיני... .

מר גנץ תמך בהסכם הגרעין עם אובמה....מר אשכנזי כרמטכ"ל סירב לפקודה ישירה של ראש ממשלתו נתניהו ושר הבטחון שלו אהוד ברק להתחיל בהכנות להפציץ את הכורים האיראנים.... כרגיל , שמאלנים !!!

אתה בכלל מצליח להבין עד כמה אני מתעב אותך ?

ספי111

New member
הצחקת את הילדים שלנו. נתניהו נלחם עבור הילדים שלו

הם לא מסכנים את עצמם במלחמות ובשטחים.
עובדה קטנה שהיום אירן קרובה יותר לפצצה בגלל שארה"ב יצאה מההסכם. תודה גדולה לנתניהו.
אתה מתעב אותי.וואלה,כמה צער אתה גורם לי.
כמה עלוב.

כמה שאתה נכלולי ורמאי...הכזבנות היא לחם חוקך.

אלמלא נתניהו איראן הייתה מגיעה מזמן לפצצה , נתניהו גייס את רוב העולם לסנקציות על איראן , נתניהו פרסם את ארכיון הגרעין האיראני , ישראל בהנהגתו היתנקשה בחיי מדעני גרעין איראניים.....אשכנזי כרמטכ"ל סירב פקודה ישירה להפצצת הכור וכעת אתה בא להוקיע את נתניהו על כי האיום האיראני עדיין קיים ? חחחחח

אתה חתיכת נבלה סרוחה ואיני מרחם כלל על צאצאיך המשוקצים......זרע עמלק.

אני בטוח שאני לא גורם לך צער , אני מסביר לך ולשאר האוטואנטישמים מדוע אני מתעב את נשמתך המזוהמת....

ספי111

New member
אם לסבתא.....

אתה כל כך אדיוט באמונה התמימה שלך בנתניהו שאתה מביך בקביעותיך המטופשת.
נתניהו רק פגע במאבק למניעת הפצצה מאירן. אשכנזי סירב פקודה? נתניהו היה צריך לזרוק אותו ולא לבכות היום דרך כלבלביו.

אתה לא רק חלאה , אתה גם טיפש.....

אם נתניהו היה מפטר את הרמטכ"ל שלו הדים עצומים היו מתעוררים.....הדלפות שמאלניות מטעם היו מודלפות.....(ראה ערך הפצצת הכור האטומי בעיראק , שמעון פרס וההדלפה אשר הגיעה לאוזניו) ואז כל המבצע היה בסכנה.... שלא לדבר על סכנה לחייהם של חיילי צה"ל.

אז מתוך אחריות לאומית , נתניהו העדיף להמתין.....אך זבל שמאלני משוקץ מסוגך יודע זאת היטב שכן אתה היית תוקף אותו אם היה מפציץ את הכור האטומי וגם אם היה נמנע מהפצצתו... פח אשפה מתועב ומשוקץ.

אתה והחברים השמאלנים המזוהמים שלך התנגדתם להפצצת הכור האטומי באיראן....זעקתם כי נתניהו הולך להבעיר את המזרח התיכון....בכיתם כי נתניהו יגרום להשמדתנו....

טפי על פרצוף שלך , חלאה.

אתה ודומיך לא מסוגלים לומר אמת , אתם חייבים להשתמש בשקרים בכדי לבסס את טיעוניכם המניפולטיבים.....אמנם יש לכם עוד מה ללמוד מנקבת השמאל סטילהוק אך אתם מתקדמים באופן מעורר הערצה....חחחחחח

למעלה