הרעיון "האדיר" לכיסוי הגרעון :מס על ירידה מהארץ ורילוקיישן

marabo

Well-known member
זה מחיר הסוציאליזם החזירי שאתם מנהיגים כאן

אין ארוחות חינם, בסוצאיליזם חזירי צריך גם מערכת מס חזירית.

ספי111

New member
אני די בטוח שהסוציאליזם איננו חלק מהכלכלה הישראלית

ב40 שנה האחרונות.

marabo

Well-known member
ועוד איך קיימת

משלמים כאן מיסים מטורפים כדי להחזיק מנגנון עצום של שלטון שזרק פרורים להמון חלכאים ונדכאים.
ככה בדיוק בנוי סוציאליזם, זו השיטה.

ספי111

New member
משלמים כאן מיסים בשביל לתחזק את תעשית ההתנחלות המושחתת.

אין קשר לסוציאליזם מה עוד שבגין כמעט וחיסל את המדינה עם הכלכלה החדשה שהוא הביא.

marabo

Well-known member
הנושא כבר נבדק בעזה

המתנחלים גורשו משם, ההוצאות לא קטנו. כיפות ברזל, מיכשולים קרקעיים, מבצעים צבאיים.
תכפיל את כל זה בשטח של יו"ש שגדול פי כמה מעזה ותגלה שהתתנחלויות עולות גרושים.
לכן, הכסף הגדול הוא המנגנונים הסוציאליסטיים העצומים שמטפלים בסוציאליזם החזירי שלכם.

ספי111

New member
דמגוגיה זולה ושקר גס.

הוצאות הביטחון שנובעות מתחזוקת ההתנחלויות נגמרו בתשלום מופך של מליארדים עבור החזרת האזרחים הישראלים למדינה.האזרחים הישראלים מעבר לגבול עולים לנו הרבה מעבר לתועלת שהם מביאים.

marabo

Well-known member
אחרי שהבאתם את הרוצחים מטוניס ומסרתם להם את הרצועה

אכן היה צריך להשקיע הרבה כסף בשמירה על בטחון המתנחלים מפני חיות הטרף שהבאתם לשם.
ועדיין עם כל ההוצאות האלה כולל הגירוש עדיין זה מתגמד לעומת המיליארדים שהוצאו על כיפות ברזל, מבצעים צבאיים, מכשול יבשתי בעומק של אינסוף מתחת לאדמה וכו' כו'.

marabo

Well-known member
אותם "חיות טרף" חיות כאן ואתם רוצים להקים איתם קואליציה

אין שום הבדל בין הערבים של עזה לערבים אזרחי מדינת ישראל, הם אותם ערבים ולחלקם יש קשרי דם ומשפחה זה עם זה.
ההבדל היחיד בינהם הוא שהגבול המקרי של 48 חצץ בין אלו לאלו.
אחר כך לאלו נתתם אזרחות ולאלו נתתם נשק ושלטון עצמי. ואת התוצאות הקשות של ההפקרות שלכם נתתם ליהודים היקרים שגרו בעזה לאכול.

Henry0

Well-known member
איך אתה יודע שהם אותם אזרחים?

כמה שאדם יותר טיפש, ויותר בור, הוא מרשה לעצמו יותר לקבוע מדמיונו את העובדות.

הערבים הישראלים הולכים ומשתנים לאורך עשרות שנים, מערבי יו"ש, ועוד יותר מערבי עזה.
ערבי ישראל לומדים אט אט, ומטמיעים את יתרונות התרבות המערבית, את יתרונות הדמוקרטיה.
ערבי יו"ש רואים בערבים הישראלים בוגדים, והערבים הישראלים רואים בערבי יו"ש פרימיטיבים.
זה בינם לבין עצמם, כדי לא לשמח אותנו, אך בינם לבין עצמם הם מעדיפים לחיות במדינת ישראל, ולא במדינת "כל אזרחיה",
יחד עם זאת הם מעדיפים (כמו כל בן תרבות אחר) שמדינת ישראל תעניק להם חופש אזרחי מעשי ושוייון זכויות אמיתי, כנהוג במדינות דמוקרטיות.

משפחות ערביות ישראליות נוטות לא להתחתן עם ערבי יו"ש הנחשבים רמה נמוכה, נמוכה כלכלית ותרבותית.
הערבים הישראלים עוברים דרך דומה לתרבות המערבית, שעוברים היהודים יוצאי ערב.

לא רק יהודי ארה"ב, גם המוסלמים באירופה, וגם הערבים הישראליים, עוברים התבוללות תרבותית מואצת, אם כי מיעוט צעקני קיצוני נגדי משקיט את קולם, וגורם לרוב לחשוב שהקיטב עדיין בשיאו.

זה עוד לא מעבר מלא, אך גם לא 2 תרבויות שונות לחלוטין. יש כבר הרבה שטחים חופפים.

זה כמובן לא אומר שהייתי מעניק היום לשר ערבי תחום ביטחוני. הם עדיין נתונים ללחציםמ מצד קבוצות חיצוניות בתרבות שלהם.
אך ללא שום בעייה הייתי מעניק להם תחומי שרים בחלק האזרחי של הממשלה, ללא מידע או החלטות בעלות אופן ביטחוני.

על כל פנים, הייתי סומך על הגיונם של ערבי ישראל, ורצונם בקיום מדינת ישראל, יותר מהאנטי ציונים הנמצאים במפלגות החרדיות, שהם הסכנה האמיתית לעתיד הציונות, ותמורת יותר כסף עלולים למכור אותנו גם לאחמיניג'האד.

מי שמשרת בממשלה רק בעבור כספים, סופו שישרת את מי שמשלם לו יותר.

marabo

Well-known member
הם אותם ערבים לא אותם אזרחים

ולכן ההזדהות הנפשית שלהם היא עם אחיהם בעזה.
כל המגילה שכתבת לא מעלה ולא מורידה לעניין זה וזה קשקוש, רואים לאיזה מפלגות הם מצביעים ומנ המצע שלהם

jackie111

Well-known member
מראבו, זה לא סוציאליזם.

חבל שאתה טועה בעובדות פשוטות.

ננו ננו

New member
הם חלק מהשלטון החזירי

המיסוי הסוציאליסטי החזירי הוא שלטונו של נתניהו שנעזר בחזירים השחורים.

marabo

Well-known member
שקרן, החרדים זה הכסף הקטן

במדינת ישראל יש מנגנון עצום של חצי מליון עובדי מדינה שעולים מיליארדים בכל חודש שמטפלים בכל ענייני הסוציאליזם החזירי

Henry0

Well-known member
אינך מבין את התהום האידאולוגית בינך למאראבו

עד לפני כמה מאות שנים, לא היתה מדינה במובן של היום.
בזמנו המדינה לא דאגה לבריאות הציבור, לא דאגה להשכלת הציבור, לא דאגה לשיכון הציבור, לא דאגה לרווחתו, לא דאגה לעיסוקו....
בראשי העיר\מדינה היו מלכים שדאגו רק לעצמם ולסביבתם הקרובה, הם נילחמו מלחמות למען הכבוד שלהם, הם היו הנציגים של האל עלי אדמות, הם גבו מסים מכל האזרחים, ובכספי המסים מימנו צבאות כדי לשחק משחקי מלחמה עם מלכים אחרים.

הגישות החלו להשתנות במאות השנים האחרונות, ועם המהפכה הצרפתית ואביב העמים באירופה, מוסד המדינה קיבל צורה חדשה.
המדינה אחראית לבריאות - זה לא אומר בהכרח שהיא חייבת לתת את שירותי הבריאות, אלא היא חייבת ליצור מצב שהציבור יוכל להעזר ברופאים שניבדקים ע"י המדינה שיש להם את האיכות המספקת לתת את שרותי בריאות.
כך המדינה אחראית לאפשר שרותי השכלה, שיכון, תחבורה, מסחר ....
וכמובן, שה דורש מהמדינה הרבה מאד אדמיניסטרציה, לא רק כדי שתתן בעצמה את השרותים, אלא כדי לבדוק שהשרותים שניתנים ע"י השוק הם באיכות מספקת.
זה עולה הרבה כסף, ולשם מופנה חלק גדול מהמסים.
(זה לא אומר שאין בתווך גם חוסר יעילות וגניבות, ובזה יש להלחם)

ההבדל בינך לבין מאראבו זה פשוט הבדל של כמה אלפי שנים.
מאראבו חיי בעולם התנ"ך, ואתה חי בעולם של היום.
הוא לעולם לא יבין גישה מודרנית, ואתה לעולם לא תבין גישה פרימיטיבית.
הוא במחשבתו לא מסוגל להתקדם, ואתה במחשבתך לא מסוגל לסגת.
לכן הדו שיח בינכם הוא דו שיח של חרשים.

marabo

Well-known member
אתה חי בתקופת המהפכה הצרפתית ואביב העמים, אני כבר התקדמתי

במושגים הנאורים והמתקדמים שלי אני וגופי לא שייכים לאף מלך, שליט או מדינה.
אני אדון לעצמי וכך כל האזרחים.
אני לא צריך שום אח גדול שידאג לצרכי, לא הבריאותיים ולא הכלכליים, בעידן המודרני שאחרי מהפיכת המידע אני לא צריך אח גדול לשום מטרה אחרת ואני לא צריך לפרנס את גדודי הפרזיטים שלו שידאגו לצרכי.
אני צריך אח גדול רק למטרה אחת בלבד, שבעלי הזרוע לא יתנכלו לי ושאויבי לא יהרגו בי. זה המנגנון היחיד שדרוש לי ואותו אני מוכן לממן.
אתם אנשי האתמול הפרמיטיביים עוד תקועים בפרמטיביות של המאה ה 17 והסוציאליזם של המאה ה 18.

Henry0

Well-known member
זו תוצאה של הבינה הנמוכה שלך

אתה פשוט טיפש מדי להבין מה קורה אם אין את כל מה שאתה חושב למיותר,
אתה חי את עולם התנ"ך הפרימיטיבי, וחושב רק להשתחרר ממלך, כי במקומו יבוא נביא (או רב) ואפילו אותן בעיות מלכות שיש בתנ"ך תפתרנה.

חברות אנארכרוניסטיות הן, בדיוק כמו קומוניזם, יפות בדימיון, אך במציאות הן מתמוטטות.
ומי שחי רק מדימיונות, ומשוחרר מכל מחשבה לוגית, בקלות נימשך אליהן.

למעלה