מישהו יודע איך אני מגיע לאיתמר בן גביר?

איציק3332

New member
מישהו יודע איך אני מגיע לאיתמר בן גביר?

או לבן ארי? אני חייב עזרה מהם

איציק3332

New member
היתייאשתי מהמדינה הזאת,הם היחידים שעוזרים ליהודים

כמו המון עסקים בישראל שערבים הורסים שוברים שורפים גונבים צריך להתחיל לטפל בזה

איזה עסק יש לך? תוכל לפנות למשטרה אם ערבים

מציקים לך אבל אולי גם בך ישנה אשמה?
תחשוב על כך
בהצלחה

"האשמה" של כולנו זה שאחנו גרים

בהתנחלות מדינת ישראל

איציק3332

New member
ואם ירצחו אותי זה על רקע לאומני

אני רושם את זה ומשאיר כמה שיותר עדיות המדינה המסריחה הזאת תשלם לילדי מיליארדים על חוסר הטיפול שלה בטרור הערבי.

איציק3332

New member
בישראל היהודים חיים בפחד מהערבים בדיוק כמו בגולה

בת"א בצפון ובמרכז ביו"ש ובכל מקום היהודים בפחד סובלים מטרור ערבי ומנסים ללקק לערבים כל הזמן ולא עוזר להם. הערבים ברברים חיות אדם ומלאי שינאה ובלי שכל ובטלנים וכל הזמן העין של הערבי היא על היהודי המצליח שעובד קשה מאוד בשביל להצליח והערבי רוצה לגנוב לו ולהרוס לו ולקחת לו. המדינה לא מספקת ביטחון מול הטרור הערבי

איציק3332

New member
גוטרמן תודה,עצרו חלק אבל זה כנופייה

כנופייה של ערביים.מה אשם שאני חי פה? שאני צריך להגיד בסדר שערבים יגנבו ישרפו יהרסו ישברו?לקבל שזאת המציאות? אמרתי למשטרה אם ירצחו אותי אחרי שהגשתי נגדם תלונות זה רצח על רקע לאומני. אני מכיר עוד בעלי עסקים גדולים כמוני במרכז שעוברים את מה שאני עובר. מי שחושב שטרור יש רק ביו"ש או בצפון והדרום טועה. יש טרור גם במרכז. אני יודע שערבים עושים את עצמם נחמדים אליכם. בפועל הם שונאים אתכם שינאת מוות ואיפה שהם יכולים הם יפגעו בכם. אני רושם בכל מקום ומשאיר כמה שיותר עדיות...אני לא אוותר ולא יסגור אבל אם אני ימות זה על רקע לאומני ושילדי יתבע את מדינת ישראל ומשטרת ישראל ובתי המשפט על אוזלת יד שלהם נגד טרור ערבי

למעלה