עו"ד יורם שפטל - פסטיבל רבין והשקרים של "מורשת רבין"

עו"ד יורם שפטל - פסטיבל רבין והשקרים של "מורשת רבין"

הרצאה בת כעשר דקות על מורשתו של יצחק רבין מפיו של אחד הפרקליטים הבכירים במדינה , פרקליט אשר יודע היטב מה פירוש הביטוי "תביעת דיבה" ולמרות זאת אומר את שאומר ללא חשש ויראה.

אני מציע לכל השמאלנים אשר חפצים להיחשף למשהו אשר ספק אם שמעו בעבר להאזין ברוב קשב.

אני מניח כי שפטל מתייחס לממצאיו המדהימים של ד"ר אורי מילשטיין ההיסטוריון הצבאי .

אנא האזינו החל מ 2.30 דקות....האזנה נעימה.

https://youtu.be/btHBOy9vOrM

Critical Thinking

Well-known member
משוקצים, מתועבים ורק מוכיחים כי אתם מודעים לכך ונמקים בחימה.

ונמקים

אני מניח ששמעת את ההקלטה ולכן אתה כל כך מרוגז.

קח בחשבון ששום גורם ממשפחת רבין מעולם לא תבע את שפטל על דבריו או את ד"ר אורי מילשטיין אשר כתב ספר ענק על חייו של רבין ושם הוא מתאר דברים חמורים פי כמה ממה שתיאר שפטל , שפטל עוד היה עדין.......אילו מישהו היה מעז להטיח בי דברי בלע אשר אין בהם שמץ של אמת הייתי תובע מזמן !!!

כל התקציבים של משפחת רבין , מרכז רבין ברמת אביב....ושום תביעת דיבה ?

בקיצור ידידי , אני בטוח שבתוך תוכך אתה יודע את מה שאתה צריך לדעת.....מצטער לפוצץ את הבועה אשר קרויה "מורשת רבין" אך חשוב מאד שגם אנשי שמאל יחשפו סוף סוף לאלמנטים מאד לא נעימים אשר קשורים באותו אדם אשר הפכתם לאל.

"רבין נטש את חייליו בשדה הקרב" סרטון בן 3 דקות בו ניתן לראות

את מילשטיין מספר על רבין.....עד היום האיש מתחנן לתביעה ואף אחד לא תובע......הוא מבקש "תפריכו את מה שאני כותב" .......

בוא ידידי , צפה במילשטיין .

https://youtu.be/7HSa9txdYWU

Critical Thinking

Well-known member
?You are talking to me? You are talking to me

רק ארגונים וחברות נוקטים SLAPP (ראשי תיבות של Strategic Lawsuit Against Public Participation). לא אנשים פרטיים.

אדם פרטי כי יהלך ברחוב - ישמר פן ינגף חרטום מנעלו בפֶּרֶש כלבים שלא נאסף, שכן שום מאמץ לא ינקה את הנעל ולא יחזירה למצבה טרם ההנגפות. זה המצב עם מילשטיין ושפטל. אף שפוי לא יהיה מעונין לבא במגע עם פֶּרֶש.

רבין אולי לא היה גדול מצביאי ישראל ואולי לא היה מדינאי, אלא אך פוליטיקאי, ואולי אהב בורבון אמריקאי, אלא שהודח על ידי קליע במקום להיות מודח על ידי הבוחר בקלפי.
והקליע או שנים נורו על ידי אדם אשר הודה כי נסה בשתי הזדמנויות קודם לכן לחדור לתוך טבעת האבטחה סביב רבין - בלא הצלחה.
בפעם השלישית הצליח, משוקצים נתעבים...

משפטים באנגלית רחוקים מלעשות עלי רושם...

אכן שמוע שמעת את הרצאתו של שפטל , אתה כתבת "רבין אולי לא היה גדול מצביאי ישראל ואולי לא היה מדינאי...." כן יקירי , תכחיש ככל שתרצה אך לדעתי זרעי הספק נטמנו בליבך.

בתוך תוכך אתה יודע את האמת.....

אני מוקיע את רצח רבין לא פחות ממך , היה פטריוט יהודי ! ואני גם לא מאמין בתאוריות אשר מופצות למרות שחלק מהן מעוררות תמיהה אך למיטב ידיעתי רבין היה מפקד צבאי גרוע , אחד הגרועים שהיו לנו , וראש ממשלה נאיבי אשר נוצל ע"י יהודים שמאלנים ממנו וכולם נוצלו על ידי יאסר עראפת אשר היתל בהם כמו בילדים קטנים.

אני מציע לך לקרוא את ספרו של מילשטיין "תיק רבין , איך תפח המיתוס" שם תגלה גם מה עבר על רבין במלחמת ששת הימים.......

ההתנשאות של השמאל על כל מי אשר אינו מדקלם את משנתה מאד מצחיקה אותי.....וההסברים שלך לגבי אי הגשת תביעת דיבה מאד מצחיקים אותי אבל לא חייבים להסכים , הכל טוב.

Critical Thinking

Well-known member
עזוב, נוח לי לחלוטין שתימק בטמטומך.

הספק היחידי המנקר במוחי הוא האם אתה סתם טפש, או שאתה באמת משוקץ נתעב.
ומכיוון שאני הומניסט אוהב אדם אני מעדיף את ההשערה העושה עמך חסד - שאתה אך סתם טפש.
כלך לך אל חיק הפנתרית ה(לא )שגולה וחבור אליה נכח האויב המשותף בשער...

שוב אתה רותח מזעם ? אינך הומניסט , אתה שמאלן פלצן יהיר

ומתנשא אשר מתמחה בהעתקת קטעי מידע חסרי משמעות מן האינטרנט.... מנסה להרשים את קוראיך באמצעות כותרות אנגליות משל היו דברי אלוהים חיים.

דווקא התייחסתי אליך בכבוד , ניסיתי לנהל שיח רגוע אך מפני שאתה כנראה מצוי על הרצף....אני משער : אספרגר קל , לא הצלחת להבין....לא נורא קושקוש , אני סולח לך.

תכניס לעצמך טוב טוב לראש - מורשת רבין אשר הוחדרה אל תוך מוחך הממוחשב וחסר הטבעיות...אינה אמיתית.

ואתה לא אויב... אתה תלמיד אשר משתוקק להדרכה אנושית - לא אינטרנטית.

Critical Thinking

Well-known member
אז אינך מבין מה כתבתי שם באנגלית, מה?!

שאלת מדוע איש אינו תובע את שפטל/מילשטיין על שקריהם.
התשובה - אדם פרטי יעקוף גללי כלב שנקרו על דרכו ולא ינסה למעכם.
מי שעשוי לנסות SLAPP הם ארגונים גדולים או חברות שיש להן פרקליטי-בית ומשאבים גדולים בהרבה מאלה של הנתבעים.

אינני מכיר אותך, לא יכולה להיות לי דעה קדומה בנוגע אליך.
כל מה שמונח לפני היא כתיבתך והיא אינה מזכה אותך בכבוד כלשהו.
עכשיו אני למד כי חוסר ההערכה הינו הדדי.
שיהיה.
לא אתקשה לחיות עם זה...

אני מבין אנגלית היטב יקירי לכן היא אינה עושה עלי שום רושם...

אני חולק נחרצות על טענתך אשר אותה טענת כבר בפוסט הקודם.
מילשטיין נחשב לאחד ההיסטוריונים הפורים בישראל {קרא עליו בויקיפדיה} , עשרות ספרים כתב.

ספריו גדושים עדויות ותחקירים יסודיים ולכן אין לו שום בעיה לחשוף את עצמו לתביעת דיבה - האיש ממש התחנן בפני החונטה לבוא ולהפריך את דבריו.

האיש כתב דברים מחרידים על רבין { הרבה מעבר למה ששמעת מפי שפטל }
ואין מצב בעולם שהאיש לא היה נתבע אילו שיקר במצח נחושה.

מילשטיין ליקט את העדויות על רבין בפינצטה , עבודת נמלים ממש.

לגבי שפטל ניתן לומר כי מדובר באחד הפרקליטים הפליליים המובילים בישראל , רשימת הישגיו מדברת בעד עצמה ואפילו פרקליט הצמרת השמאלני אביגדור פלדמן העיד כי אם אי פעם הוא היה נזקק לשירותיו של סניגור הוא היה בוחר בשפטל.
לדעתי , אין עדות טובה יותר למוניטין של אדם אשר מקצועיותו כה מוערכת על ידי יריביו.

התייחסתי אליך בכבוד יחסי , ניהלתי שיח הגון עד לרגע בו התחלת לכנות אותי בשמות גנאי.

לא חייבים להסכים , אפשר גם לא להסכים באופן מכובד.

האם שמעת פעם על פיגוע הטרור אשר קרוי "ליל הגילשונים" ?

"ליל הגלשונים הוא פיגוע טרור שהתרחש ב-25 בנובמבר 1987 בקרבת הגבול בין ישראל ללבנון בו נהרגו 6 חיילי צה"ל ו-10 נפצעו מאש מחבל שחדר לישראל בעזרת גלשן אוויר."

השומר בשער המחנה הצבאי בו אירע הפיגוע { רוני אלמוג } ברח מעמדתו נוכח המחבל ואפשר לו להכנס פנימה ולטבוח בחיילים . בעת האירוע יצחק רבין עצמו היה שר הבטחון.

אז מדוע אני מזכיר לך נשכחות ?

מפני שבמשפטו של אותו ש"ג אשר ברח מעמדתו הופיע כעד מטעם ההגנה ההיסטוריון ד"ר מילשטיין ולהלן תיאורו את המצב :

"ב-1988 העדתי מטעם ההגנה בבית המשפט הצבאי במשפטו של הטוראי רון אלמוג בשל תפקודו ב"ליל הגלשונים, בנובמבר 1987. אמרתי כי פחדנותו של אלמוג נוכח פני האויב אינה תופעה יוצאת דופן, וכי מפקדים אחדים, שהגיעו לדרגות בכירות בצה"ל, נהגו כמוהו. בתשובה לשאלת השופטים תיארתי את תפקודו של יצחק רבין ב-20 באפריל, וטענתי שהוא ברח משדה הקרב, נטש את פקודיו ולא חזר אליהם עם התגבורת. אם אדם שהיה מפקד חטיבה, רמטכ"ל, ראש ממשלה ושר ביטחון, מתנהג כך (ולא רק הוא), אין לשפוט לחומרה את הש"ג רון אלמוג. עיתונאים ביקשו מרבין תגובה והוא סירב להתייחס לדברי, וגם השופטים דחו אותם בפסק-דינם."

http://www.uri-milstein.com/product-237.html

אתה מבין ? מילשטיין אפילו העיד בבית המשפט על חלק מכשלונותיו של רבין - איש כה בכיר אשר מוטלת עננה כה קשה על אומץ ליבו ומקצועיותו בוחר להתעלם ולא לתבוע דיבה את המלעיזים ?

Critical Thinking

Well-known member
אליבא דאורי מילשטיין, בן המשפחה הלוחמת, גם דני מס הוא מי

שנטש את פקודיו בעת קרב ("לפי אורי מילשטיין, בעקבות אירוע זה נאלץ מס לעזוב את הפיקוד על גוש עציון ואת הגוש עצמו כיוון שנטש את אנשיו בעת קרב[1]").

אין לי בעיה עם חשיבה בקורתית, עם תקיפה של מיתוסים וערעורם, אלא שנראה כי מילשטיין אינו אלא אנליסט בפיז'מה ונעלי בית, יושב לפני אח מבוערת, שקוע בכורסה, ולקול נפצוצי בולי העץ המאוכלים באש, דן לשבט אנשים בשעת קרב - שעת ההתנסות המטלטלת ביותר אצל חייל.
מי שנהרג בקרב - כל חטאיו נמחים.
מי ששרד - יספוג את זעם ספוני הכורסאות העמוקות ויטעם את נחת לשונם המפוצלת.
יופי אורי.

הדחף של מילשטיין ושנאתכם לרבין אינה בגלל "מורשתו" או העדרה, אלא מכיוון שאתם מנסים להתנער ללא הועיל מן הכתם שדבק בכם, והדרך בה בחרתם היא להראות כי רבין לא היה אלא אבידה שאינה שווה נפיחה...

מילשטיין מבסס את קביעותיו על בסיס אין ספור עדויות והצלבות

אני קראתי את ספרו ואפילו נכחתי בשתי הרצאות שלו....אני חושב שאתה טועה , בטוח שאתה טועה , כל טענה שלו מגובה לפרטי פרטים ואני מציע לך לקרוא.

מילשטיין הוא "מתאבד שיעי" , הוא משתייך אל זן נדיר של היסטוריונים אשר רק האמת עומדת לנגד עיניהם והוא גם מוכן לשלם מחיר כבד על דעותיו לדוגמא "בשנת 1974 הדיח אותו סגן מפקד החטיבה יצחק מרדכי מתפקידו כהיסטוריון בגלל כתיבה ביקורתית על קרב החווה הסינית. הוא סיים את שירות המילואים שלו כקצין מקצועי אקדמאי במחלקת היסטוריה של חיל האוויר"

העימות עם משפחת רבין הפך אותו למוקצה בקרב האקדמיה ואף גרם לו נזק כלכלי כבד אך האיש נלחם על האמת שלו עד הסוף ובמקום להוקיע את האיש יש לנסות להפריך את טענותיו ואני כבר אומר לך......אין לך אפילו מה לנסות.

ולגבי רבין אומר כך , אני לא צריך להתנער מדבר , שום איש ימין מלבד עמיר לא רצח את רבין ושום רבב לא דבק בי - אני מאמין בלב שלם כי יצחק רבין היה אחד המפקדים הגרועים ביותר בתולדות צה"ל והנאיביות שלו בתור מנהיג פוליטי הובילה אותנו אל עברי פי פחת..... - ביקורת לגיטימית חוקית וראויה על אדם אשר לדעתי אין ראוי לה ממנו - יש לציין כי אני מוקיע את הרצח הנתעב לא פחות ממך.

יחד עם זאת , רבין היה פטריוט יהודי אשר נלחם עבור ארצו , נתניהו עצמו היטיב לתאר זאת ממני לפני הרצח הנתעב : https://youtu.be/ms8si-ekSX4
וראוי שאתה עצמך תצפה בדברי נתניהו פעם אחר פעם....

"הוא לא בוגד ,הוא טועה"

השמאל הישראלי מנצל את רצח רבין לשם עשיית הון פוליטי , מציגים אותו כאילו היה "ישו הנוצרי" { המשיח - להבדיל אלף אלפי הבדלות } אשר אילולי נלקח מאיתנו על ידי רוצח נתעב היה מתקיים בארצנו פתגמו הנודע של ישעיהו "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ", יגיע קץ למלחמות ויכון מצב של "לא ירעו ולא ישחיתו בכל הר קדשי" בעוד שאתם עצמכם יודעים כי תזה זו שקרית מאין כמותה....הכל חלק מאותה תפיסת עולם שקרית מלנכולית ועצובה אשר אותה השמאל מנסה למכור לציבור........"אנו ריפובליקת בננות , המדינה מתמוטטת" ושאר תחזיות אפוקליפטיות מטורללות אשר נועדו להסיט קולות מימין לשמאל.....

אז אנו פה בכדי להזכיר לכם כי "לא מינה ולא מקצתה".....מורשתו האמיתית של רבין היא כל מה שקיבלתם ממילשטיין ושפטל בשרשור זה...והגיע הזמן שתפנימו זאת.

השמאל מומחה בהפצת חצאי אמיתויות , מסכי ערפל ושקרים מלאים....ואנו נעמידו על מקומו ונוכיח אותו על שקריו.

Critical Thinking

Well-known member
מה דעתך, האם תיווצרנה "מורשת מילשטיין" ו"מורשת שפטל"?

מי לדעתך "ינשים" אותן לאורך השנים פן תאבדנה בתהום נשיה?

אומרים כי ההיסטוריה נכתבת על ידי המנצחים.....

ואימרה זו בד"כ נכונה.....אבל חלפו הימים בהם ניתן היה להסתיר מעיני הציבור אמיתויות קשות.

יצחק רבין לעולם לא היה הופך להיות ראש ממשלת ישראל (פעמיים) אלמלא החונטה השמאלנית הסתירה את כשלונותיו ובמיוחד את תפקודו במהלך מלחמת ששת הימים.....

הפרקליטות שלנו אצה רצה להוציא צו איסור פירסום על האופן בו נסחט חפץ למסור עדות מרשיעה נגד ראש ממשלה מכהן וזאת למרות שאין כאן אפילו שמץ של שיבוש הליכי חקירה.....הימין השכיל להבין זאת ולכן חשף את הזוהמה המושחתת לציבור.....

הימין סוף סוף השכיל להבין כי אסור להכנע לשיטות המפאניקיות הבזויות שלכם והוא נלחם בכם בכל הכח.....

אט אט יושג איזון תקשורתי , "ישראל היום" הוא העיתון הנפוץ במדינה , ערוץ 20 עדיין בחיתוליו אך הוא חי ובועט והימין מצליח אט אט להשיג דריסת רגל תקשורתית אשר מאפשרת לו לסכל חלק ממזימות ההשתקה של השמאל.....ממשלות הימין הבאות אשר יבואו ימשיכו את דוקטרינת האיזןן התקשורתי ואני מבטיחך כי מורשתו של מילשטיין תחיה לעד... מדובר באדם נדיר , אדם יחודי ומבריק אשר מחקריו מאלצים את צה"ל להתייעל למרות חוסר הרצון להכיר בחסרונותיו.

לגבי שפטל - רשימת הישגיו המקצועיים מדברת בעד עצמה.

ספי111

New member
fכל אחד נלחם על אמת שלו אבל זה לא אומר שהאמת שלו

מחוברת למציאות.
בתקופת הפלמח כולל חטיבת הראל,לא סביר שהיה יכול מפקד גרוע או פחדן להמשיך להתקדם. הלוחמים פשוט ראו את המפקדים לטוב ולרע כמו שאתה יכול לראות ביחידות מיוחדות היום. אנשים שמסכנים את חייהם לא יהיו מוכנים לעשות זאת בגלל מפקד גרוע. לי היה מפקד שדאגנו שלא ימשיך כי חיילים יודעים.
לא פעם דעה פוליטית מסמנת מטרה שתתאים לה .
גם דייויד ארווינג נלחם על האמת שלו מול כל העולם.

אני מאמין כי יצחק רבין התקדם בשרשרת הפיקוד

בשל קשרים ולא בשל כישורים......זוהי חלק ממורשתה של מפא"י זכרונה לקללה.

על כל שאר דבריך כבר עניתי במהלך השרשור , אשמח אם תקרא.

אל תפתח , לא רוצה , לא צריך , ההפסד כולו שלך.

אף פעם לא רציתם להטיל ספק במה אשר מושתל במוחכם...ולי אין שום בעיה עם זה.

למעלה