לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3613036,130 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'עו"ד יורם שפטל - פסטיבל רבין והשקרים של "מורשת רבין"'
עו"ד יורם שפטל - פסטיבל רבין והשקרים של "מורשת רבין"
<< ההודעה הנוכחית
12/11/2019 | 14:51
85
291
הרצאה בת כעשר דקות על מורשתו של יצחק רבין מפיו של אחד הפרקליטים הבכירים במדינה , פרקליט אשר יודע היטב מה פירוש הביטוי "תביעת דיבה" ולמרות זאת אומר את שאומר ללא חשש ויראה.

אני מציע לכל השמאלנים אשר חפצים להיחשף למשהו אשר ספק אם שמעו בעבר להאזין ברוב קשב.

אני מניח כי שפטל מתייחס לממצאיו המדהימים של ד"ר אורי מילשטיין ההיסטוריון הצבאי .

אנא האזינו החל מ 2.30 דקות....האזנה נעימה.

https://youtu.be/btHBOy9vOrM

אקטואליה >>
לצפיה ב-'משוקצים, מתועבים ורק מוכיחים כי אתם מודעים לכך ונמקים בחימה.'
משוקצים, מתועבים ורק מוכיחים כי אתם מודעים לכך ונמקים בחימה.
12/11/2019 | 17:16
15
39
ונמקים 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מניח ששמעת את ההקלטה ולכן אתה כל כך מרוגז.'
אני מניח ששמעת את ההקלטה ולכן אתה כל כך מרוגז.
12/11/2019 | 17:39
35
קח בחשבון ששום גורם ממשפחת רבין מעולם לא תבע את שפטל על דבריו או את ד"ר אורי מילשטיין אשר כתב ספר ענק על חייו של רבין ושם הוא מתאר דברים חמורים פי כמה ממה שתיאר שפטל , שפטל עוד היה עדין.......אילו מישהו היה מעז להטיח בי דברי בלע אשר אין בהם שמץ של אמת הייתי תובע מזמן !!!

כל התקציבים של משפחת רבין , מרכז רבין ברמת אביב....ושום תביעת דיבה ? 

בקיצור ידידי , אני בטוח שבתוך תוכך אתה יודע את מה שאתה צריך לדעת.....מצטער לפוצץ את הבועה אשר קרויה "מורשת רבין" אך חשוב מאד שגם אנשי שמאל יחשפו סוף סוף לאלמנטים מאד לא נעימים אשר קשורים באותו אדם אשר הפכתם לאל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'"רבין נטש את חייליו בשדה הקרב" סרטון בן 3 דקות בו ניתן לראות'
"רבין נטש את חייליו בשדה הקרב" סרטון בן 3 דקות בו ניתן לראות
12/11/2019 | 17:43
13
31
את מילשטיין מספר על רבין.....עד היום האיש מתחנן לתביעה ואף אחד לא תובע......הוא מבקש "תפריכו את מה שאני כותב" .......

בוא ידידי , צפה במילשטיין .

אקטואליה >>
לצפיה ב-'?You are talking to me? You are talking to me'
?You are talking to me? You are talking to me
12/11/2019 | 20:55
12
26
רק ארגונים וחברות נוקטים SLAPP (ראשי תיבות של Strategic Lawsuit Against Public Participation). לא אנשים פרטיים.

אדם פרטי כי יהלך ברחוב - ישמר פן ינגף חרטום מנעלו בפֶּרֶש כלבים שלא נאסף, שכן שום מאמץ לא ינקה את הנעל ולא יחזירה למצבה טרם ההנגפות. זה המצב עם מילשטיין ושפטל. אף שפוי לא יהיה מעונין לבא במגע עם פֶּרֶש.

רבין אולי לא היה גדול מצביאי ישראל ואולי לא היה מדינאי, אלא אך פוליטיקאי, ואולי אהב בורבון אמריקאי, אלא שהודח על ידי קליע במקום להיות מודח על ידי הבוחר בקלפי.
והקליע או שנים נורו על ידי אדם אשר הודה כי נסה בשתי הזדמנויות קודם לכן לחדור לתוך טבעת האבטחה סביב רבין - בלא הצלחה.
בפעם השלישית הצליח, משוקצים נתעבים...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'משפטים באנגלית רחוקים מלעשות עלי רושם...'
משפטים באנגלית רחוקים מלעשות עלי רושם...
12/11/2019 | 22:47
11
27
אכן שמוע שמעת את הרצאתו של שפטל , אתה כתבת "רבין אולי לא היה גדול מצביאי ישראל ואולי לא היה מדינאי...."  כן יקירי , תכחיש ככל שתרצה אך לדעתי זרעי הספק נטמנו בליבך.

בתוך תוכך אתה יודע את האמת.....

אני מוקיע את רצח רבין לא פחות ממך , היה פטריוט יהודי !  ואני גם לא מאמין בתאוריות אשר מופצות למרות שחלק מהן מעוררות תמיהה אך למיטב ידיעתי רבין היה מפקד צבאי גרוע , אחד הגרועים שהיו לנו , וראש ממשלה נאיבי אשר נוצל ע"י יהודים שמאלנים ממנו וכולם נוצלו על ידי יאסר עראפת אשר היתל בהם כמו בילדים קטנים.

אני מציע לך לקרוא את ספרו של מילשטיין "תיק רבין , איך תפח המיתוס" שם תגלה גם מה עבר על רבין במלחמת ששת הימים.......

ההתנשאות של השמאל על כל מי אשר אינו מדקלם את משנתה מאד מצחיקה אותי.....וההסברים שלך לגבי אי הגשת תביעת דיבה מאד מצחיקים אותי אבל לא חייבים להסכים , הכל טוב.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עזוב, נוח לי לחלוטין שתימק בטמטומך.'
עזוב, נוח לי לחלוטין שתימק בטמטומך.
12/11/2019 | 23:54
10
22
הספק היחידי המנקר במוחי הוא האם אתה סתם טפש, או שאתה באמת משוקץ נתעב.
ומכיוון שאני הומניסט אוהב אדם אני מעדיף את ההשערה העושה עמך חסד - שאתה אך סתם טפש.
כלך לך אל חיק הפנתרית ה(לא )שגולה וחבור אליה נכח האויב המשותף בשער...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שוב אתה רותח מזעם ? אינך הומניסט , אתה שמאלן פלצן יהיר'
שוב אתה רותח מזעם ? אינך הומניסט , אתה שמאלן פלצן יהיר
13/11/2019 | 00:20
9
30
ומתנשא אשר מתמחה בהעתקת קטעי מידע חסרי משמעות מן האינטרנט.... מנסה להרשים את קוראיך באמצעות כותרות אנגליות משל היו דברי אלוהים חיים. 

דווקא התייחסתי אליך בכבוד , ניסיתי לנהל שיח רגוע אך מפני שאתה כנראה מצוי על הרצף....אני משער : אספרגר קל , לא הצלחת להבין....לא נורא קושקוש , אני סולח לך.

תכניס לעצמך טוב טוב לראש - מורשת רבין אשר הוחדרה אל תוך מוחך הממוחשב וחסר הטבעיות...אינה אמיתית.

ואתה לא אויב... אתה תלמיד אשר משתוקק להדרכה אנושית - לא אינטרנטית.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז אינך מבין מה כתבתי שם באנגלית, מה?!'
אז אינך מבין מה כתבתי שם באנגלית, מה?!
13/11/2019 | 23:24
8
32
שאלת מדוע איש אינו תובע את שפטל/מילשטיין על שקריהם.
התשובה - אדם פרטי יעקוף גללי כלב שנקרו על דרכו ולא ינסה למעכם.
מי שעשוי לנסות SLAPP הם ארגונים גדולים או חברות שיש להן פרקליטי-בית ומשאבים גדולים בהרבה מאלה של הנתבעים.

אינני מכיר אותך, לא יכולה להיות לי דעה קדומה בנוגע אליך.
כל מה שמונח לפני היא כתיבתך והיא אינה מזכה אותך בכבוד כלשהו.
עכשיו אני למד כי חוסר ההערכה הינו הדדי.
שיהיה.
לא אתקשה לחיות עם זה...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מבין אנגלית היטב יקירי לכן היא אינה עושה עלי שום רושם...'
אני מבין אנגלית היטב יקירי לכן היא אינה עושה עלי שום רושם...
14/11/2019 | 00:11
27
אני חולק נחרצות על טענתך אשר אותה טענת כבר בפוסט הקודם.
מילשטיין נחשב לאחד ההיסטוריונים הפורים בישראל {קרא עליו בויקיפדיה} , עשרות ספרים כתב.

ספריו גדושים עדויות ותחקירים יסודיים ולכן אין לו שום בעיה לחשוף את עצמו לתביעת דיבה - האיש ממש התחנן בפני החונטה לבוא ולהפריך את דבריו.

האיש כתב דברים מחרידים על רבין { הרבה מעבר למה ששמעת מפי שפטל }
ואין מצב בעולם שהאיש לא היה נתבע אילו שיקר במצח נחושה.

מילשטיין ליקט את העדויות על רבין בפינצטה , עבודת נמלים ממש.

לגבי שפטל ניתן לומר כי מדובר באחד הפרקליטים הפליליים המובילים בישראל , רשימת הישגיו מדברת בעד עצמה ואפילו פרקליט הצמרת השמאלני אביגדור פלדמן העיד כי אם אי פעם הוא היה נזקק לשירותיו של סניגור הוא היה בוחר בשפטל.
לדעתי , אין עדות טובה יותר למוניטין של אדם אשר מקצועיותו כה מוערכת על ידי יריביו.

התייחסתי אליך בכבוד יחסי , ניהלתי שיח הגון עד לרגע בו התחלת לכנות אותי בשמות גנאי.

לא חייבים להסכים , אפשר גם לא להסכים באופן מכובד.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'האם שמעת פעם על פיגוע הטרור אשר קרוי "ליל הגילשונים" ?'
האם שמעת פעם על פיגוע הטרור אשר קרוי "ליל הגילשונים" ?
14/11/2019 | 06:52
6
26
"ליל הגלשונים הוא פיגוע טרור שהתרחש ב-25 בנובמבר 1987 בקרבת הגבול בין ישראל ללבנון בו נהרגו 6 חיילי צה"ל ו-10 נפצעו מאש מחבל שחדר לישראל בעזרת גלשן אוויר."

השומר בשער המחנה הצבאי בו אירע הפיגוע { רוני אלמוג } ברח מעמדתו נוכח המחבל ואפשר לו להכנס פנימה ולטבוח בחיילים . בעת האירוע יצחק רבין עצמו היה שר הבטחון.

אז מדוע אני מזכיר לך נשכחות ? 

מפני שבמשפטו של אותו ש"ג אשר ברח מעמדתו הופיע כעד מטעם ההגנה ההיסטוריון ד"ר מילשטיין ולהלן תיאורו את המצב :

"ב-1988 העדתי מטעם ההגנה בבית המשפט הצבאי במשפטו של הטוראי רון אלמוג בשל תפקודו ב"ליל הגלשונים, בנובמבר 1987. אמרתי כי פחדנותו של אלמוג נוכח פני האויב אינה תופעה יוצאת דופן, וכי מפקדים אחדים, שהגיעו לדרגות בכירות בצה"ל, נהגו כמוהו. בתשובה לשאלת השופטים תיארתי את תפקודו של יצחק רבין ב-20 באפריל, וטענתי שהוא ברח משדה הקרב, נטש את פקודיו ולא חזר אליהם עם התגבורת. אם אדם שהיה מפקד חטיבה, רמטכ"ל, ראש ממשלה ושר ביטחון, מתנהג כך (ולא רק הוא), אין לשפוט לחומרה את הש"ג רון אלמוג. עיתונאים ביקשו מרבין תגובה והוא סירב להתייחס לדברי, וגם השופטים דחו אותם בפסק-דינם."

אתה מבין ? מילשטיין אפילו העיד בבית המשפט על חלק מכשלונותיו של רבין - איש כה בכיר אשר מוטלת עננה כה קשה על אומץ ליבו ומקצועיותו בוחר להתעלם ולא לתבוע דיבה את המלעיזים ? 

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אליבא דאורי מילשטיין, בן המשפחה הלוחמת, גם דני מס הוא מי '
אליבא דאורי מילשטיין, בן המשפחה הלוחמת, גם דני מס הוא מי
15/11/2019 | 10:03
5
17
שנטש את פקודיו בעת קרב ("לפי אורי מילשטיין, בעקבות אירוע זה נאלץ מס לעזוב את הפיקוד על גוש עציון ואת הגוש עצמו כיוון שנטש את אנשיו בעת קרב[1]").

אין לי בעיה עם חשיבה בקורתית, עם תקיפה של מיתוסים וערעורם, אלא שנראה כי מילשטיין  אינו אלא אנליסט בפיז'מה ונעלי בית, יושב לפני אח מבוערת, שקוע בכורסה, ולקול נפצוצי בולי העץ המאוכלים באש, דן לשבט אנשים בשעת קרב - שעת ההתנסות המטלטלת ביותר אצל חייל.
מי שנהרג בקרב - כל חטאיו נמחים.
מי ששרד - יספוג את זעם ספוני הכורסאות העמוקות ויטעם את נחת לשונם המפוצלת.
יופי אורי.

הדחף של מילשטיין ושנאתכם לרבין אינה בגלל "מורשתו" או העדרה, אלא מכיוון שאתם מנסים להתנער ללא הועיל מן הכתם שדבק בכם, והדרך בה בחרתם היא להראות כי רבין לא היה אלא אבידה שאינה שווה נפיחה...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מילשטיין מבסס את קביעותיו על בסיס אין ספור עדויות והצלבות'
מילשטיין מבסס את קביעותיו על בסיס אין ספור עדויות והצלבות
15/11/2019 | 14:36
4
20
אני קראתי את ספרו ואפילו נכחתי בשתי הרצאות שלו....אני חושב שאתה טועה , בטוח שאתה טועה , כל טענה שלו מגובה לפרטי פרטים ואני מציע לך לקרוא.

מילשטיין הוא "מתאבד שיעי" , הוא משתייך אל זן נדיר של היסטוריונים אשר רק האמת עומדת לנגד עיניהם והוא גם מוכן לשלם מחיר כבד על דעותיו לדוגמא "בשנת 1974 הדיח אותו סגן מפקד החטיבה יצחק מרדכי מתפקידו כהיסטוריון בגלל כתיבה ביקורתית על קרב החווה הסינית. הוא סיים את שירות המילואים שלו כקצין מקצועי אקדמאי במחלקת היסטוריה של חיל האוויר"

העימות עם משפחת רבין הפך אותו למוקצה בקרב האקדמיה ואף גרם לו נזק כלכלי כבד אך האיש נלחם על האמת שלו עד הסוף ובמקום להוקיע את האיש יש לנסות להפריך את טענותיו ואני כבר אומר לך......אין לך אפילו מה לנסות.

ולגבי רבין אומר כך , אני לא צריך להתנער מדבר , שום איש ימין מלבד עמיר לא רצח את רבין ושום רבב לא דבק בי - אני מאמין בלב שלם כי יצחק רבין היה אחד המפקדים הגרועים ביותר בתולדות צה"ל והנאיביות שלו בתור מנהיג פוליטי הובילה אותנו אל עברי פי פחת..... - ביקורת לגיטימית חוקית וראויה על אדם אשר לדעתי אין ראוי לה ממנו - יש לציין כי אני מוקיע את הרצח הנתעב לא פחות ממך.

יחד עם זאת , רבין היה פטריוט יהודי אשר נלחם עבור ארצו , נתניהו עצמו היטיב לתאר זאת ממני לפני הרצח הנתעב :  https://youtu.be/ms8si-ekSX4
וראוי שאתה עצמך תצפה בדברי נתניהו פעם אחר פעם....
"הוא לא בוגד ,הוא טועה"

השמאל הישראלי מנצל את רצח רבין לשם עשיית הון פוליטי , מציגים אותו כאילו היה "ישו הנוצרי" { המשיח - להבדיל אלף אלפי הבדלות } אשר אילולי נלקח מאיתנו על ידי רוצח נתעב היה מתקיים בארצנו פתגמו הנודע של ישעיהו "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ", יגיע קץ למלחמות ויכון מצב של "לא ירעו ולא ישחיתו בכל הר קדשי" בעוד שאתם עצמכם יודעים כי תזה זו שקרית מאין כמותה....הכל חלק מאותה תפיסת עולם שקרית מלנכולית ועצובה אשר אותה השמאל מנסה למכור לציבור........"אנו ריפובליקת בננות , המדינה מתמוטטת" ושאר תחזיות אפוקליפטיות מטורללות אשר נועדו להסיט קולות מימין לשמאל.....

אז אנו פה בכדי להזכיר לכם כי "לא מינה ולא מקצתה".....מורשתו האמיתית של רבין היא כל מה שקיבלתם ממילשטיין ושפטל בשרשור זה...והגיע הזמן שתפנימו זאת.

השמאל מומחה בהפצת חצאי אמיתויות , מסכי ערפל ושקרים מלאים....ואנו נעמידו על מקומו ונוכיח אותו על שקריו.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה דעתך, האם תיווצרנה "מורשת מילשטיין" ו"מורשת שפטל"?'
מה דעתך, האם תיווצרנה "מורשת מילשטיין" ו"מורשת שפטל"?
15/11/2019 | 16:35
1
7
מי לדעתך "ינשים" אותן לאורך השנים פן תאבדנה בתהום נשיה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אומרים כי ההיסטוריה נכתבת על ידי המנצחים.....'
אומרים כי ההיסטוריה נכתבת על ידי המנצחים.....
15/11/2019 | 17:33
4
ואימרה זו בד"כ נכונה.....אבל חלפו הימים בהם ניתן היה להסתיר מעיני הציבור אמיתויות קשות.

יצחק רבין לעולם לא היה הופך להיות ראש ממשלת ישראל (פעמיים) אלמלא החונטה השמאלנית הסתירה את כשלונותיו ובמיוחד את תפקודו במהלך מלחמת ששת הימים.....

הפרקליטות שלנו אצה רצה להוציא צו איסור פירסום על האופן בו נסחט חפץ למסור עדות מרשיעה נגד ראש ממשלה מכהן וזאת למרות שאין כאן אפילו שמץ של שיבוש הליכי חקירה.....הימין השכיל להבין זאת ולכן חשף את הזוהמה המושחתת לציבור.....

הימין סוף סוף השכיל להבין כי אסור להכנע לשיטות המפאניקיות הבזויות שלכם והוא נלחם בכם בכל הכח.....

אט אט יושג איזון תקשורתי , "ישראל היום" הוא העיתון הנפוץ במדינה , ערוץ 20 עדיין בחיתוליו אך הוא חי ובועט והימין מצליח אט אט להשיג דריסת רגל תקשורתית אשר מאפשרת לו לסכל חלק ממזימות ההשתקה של השמאל.....ממשלות הימין הבאות אשר יבואו ימשיכו את דוקטרינת האיזןן התקשורתי ואני מבטיחך כי מורשתו של מילשטיין תחיה לעד...  מדובר באדם נדיר , אדם יחודי ומבריק אשר מחקריו מאלצים את צה"ל להתייעל למרות חוסר הרצון להכיר בחסרונותיו.

לגבי שפטל -  רשימת הישגיו המקצועיים מדברת בעד עצמה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'fכל אחד נלחם על אמת שלו אבל זה לא אומר שהאמת שלו'
fכל אחד נלחם על אמת שלו אבל זה לא אומר שהאמת שלו
15/11/2019 | 16:39
1
6
מחוברת למציאות.
בתקופת הפלמח  כולל  חטיבת הראל,לא סביר שהיה יכול מפקד גרוע או פחדן להמשיך להתקדם. הלוחמים פשוט ראו את המפקדים לטוב ולרע  כמו שאתה יכול לראות ביחידות מיוחדות היום. אנשים שמסכנים את חייהם לא יהיו מוכנים לעשות זאת בגלל מפקד גרוע. לי היה מפקד שדאגנו שלא ימשיך  כי חיילים יודעים.
לא פעם דעה פוליטית  מסמנת מטרה שתתאים לה .
גם דייויד ארווינג נלחם על האמת שלו מול כל העולם.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מאמין כי יצחק רבין התקדם בשרשרת הפיקוד'
אני מאמין כי יצחק רבין התקדם בשרשרת הפיקוד
15/11/2019 | 17:48
3
בשל קשרים ולא בשל כישורים......זוהי חלק ממורשתה של מפא"י זכרונה לקללה.

על כל שאר דבריך כבר עניתי במהלך השרשור , אשמח אם תקרא.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא פותח לינקים ימנים '
לא פותח לינקים ימנים
12/11/2019 | 17:44
3
16
תוכל להסביר לנו בקצרה מהם טיעוניו?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אל תפתח , לא רוצה , לא צריך , ההפסד כולו שלך.'
אל תפתח , לא רוצה , לא צריך , ההפסד כולו שלך.
12/11/2019 | 17:54
2
15
אף פעם לא רציתם להטיל ספק במה אשר מושתל במוחכם...ולי אין שום בעיה עם זה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שוב יצאת טמבל'
שוב יצאת טמבל
12/11/2019 | 20:46
1
12
גם אתה יודע שאלו שקרים אחרת היית מנסה לשכנע
אקטואליה >>
לצפיה ב-'"אפשר להביא את החמור אל השוקת....'
"אפשר להביא את החמור אל השוקת....
12/11/2019 | 20:56
17
אך לא ניתן לאלצו לשתות" .....

אם רוצה החמור לגמוע מים הוא מוזמן לפתוח לינקים ימניים ולהקשיב לאחר...אבל מפני שהוא חמור..  חחחחח , עזוב , את ההמשך אתה מכיר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תוכל, בבקשה, לסכם בקצרה את הנאמר?'
תוכל, בבקשה, לסכם בקצרה את הנאמר?
13/11/2019 | 12:26
4
33
אין לי חשק לבזבז על השיכור זמן יקר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'דיברגנט , אני יכול לסכם אך אני מבטיחך כי שווה לך להאזין..'
דיברגנט , אני יכול לסכם אך אני מבטיחך כי שווה לך להאזין..
13/11/2019 | 14:47
3
12
כמה דקות מאד מאד מעניינות ומפרות....לא תצטער.
לא תשמע את המילים הללו דרך החונטה השמאלנית תקשורתית.
בזמנך החופשי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אאזין בלילה'
אאזין בלילה
13/11/2019 | 21:52
2
13
כולי תקווה שלא אבזבז את זמני לריק
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא תתאכזב'
לא תתאכזב
13/11/2019 | 22:15
1
3
לצפיה ב-'האזנתי, דיבר על "מורשת" רבין '
האזנתי, דיבר על "מורשת" רבין
14/11/2019 | 11:29
9
בין השורות, אמר שהרצח עשה לו טוב מבחינה היסטורית כשם שאני כותב כאן כל הזמן
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא פלא שהתעוררה אנטישמיות כלפי יהודים על השנאה והרעל בפיהם'
לא פלא שהתעוררה אנטישמיות כלפי יהודים על השנאה והרעל בפיהם
14/11/2019 | 12:35
15
21
הרי הכותבים כאן אינם ישראלים ומדינת ישראל לתפיסתם היא כלי לניצול.
 לפי טענת הרב גפני יש ישראלים שהשבת פחות חשובה להם מהמדינה..
כלומר שתלך המדינה העיקר נשבות בשבת. - זו המהות שלכם חולי נפש.
קטן עליכם להמשיך לרצוח את רבין ולטעון שבכלל לא היתה הסתה מצידכם
אבל הבסיס לכל השיטנה כלפי יהודים יהירים וגזענים
היא הכנוי שלהם לעמי הארצות ״גוי״
כלומר מי שהוא ישראלי שבנה את המדינה בדם ויזע
ולא מחשיב את מוצאו היהודי - הוא גוי  סוג ב׳ שמותר ואף מצווה לשפוך
עליו את חמתך ! הבנת מר אנטי ישראלי בוגדן ?
אז כל פהם שתאשימו כאן באנטישמיות או תקללו את גבורי האומה
תבינו מי אתם ומה הביא על היהודים את השואה.
לא נשמות טועות לא שנאת הזר אלא היחס שלכם לגויים ולמדינות
הרי יש ביניכם פושעים שישבו בכלא מקצב עד דרעי ונבחרת ש״ס ״הוא זכאי״
כי הוא יהודי והמדינה לא ברת שיפוט כלפיו.
עד שרים וראש ממשלה עם תיקים במשטרה על עברות חמורות
ודוקא גיבור לאומי שהביא לישראל את היקר מכל - בחרתם ללכלך
אז כן אני ישראלי ואנטישמי מוצהר לעזאזל עם היהדות שלכם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , אנו יודעים שאתה אוטואנטישמי , תמיד ידענו , הצהרתך'
רון , אנו יודעים שאתה אוטואנטישמי , תמיד ידענו , הצהרתך
14/11/2019 | 13:59
13
14
בדבר האנטישמיות שלך אינה מזעזעת אותנו.

לרבין היו המון מגרעות לצד מעט יתרונות וזה שתתכחשו למציאות לא יהפוך אתכם לצודקים , נגמרה התקופה בה יכלתם לשכתב את ההיסטוריה ולמנוע זליגת מידע לציבור הרחב. 

ביצעתם "האלהה"  ברבין { הפכתם אותו לאל } אך צר לי לבשר לך כי בוא ממש לא היה אל , הוא היה בן אנוש , פטריוט יהודי אשר נלחם למען ארצו אך נכשל בהמון תחומים.....

ועוד דבר רון , מבחינתי אתה בכלל לא יהודי וטוב שכך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה אנטי ישראלי - לאנטישמיות אין שום רלוונטיות בישראל'
אתה אנטי ישראלי - לאנטישמיות אין שום רלוונטיות בישראל
14/11/2019 | 16:24
12
8
לרבין היו מגרעות? למי היו יתרונות ? לרב שך?
הרי הטענות שלך על שכתוב ההסטוריה הינן של עוכר ישראל
תמשיך להיות יהודי גלותי - אתה אנטי ישראלי מכחיש התקומה
יצחק רבין ז:ל שהסתת לרצח שלו כפי שאתה מסית לרצח מורשתו
לא זקוק להערכה שלך.
אי לא מתרשם מממך עוכר ישראל - תמשיך לנסות לחרב ולפלג
אבל ישראלי לא תהיה כל עוד לא תכיר באזרחות מי הקים את המדינה
מי היה רמטכ״ל הנצחון ומי חתן פרס נובל
מצידי אתה וכל ילדיך עם היהדות שלהם תעופו לעזה
הרי ההית נגד ההתנתקות ואוסלו - למה לא תוכיח שאתה מסוגל?

אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , על מי אתה עובד ? '
רון , על מי אתה עובד ?
14/11/2019 | 17:20
11
15
אתה עצמך הבעת הבנה למטרותיהם של ארגוני מחבלים...זה היה הרקע להודעה הפרטית ששלחתי לך בזמנו....

אתה , שלא יודע מאומה על ההיסטוריה של בני עמך , שלא ידעת אפילו מדוע אתה קרוי "יהודי" (אני לימדתי אותך מדוע ) , השונא ומוקיע את דת אבותיך.....אתה בא להטיף לי מוסר ? חחחחחח

רון , אתה הרי רווק מזדקן , כולנו יודעים כי רובם המכריע של הסיכויים כי שושלתך תפסק עם לכתך...וטוב שכך שכן העם היהודי צריך מידי פעם להתנקות מן הזוהמה אשר דבקה בשוליו.

ילדיי ואני נירש ונפרה את הארץ , אתה , קרוב לוודאי תימוג אל העבר ללא מי אשר ימשיך את מורשתך האוטואנטישמית...וטוב שכך.

קשה לך להביט למציאות בעיניים , קשה לך להפנים שרבין היה מלא מגרעות לצד מיעוט יתרונות....אבל מי אני שאטפל בהדחקות שלך ?
איני פסיכולוג.

רבין היה גנרל גרוע ביותר ומנהיג פוליטי נאיבי עד כאב.....וככל שתתרגל מהר יותר לאמת זו כך תתקרב יותר למציאות.

אתה אדם קיצוני ומסוכן ויש סיבה ברורה מדוע נאסר על אנשים מסוגך לשרת בתפקידי מודיעין בצה"ל..... שכן מן המפורסמות היא כי רק שמאלנים הורשעו בריגול על רקע אידיאולוגי נגד מדינתם....

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אף אחד כבר לא קונה את ההכפשות שלך אתה בעצמך ארגון חבלה'
אף אחד כבר לא קונה את ההכפשות שלך אתה בעצמך ארגון חבלה
15/11/2019 | 00:04
10
8
העם שלך הוא עם ישראל ממנו נבעה השפה והארץ לא מהעם היהודי
ארגון החבלה שלך חותר תחת הממלכתיות כבר מימי האצל
מטרתך לקעקע את תקומת המדינה בגלל השנאה והפלגנות לאנשי
השמאל שהקימו יש מאין מדינה חברתית עם רוח חלוצית צברית
כדי להשמיד את המפעל הציוני אתה מקעקע אותה תרבות לגלות יהודית
שהרי ניתן לחזור לימים שלפני התקומה הזאת ע״י הריסתה
הבנה למטרת ארגוני מחבלים? הרי אצל היה מחבל בעצמו ואתה מחבל במצוהר
הרי הפלסטינים בחלקם נלחמים על ביתם בגלל המתנחבלים
מה רצית שיפנו לחסד מאומות העולם? הרי ללא ארגוני השמאל
הייית רוצח במו ידיך משפחות פלסטינים ומטהר את עזה כמו אבותיך בימין.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני בניגוד אליך שלא משרת במילואים הייתי ביח׳ מודיעין'
אני בניגוד אליך שלא משרת במילואים הייתי ביח׳ מודיעין
15/11/2019 | 00:26
2
92
לא מודיעין ג׳ובניק אלא מודיעין שטח בגדוד יחידת מטרות
אחרי ששרתתי חצי מהמילואים בתותחנים
הייתי בכל השטחים הכבושים מנצרים עד שכם
ראיתי מי חבריך המתנחבלים ולמה הם גורמים
אז בחרת להתעמת עם האדם הלא נכון
אתה אולי תפרה את הארץ בעוכרי ישראל ועשבים שוטים
כי השורש שלך הוא שקר ועבודת אלילים
חבריך מביאים את המדינה לשנה המביישת מעודה
טראמפ מלגלג עליך אתה לא מסוכן - אתה אפס חסר תכלית
שאין טעם אפילו להקדיש לו הקלדה אלא לנקש ולעדור.
מה מטרת היהדות אחרי התקומה? למי היא מיועדת ולאן תוביל אותך
אם לא ברוורס לתהום האנטישמיות והשנאה והשואה.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , עזוב אותך משטויות , מי המטומטם שיתן לארכי שמאלן מסוגך '
רון , עזוב אותך משטויות , מי המטומטם שיתן לארכי שמאלן מסוגך
15/11/2019 | 01:15
1
15
לשרת ביחידת מודיעין שטח ? 

זה ששירתת בצבא לא עושה אותך פטריוט , גם אני שירתתי בצבא , גם אני ביצעתי שנים ארוכות מילואים....ממש עד לא מזמן.

אתה בושה לעם היהודי , חיילים בוגדנים מסוגך מחלישים את כח העמידה של צה"ל ואזרחים מסוגך מכניסים את הציבור לדמורליזציה ורוח נכאים.

איזו אישה תרצה לקשור את גורלה בגורלו של מופרע בודד מסוגך , איזו אישה תפקיר את הרחם שלה לזרעה של מוטציה מוזרה דוגמתך ? 

אני מוקף ביצורים מוזרים...אללי 

אקטואליה >>
לצפיה ב-'לקרוא אותך מעיד על התוכן - רק לגרור למסכת השמצות כמו בחיים'
לקרוא אותך מעיד על התוכן - רק לגרור למסכת השמצות כמו בחיים
15/11/2019 | 02:00
9
אין עם יהודי לכן איש לא אמור להתבייש
ברור שיש נשים מסכנות שמוכנות לחיות עם קוף
תבדוק בגני חיות הם מתרבים גם בשבי
ומה ההבדל בינך לקוף שצווח עם טוסיק אדום
ולידו קופיפים שמשרתים את ראש השבט?
אני אישית עושה מה שבא לי ולא תלוי לא בנשים או בשבטים
אתה מקנא אחרת היית מזמן יושן בחיק האשה המסכנה שלך
אבל מסנה למצוא כאן מזור בהכפשת המדינה ואזרחיה הטובים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , תלמד לשים פסיק או נקודה בסוף משפט..נורא מייגע לקרוא'
רון , תלמד לשים פסיק או נקודה בסוף משפט..נורא מייגע לקרוא
15/11/2019 | 01:01
6
10
אותך.

מתי תכתוב כבר משהו רציני ובעל משמעות ,  איזשהו טיעון איכותי מלבד הלהג התמידי והמונטוני אשר בפיך , תמהני .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם תרצה לחזור לטיעונים אולי אשתדל להגיה ולערוך מעבר לקפד שקר'
אם תרצה לחזור לטיעונים אולי אשתדל להגיה ולערוך מעבר לקפד שקר
15/11/2019 | 02:16
5
16
כל עוד תמשיך ברצח מורשת רבין, אל תצפה שמישהוא יניח לך לצאת
מזה בלי להתיש אותך - כפי שהג׳יהאד יתיש את השלטון המושחת.
עלאק חגורה שחורה.. לפחות בזכות ההתנתקות וכיפת ברזל אין אבדות בנפש.
אתה כשלון - לכן אתה כותב כאן לאתגר ולחפש דרך..
הימין נכשל כי בחר בדרך השחיתויות המרמה והתחמנות!
אין ממשלה אין בטחון אין כלכלה רק גרעון תופח.. שגרירויות אין.
אין כבוד אפילו מטראמפ.. מה נותר לך? להתגאות בגורים כמו חתולה
מייללת בסימטא חשוכה?
הסברתי לך שהנסיון להאחז ביהדות - פתאטי
יהדות היא בלי שתרצה העבר הדתי והתרבותי של כל אזרחי ישראל*
- אין צורך לראות בה את המטרה - כי אין בה ערך או דרך עתידית.
נותרו יהודים בתפוצות שירדפו או יתבוללו או יהפכו ישראלים.
*ערביי ישראל ומיעוטיה ממילא רואים עצמם ישראלים + זהותם הלאומית.
מה שהיה הוא שיהיה היהדות מזמינה עליה אנטיגוניזם
בשל ההתנשאות הרמאות ושנאת הגויים
דוקא במוטיב השגוי הזה בחר הימין הלוזר שעושה רק טעויות...?
לאום יהודי הוא רדיפת יהודים מעבר לפגיעה במיעוטים
האבסורד שנרדף במולדת שלנו על יהדות אחרי שנפטרנו מדמוי
היהודי הגלותי הוא שיא האיוולת .

אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון יצא מהארון'
רון יצא מהארון
15/11/2019 | 05:00
3
25
לצפיה ב-'הוא לא נטחן.....הוא פשוט בודד.'
הוא לא נטחן.....הוא פשוט בודד.
15/11/2019 | 07:29
2
8
לצפיה ב-'אני טוחן מסכנים כמוך שמחפשים זהות בדת נטחנת.'
אני טוחן מסכנים כמוך שמחפשים זהות בדת נטחנת.
15/11/2019 | 08:43
3
לצפיה ב-'הוא טוחן מוח'
הוא טוחן מוח
15/11/2019 | 10:23
5
לצפיה ב-'רון , כל פוסט מעבר לשלוש שורות אשר יוצא'
רון , כל פוסט מעבר לשלוש שורות אשר יוצא
15/11/2019 | 07:38
7
תחת אמתחתך - אני רק מרפרף מבלי להתעמק.....טיעונים לא ממוקדים גורמים לי לכאב ראש...בטח ובטח אם הם לא מנוקדים.

שיח של חרשים , אני מכיר את טיעוניך האוטואנטישמים עד זרא אז סלח לי אם איני קשוב כל פעם מחדש אל טענותיך....

אני יהודי ופטריוט גאה , אתה לא.....זה ממצה הכל..
אקטואליה >>
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 14:20
12
אבל למה אתה טוען שאתה "אנטישמי מוצהר"? לפי כתיבתך, אתה היהודי האמיתי.

הערה לשונית: לא אומרים "ברת" אלא "בת". אמנם ייתכן שהשגיאה הזו, הנפוצה כל כך, תביא לבסוף להשתרשותה בעברית. יש אימרת חז"ל: שבשתא כיון שעל, על. ז"א:השיבוש, כיון שנכנס ללשון, נכנס.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שפטל ואביגדור פלדמן . זוג הנתעבים.'
שפטל ואביגדור פלדמן . זוג הנתעבים.
14/11/2019 | 14:15
42
20
"הישגו" הגדול של שפטל: הביא לזיכוי הפושע הנאצי דמיאניוק.   נסיונו שלאביגדור פלדמן להגיע להישג: הגנתו על האנס הנתעב קצב.  אכן, זוג מגעילים.
אגב, הד"ר למשפטים אילנה דיין ראיינה את האדון אביגדור פלדמן לפני שנים אחדות, ושלא כדרכה החפיפית בשדה העתונאות, התייחסה ברצינות , הראתה בצורה מרהיבה את יכולת החשיבה שלה ואת כישוריה המשפטניים, וקרעה את האדון פלדמן לקרעים קטנים. היה זה טבח משובב לב.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'על סמך מה החלטת שדמיאניוק היה פושע נאצי?'
על סמך מה החלטת שדמיאניוק היה פושע נאצי?
14/11/2019 | 14:29
41
14
אני לא בטוח אם היה פושע נאצי(אני מפקפק בזיהוי של אדם אחרי שנים רבות ואפשר להרשיע בקלות בדרך הזאת אדם שכל אשמתו היא דמיון פיזי לפושע).
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מטומטם: הוא הורשע , איפה ? - בגרמניה!! לא, לא במדינת ישראל:'
מטומטם: הוא הורשע , איפה ? - בגרמניה!! לא, לא במדינת ישראל:
14/11/2019 | 17:21
40
14
בגרמניה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יקירתי , את לא מדייקת , כשנפגש אדייק אותך....'
יקירתי , את לא מדייקת , כשנפגש אדייק אותך....
14/11/2019 | 17:30
37
26
אבל עד שתסכימי אני מציע שתקראי בויקיפדיה במה דמאניוק הורשע מחוץ למדינת ישראל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא-יקיר: דמיאניוק הורשע במילוי תפקיד של שומר במחנה ריכוז.'
לא-יקיר: דמיאניוק הורשע במילוי תפקיד של שומר במחנה ריכוז.
14/11/2019 | 18:08
1
19
ואם זכור לי, הוא הואשם גם ברצח יהודים תוך מילוי "תפקידו".
בקיצור, פושע נאצי שהצליח להמלט מעונש רוב חייו, נתפס ע"י ישראל ושוחרר בגלל המטורף הנתעב שפטל (לא אשכח איך הלה נלחם בחירוף נפש בטענה שאיזו סיכת חיבור במסמך לא נמצאה), והורשע - איפה? בגרמניה!!
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יפה , זאת אומרת שקיבלת את עצתי והלכת לבדוק....'
יפה , זאת אומרת שקיבלת את עצתי והלכת לבדוק....
14/11/2019 | 18:36
20
הוא היה וואכמן { שומר } , הוא לא היה איוואן {מרצ'נקו} האיום מטרבלינקה , הוא היה איוואן דמאניוק הוואכמן !!!

והעונש הנהוג לוואכמנים נע בין מספר שנים בכלא בלבד. 

ולמיטב זכרוני אין שום הרשעה במעשיי זוועה מצידו כשהיה וואכמן , הוא אכן "סייע לרצח יהודים בתפקידו כשומר"  { ענין של הגדרה משפטית גרידא }

אז כן , מדובר בחלאה אך לא בטוח שניתן להגדירו כנאצי...... 
אין לי שמץ של מושג אם ניתן להגדיר וואכמנים כנאצים - יש דעות לכאן ולכאן.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מקווה שדבריי הובנו, והטמעת אותם במוחך.'
אני מקווה שדבריי הובנו, והטמעת אותם במוחך.
14/11/2019 | 18:09
34
9
לצפיה ב-'כל כך קשוחה... , תרגעי נשמה , אני לא נגדך , אני איתך.'
כל כך קשוחה... , תרגעי נשמה , אני לא נגדך , אני איתך.
14/11/2019 | 18:50
7
לצפיה ב-'פנתרית , אני רוצה להקדיש לך סרנדה שאני בטוח שתאהבי....'
פנתרית , אני רוצה להקדיש לך סרנדה שאני בטוח שתאהבי....
14/11/2019 | 19:01
32
36
אני פשוט מת על הקצב ...

אקטואליה >>
לצפיה ב-'דבש וחלב תחת לשונך, אבל גם ארס ורעל ושנאה. "כשמרגיזות אותך".'
דבש וחלב תחת לשונך, אבל גם ארס ורעל ושנאה. "כשמרגיזות אותך".
15/11/2019 | 00:18
31
13
אני מאד מקווה שאתה מוציא את הזבל בבית, כי האשה מצפה שהגבר ימלא את תפקידו.
אני גם מאד מקווה שידיה האמונות של אשתך מבצעות תפקידים מרכזיים בחייכם, ושאשה אשכנזיה זו, שהסכימה לבחור בפרסי, אינה בעצם סמרטוטה. אני מקווה שדבריך על השוביניזם הבסיסי שלך הם עורבא פרח, דברי התגרות של מישהו שגדל בחברה המוסלמית, וינק את היהירות המטומטמת עוד מיַלדוּת. אני מקווה שאתה יודע שאושר הגבר הוא לאהוב אשה ולשרת אותה, לעזור לה בגידול הילדים. ואני גם מקווה שהאשכנזיה שלך נהנית מיחסי המין איתך, שאתה יודע איך להתחשב באשה ולענג אותה. לדעתי, הרבה אשכנזיות אין להן מושג ירוק מהי הנאה מינית של האשה, ומה הן צריכות לתבוע מן הזכר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נתחיל בזה שגבר אמיתי לעולם לא מרים יד על אישה , לעולם לא .'
נתחיל בזה שגבר אמיתי לעולם לא מרים יד על אישה , לעולם לא .
15/11/2019 | 00:48
30
18
אני מודה ביושר , אני לא מבצע שום מטלה בבית { עובד הרבה שעות מחוץ לבית } אבל אני מפרנס טוב ולא מחסיר ממשפחתי מאומה.

אני שובניסט , תמיד הייתי ותמיד אהיה , איני מנסה לעטות על עצמי מעטה תרבותי לא לי , אני לא נוהג לשקר לעצמי , חיפשתי אישה שובניסטית וגם מצאתי.

אנשים אף פעם לא משתנים , הם פשוט עוטים על עצמם מסכות יותר ויותר משוכללות ואני לא מעונין לחיות בשקר....תיאום ציפיות זה דבר חשוב.

"יש הבדל גדול בין מה שאדם רוצה לבין מה שהוא צריך"
ומאז ומתמיד ידעתי מה אני צריך.

כל אדם מגדיר אושר באופן שונה , אני יכול להבטיחך כי אשתי מגדירה אושר באופן שונה לחלוטין מן האופן בו את מגדירה אותו.....החיים יקירתי הם לא רשימה של מאוויים אשר רוכשים בסופרמרקט , החיים הם עולם של פשרות ואדם אשר אינו מסוגל להתפשר יגרע קשות מאושרו.

החיים הם גם יפים , צריך לדעת להנות מהם על כל המשתמע מכך , לזכור להפיק הנאה מחייך כל זמן שאתה יכול....ולהפסיק להיות כל כך רציני וחסר הומור 

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מסכים שתיאום ציפיות זה דבר חשוב'
אני מסכים שתיאום ציפיות זה דבר חשוב
15/11/2019 | 01:13
10
אני לא מתערב בהסכמים בין אחרים כך שמבחינתי אין בעיה עם זוג שמסכים מראש שהגבר מפרנס טוב אבל לא עושה שום דבר בבית בדיוק כמו שאין בעיה עם זוג שמסכים הפוך ואצלו האישה לא עושה כלום בבית.

אני לא מגדיר אישה שמחפשת גבר שיפרנס אותה בתמורה לדברים אחרים כאישה שוביניסטית כל עוד אין לה יחס מפלה נגד נשים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין מצב שגבר שמפרנס טוב יעשה הכל בעבודה ולא בבית'
אין מצב שגבר שמפרנס טוב יעשה הכל בעבודה ולא בבית
15/11/2019 | 02:24
28
105
כנראה גם בעבודה או בצבא או בכל מקום
אתה מנצל פרייר שיעשה את העבודה במקומך
מנצל את הלקוח שישלם מעבר למה שמגיע לך
כי הגישה שאין שוויון נובעת היום לא מחוסר יכולת לעשות מטלות
אלא מהרצון לנצל כל מי שאתה בא במגע איתו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , מרוב "שיוויוניות" נותרת ללא בת זוג..... '
רון , מרוב "שיוויוניות" נותרת ללא בת זוג.....
15/11/2019 | 07:25
27
20
מה אתה בכלל יודע על נישואין ?
על מגורים משותפים , על הורות משותפת ?.....אתה בסה"כ "תוצר" תל אביבי מזדקן אשר חי בגפו בעולם מלנכולי מרוב תרבותיות תל אביבית פלצנית.....חחחח

אני מעמיד את האינטרסים של אמי וילדיי לפני האינטרסים שלי.....האינטרסים שלהם קודמים לשלי בכל מצב.
לגבי כל השאר ? תנחש ...חחח

הטהרנות והצדקנות המופתית שלך ודומיך מתישה אותי.....
כל רווק מזדקן וגלמוד הפך להיות "יועץ לעניני נישואין" חחחחח

אני מנסה לשכנע את פנתרית לצאת איתי לדייט , למה אתה מפריע ?

אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא חושב שהוא לא צריך בת זוג, כי הוא מפנטז על בן זוג'
הוא חושב שהוא לא צריך בת זוג, כי הוא מפנטז על בן זוג
15/11/2019 | 14:19
15
10
ייתכן שגם בזה הוא חווה כישלון.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'במקרה שלו הכל יתכן....הכל יתכן.'
במקרה שלו הכל יתכן....הכל יתכן.
15/11/2019 | 14:44
5
לצפיה ב-'כל דביל מבין שאתה משליך מהרהורי ליבך שהרי אינך מכיר אותי כלל'
כל דביל מבין שאתה משליך מהרהורי ליבך שהרי אינך מכיר אותי כלל
15/11/2019 | 17:13
13
1
לצפיה ב-'העובדות מדברות בעד עצמן'
העובדות מדברות בעד עצמן
15/11/2019 | 18:54
12
4
הרגישות והפגיעות שלך מסגירות אותך
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מסגיר מה? שאתה שיבוט של דגנרט גם בניק שלך?'
מסגיר מה? שאתה שיבוט של דגנרט גם בניק שלך?
15/11/2019 | 19:17
11
2
לצפיה ב-'כפי שכתבתי, "הרגישות והפגיעות שלך מסגירות אותך" '
כפי שכתבתי, "הרגישות והפגיעות שלך מסגירות אותך"
15/11/2019 | 20:29
10
4
למה אתה כ"כ מתבייש מנטייתך?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כפי שכתבתי נותרת דגנרט כי אתה מתבייש לדון בעצמך ברצח בעזה'
כפי שכתבתי נותרת דגנרט כי אתה מתבייש לדון בעצמך ברצח בעזה
15/11/2019 | 20:57
5
4
הנטייה שלך להתבייש ברצח משפחה עם תינוקות בעזה
ולנסות לתפול את הרצח על נטיות של מי שמתריע על הדם
אתה מטומטם בלחץ - היום לא מתביישים בשום נטיה
אנשים מתנסים ואתה מת שיזיינו אותך - לכן אתה מחפש כאן צומי
בהכפשת גדולי אומה ותמיכה ברצח פלסטינים
צא לאיים על שופטים - למה אתה מאונן על המקלדת?

אקטואליה >>
לצפיה ב-'מתבייש? '
מתבייש?
15/11/2019 | 21:07
4
4
אם זה היה תלוי בי, הייתי מפציץ הלוויה שם, שכל הרוצחים האלו ומשפחותיהם, לרבות נשים וילדים שהם מן הסתם יהפכו לכאלו בעתיד, אז עדיף לחסלם מוקדם ככל האפשר ...

הומו קטן, תמשיך לנסות להסיט את הדיון בכדי שלא יראו כמה אתה בארון, שהנושא כ"כ מעסיק אותך שאתה כל הזמן כותב עליו, לרבות בפורומים אחרים כמו שהתבכיינת על הגננת
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ברור לגמרי שאתה מסוגל לזה לכן אתה במחלקה בכותונת עם הכפתורים'
ברור לגמרי שאתה מסוגל לזה לכן אתה במחלקה בכותונת עם הכפתורים
15/11/2019 | 21:18
3
6
ומתעניין בזהותם המינית של כותבים על אקטואליה

אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , אולי אתה באמת נטחן .....'
רון , אולי אתה באמת נטחן .....
15/11/2019 | 22:12
1
1
לצפיה ב-'אני לא אתפלא, אם גם הם לא רוצים אותו'
אני לא אתפלא, אם גם הם לא רוצים אותו
15/11/2019 | 23:28
2
הוא כ"כ מגעיל, שאפילו הנחותים האלו נגעלים ממנו
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אגב, אל דאגה, השרשור הזה לא קופץ ואני לא מתכוון לעשות לך '
אגב, אל דאגה, השרשור הזה לא קופץ ואני לא מתכוון לעשות לך
16/11/2019 | 03:20
1
שיימינג, אם תהיה ילד טוב.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה דן ברגישות - גם חוסר רגישות מעיד שהאדם מסוכן לסביבה'
אתה דן ברגישות - גם חוסר רגישות מעיד שהאדם מסוכן לסביבה
15/11/2019 | 21:02
3
4
מסוכן ברמה של עבריין שמחסך ברגישות מסוגל לגרוע מכל.
הרי הרצח של רבין בידי בן עוולה בדמותך
מעבר לפסיכוזה הפוליטית מגלם חוסר רגישות לאדם מבוגר
אתה בול אותו דבר - מתחשק לך לדון בחיי האישיים?
הרי אתה סוטה מציצן אם לא פדופיל נסתר.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני בז לך שאתה מסתיר את זהותך המינית'
אני בז לך שאתה מסתיר את זהותך המינית
15/11/2019 | 21:08
2
6
כמה שפל אתה יכול להיות?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה בז? אתה ניק חסר שם פרטי ומשפחה רוח רפאים וגם סוטה מין'
אתה בז? אתה ניק חסר שם פרטי ומשפחה רוח רפאים וגם סוטה מין
15/11/2019 | 21:16
1
5
לצפיה ב-'שקרנוביץ', היכן ראית סטיה מינית אצלי?'
שקרנוביץ', היכן ראית סטיה מינית אצלי?
15/11/2019 | 23:31
3
אני, להבדילך, נורמלי עם משפחה וילדים, דבר שבחיים לא יהיה לך, אלא אם כן, פנתרית תחליט שהיא רוצה ילדים בהורות משותפת איתך, כי אתה האשפה היחידי שיש סיכוי שיסכים לה
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אפילו המנהיג הרוחני שלך בגין סייג שלא לא שואלים גבר '
אפילו המנהיג הרוחני שלך בגין סייג שלא לא שואלים גבר
15/11/2019 | 17:12
6
4
איך ומה עשה בלילותיו.
האינטרסים המשפחתיים שלך הם לא כסוי לעובדה שאתה בוגד
במורשת המדינה ורוצח את תדמית גיבורי התקומה
 יותר גרוע ממשכב עם חיה
מסכן מי שנאלץ לחיות במחיצתך.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני לא אשם שאינך מוכן להביט למציאות בעיניים....'
אני לא אשם שאינך מוכן להביט למציאות בעיניים....
15/11/2019 | 18:01
5
6
הועלו טענות קשות כנגד "מורשתו של רבין".... הטענות מעולם לא הופרכו.

תסיק מסקנות חבוב , אתה שמאלני לא ? , אתה אמור להיות אינטילגנטי , לא ?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'טענות הופכות אצלך למציאות? - המציאות שאתה שטוף שנאה וחלמאי'
טענות הופכות אצלך למציאות? - המציאות שאתה שטוף שנאה וחלמאי
15/11/2019 | 18:37
4
2
לצפיה ב-'המציאות היא שאפילו שמאלנים אשר כותבים'
המציאות היא שאפילו שמאלנים אשר כותבים
15/11/2019 | 18:44
3
5
כאן חושבים שאתה משוגע קיצוני אשר אינו ראוי להתייחסות.... אני עושה עימך חסד וכך אתה גומל לי ? חחחחח
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני לא הנושא - אלא רצח מורשת רבין - אין לך אומץ לחתום את שמך'
אני לא הנושא - אלא רצח מורשת רבין - אין לך אומץ לחתום את שמך
15/11/2019 | 18:50
2
10
אתה לא ראוי להיות אזרח במדינה ששמו של רבין מתנוסס בה בכבוד
אתה גרוע מהרוצח עצמו שכן אתה רוצח גוויה
גרוע מצבוע שאוכל גוויות לצורך השרדות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רון , אסור לך לדלג על נטילת כדורים , ראה לאן הגעת ? '
רון , אסור לך לדלג על נטילת כדורים , ראה לאן הגעת ?
15/11/2019 | 22:02
5
נסה לעשות קידוש כל יום שישי....אולי זה יכניס מעט אור אל חייך הקודרים. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'טיפש שכמותך , אין מורשת רבין , מעולם לא הייתה לו מורשת....'
טיפש שכמותך , אין מורשת רבין , מעולם לא הייתה לו מורשת....
15/11/2019 | 22:18
3
אבל אפילו יצחק רבין בכבודו ובעצמו לא היה לוחץ את ידו של אוטואנטישמי מזוהם מסוגך....רבין , על אף אין ספור מגרעותיו היה פטריוט יהודי , הוא לא היה מעז להתקרב אל רדיוס של 10 מטרים מחלאה אנטי פטריוטית מסוגך.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'מרוב ריקנות בחייך אתה מנסה להאחז בבני משפחתך האומללים?'
מרוב ריקנות בחייך אתה מנסה להאחז בבני משפחתך האומללים?
15/11/2019 | 17:15
3
2
אדם בעל תבונה מן הסתם יש לו קשרים שאינם מעיניינך
ולא עוסק בחייהם הפרטים של הזולת ככסוי לריקנות הזועקת
הרי כל הטינה שלך והשנאה נובעת מאותה משפחה שחנכה אותך
לחסכים אישיותיים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מנסה להשיג דייט עם פנתרית המצודדת'
אני מנסה להשיג דייט עם פנתרית המצודדת
15/11/2019 | 17:57
2
5
ואתה מקרקר סביבי ומפריע ללא הפסקה....חחחח

אולי תנסה להשיג לעצמך בת זוג לחיים ?
מישהי אשר תחמם את מצעיך הגלמודים אך מבלי להביא צאצאים אשר לא יתרמו מאומה להישרדותו של העם היהודי.

נסה להיות מאושר....עד כמה שאתה יכול.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'העלית את שפטל כדוגמא? הרי הוא גלמוד - שדך לו את פנתרית'
העלית את שפטל כדוגמא? הרי הוא גלמוד - שדך לו את פנתרית
15/11/2019 | 18:41
1
3
רק שהיא לא אוהבת קרח מכאן ומכאן..
הבנתי שאתה גם מדריך תיירים -נסה את ההסתה נגד רבין
עליהם - יצור נאלח. לרצוח באובסיסביות אייקון של התקומה
דורש שמיכה בלשון החיילים וחינוך מחדש.
תראה את שפטל - הרי הוא מוגלה מהלך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'את פנתרית היקרה איני חולק עם אף אחד ! '
את פנתרית היקרה איני חולק עם אף אחד !
15/11/2019 | 22:10
6
רון ? מה לך ולביטוי "שמיכה"

ממתי חננה שמאלנית מסוגך העניקה טיפול של "שמיכה" למישהו ?  
אתה משתייך אל הסוג אשר מבצעים בהם "שמיכה" ולא להיפך 

אתה אדם תמהוני בודד ואומלל ובדידותך היא פועל יוצא של קיצוניותך.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח בכלל אם ההרשעה בגרמניה היתה נכונה'
אני לא בטוח בכלל אם ההרשעה בגרמניה היתה נכונה
14/11/2019 | 18:39
1
12
בכל מקרה דמיאניוק מת לפני שהערעור שלו נדון בבית משפט.
לפי ויקיפדיה
על פי החוק הגרמני, מותו של אדם הוא גורם מעכב בהליך משפטי, והפסקת ההליך היא מתבקשת. כתוצאה מכך נותר דמיאניוק בחזקת חף מפשע.

כמו כן מויקיפדיה לא ברור אלו מעשי פשע ביצע דמיאניוק בסוביבור:

מויקיפדיה:
"בית המשפט מצא שאין ספק שדמיאניוק שירת בסוביבור בתקופה האמורה, זאת בניגוד לטענה שבגללה נשפט בארץ ונידון בערכה ראשונה למוות - שכן טענה זאת אומרת שכלל לא היה בטרבלינקה בזמן שתחילה נטען שהיה איוון האיום. אף על פי שאין עדויות למעשי פשע שביצע בסוביבור, עצם העובדה ששימש חלק ממערכת ההשמדה הנאצית מספיקה כדי להרשיעו. בית הדין פסק שבריחת וואכמן מסוביבור הייתה אפשרית ודמיאניוק צריך היה לנסות לעשות כך."
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה שאתה לא בטוח לא אומר שההרשעה לא היתה מבוססת.'
זה שאתה לא בטוח לא אומר שההרשעה לא היתה מבוססת.
15/11/2019 | 00:19
44
אז אתה לא בטוח. ביג דיל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שפטל כן'
שפטל כן
14/11/2019 | 16:14
18
זה שאם אתה נאצי או מתנהג כמו אחד הוא הראשון שירוץ להגן עליך.
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

14:59 | 05.12.19 מוטי חוף מציצים 11
14:15 | 05.12.19 מוטי חוף מציצים 11
11:56 | 05.12.19 מוטי חוף מציצים 11
11:18 | 05.12.19 עוד כל מילה אמת
23:17 | 04.12.19 ננסי אגראם
19:06 | 04.12.19 דיברגנט
12:01 | 04.12.19 Henry0
10:27 | 04.12.19 חוח האחד
19:22 | 03.12.19 השמאל דוחה ומזיק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ