לדעתי יש אכן קמפיין שיסוי נרחב נגד נתניהו

אספרסו2

New member
להגדיר שומרי חוק כחנונים

מאפיין מי שאי שמירת החוק עוברת כחוט תייל בחינוך שקיבל מהבית ובהתנהלות חייו.
&nbsp
כל מה שתקשקש לא ישנה זאת.

בחיים צריך לדעת לשרוד , החיים האמיתיים

אינם החיים בווירטואליה של תפוז...חנון מובטל מסוגך לא הגיע ולא יגשים שום מטרה בחייו.... אתה מבין כפרה ?

אחד כמוני לא ימתין שהמדינה תעניק לו דירה ועל הדרך יקפיד להיות "חמוץ" ובכיין כמו שאר הפלצנים אשר כותבים כאן....אני חותר אל עבר המטרה ומביא הרבה תוצאות !!!

חנון , אתה מתחיל להבין למה אני מתכוון ?

האמת , ילד תפנוקים מסוגך לא יכול בכלל לנסות להבין....החיים בחוץ הם ג'ונגל ואתה בקושי יוצא מהבית.

ילדון חסר ניסיון חיים אשר מפצה על חוסר ביטחונו באמצעות גזענות.....אחד כמוך רוצה לשפוט אותי ? חחחחח

אתה מזכיר לי את כל הבכיינים השמאלנים אשר זועקים מרה כיצד "ביבי המושחת" משפיל אותם פעם אחר פעם....חחח

אספרסו2

New member
אין לך מושג מי אני

ואתה מקשקש לריק במתק שפתיים אופייני לפרסים על מנת לכבס את התנהלותך העבריינית.
&nbsp
השיח איתך תם.

אתה מגן על פרטיותך בחירוף נפש , רועד

מפחד שמא מישהו יגלה איזה פרט זניח אודותיך...חחחח
אתה עושה בצדק מבחינתך....אין לך יותר מידי במה להתגאות.

אני מזהה כלומניקים מקילומטרים....אין על האינטואיציות שלי......ואם אני קובע על סמך השרשור הקודם בינינו שאתה חסר ניסיון חיים , גזען וחסר ביטחון עצמי ...אני יודע על מה אני מדבר.

אני מכיר את נפש האדם....טוב טוב

אספרסו2

New member
תמשיך לקשור לראשך הרייק כתרים חלודים

כי אתה כלבלב השעשועים הוירטואלי כאן.
&nbsp
עלי אינך יודע כלום ואתה רחוק עם ה"אינטואיציות" שלך מהמציאות

זכור יקירי "אורח לרגע רואה כל פגע".....

ומבלי להתכוון כבר חשפת רבות ממגרעותיך.

גזענות כתחליף לחוסר בטחון עצמי.....אומלל.

החיים האמיתיים הם חיים של בני תרבות עדיני גוף ורוח

אנשים שעושים מדע ופילוסופיה ושירה, או יודעים היטב להעריך אותן.
אצל הנחותים, הירודים, אנשי הרחוב האלימים, שנראים ומתנהגים כמו שימפנזים בג'ונגל, חיים של "אדם לאדם זאב" ו"הכה ככל יכולתך" הם "החיים האמיתיים". בשביל בני התרבות, אלה הם הטינופת של השוליים של החברה.

ואגב: בחיי החברה כיום, השכל, החוכמה, הידע, הם הנותנים

את היתרון, לא הכוח הגופני הברוטאלי.
עם השכל והידע המציאו את האקדח ואת השוקר החשמלי. לדעתי, החוק צריך לאפשר לנשים בפרט ולבני תרבות בכלל לשאת נשק. (ולהיות מאומנים בו). כך שאם ערס מזויין מתקיף אותך, את(ה) יכולה לתקוע בו כדור או לחשמל אותו, כהגנה עצמית. והחוק יעמוד לצדך.

אידיוט, אתה מאמין שנשים לא יודעות לקחת משכנתא?

להשקיע כספים? לנהל חברות?
אתה חי בעולם שימפנזי שמלא שנאת נשים ודיעות מטומטמות שאין להן כל בסיס במציאות.

מבחינתי "מעמד האישה" הן אותן שתי מרצפות אשר ממוקמות תחת

הכיור במטבח
חחחחח

למה את כל הזמן מקללת ? אני מנסה להיות נחמד , להזמין אותך להצגה , להצחיק אותך ואת מוציאה עלי את עצבייך....לא יפה

למרוקאים יש עצבים. התבלבלת. מדי פעם אתה מדבר כמו מזרחי נחות.

אשר ל"מעמד האשה", זה כמו "הפיל ובעית היהודים". אין כיום בעיה של "מעמד האשה". בעיה כזו היתה קיימת רק בעולם הנחות והחשוך של קדמונינו הפטריארכלים. (וסביר שגם בחברות הנאציות המוסלמיות למיניהן).
האמת, אני מייחלת ליום בו שלטון האשה בחברה יהיה שלם, ותיווצר בעיה של "מעמד הגבר"

אני לא מרוקאי , אני ממוצא פרסי.....וחוץ מזה , אני תמיד אהיה

מזרחי נחות בעינייך ובעיניי אספרסו , גוטרמן , גרנות , סתוונית וכן הלאה....הכל טוב

אני אף פעם לא ניסיתי למצוא חן בעיני דומיכם....חוץ מאותן סטודנטיות שמאלניות "נאורות ומתקדמות" אשר אותן שכנעתי להכנס למיטה תוך הצגת מצג שווא של פמיניסט עדין נפש בעוד שבפועל אני שובניסט עד לשד עצמותיי

יש לי חבר ממוצא עיראקי , הוא מעריץ אשכנזים {משתכנז} הוא אמנם לא יודה בכך אך הוא מתבייש במוצאו המזרחי ותמיד מנסה להצטייר בעיניי העולם כבן תרבות "ליברלי ומתקדם".

הוא אב לשתי בנות והבת הבכורה אוטוטו בת 20 , יפהפיה אמיתית , שיער חום ארוך וגולש , חזה שופע ועסיסי וגוף מדהים.

יום אחד ביקרתי בביתו לשיחת חולין ובתו המדהימה נכנסה הביתה יחד עם חבר שלה , אמרו שלום ונכנסו לחדרה כשהדלת ננעלת מאחריהם....חחחחחח

ומאותו רגע חברי הטוב איבד ריכוז לחלוטין , מבטו נדד ממני אל דלת חדרה של בתו וחוזר חלילה , אני מדבר אליו והוא רחוק מלהקשיב......ואז אמרתי לו בחיוך זדוני...."מה אתה חושב שמתרחש שם בחדר" ? והוא ענה לי בעצבים "אם באת לכאן בכדי לעצבן אותי אתה יכול ללכת"

בקיצור יקירתי , אל תאמיני לכל המתיימרים להיות "בני תרבות".......רובם המכריע של האנשים אף פעם לא משתנים ואני לא מנסה להיות מה שאני לא , אני שובניסט , הומופוב פרימיטיב וטוב לי ....אם אנסה להיות מה שאני לא , סביר להניח שאחטוף התקף לב.

למעלה