לדעתי יש אכן קמפיין שיסוי נרחב נגד נתניהו

תתפלא , אני מתגורר במיקום מאד "נחשב"

אני מהין לומר כי אתה היית מאחל לעצמך להתגורר בסמוך לי.

אצל חסרי בטחון עצמי כל אדם זר נראה כמפחיד ומצורע....חחחח

תינוק , קח מאמא כוס שוקו ותרגע....

אספרסו2

New member
אתה גר בין הדומים לך זה ברור.מחליא.

הרי בין אשכנזים שימפנזה כמוך לא היתה מרגישה נוח.
גילחת כבר את היער שצומח לך בגב?

"בין אשכנזים" ? חחחחחחחח

אשתי הפולניה צריכה לקרוא אותך...חחחחח
שלושת ילדיי המעורבים לא יקראו אותך...

אני מבין שאתה מוריד שערות בגוף... נכון חנון ?

זכור יקירי " מי אשר מתגאה בצבע עורו אין לו דבר אחר להתגאות בו".

אם אתה ואני היינו חולקים תא מעצר או כלא - אתה היית עבד שלי , היית מכין לי אוכל , מקרצף את התא , הייתי שולח אותך לשליחויות שונות..... ובתמורה היית מקבל הגנה.

חננה כמוך לעולם לא תשרוד מחוץ לסביבתה הטבעית......"בן תרבות" קאטלק...חחחחחח

אז אם שימפנז כמוני יזמין אותך לדרינק , תסרבי ?

יש לך הזדמנות להרביץ בי תרבות.....חחחח

א. אני לא שותה. ב. אני לא "מרביצה תרבות" בשימפנזים. מה

שאני רוצה לראות זה שאם שימפנז מרים יד על אשה, או על גבר עדין גוף ותרבותי, מישהו עם אלה/טייזר ייגש מיד, ו"יטפל" בו. כן, הייתי רוצה לראות אותו מאבד הכרה מרוב חישמול ומכות.

למעשה, אני, שהייתי תלמידה מצטיינת בביולוגיה בתיכון

(אמנם המשכתי למגמה ספרותית) חשבתי על כלי נשק שיכול לנטרל כל זכר, וככל שהוא יותר אלים, הנשק הזה יעיל יותר לגביו. אתה רואה? ידע והשכלה עדיפים על כוח ברוטאלי.
&nbsp
אם בעתיד אכיר מדעניות ומהנדסות שישתפו איתי פעולה, ונבנה את הנשק הזה, אשמח לתת אותו לנשים בסיכון מזכרים אלימים, ולכל אשה שתשמור סוד.

Critical Thinking

Well-known member
"חשבתי על כלי נשק שיכול לנטרל כל זכר, וככל שהוא יותר אלים,

הנשק הזה יעיל יותר לגביו. אתה רואה? ידע והשכלה עדיפים על כוח ברוטאלי"???
מה בדיוק הוא אמור לראות, זולת קשקוש חסר-פשר?
ההצגת blueprints של המכשיר?

"אם בעתיד אכיר..."???
איזה עתיד נשקף לך?
העתיד - מאחוריך...

עזבי את אספרסו בצד , הוא לא מסוגל לספק הגנה לעצמו

ובטח ובטח לא לנקבה חסרת אונים......ואני לא מתכוון אליך , בך יש הרבה יותר אומץ ועזוז מהחנון דנן.

א. נס קפה את לא שותה ?

ב. אני אקח אותך לאיזה "הצגה" של שמאלנים בסינמטק ברחוב הארבעה בתל אביב.... ואחר כך נוכל לדון על מוסר ההשכל "המיוחד" אשר הצלחנו להפיק ממנה , מה דעתך ?
חחחח

אספרסו2

New member
שמע.שימפנזה זאת מחמאה בשבילך

"לספק הגנה לנקבה חסרת אונים"
תפיסת עולם מעוותת כזאת לא קיימת אפילו בעולם החי.כמה שאתה פרימיטיבי,בכל פוסט אתה חושף זאת יותר ויותר.

אני מאמינה בחברה בה אף אחד לא צריך הגנה.

חברה בלי שימפנזים ברוטאליים.
חברה שבה "אדם לאדם אדם" ולא "כלב אוכל כלב".
נשים אינן "נקבות חסרות אונים", נשים הן עטרת המלכוּת של הטבע. מה שקרה בהיסטוריה האנושית, ועדיין משתולל היום בחברות הירודות, זה אסון בקנה מידה קולוסאלי: "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו". הגולם קם על יוצרתו. זכרים חולי רוח ניצלו את החוזק הגופני שאימותינו הקדמוניות העניקו להם בעזרת האבולוציה (ברירה טבעית. הן ללא ספק חיפשו בני זוג שיביאו מזון ויספקו הגנה מחיות טרף כאשר הן בהריון, ומטופלות בעוללים. לכן בררו את הזכרים היותר חזקים בגופם, וכך יצרו "ליין" של זכרים בהמות גסות). הנבלות הללו ניצלו זאת להשתלטות על..... אלו שבעיקר יצרו אותם.
בחברה המעודנת, שלך אין כל מושג עליה, והיא החברה האנושית היחידה האמיתית, הזכר כפוף נפשית לאשה, ולעולם אין אנשים מרימים בה יד באמת האחד על רעהו.

יקירתי , אלימות תמיד הייתה ותמיד תהיה וזה שאת מאמינה....

בחברה בה "אף אחד לא צריך הגנה".......
......הווו , הנאיביות.

העולם תמיד היה אכזר והוא תמיד יהיה...הרי רק לפני כמה עשורים { כתם ביריעה ההיסטורית } 6 מיליון יהודים עלו בסערה השמיימה באדיבותו של עם מאד מאד מתורבת , לא כן יקירתי ?

אין דבר כזה "אדם לאדם אדם" - כולם רמאים , תחמנים , אינטרסנטים וכן הלאה...
יש כאלו אשר מצליחים להסתיר את אופיים האמיתי , בפיך הם קרויים "מתורבתים"

עולם כמנהגו נוהג , אדם לאדם זאב ואין שום בשורה בתחום זה , גם לא בקרב המעונבים והצבועים....

מעניין מי האשכנזיה שהתחתנת איתה.

הרושם המתקבל הוא שמדובר בסמרטוטה אמיתית. לא רחוקה מנשים מזרחיות חסרות השכלה.

מה זה משנה , הרי גם אם אצהיר בפניך כי היא אקדמאית לא תאמיני

אז חבל על הזמן....אבל אולי תספרי לי מדוע את עצמך נותרת בדד כל כך הרבה
שנים ?

או מדוע אין לך חברות נפש ? {את העדת על עצמך}

זה לא סרקזם , אני מתעניין ברצינות.

היא אקדמאית שלא יודעת איך לוקחים משכנתא?

שהבנק לא יכול להסביר לה??
שלא יודעת לנהל כספים?

היו לי חברות נפש. דברים משתנים. אני זקוקה לחברה כזו, וכמובן למסגרת חברתית שמתאימה לי. (הייתי במועדון חברתי בשכונה שלי ועזבתי. כולם היו שם מזרחים ומזרחיות חסרי וחסרות השכלה. אמנם היו כמה וכמה (א)נשים חביבים ביניהם, והרוח הכללית היתה ידידותית. (היו גם כמה חארות בלתי נעימים ובלתי נעימות). אבל הם היו מוגבלים בלחץ. אי אפשר היה בכלל לנהל איתם שיחה.

השכלתי מצויה בתחום הפיננסי.....השכלתה בתחום אחר.....

והיא שמחה להשאיר נושא זה בידיי האמונות.....

וכן , הבנק לא מייצג את האינטרסים של לקוחותיו , הוא מייצג את האינטרסים של עצמו , גם בנושא משכנתאות.

ולגבי הסייפא של דברייך אומר כי החיים הם עולם של פשרות...... לדוגמא : אני הסכמתי להתחתן עם אשתי למרות שלא סבלתי את החותנת השמאלנית שלי

אבל אני מתייחס אליה בכבוד מירבי.........לפעמים זה עולה לי בבריאות חחחחח

למעלה