לדעתי יש אכן קמפיין שיסוי נרחב נגד נתניהו

tgranot1

New member
כחלון הוא רק חלק ממדיניות הקואליציה

אפס או לא, הוא מקיים החלטה ממשלתית

לרופא עור ההמתנה בחיפה = 10 שבועות . לאורטופד 3 חודשים או יו

או יותר .
לקרדיאולוג חודש .
ל MRI 10 שבועות
בבית חולים כרמל המחלקות מ-פ-צ-צ-ו-ת .
=============================
לא .
הבעיה לא הייתה קיימת לפני 30 שנה כי הגיעו 17.000 רופאים מברית המועצות .
זו בעיה שנוצרה בהדרגה בימי שרון ואחר כך אולמרט והיא כעת במצב חמור מאד .
במשך 10 שנים של שלטון נתניהו לא נעשה דיון והחלטות להתמודד עם הבעיה .
על אחת כמה וכמה לא נעשו הצעדים המספיקים .

סתוונית333

Well-known member
המצב בת"א לא שונה מאשר בחיפה

ההמתנה לרפואה מקצועית היא חודשיים -שלושה . לבתי חולים הממוצע הוא חצי שנה. לפעמים גם שנה.
אז שלא יספרו לך סיפורים בהתאם למצב הרוח שאיתו היא קמה בבוקר.

סתוונית333

Well-known member
ראשית, אני לא הולכת לכל רופא שמציעים לי אלא אם מדובר

במקרה דחוף .
ושנית, לא התכוונתי לביקור חד פעמי . תנסי לקבוע תור חוזר אצל אותו רופא שטופלת אצלו ותראי כמה זמן תצטרכי להמתין .

סטילהוק

New member
היא גרה במרכז, יש לה פריבילגיות שאין בפריפריה או בדרום

אך עדיין אשפוז בבי"ח זה סיפור אחר לחלוטין, ובעיקר בחורף הזה שלפי כל הערוצים, כולל אלה של נתניהו, עומד להיות חורף קשה מאוד מבחינת חיידקים ושפעות, מה שישפיע עוד יותר על הצפיפות שיש כבר ממילא בבתי החולים בכל רחבי הארץ.

לפני שנים התאשפזתי באיכילוב לניתוח תוספתן.

חדר המיון היה עמוס, כמובן. והתעקשותי שלא יגעו לי בשחלות או ברחם גרמה לעיכוב. אז כן, חיכיתי המון שעות. אבל לבסוף שוכנתי במחלקה, בחדר יפה לבד, ומיד הובלתי לניתוח, שנעשה במיומנות ובהצלחה רבה. השהיה בבית החולים לאחר הניתוח היתה טובה מאד. אגב, זה היה באגף המפואר שנתרם ע"י משפחת אריסון.

סטילהוק

New member
כמו שאמרתי, את חיה במרכז שהתנאים בו לא דומים כלל לשאר המדינה

גם בגלל שהתקציבים למרכז פי 100 יותר מלכל שאר המדינה וגם בגלל רמת הרופאים במרכז.בשאר המדינה בתי החולים קורסים, תורים ארוכים מפה ועד יפן, שעות ארוכות של המתנה במיון, ואני מדבר איתך על להגיע בשעה 10 בבוקר ולצאת בשעה 2 בלילה, אם בכלל ישחררו אותך בשעה כזאת ולא ישאירו אותך כבר עד הבוקר במיון. ואנחנו אפילו עוד לא בעונת החורף עם החיידקים והשפעות הקשות שעוד צפוייה בהמשך, וכבר מערכת הבריאות כולה קורסת. ואם זה ל מספיק הוסיפו להם מחד אמנם 40 מיליון ש"ח, אך מאידך קיצצו להם 800 מיליון ש"ח, שנחשי על מה הם הלכו? רמז? מתחיל באות מ ומסתיים באות ס. שלמרבה הפלא וממש לא במקרה עלותו למדינה בדיוק כמו הסכום שממשלת נתניהו וחותמת הגומי שלו באותר כחלון קיצצו למערכת הרפואה הציבורית. וא יודעת כמה זמן לקח לחותמת הגומי לאשר את הרכישה הזאת של אדונו? בדיוק 5 דקות.

סתוונית333

Well-known member
שניכם מצחיקים

אתה, מה הקשר למגורים במרכז?
והיא הביאה דוגמא לניתוח תוספתן שעברה באיכילוב. מה היא רצתה שישלחו אותה הבייתה ?
גם ביוספטל באילת או בסורוקה בבאר שבע או בכל בית חולים אחר בפריפריה היו מנתחים מיידית חולה בתוספתן.

היא גם כתבה שזה היה לפני שנים . מתי? רק היא יודעת. והמצב היום בבתי חולים גרוע עד גרוע מאד וחוצמזה, הרופאים היום באיכילוב על הפנים ברוב המחלקות.

tgranot1

New member
סתם לשם סקרנות בדקתי את דבריך.

בקופ"ח מכבי לרופא עור בחיפה צריך להמתין כחודשיים. אם אתה מוכן להגיע לקריות , חודש פלוס. אני מסכים עם גולדי שבמרכז קל יותר ואפשר להגיע תוך כמה ימים עד חודש.

evglev1

Well-known member
מנהל
היא מציגה את הדברים באובייקטיביות

הנטייה תמיד לראות את חצי הכוס הריקה, אפילו את הגן עדן שהיה בתקופת שמיר ז"ל לא ידעו להעריך.

איציק3332

New member
זאת הפוליטיקה כולם משסים אחד נגד השני

אבל השמאל עושה את עצמו צדיק הוא לא משסה חחח

evglev1

Well-known member
מנהל
נדמה לי שמישהו שהיה ראש ממשלה לפני ביבי

ולא סיים קדנציה בדרך טבעים אמר שהוא ראש הממשלה רק של 98% מהאזרחים הרבה לפני שהיה קמפיין בחירות שבו ביבי כיכב והלהיט.

הערות שלי על מירי רגב שהתוכנה מחקה

יש מערכת שיסוי אישית נרחבת ועמוקה נגד שרת התרבות מירי רגב. נו אז היא לא קראה את צ'כוב. להכיר את צ'כוב זה באמת ה-מדד לתרבותיות? אולי מירי רגב מכירה את הספרות הערבית הטובה? למשל את נגיב מחפוז המצרי (זוכה פרס נובל, אם זכור לי נכון)?
מירי עושה עבודה טובה במשרד התרבות. והשמלה ההיא, בה הופיעה בזמנו בקאן, היתה יפה. (אמנם הציור היה של כפת הסלע.... קצת יריה ברגל לעצמה ולנו....). וחגיגות ה 70 שנה למדינה היו נהדרות.

אני מעריץ את השרה רגב , עפר לרגליה אני !!!

עומדת בגאון ונחישות מול מסע שיסוי והסתה אשר שני אך ורק למסע השיסוי וההסתה אשר עובר על נתניהו.... לא מתנצלת בפני אף אחד , לא מחשבנת לאף אחד , גאה במוצאה המזרחי , לא מתביישת בו !!!

החונטה השמאלנית מפגינה כלפיה גזענות אין קץ.......פעם פגשתי אותה באופן אישי , לחצתי את ידה והבעתי במילים קצרות את הערכתי לפועלה !!!

התעמולן השמאלני הגזען אמנון אברמוביץ ניסה לגמד אותה לאחר עימות טלויזיוני כושל מבחינתו וניסה להשיב את כבודו האבוד שכינה אותה בשידור "מירי רגב סיבוני" למרות שבעת נישואיה (לפני המון שנים) היא נטשה את שם נעוריה ואימצה את שם משפחתו של בעלה....... הגזען אזכר את שם נעוריה המזרחי מסיבות אשר שמורות רק לגזענים מסוגו....הגזענים בפורום זה מבינים היטב מדוע נקט אברמוביץ בגישה זו.

אני לא רואה במה היא גרועה ממה שמה, יולי מה שמה.

זאת השתדלה למחוק כל לימוד תנ"ך מבתי הספר.
דתיים או חילונים מובהקים, התנ"ך הוא מורשת עמנו. לא ייתכן שיגדלו פה (א)נשים שיהיו בורים ועמי הארצות בקשר לתנ"ך.

אכן כן , התנך הוא מורשת עמנו !!!

ולעניות דעתי היא הרבה יותר טובה מגברת יולי תמיר , שרת החינוך לשעבר.

"אם תאבד יהדותנו ברבות הזמן נאבד את חזקתנו על ארץ אבותינו"
גילוי נאות : אני חילוני לחלוטין , תמיד הייתי.

למעלה