אני רוצה להתנצל ולהודות לזמר מאור אדרי

אני רוצה להתנצל ולהודות לזמר מאור אדרי שצפיתי הרגע בכתבת יחצ"נות בשישי עם אילה חסון בחדשות 13 - מתנצל שלא ידעתי שהוא קיים בעולמנו עד טקס הזכרון לרצח רבין בו ביטל השתתפותו, ואני רוצה להודות לו על ההחלטה כי הוא ממש נשמע, מתבטא ומתנהג כמו נעל בית או שמא כפכף.

katomish

New member
אז אתה יוצא נגד אלו שהזמינו אותו להופיע בעצרת לזכר השמאל ?

אני יוצא
נגד ההערות המוזרות שלך.
&nbsp
מי שמופיע בסרטון תעמולת בחירות של מפלגת המסית אבו יאיר ושר בעצרת לכבוד גיבור התרבות שלכם אלאור אזריה, ואז כשנשאל אם הוא מראש התכוון להודיע על ביטול ההשתתפות לצורך יחצ"ני והוא עונה לא, תוך גירוד עם האצבע בצוואר והטיית מבט (מה שנקרא שקרן), ואז אומר שהוא נמנע מפוליטיקה ולכן ביטל את ההשתתפות, אז אני מוצא עצמי להודות לו בחום רב על שלא הגיע ולא זיהם בנוכחותו את רגע ההתייחדות של מוקירי זכרו של ראש ממשלה שנרצח ברצח פוליטי מתועב ונתעב!

katomish

New member
אתה לא מכיר את הסיפור, יואב אליאסי "הצל" שכנע אותו שלא
להופיע בעצרת, לאחר שהסביר לו שהעצרת תמומש לצרכים פוליטיים.
&nbsp
אוי שובו שובו "זיהם בנוכחותו",
אתה מתחיל להישמע כמו גוטרמן נציג השמאל עלי אדמות.

אם הצל הסביר לו אז אני בטוח
שאין קשר בין הצל לעצרת לכבוד אלאור אזריה.
&nbsp
אגב, כשאבו יאיר שואל : מראה מראה מי הקולגה הכי מיתמם בעיר? זה הקיו שלך להתאפר ולחבוש פאה בלונדינית?

katomish

New member
תפסיק להתבלבל, אדרי הופיע בקמפיין הליכוד לפני חודשים ספורים
בעצרת לאלאור אזריה השתתף לפני 3.5 שנים,
ואם תחזור לתקופת הגן שלו אני בטוח שתמצא עליו עוד חומר מפליל.
בכחול לבן רצו מה שנקרא לגנוב טאלנט שמזוהה עם הימין כאקט שיווקי
והסבירו לו שמדובר בעצרת לא פוליטית, והזדמנות לעשות בוחטות.
חבריו מיהרו להסביר לו שעושים עליו סיבוב
ואכן לקח לו זמן להבין שיש דברים חשובים יותר מכסף והערצת שמאל ל 15 דקות תהילה שתתפוגג.
אם יש לך טענות תציג אותם בפני מארגני העצרת שהזמינו את מי שלדעתך לא ראוי.
&nbsp

איזה גיל הפכת לאיש מאמין
בכת אבו יאיר? זה מלווה בלבוש מסויים? מחוות יד ספציפיות? משפטים ארוכים?
&nbsp
תקרא שוב מה שכתבתי ואז תקרא מה שכתבת ושוב תקרא מה שכתבתי ואז תקרא את מה שכתבת ותירדם בשנת ישרים או אבו יאירים.

katomish

New member
בכת האבו יאירים שלך מי שלא שונא את רוה"מ הוא כופר
השיחה לא על נתניהו תפסיק לדחוף אותו לכל נושא, תשחרר, ותטפל בזה.
סתם עושה לך נזק.

אתה נשמע קצת כעוס בזמן האחרון
אבו יאיר נדחף מעצמו לכל עניין ועניין, אם זה מאחורי הקלעים ואם זה בהטחת רפש בפנים, וכך או אחרת הוא יודע שבסופו של יום הוא יכול להסתמך על העדר שלו. נומאטר-וואט.
&nbsp
נ.ב. סיימתם כבר את הדיון בשלב הוכחות Csi Abu-Yair לגבי מי גרם לרבין להתאבד? אז מי אשם בעלילת הדם על הצדיק יגאל עמיר?

katomish

New member
אז בוא ולאט לאט נרגיע את האובססיה שלך, זה יעשה לך רק טוב
בטוחני שגם אתה מבין שתפיסת המציאות דרך פריזמת אבו יאיר אשר בשמיים ובארץ שמניע את גלגלי היקום והאולקוס שלך לא בריאה.
&nbsp
לגבי התיאוריות, אני כל הזמן טוען שנחום שחף (הפיזיקאי) הוא דמיקולו ושהרבה מטיעוניו על רצח רבין מטומטמים או לא רלוונטיים.
עמיר תכנן לירות ברבין, בזה אין שום ספק.
עמיר ירה ברבין מאחור 3 פעמים בזה אין שום ספק.
זה לא אומר שאין הרבה שאלות פתוחות בנושא, כמו הפערים בין שעת הרצח בדו"ח המשטרתי (9:30) מול גרסת גורמי שב"כ (9:44) מול שעת ההגעה לבית החולים (9:52) בנסיעה שאמורה לקחת 2 דקות גם במסלול עוקף.
למה יגאל עמיר התמהמה כל כך הרבה בין היריה הראשונה לשניה (כ 2.5 שניות המון זמן במונחי מאבטחי אישים)
למה טען שרבין לא הגיב ליריה הראשונה שירה,
למה אף אחד לא הצליח לנטרל את יגאל עמיר במשך זמן כל ארוך בין היריה הראשונה לשניה.
יש הרבה חומרים שלא נחשפנו אליהם וכנראה גם לא נחשף, וזו קרקע פוריה לקונספירציות.
&nbsp
דרך אגב, גם משמאל היו קונספירציות שטענו שאנשי ימין בשב"כ תכננו את הרצח והשתמשו ביגאל עמיר כקבלן.

katomish

New member
לדעתי הזמינו אותו כדי להסית את תשומת הלב מהדרת עמיר פרץ
המארגנים בטח חשבו, פרץ ? אדרי ? זה הכל אותו הדבר, גם ככה התומכים שלנו לא מבדילים בין מרוקאים אז נביא להם מרוקאי אחר.
הרי לפרץ אין שפם עכשיו אז אף אחד לא ישים לב שהמרוקאי על הבמה זה לא הוא.
&nbsp

katomish

New member
אני מנסה לרסן את השובו, שלא יקפוץ לו עוד התקף זעם בלתי נשלט
עושה את זה רק לטובתו, וגם קצת לטובת הציבור.
אף אחד מאיתנו לא רוצה ששובו יחטוף שוב טנטרום והגזענות והשנאה שהוא מנסה להסתיר ינזלו לו מזווית הפה.
זה נקרא אהבה קשוחה.
&nbsp
אוהב אותך שובו.

katomish

New member
ודרך אגב, ההערה שלי על פרץ ואדרי למרות שנכתבה בציניות
היא רצינית לחלוטין.
מדובר בצעד יח"צ נטו, שבו מה שעמד על הפרק היא תדמית השמאל מול הציבור המזרחי.

למעלה