נפל דבר בישראל, ערוות הפרקליטות נחשפת לעיני כל

אני יודע שקשה אבל תשתדל .

1 - ארדן הוא שר המשטרה כבר 4 שנים . בזמן הזה היו הרבה חקירות מגעילות ואף אחד לא עשה משהו לשיפור . גם לא ארדן .
2 - בפוליטיקה דברים החושפים את ערוות המשטרה פוגעים גם בשר הממונה . זה קרה , קורה וייקרה גם בלי חטאים של השר כי הם תוצאה של חוסר בביצוע .
3 - "גבר" זה מונח של נהגי מוניות . באותו סיגנון אוחנה הוא הומו שאוכל בתחת .
4 - נציג האל עלי אדמות זה נתניהו הקדוש .
5 - חונטה זה שס + יהדות התורה .
ואולי הכי חשוב - לא נעשה סוף חוקי לזוהמה והשחיתות בפרקליטות ובלהב.... בעזרת השם.
כי
אף אחד לא עושה ולא יעשה שם טיהור . לא ארדן , לא אוחנה ולא נתניהו .

ארדן מצוי בין הפטיש לסדן....

1+2 - מצד אחד הוא אמור לתת גיבוי גם לקציני משטרה מסוימים שהוא עצמו חושד בשחיתותם ומצד שני מצפים ממנו להיות לויאלי .....ולכן מצבו עדין במיוחד והוא חייב להזהר שבעתיים בלשונו - הוא עושה את מיטב יכולתו , אני מבין אותו.....ולכן אין בליבי מאומה עליו.

3. תקשיב כפרה , אני צמחתי בשכונה קשה , ילדותי חלפה עלי בקרב לא מעט עבריינים , חלקם הגיעו לגדולות בתחום.....

אני אדם עממי לאללה אשר אוחז בהשכלה ראויה למרות פשטותו ואני מסוגל לדבר בגובה העיניים עם כל רובד באוכלוסיה , אני גאה בכך.

4. עוד לא ראיתי "אל" אשר חלק מנתיניו כל כך מבזים אותו....

5. הלוט הוסר מעל לזוהמה , המחסום נשבר , הכפפות סוף סוף הורדו וכעת הכל גלוי - עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ואני מעריך כי ניקוי אורוות קרוב מאי פעם - האמת הולכת ונחשפת מול פניכם....תודו או לא אך עמוק בפנים כולכם נדהמתם מסחיטתו של חפץ להפוך לעד מדינה נגד נתניהו - כולכם התחלתם להבין ולהפנים כיצד החונטה תופרת תיקים לנתניהו......לכאורה כמובן.

אני מבין את הקושי ביציאה משכונת מצוקה . זה מסביר שפה אך לא

לא מצדיק טעויות בשיקול הדעת .

כמו שכתבתי לאחרים כך אני עונה גם לך .
כל הכיעור הזה קיים הרבה שנים ואף אחד מהשלטון לא ניסה לנקות .
לא נתניהו שבשלטון הרבה שנים ולא שרים בממשלתו .
פתאום
כשזה פוגע בנתניהו אז כל האחשדרפנים יוצאים זריזים מלפני המלך לסייע לו .
עד אז היו אדישים לסבלו של האזרח הפשוט .

וגם הבריאות קורסת והתחבורה נחנקת .
זו תוספת חינם .

יש יתרונות לכל דבר בחיים , אני לא מפונק , מעולם לא הייתי...

לעיתים אני בוחר להשתמש בשפה גבוהה ולעיתים בשפה עממית , איני אוהב כל סוג של התנשאות ולכן לא פעם תמצא אצלי ביטויים עממיים .....
אני מכיר את החיים , מכיר את נפש האדם , אין על האינטואיציות שלי והגעתי ללא מעט בחיי דווקא בשל מסע החישול אותו עברתי בילדותי...אני סומך מאד על שיקול הדעת שלי ולכן אני חוזר על הסייפא של הפוסט הקודם .

"הלוט הוסר מעל לזוהמה , המחסום נשבר , הכפפות סוף סוף הורדו וכעת הכל גלוי - עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ואני מעריך כי ניקוי אורוות קרוב מאי פעם - האמת הולכת ונחשפת מול פניכם....תודו או לא אך עמוק בפנים כולכם נדהמתם מסחיטתו של חפץ להפוך לעד מדינה נגד נתניהו - כולכם התחלתם להבין ולהפנים כיצד החונטה תופרת תיקים לנתניהו......לכאורה כמובן."

הבריאות רחוקה מלקרוס וגם התחבורה , ההיפך הוא הנכון...אבל על כך נדון בפעם אחרת , בשרשור נפרד , נושא ארוך .

סטילהוק

New member
מאחל לך שהחורף תאושפז במיון במחלקת שוכבים עם שפעת

אחרי שחיידק שפעת אלים ומחוסן מאנטיביוטיקה יפגע בך ישירות. נראה אז איך תדבר על מערכת הבריאות הציבורית הלא קורסת...

תקשיבי יקירתי - ראשית אני מאחל לך את מה

שאיחלת לי - שנית ברצוני לציין כי מצב הבריאות אמנם אינו מושלם כי אין ולעולם לא תהיה אוטופיה אך ביחס למדינות העולם ובאופן כללי בתחום זה טוב וחלק אף יאמרו מצוין (באופן יחסי כמובן)... .

עכשיו , אני מבין שאת שמאלנית דיכאונית טיפוסית מסוגן של המקוננות על גורל ישראל שהרי המדינה מתמוטטת ושאר שטויות במיץ עגבניות - הייתי מציע לטיפשה מסוגך לא להאמין לכתוב בתקשורת גם בנושא זה שכן תפקידה של האחרונה הוא לשכנע את האזרח הפשוט כי ישראל עומדת על סיפו של חורבן בכל פרמטר במטרה לשכנעו להצביע שמאל....הם משתילים דיכאון ומציאות מזויפת במוחם של רפי שכל מסוגך בשל סיבות פוליטיות.

עכשיו , אני מבין שאת תעמולנית שמאלנית אשר כל מטרתה היא לשקר לכולם ולכן הבאתי לך כתבה מעניינת מאד בנושא זה...אנא נסי לקרוא אותה בעיון ובקשב לפני שאת משליכה עלינו את מסרי התעמולה של השמאל......

https://m.maariv.co.il/journalists/Article-687269

דיברגנט חדש

Well-known member
שמת לב שהשחירו אותו, קרי מעריכים אותו פחות מסתוונית

האם יש יותר שפל מזה?

אין חלאה גדולה יותר מאותה כזבנית אשר שמה "סטילהוק"

היא הגרועה מכולן.
לא הבנתי את הקטע הזה של "השחירו" או "האדימו" ?
אדם נחשב יותר משחור ?

סטילהוק

New member
נתניהו משתמש בפאפי החדש שלו עד שתקום ממשלה ואז יזרוק אותו

שר משפטים בממשלה נורמלית השפוט החדש של נתניהו לא יהיה. נתניהו בסך הכל זרק עצם לפאפי כדי שישמש החותמת גומי שלו בממשלת המעבר. סמרטוט הרצפה המכוער לא ימשיך להיות שר גם אחר כך. שרה מקסימום תעשה איתו ספונז'ה.

סתוונית333

Well-known member
מאד יכול להיות שפעמיים בשבוע

אוחננה מגיע עם בעלו לבלפור כדי לעשות לה ספונג'ה.

קמצוץ מחליא לזוהמת הפרקליטות נחשף לציבור - הציבור בהלם !

אך סתוונית השמאלנית עסוקה בביקורת על שר משפטים אשר חשף סוף סוף את האמת לאור.......הרי אם היה מדובר באיזה שמאלן היית יוצאת כאן בזעקות שבר על שלטון אשר מנסה להסתיר את מחדליו.....

את כל כך בזויה , טפי על הפרצוף הנאלח שלך.

סתוונית333

Well-known member
כשאין לך תשובה עניינית אז אתה מתחמק באמצעות שקרים מטופשים

ואין לי שום כוונה לדון עם רובוטים שקרנים חסרי עמוד שדרה.

אינטלקטואליות שמאלנית במיטבה - כשנתפסים עם התחתונים למטה

מגיבים בקללות ונאצות....

את מבינה עד כמה עילגת את נשמעת ?

נקבת השמאל {סטילהוק} , בתולת השמאל { פנתרית } וטיפשונת השמאל
{סתוונית} - משפחה שכזאת.

למעלה