אני במקום גנץ הייתי פונה לבכירי הליכוד ואומר להם כך:

סטילהוק

New member
אני במקום גנץ הייתי פונה לבכירי הליכוד ואומר להם כך:

אני אהיה איתכם דוגרי ואגיד לכם בדיוק מה אני חושב עליכם ועל התנהלותכם, שלא הובילה ולא תוביל אתכם לשום מקום. מה שתעשו עם זה תלוי אך ורק בכם.

כבר עשור שלם שנתניהו מונע מכם להתמודד בפריימריז על הנהגת מפלגת הליכוד, ולמרות שאני יודע שאתם כולכם חבורה של פחדנים עלובים שלא מעזים להגיד מה אתם באמת חושבים על הדיקטטורה שיש במפלגה שלכם שמונעת מכם להיבחר לראשותה, הרי שיש לכם עכשיו הזדמנות פז להיפטר מהמכשול הזה נתניהו שמונע מכם כבר עשור שלם מלהתמודד על ראשות הנהגת הליכוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליף אותו. זה ישחרר קודם כל את הליכוד מאחיזתו כבר עשור, אך בנוסף לזה זה גם ישחרר את המדינה וכל אזרחיה שכבר עשור שלם בני ערובה שלו, ויתיר את הפלונטר הפוליטי שמשתק את המדינה כולה. כמה שנים עוד תתנו לו למנוע זאת מכם? כמה שנים עוד תשלימו עם הדיקטטורה שלו ושל שרה שמלעשה אתם הרי יודעים שהיא זו ששולטת גם בו וגם בכם? האם אתם חושבים שמישהו מהבוחרים שלכם יבחר בכם לאחר עידן נתניהו אחרי שראו איזה חבורה של פחדנים עלובים וחותמות גומי אתם שמפחדים אפילו מהצל של עצמכם? אז בואו אני אגלה לכם סוד, אפילו היום הבוחרים שלכם מעדיפים שרלטן מושחת כמו נתניהו על פניכם. ואתם יודעים למה? כי הבוחרים שלכם רואים איזה פחדנים עלובים אתם ולא סומכים על אף אחד מכם שתוכלו להנהיג את הליכוד, ובטח שלא את המדינה. ובמקום להוכיח להם את ההיפך, אתם רק מצדיקים ומחזקים את דעתם עוד יותר לגביכם.

ועכשיו תעשו עם זה מה שאתם רוצים, תמשיכו להיות השפוטים הפחדנים של נתניהו או שתסירו פעם אחת ולתמיד את המכשול הדיקטטורי הזה מעליכם וצאו לחופשי ופיתחו עידן חדש נקי משחיתות ומהעננה השחורה שמרחפת מעל הליכוד, ועל הדרך שחררו את כל המדינה ואזרחיה שמוחזקים כבני ערובה ביחד איתכם. הברירה נמצאת בידיכם, מה תעשו איתה תלוי עכשיו אך ורק בכם.

סתוונית333

Well-known member
למי הוא יגיד, לליכוד?

מתי תבינו שליכוד= נתניהו
הליכוד כמפלגה מת מזמן .

evglev1

Well-known member
מנהל
אז מה גדעון סער וישראל כ"ץ חולמים להיות ראש ממשלה

רק לאחר שביבי ימות או יכנס לתרדמת?

סתוונית333

Well-known member
או כשהוא יפרוש מהחיים הפוליטים בעל כורחו.

כל זמן שהוא הראש אף אחד לא יעיז לצאת נגדו.

סוהי 7

New member
נראה שלא היית בארץ או בעולם בשנה האחרונה

מי שמת הם העבודה ומר״צ.
הליכוד חי וקיים ונתניהו רק בן 70

marabo

Well-known member
אף בכיר בליכוד לא יתקע סכין לחרדים ולימין וילך להרפתקה

עם גנץ ולפיד.
תפנים את זה.

DANIAVNI

Well-known member