לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3613136,131 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'לכל השמאלנים שרוצים לתת את יהודה ושומרון לפלסטינים'
לכל השמאלנים שרוצים לתת את יהודה ושומרון לפלסטינים
19/10/2019 | 17:34
67
87
שהם לא עם ואף פעם לא היו עם.
עשינו כבר ניסוי בעזה וראינו מה קורה כאשר אנחנו מוסרים שטח לפלסטינים.
לכן, ומאחר וצריך פיתרון, יש רק דבר אחד שאפשר וצריך לעשות: הפלסטינים יקבלו אוטונומיה וינהלו את כל העיניינים שלהם כולל שיטור כאשר הביטחון ישאר בידי ישראל עם חילופי שטחים בין האוטונומיה הפלסטינית לישראל כשמדובר כמובן על גושי ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון.
זה הפיתרון. כל פיתרון אחר כולל המצב הנוכחי יהיה לא טוב למדינת ישראל.
כמובן שאפשר שהפלסטינים לא יסכימו לפיתרון כזה ולכן במקרה זה עדיף שיישאר המצב הנוכחי ונמשיך לחיות על חרבנו גם ב-70 השנים הבאות ואלה שאחריהן וכך הלאה...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אל תהיה כזה נדיב על חשבוננו, זו ארצנו ולא ארצם'
אל תהיה כזה נדיב על חשבוננו, זו ארצנו ולא ארצם
19/10/2019 | 20:00
38
25
זו אדמתנו נקודה, מה פתאום "חילופי שטחים" ?
וכי לקחנו משהו ששייך להם? ממתי?
אפשר אולי לדון איך הם יחיו במקומות בהם הם כבר חיים ביהודה ושומרון אבל מה פתאום לתת להם אדמות מאדמתנו?
ארץ ישראל שיכת לעם ישראל עד גרגר החול האחרון.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בכלל לא נדיב על חשבוננו למען אחרים. אלא נדיב למעננו.'
בכלל לא נדיב על חשבוננו למען אחרים. אלא נדיב למעננו.
19/10/2019 | 21:23
22
19
מה אתה מציע, יש לך משהו יותר טוב?
הם לא מקבלים את האדמה. רק אוטונומיה כשצה"ל נמצא באדמה ומסביב כל האוטונומיה רק לא איפה שהוא לא נמצא כבר עכשיו...
וחילופי שטחים כדי שגושי ההתיישבות יהיו שייכים למדינת ישראל וחלק מערביי ישראל יהיו שייכים לאוטונומיה הפלסטינית כי הרי רוב רובם של ערביי ישראל מחשיבים עצמם קודם כל פלסטינים, אז מה יותר טבעי מכך שיהיו שייכים לאוטונומיה הפלסטינית?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'קודם כל, יש לי משהו יותר טוב'
קודם כל, יש לי משהו יותר טוב
20/10/2019 | 02:48
9
15
קוראים לנו טרנספר מרצון או עידוד הגירה או איך שלא תקרא לזה, כל משפחה ערבית שתעזוב שלא על מנת לחזור תקבל פיצוי הוגן על הרכוש שהשאירה כאן, זה הפתרון היחיד אם אנו רוצים את הארץ בין הירדן לים לצאצאנו עד סוף כל הדורות, כל פתרון אחר שינציח את נוכחותם כאן יעמיד את קיומנו כאן בסכנה ולא משנה איך תקרא לזה, אוטונומיה או כל שם אחר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם זה היה אפשרי אתה חושב שלא הייתי בעד?'
אם זה היה אפשרי אתה חושב שלא הייתי בעד?
20/10/2019 | 19:15
8
17
אבל זה לא אפשרי, ולכן אף ממשלה אפילו לא תנסה את זה, ומכאן שזה ישאר רק בגדר משאלת לב.
אתה באמת חושב שכמה מליוני ערבים שגרים ביהודה ושומרון יתפנו מרצון.רק בגלל שזרקת להם כמה דולרים?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ואתה חושב שהיהודים מחוץ לגושי ההתיישבות '
ואתה חושב שהיהודים מחוץ לגושי ההתיישבות
20/10/2019 | 20:32
7
16
יתפנו מרצון רק בגלל שזרקת להם כמה דולרים והצעת להם בית בגושי ההתיישבות?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, אני חושב שכן.'
כן, אני חושב שכן.
20/10/2019 | 20:39
6
7
לצפיה ב-'אז אתה טועה'
אז אתה טועה
21/10/2019 | 21:50
5
5
אף יהודי לא יעזוב את קרית ארבע או יצהר כי זרקת לו כמה דולרים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה רק חושב שאני טועה.'
אתה רק חושב שאני טועה.
21/10/2019 | 22:16
4
5
יש יהודים רבים שהלכו להתיישב שם מסיבות כלכליות...
ואני רק מציין עובדות למרות שאני לא רוצה שאף יהודי לא יתפנה מיהודה ושומרון. 
האנשים האלה הם החלוצים של היום.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא אלו שגרים ביצהר או חברון'
לא אלו שגרים ביצהר או חברון
21/10/2019 | 22:39
1
5
הם לא יתפנו תמורת שום הון
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, יהיו כאלה שלא יתפנו.'
כן, יהיו כאלה שלא יתפנו.
21/10/2019 | 22:51
4
לצפיה ב-'בחברון וקריית ארבע אף אחד לא התיישב מסיבות כלכליות '
בחברון וקריית ארבע אף אחד לא התיישב מסיבות כלכליות
21/10/2019 | 22:47
1
7
ולתושבי חברון וקריית ארבע גם יראו בכך שהם מפונים למעלה אדומים ופסגת זאב ולא לרמת גן פרס ניחומים, כואב להם לעבור למעלה אדומים ולתל אביב באותה המידה והם יתנגדו לכך באותה המידה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אולי שם לא, אבל במקומות אחרים בטוח שכן.'
אולי שם לא, אבל במקומות אחרים בטוח שכן.
21/10/2019 | 22:52
2
לצפיה ב-'אוטונומיה זה בסדר, הבעיה לראות בגבולות 1967 כבסיס לגבולות '
אוטונומיה זה בסדר, הבעיה לראות בגבולות 1967 כבסיס לגבולות
20/10/2019 | 20:31
7
15
האוטונומיה ולתת להם תמורה על גושי ההתיישבות שאנחנו מספחים. בשביל האוטונומיה מספיק חצי או 60% מאיו"ש ואת בקעת הירדן ואת גושי ההתיישבות לספח ללא שום חילופי שטחים. גם ככה נתנו להם את כל עזה, אז שיתכבדו ויסתפקו בפלוס מינוס מחצית איו"ש ויודו ללוי אשכול ומשה דיין שלא עשו איתם צדק ולא המשיכו את הנאכבה ולא הכשירו את הקרקע לסיפוח יש"ע בלי איבוד הרוב היהודי, כי כל מי שמאמין באלוהים יודע שהאדמה הזאת רשומה בטאבו על היהודים. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא, גבולות 67 לא הבסיס לגבולות.'
לא, גבולות 67 לא הבסיס לגבולות.
20/10/2019 | 20:48
2
15
הבסיס לגבולות יהיה ללא  גושי ההתיישבות ובקעת הירדן שחייבים להישאר בידי ישראל שזה הרבה פחות מגבולות 67.
ואני בעד חילופי שטחים גם בגלל שלעולם הצבוע לא יהיו תלונות, וגם כדי לצרף לאוטונומיה הפלסטינית כמה שיותר מפלסטינאי ישראל שהם עצמם מגדירים עצמם קודם כל כפלסטינים ולכן מה יותר טבעי שפלסטינים יתאחדו עם פלסטינים באותה אוטונומיה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הצעה לא מעשית, אף ערבי ישראלי לא יוותר על אזרחותו'
הצעה לא מעשית, אף ערבי ישראלי לא יוותר על אזרחותו
21/10/2019 | 21:52
1
3
בשביל לחיות באוטונומיה של אבו מאזן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז שלא יוותר, והמצב יישאר כפי שהוא עכשיו.'
אז שלא יוותר, והמצב יישאר כפי שהוא עכשיו.
21/10/2019 | 22:49
4
כפי שכבר כתבתי, ראו בעולם מה קורה כשישראל וויתרה ברצועת עזה על שטח לפלסטינים והם יבינו אם לא נרצה לוותר על הביטחון ביהודה ושומרון ונציע רק אוטונומיה מלאה להוציא את הביטחון כמובן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה ממשיך להמציא אפשרויות מהסוג של ליישב אותם במאדים.'
אתה ממשיך להמציא אפשרויות מהסוג של ליישב אותם במאדים.
20/10/2019 | 22:04
2
9
גבולות 67 הם ההבסיס לכל הסכם על פי החלטה של האו"ם
רק אדיוט שלא יודע מה היה ,יכול להאמין שהיה אפשר לזרוק מכאן את הערבים אחרי 67. דוקא ניסו.
ממתי טרנספר הוא עשיית צדק?
אתה הרי לא מאמין באלוהים וזה לא מפריע לך להסתמך עליו. כמה מטומטם אפשר להיות.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'ממש לא ממשל טראמפ מכיר בזכותה של ישראל '
ממש לא ממשל טראמפ מכיר בזכותה של ישראל
20/10/2019 | 23:15
1
13
לספח חלק מהשטחים וגם מציע תוכנית מדיניות שכוללת סיפוח. וכשיגאל אלון פרסם את תוכנית אלון הוא לא חשב שהיא סותרת את החלטת האו"ם, כי הניסוח באנגלית הוא נסיגה משטחים ולא מהשטחים.

וברגע שהערבים לא פרסו שטיח אדום לשבי ציון היהודים הם איבדו את הזכות המוסרית שלהם לגור כאן וטרנספר שלהם איננו עוול, האם הוא אפשרי זה סיפור אחר שקשור ליחס העולם לנושא אבל ברגע שהם לא קיבלו את חזרתינו למולדתינו אין לנו כל מחויבות מוסרית כלפיהם.

וזה שאני לא דתי לא אומר שאני לא מאמין באלוהים. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ממשל טראמפ לא מחובר למציאות ואתה לא יודע מה הוא מציע.'
ממשל טראמפ לא מחובר למציאות ואתה לא יודע מה הוא מציע.
21/10/2019 | 09:50
8
גם רמת טראמפ לא שינתה את הבעלות החוקית על הגולן.
אני מניח שאתה היית מקבל בברכה את מי שהחליט להפוך את ביתך לשלו.
לך אין מחויבות מוסרית לאף אחד .זה מעיד עליך.
היית שמח להבין מה אומר להאמין באלוהים בלי להיות דתי כשהדבר היחיד שאתה לוקח מאלוהים זאת ההבטחה שלו לאברם.מהו בכלל האלוהים שאתה מאמין בו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איזה תמורה ואיזה בטיח.'
איזה תמורה ואיזה בטיח.
21/10/2019 | 07:26
8
אסופת של ערבים פולשים .
הם היו תחת שלטון ירדני וחיו והתגוררו בתנאים מחפירים של עוני ודלות ומחלות כשנכנסנו לשם.
הביוב היה זורם ברחובות התחלואה והתמותה בקרב תינוקות היתה גבוהה בהרבה יותר מאשר במדינת ישראל.
ב67 לקחנו את השטח הזה מירדן והם מנתינים ללא אזרחות ירדנית הפכו להיות נתינים ללא אזרחות ישראלית והדבר הטוב ביותר שהיה צריך לעשות בזמנו
להשלים בגדה את מה שלא עשו ב48 והבריחו את כל הערבים משטח המדינה.
הערבים האלה כפויי טובה. ישראל הרימה אותם מאשפתות . תוך זמן קצר היו להם טרקטורים לעבד האדמה. הקימו קופות חולים וסידרו להם את הביוב והתחלואה והתמותה ירדה פלאים.
שום תמורה ושום בטיח. תמורה זאת הודאה שמשהו שייך להם .
שום דבר מחלקי ארץ ישראל המנדטורית לא שייך להם.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'למה לתת להם אוטונומיה?'
למה לתת להם אוטונומיה?
21/10/2019 | 02:44
3
13
המטרה לעודד אותם להגר משם לכל מקום אחר בו יחפצו.
במקום לעזור להם צריך למרר להם את החיים בגבולות החוק ולעודד אותם לעזוב.
איזה אוטונומיה ואיזה בבל"ת.
כל הניסיונות האלה לתרבת אותם לבני אנוש שסולדים ממלחמות נדון לכשלון בטוח.
כל היסיונות האלה לתת להם שלטון עצמי נדון לכשלון בטוח.
אתם הססמולנים לא לומדים.
כל פעם אתם עושים את אותה הפעולה מצפים לתוצאה אחרת ומקבלים את אותה התוצאה

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני שמאל? לא. בכלל לא. אבל תחשוב מה שאתה רוצה.'
אני שמאל? לא. בכלל לא. אבל תחשוב מה שאתה רוצה.
21/10/2019 | 17:42
2
5
לעולם לא יהגרו מיליוני פלסטינים. זאת אשליה שלא תקרה.
הפיתרון היחיד הוא אוטונומיה כשהביטחון אצלנו והסברתי בהודעה שפתחה את הפוסט למה ואיך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מי שמדבר על אוטונומיה לערביי השטחים המשוחררים '
מי שמדבר על אוטונומיה לערביי השטחים המשוחררים
21/10/2019 | 21:04
1
4
הוא שמאל ברור ומובהק.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אמרתי כבר, תחשוב מה שאתה רוצה.'
אמרתי כבר, תחשוב מה שאתה רוצה.
21/10/2019 | 21:49
2
לצפיה ב-'ארץ ישראל הייתה נקראת פלסטין ושייכת לערבים אם'
ארץ ישראל הייתה נקראת פלסטין ושייכת לערבים אם
21/10/2019 | 07:34
14
11
אם החרדים היו הגורם הקובע .
למזלנו
מי שקבע היו חילונים אנטי-חרדים ותוספת קטנה של דתיים-לייט .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
21/10/2019 | 16:22
7
12
החרדים העדיפו את השלטון המוסלמי בארץ ישראל, בגלל שהוא דמה להם ולכל המנטליות וההתנהלות שלהם. הם כועסים עד היום על הציונים שבאו והקימו את המדינה היהודית הציונית שלה הם קוראים עד היום מעשה שטן, וטוענים שהפרה את מצוות הגלות. החרדים מאז ומתמיד היו גלותיים, הזויים ומתבדלים, שלא לדבר בכלל על חשוכים ומתאכזרים לנשותיהם ולבנותיהם שאצם הם דיכאו ואף רצחו. בדיוק כמו המוסלמים הפונדמנטליסטים, שרצח במשפחה אצלהם לקוח ישירות מההלכה היהודית והסנהדרין הקדום. אך דבר אחד ייאמר לזכותם לפני שהפכו גם לפראזיטים שחיים על חשבון הקופה הציבורית, הם עוד עבדו והתפרנסו למחייתם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'?? תביא הוכחה ש"רצח במשפחה אצל הערבים לקוח ישירות'
?? תביא הוכחה ש"רצח במשפחה אצל הערבים לקוח ישירות
21/10/2019 | 17:04
5
6
מההלכה היהודית ומהסנהדרין הקדום". ושחרדים רוצחים את נשותיהם ובנותיהם.
לי אתה נשמע כמו שונא מובהק של חרדים ושל הדת היהודית, שמברבר דברי בלע . (ואני עצמי חילונית, בת אדם חופשית, שמתנגדת לאפליית האשה ע"י ההלכה הזיכרית היהודית, וכן צוחקת על הבלויות בהן החרדים מחזיקים).
לידיעתך, אגב, קראתי ערבי המבהיר לנו שרצח במשפחה אצל הערבים הוא מנהג מתועב מתקופת הג'היליה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא דיברתי על כיום, דיברתי על העבר'
לא דיברתי על כיום, דיברתי על העבר
21/10/2019 | 18:15
4
7
דיברתי על הקנאים החרדים היהודים הקדומים שהיו סוקלים באבנים כל אשה שרק נחשדה בבגידה. ומשם לקחו גם המוסלמים הפונמנטליסטים את ההשראה לשריעה המוסלמית שלהם.

חוץ מזה, הנה קישור לעד כמה שתי הדתות האלה דומות ביחסן לנשים:
"כל כבודה" או "כל כבודו" - על כבוד, צניעות ויחסי כוח מיגדריים

"חברות הדרת כבוד רבות מחילות נורמות וכללי התנהגות שונים על נשים וגברים. בעוד שהדרת הכבוד הגברית נקנית באומץ אקטיבי ואגרסיבי, הדרת הכבוד הנשית נקנית בטוהר וצנעה. מיניותה של האישה היא פוטנציאל לבושה, מקור סכנה מתמדת להדרת הכבוד. חילול מיניותה של אישה מכתים בראש ובראשונה את הדרת כבודו של הגבר המופקד על שמירתה של מיניות זו."

כשאנו קוראים תיאור זה, דמיוננו מוביל אותנו למזרח התיכון, לחברה הערבית הסובבת אותנו ולמקרים קשים ומזעזעים של רצח על "חילול כבוד המשפחה", מוסכמה המושרשת כה עמוק בחברות אלו ששום השכלה וחשיפה לעולם המודרני לא מצליחה לקעקע אותה.  אך האם נורמות של "כבוד" אופייניות רק לחברה הערבית או המזרחית? האם בחברה היהודית-הדתית בישראל אין נורמות כאלו?

שימו לב לטכסט הבא, שהתפרסם בראש חוצות:

כנס חיזוק והתעוררות

מוצ"ש פרשת "חיי שרה" תשס"ז 

החלטות הכנס

חובה גדולה מוטלת על כל אחד ואחד להיות עומד על המשמר שמלבושי אשתו ובנותיו יהיו ע"פ גדרי הצניעות הן בכיסוי הגוף והן בצורת הלבוש בכל עת ובכל מקום.

אחד מן המכשולים הגדולים בדורנו הוא בגדים צמודים, ויש בזה משום אביזרייהו דגילוי עריות.

על כן חובה להקפיד כדלהלן:

החולצות, החצאיות, הסוודרים וכד' יהיו רחבים דיים שלא תראה צורת הגוף.
הבגדים לא יהיו שקופים. כאשר הבד שקוף מעט יש להשתמש בחולצה תחתית או בבטנה.

החולצות תהיינה ארוכות מקצה החצאית במותן (ב-10 ס"מ לפחות) באופן שיכסו בכל תנועה. פתח הצוואר יהיה סגור כראוי. השרוולים יכסו את המרפק בכל תנועות היד.

אריגים שמטבעם צמודים כמו: לייקרה, טריקו, סטרש' ודומיהם אסורים בלבישה.
נפרצה לאחרונה פרצה חמורה בנוגע לאורך החצאית. יש להקפיד על אורך נכון כמפורט:

החצאית תחילתה במותן ואורכה אמצע הרגל. וכאמור עליה להיות רחבה דיה ולא מאריגים נצמדים.

יש להחדיר בחינוך הנשים והבנות גאוה במלבושי הצניעות ובהנהגותיה. בחינת "ויגבה לבו בדרכי ד". וראוי לשבח את המוסיפות גדרים וסייגים בענין זה. מוסדות החינוך ישלבו לימוד הלכות אלו במערכת הלימודים.

זהו טכסט העוסק בצניעות נשים אך כל כולו ההיפך מצניעות. הוא גס רוח, פולשני ומביך. הוא מפרק את גוף האשה לחלקים ואיברים: רגל, מותן, יד, מרפק, צוואר. אלה נמדדים בסנטימטרים, בסוגי בדים המכסים או לא מכסים אותו.

כולנו מכירים את השלטים, שהפכו כבר לפולקלור, התלויים בשכונותיה החרדיות של ירושלים: אלו הקוראים ל"בת ישראל, התורה מחייבת אותך להתלבש באורח צנוע", ואלו הפחות מנומסים, המזהירים "לא לעבור ברחובותינו בלבוש לא צנוע". כולם פונים ישירות לנשים - הקפידו על צניעות על פי המקובל עלינו, וכוללים איום מרומז.

הטכסט הזה שונה. הוא לא פונה לנשים, לא מבקש מהן דבר ולא מזכיר את חובתן. הנמענים של הטכסט הם הגברים - עליהם מוטלת החובה לעמוד על המשמר, להשגיח על נשותיהם ובנותיהם. עליהם "להחדיר" את החינוך, ולשבח את "המוסיפות גדרים". אחרי התיאור המפורט של הלבוש והאיברים שהוא מכסה, נראה שכל הוספה איננה יכולה להיות אלא רעלה המכסה את הפנים.

מה מטריד את הרבנים (החשובים) החתומים על הטכסט הזה? האם "כבודה" של האשה בראש מעייניהם? ברור שלא, כי אז היו מארגנים כנס נשים. מה שמסתתר מאחורי "כנס חיזוק והתעוררות" הוא כבודו של הגבר. זה הנפגע אם יראו שאינו שולט כראוי באשתו או בבנותיו, ואלה אינן מקיימות את מוסכמות החברה על כל דקדוקיה. זה איננו "כבוד האדם" באשר הוא אדם, כבוד סגולי, Human Dignity , זכות בסיסית של כל בן אנוש. מה שמעניין את כותבי הטכסט הוא "הדרת הכבוד", של הגברים כמובן.

"שמירה על הדרת כבודה של האשה בעולם כזה מחייבת הסתגרותה, שתיקתה, הרחקתה מן הזירה הציבורית. את הגבר מחייבת הדרת הכבוד לשמור את צעדיה של האשה, לפקח עליה ללא הרף, ובשעת הצורך לנקוט בכל אמצעי משמעת, מניעה או עונשין שימנע ממנה לפגוע בהדרת כבודו. העובדה שהדרת כבודו תלויה בגופה ובהתנהגותה, מחייבת אותו ומעניקה לו את הזכות לשלוט באשה."

לכאורה, מושגי הכבוד האלו שייכים לאותו חלק קיצוני ומיליטנטי של העולם החרדי. אך אם ניבחן את העולם הציוני-דתי, זה המעורה בעולם המודרני, נמצא גם בו מוסכמות כאלו, ולא מעט. העיסוק האובססיבי בצניעות האשה, ההפרדה בין גברים ונשים באירועים ציבוריים וההדרה ההולכת ומחריפה של נשים מהספירה הציבורית הן נורמות ההולכות ומשתרשות בציבור החרד"לי ובמערכת החינוך שלו.

למושג היהודי "כל כבודה בת מלך פנימה" יש משמעות שונה מאד מכבוד הגבר. "כבודו" של הגבר הוא כבודו של אדם הנברא בצלם, כבוד החברה, כבוד האומה, ו"כבודה" של האשה היא בצניעותה, בהעלמתה מן העין, בשתיקתה.

האם זהו העולם אליו אנו שואפות? אם ניבחן את החברה הסובבת אותנו ע"פ הגדרותיה החדשות של אורית קמיר למושג "כבוד", נוכל לאמץ חשיבה שונה על מקומן של נשים בתוכה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ועדיין לא הוכחת לי שגברים יהודים רצחו את בנותיהם ונשותיהם'
ועדיין לא הוכחת לי שגברים יהודים רצחו את בנותיהם ונשותיהם
21/10/2019 | 18:40
3
7
"שנחשדו בבגידה", ושהזכרים החרדים עושים זאת היום.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בפעם האלף לא מדובר על היום, מדובר על העבר'
בפעם האלף לא מדובר על היום, מדובר על העבר
21/10/2019 | 19:05
2
6
הרבה לפני הקמתה של מדינת ישראל, שאם זה היה תלוי בחרדים האנטי-ציוניים לא היתה קמה בכלל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חילוני שקרן, אף לא היה בעם ישראל רצח על כבוד המשפחה'
חילוני שקרן, אף לא היה בעם ישראל רצח על כבוד המשפחה
21/10/2019 | 23:01
1
4
זה שייך רק למוסלמים.
ובאשר לבנית הארץ, החרדים כאמור בנו את הארץ הרבה לפני הרצל, יש פלג חרדי שהתנגד לזה בדיוק כמו שהיו חילונים שהתנגדו לזה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה האחרון שיכול לדבר חרדי אנטי-ציוני'
אתה האחרון שיכול לדבר חרדי אנטי-ציוני
<< ההודעה הנוכחית
21/10/2019 | 23:09
3
כי אתה עצמך הצהרת פה בפורום הזה ממש שאתה והחרדים הייתם מעדיפים שיישאר השלטון המוסלמי על פני השלטון היהודי הציוני, ושגם היום היית מעדיף שלטון מוסלמי על פני שלטון יהודי ציוני. אז מוטב שתשתוק חרדי אנטי-ציוני. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שקרן, בור ועם הארץ, מחסור בלימודי ליבה, הסתה אנטישמית.'
שקרן, בור ועם הארץ, מחסור בלימודי ליבה, הסתה אנטישמית.
21/10/2019 | 22:58
6
קודם כל החרדים הגיעו לכאן ובנו את הארץ הרבה לפני הרצל, הם בנו את פתח תיקוה וחדרה והמושבות הראשונות מתוך כוונה לגאול את הארץ עבור עם ישראל.
ובאשר לבורות שלך בהלכה, אין בעם ישראל ובתורה שום מסורת ומצווה של רצח במשפחה, על דיני נפשות היה רק סנהדרין מוסמך להחליט ובמקרים מאוד מאוד חריגים פעם ב 70 שנה אולי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שקרן, החרדים הגיעו כאן לארץ הרבה לפני הרצל'
שקרן, החרדים הגיעו כאן לארץ הרבה לפני הרצל
21/10/2019 | 22:54
5
5
ובנו את פתח תיקוה וחדרה ועוד הרבה לפני שהערבים חשבו על פלסטין
אקטואליה >>
לצפיה ב-'והם התנגדו לכל ריבונות פוליטית '
והם התנגדו לכל ריבונות פוליטית
21/10/2019 | 22:59
2
4
ולמעשה בשנות הארבעים של המאה העשרים החרדים הצטרפו לישוב היהודי הציוני לא מסיבה משפחתית או אידיאולוגית אלא זה היה ההימור שלהם כדי להיות עם המנצח. השיקולים שלהם אם לתמוך בציונים או בערבים היה על פי להיות עם הצד המנצח ולא היו להם שום סנטימנטים ליהודים הציונים וגם לא שום רתיעה משלטון ערבי. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אל תמציא סתם דברים, אתה לא מכיר את ההיסטוריה'
אל תמציא סתם דברים, אתה לא מכיר את ההיסטוריה
21/10/2019 | 23:08
3
ואני לא מאשים אותך, השמאל דאג שתלמד מה שהם רצו שתלמד. שתלמד להעריץ אותם ולנשק את כפות רגליהם, כמו ברוסיה הסובייטית, זה אותו שמאל ואותו חינוך.
קודם כל החרדים זה לא גוש אחד כפי שהחילונים לא. היו חרדים שהנגדו בכלל לבוא לארץ והיו שבאו ובנו את הארץ עוד הרבה לפני הרצל. הכינוי שלהם היה "הישוב הישן".
עם תחילת המנדט הבריטי הישוב הישן התחרה בישוב הציוני על ההגמוניה והשליטה בישוב היהודי בארץ. לאחר רצח דה האן ומאורעות תרפ"ט בחברון שפגעו בישוב הישן לא נותרה להם הרבה ברירה, הערבים חיפשו אותם ולא הבדילו בינם לבין הציונים, בלי לרצות הם מצאו עצמם באותה סירה, מכאן הכול המשיך.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
22/10/2019 | 00:34
3
אבל את מאראבו החרדי וחרדים אחרים כמוהו שנולדים, ממש נולדים לתוך מעגל של שטיפת מוח אינטנסיבית, לא לימדו את העובדות האלה, בגלל שהם לא לומדים לימודי ליבה, ולכן גם לא יודעים את כל זה. זה כמו לדבר עם מישהו שלא יודע בכלל אנגלית אנגית שוטפת ועוד מקצועית. הסיכויים שהוא יבין אותך שואפים לאפס.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'החרדים לא בנו שום דבר, אפילו לבנות צריף הם לא מסוגלים'
החרדים לא בנו שום דבר, אפילו לבנות צריף הם לא מסוגלים
22/10/2019 | 00:37
1
3
כך שתוציא לעצמך מהמוח ששטפו לך אותו מאז לידתך ושימשיכו לשטוף לך אותו עד יום מותך חרדי, את השטויות האלה שהחרדים בנו את הארץ הזאת. החרדים לא בנו שום דבר. ועוד יותר מזה, אם זה היה תלוי בהם מדינת ישראל בכלל לא היתה קמה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'דווקא לפני הרצל היה את הישוב הישן '
דווקא לפני הרצל היה את הישוב הישן
22/10/2019 | 01:06
3
הם אמנם הקיפו את עצמם בחומות, אבל הייתה גם התיישבות למעשה היה עימות בינם לבין הבילויים. וגם היום החרדים בארה"ב הם עובדים לתפארת. לא כל החרדים הם פרזיטים שכל היום לומדים בישיבות, גם לפני שהייתה להם מדינה שהם יכלו לסחוט הם עסקו במשהו. הפלגים הקיצוניים כמו הרב הפסיכופט שטען שהגשם יורד הודות ללומדי הישיבות והעבודה היא קללה והם מפרנסים אותנו זאת תופעה חדשה, החרדים לא היו כל כך קנאים בלא לעבוד לפני 150 ו-200 שנה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עוד שקר ימני, די כבר...'
עוד שקר ימני, די כבר...
20/10/2019 | 21:42
5
14
מי שמסר עד היום שטחים היו בגין ןשרון. "ממש משאלנים".
בחיים, גם אם תגיד את אותו שקר מיליון פעם, זה עדיין לא יהפןך לאמת.
אז אני מבין שכעדר כבשים "נסחפתם" אחרי ה"רועה" מבלפור
אבל עדיין, לא יפה לשקר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'למה שקר? אני כתבתי שבגין ושרון לא מסרו שטחים?'
למה שקר? אני כתבתי שבגין ושרון לא מסרו שטחים?
20/10/2019 | 22:00
4
15
מסרו גם מסרו. 
טעו שניהם ובעיקר שרון עם עזה שזאת כבר עובדה.
ועוד יתברר שגם עם בגין וסיני זאת היתה טעות, זה עניין של זמן בלבד...
אבל היום, מי רוצה למסור את יו"ש שזה ממש חיוני לביטחון ישראל אם לא אתה וחבריך השמאלנים?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כמה טעויות בפוסט אחד.'
כמה טעויות בפוסט אחד.
21/10/2019 | 00:20
1
16
1) הפלסטינים הם עובדה בשטח, וכל עוד אין מדיניות טרנספר של ממשלת ישראל הימנית הנוכחית (ואין כזאת), הדיון על אופן השלטון של הפלסטינים בשטח הוא יותר טכני מאשר אידיאולוגי (מדינה מפורזת, אוטנומיה מורחבת, נסיכויות נפרדות, האם זה משנה ? )

2) את המשגה ההזוי של הליכוד ושרון של נסיגה חד-צדדית ללא הסכם, אף אידיוט כבר לא יעשה. לא משנה "ימין" או "שמאל". זה עניין פשוט של הפקת לקחים.

3) ברור שכל הסכם אם יהיה עם הפלסטינים יביא בראש סדר העדיפויות את הסדרי הביטחון. כמו למשל בהסכמי השלום עם מצרים וירדן שחסכו לנו עד היום מאות אם לא אלפי חיי אדם, ומי יודע כמה מיליארדי שקלים בהוצאות ביטחון.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז איפה הטעויות?...'
אז איפה הטעויות?...
21/10/2019 | 00:42
5
לצפיה ב-'מה האופציות?'
מה האופציות?
21/10/2019 | 08:18
1
12
משטר אפרטהייד?
או שתתן להם אזרחות או להיות ריבונים לעצמם.
להעיף אותם מפה זה לא ריאלי
אקטואליה >>
לצפיה ב-'גם אתה עם האפרטהייד?'
גם אתה עם האפרטהייד?
21/10/2019 | 17:36
8
מתי תבינו שדרום אפריקה וישראל זה שני דברים שונים לחלוטין?
ואני נותן להם אוטונומיה כשהביטחון אצלנו וריבונות לעצמם מבלי שיסכנו אותנו כמו שמסכנים אותנו מעזה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הפלסטינים מארחים אותנו על אדמתם - אין שום משמעות למינוח עם'
הפלסטינים מארחים אותנו על אדמתם - אין שום משמעות למינוח עם
21/10/2019 | 08:38
3
14
הרי יהודים כעם חיים בכל ארצות תבל ומחציתם כלל לא מתכננים
לעלות לישראל למרות חוק השבות. הא לך ראיה שעם לא שייך למדינה.
מנגד ישראל היא בתווך של חבל ערב לכן היא מדינה ערבית פרופר
העובדה שיש מטיפי דת הזויים חרדים או מוסלמים קיצוניים
לא משנה את ריבונותה של המדינה וזכותם להמשיך לילל על משיח וקב״ה
עזה לא היה שום נסוי - מנסוי ניתן לחזור ולנסות בשנית
לא ניתן לחיות בעזה בצפיפות וכשכנים לרמת חיים ירודה באפליה
גזענית נוראית. כפי שישראלים חילונים לא יכולים לחיות בערים חרדיות.
כל ארץ מחייבת שוויון בין תושביה שניתן להשיג אותו או במדיניות שוויונית
או בחלוקת הנטל ע״י רשויות עצמאיות. אוטונומיה חזה בגין ומומשה באוסלו
אוטונומיה לא מספיקה כדי להקים נמלי ים ואוויר או יחסי חוץ הגירה ומסחר.
לכן בהינתן שלפסטינים תהיה מדינה אמיתית עם מקורות פרנסה
כולל מסחר עם ישראל- יכון שלום ותחדל ההסתה הדו צדדית למעשי איבה.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'האדמה הזו לא של הפלסטינים'
האדמה הזו לא של הפלסטינים
21/10/2019 | 09:36
1
11
היא שייכת למי שיושב עליה
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז טראמפ צודק '
אז טראמפ צודק
21/10/2019 | 23:01
4
הישובים היהודים ביש"ע שייכים למתיישבים!!! 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'קשקוש שלא ראוי אף לתגובה'
קשקוש שלא ראוי אף לתגובה
21/10/2019 | 10:30
7
לצפיה ב-'ימנונים, מה נשאר מהגדה המערבית אחרי שמנהיגיכם שרון ונתניה'
ימנונים, מה נשאר מהגדה המערבית אחרי שמנהיגיכם שרון ונתניה
21/10/2019 | 08:55
1
10
ששיקרו לכם ש"נצרים כמוה כתל אביב", ומיד אחרי שהאמנתם לשקרים שלהם
ובחרתם בהם, קיפלו את זנבותיהם בין רגליהם האחוריות וברחו גם מצפון
וגם מדרום הגדה המערבית הכבושה?.....

הרי גם אתם יודעים שאילולא התפגר מנהיגכם שרון
לא היה היום נשאר ולו מילימטר אחד כבוש מהגדה המערבית
ואפילו את מזרח ירושלים הוא ונתניהו היו נוטשים
ואת כל המתנחלים היו מעיפים לכל הרוחות
כמו שעשו בעזה ובצפון הגדה

איך אתם לא מתביישים לדבר היום על "יהודה ושומרון"?.....
אקטואליה >>
לצפיה ב-'גלעד שרון חושב אחרת לגמרי '
גלעד שרון חושב אחרת לגמרי
21/10/2019 | 23:02
4
והוא בטח ראה מקרוב את התוכניות של אביו. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה היית מסכים 'לאוטונומיה'?'
אתה היית מסכים 'לאוטונומיה'?
21/10/2019 | 17:40
6
4
לצפיה ב-'אם לא היתה לי ברירה אז כן.'
אם לא היתה לי ברירה אז כן.
21/10/2019 | 17:54
2
3
לצפיה ב-'הארץ כולה שלנו גוש עציון שלנו לנצח'
הארץ כולה שלנו גוש עציון שלנו לנצח
21/10/2019 | 18:36
1
3
לצפיה ב-'אכן.'
אכן.
21/10/2019 | 19:07
3
לצפיה ב-'אתה הייתה מסכים למדינה מפורזת?'
אתה הייתה מסכים למדינה מפורזת?
21/10/2019 | 21:08
2
4
לצפיה ב-'לא'
לא
21/10/2019 | 21:32
1
1
לצפיה ב-'אז מה שמציע השמאל הציוני לא יותר מעשי ממה שמציע הימין'
אז מה שמציע השמאל הציוני לא יותר מעשי ממה שמציע הימין
21/10/2019 | 22:56
2
לצפיה ב-'ממש נבהלתי....'
ממש נבהלתי....
21/10/2019 | 21:57
5
7
כנראה לא היית בתכנון ב 1977. הלכו על כולנו אימים.
אם המערך יפסיד ובגין יעלה, בגין הימני יביא אלינו מלחמה.
בגין הביא לנו את השלום עם מדינה ערבית הכי גדולה.
עד היום ישראלים נהנים בחופשות בסיני על אף האזהרות.
10 שנה רצוף בשלטון.מה עשה ביבי שיכניס אותו להסטוריה?
כלום. אפשר כבר לסכם, ביבי עשה כלום אחד גדול.שמר היטב על הקיים.
האם לזה הוא נבחר פעם אחר פעם?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שמיר ז"ל מבחינת השמאל והאמריקאים לפני טראמפ לא עשה כלום '
שמיר ז"ל מבחינת השמאל והאמריקאים לפני טראמפ לא עשה כלום
21/10/2019 | 23:07
1
5
ותקופתו הייתה אם מעט מאוד הרוגים. ברק לפני ההליכה לקמפ דיוויד 2: "יש ממשלות ששמרו על הקיים ויש ממשלות ששינו את פני המציאות". מבחינתי לשמור על הקיים זה הדבר הכי טוב, אמנם לגולדה מאיר ז"ל זה התפקשש ואחרי שנתנה תשובה הולמת לסאדאת היא לא ראתה את האולטימטום בהצעת השלום וגם לא האמינה שהערבים יעזו וגם לא הצליחה לשמור על הקיים. לעומת זאת שמיר ונתניהו כן הצליחו לשמור על הקיים בצורה יוצאת מן הכלל. לשנות את פני המציאות זה הימור שיש לקחת רק כשבטוחים שאי אפשר לשמור על הקיים ובטוחים שהקיים נמצא על זמן שאול.  
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז אני בדעה'
אז אני בדעה
21/10/2019 | 23:48
3
שאנחנו על זמן שאול.
כל המומחים אומרים שעזה הולכת להתפוצץ לנו בפרצוף.
ביבי כבר 10 שנים מנסה להרוויח זמן.
כמעט שנתיים יש את טרור בלוני נפץ ואפיפונים.
רפא"ל ותעשיות בטחוניות אחרות במירוץ נגד הזמן כדי למצוא
מענה לאיומים חדשים כל בוקר.
אין פתרון צבאי בלבד לשום איום. כשהצבא מסיים את עבודתו
צריכים פוליטיקאים להכנס לפעולה. בשלטון הימין זה לא קרה
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה רע בלשמור על הקיים'
מה רע בלשמור על הקיים
21/10/2019 | 23:27
2
4
כמובן מהבחינה שאתה מתכוון אליה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אמרתי שזה רע? '
אמרתי שזה רע?
21/10/2019 | 23:43
1
5
להיפך אני מעריך את שמיר על ששמר על הקיים ובמידה מסוימת את ביבי וכועס על רבין, ברק, שרון ואולמרט שניסו לשנות את המציאות. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ההודעה היתה מיועדת לצביקה ולא לך.'
ההודעה היתה מיועדת לצביקה ולא לך.
21/10/2019 | 23:54
2
לצפיה ב-'מי אמר שהשמאל רוצה לתת את הכל לפלשתינאים?'
מי אמר שהשמאל רוצה לתת את הכל לפלשתינאים?
21/10/2019 | 22:36
2
7
זה חלק משטיפת מוח שביבי עשה לכם? השמאל שלט במדינה 29 שנים
48-77. מעולם שמאל לא מסר לערבים 1 ס"מ שטח.
הימין זורע פאניקה. אני סומך בעיניים סגורות על שלושת הרמטכ"לים
שישמרו על בטחון המדינה טוב בהרבה מביבי.
ביבי שמר על המדינה? 10 שנים הוא היה בראש.איך הוא טיפל בעזה?
זה סביר שילדים בני 12 בעוטף לא מכירים חיים ללא צבע אדום?
וכל זה במשמרת של ביבי.
מה היה עושה מעכשיו שלא עשה עד עכשיו.
ביחסים עם העולם הוא מתפאר? פעם אחת הוא חווה באשדוד את מה ששליש מהמדינה בדרום חווים כבר שנים.איפה פתרונות.
יושבים פה בפורום חבורת מטומטמים שחוץ מהתחת שלהם כלןם לא מעניין אותם.
שמיים פתוחים,פעמיים או שלוש דיוטי פרי בדרך לחו"ל בשנה.
זה מה שמעניין אתכם? איפה הסולידריות?
ומה שעוד יותר הזוי, דווקא בשדרות, העיר ש"חוטפת" יותר האחרים בעוטף
דווקא שם ביבי מנצח פעם אחר פעם?
האם אני בנצרת עילית דואג לכם יותר ממה שאתם דואגים לעצמכם?
אתם בשדרות אחת הסיבות שכבר פעמיים שמתי "פה" בקלפי ודווקא אתם
הצבעתם ביבי?

אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה, השמאל פתאום לא רוצה למסור את יו"ש כולל מזרח ירושלים?'
מה, השמאל פתאום לא רוצה למסור את יו"ש כולל מזרח ירושלים?
21/10/2019 | 22:58
4
לך תשאל במפלגת מר"צ.
ולא כל ימני הצביע בבחירות ביבי , אתה יודע...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בשנות התשעים השמאל כמעט מסר את הכול '
בשנות התשעים השמאל כמעט מסר את הכול
21/10/2019 | 23:12
6
רבין ז"ל המליך את ערפאת ונתן לו חלק מהשטח ופרס ניצל את רצח רבין ז"ל כדי למסור את כל ערי איו"ש חוץ מחברון לשליטה פלסטינית וברק הציע גם לסורים וגם לפלסטינים את הכול, רק שאם התפריט בא התיאבון וניצלנו רק משום שזה היה מעט מדי עבור הערבים. ושלושתם וכן כנראה גם ביבי הגישו לאסאד את רמת הגולן על מגש של כסף. ואולמרט הציע גם לאבו מאזן וגם לאסאד עוד יותר ממה שברק הציע.

אז נכון שבשנות השבעים גולדה מאיר ז"ל התנהגה כמו שמצופה מאיש ימין ומנחם בגין ז"ל התנהג איך שמצופה מאיש שמאל. אבל שני האהודים הציעו את כל המדינה למכירת חיסול ורבין ופרס הגישו לאסאד את רמת הגולן על מגש. 
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

18:47 | 09.12.19 ננו ננו
18:08 | 09.12.19 שמוליק דגן
17:48 | 09.12.19 שמוליק דגן
17:23 | 09.12.19 שובו של גוי ואבוי
17:07 | 09.12.19 שובו של גוי ואבוי
11:27 | 09.12.19 סתוונית333
10:57 | 09.12.19 השמאל דוחה ומזיק
10:13 | 09.12.19 שובו של גוי ואבוי
10:05 | 09.12.19 שובו של גוי ואבוי
06:33 | 09.12.19 השמאל דוחה ומזיק
12:20 | 08.12.19 דיברגנט
08:34 | 08.12.19 הגולדי היחיד
01:58 | 08.12.19 מוטי חוף מציצים 11

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ