לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3611736,117 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'ככל שהגוש החרדי-מתחרד-משיחי יתקוף יותר את המרכז ככל שיתמעט'
ככל שהגוש החרדי-מתחרד-משיחי יתקוף יותר את המרכז ככל שיתמעט
<< ההודעה הנוכחית
20/10/2019 | 01:13
46
39
ככל שהגוש החרדי-מתחרד-משיחי-מושחת (גוש הימין לשעבר) יתקוף יותר את המרכז ככל שיילך ויתמעט ויאבד יותר ויותר מנדטים לקראת סבבי הבחירות.

נראה שבליכוד/מפלגת נתניהו לשפוטים של נתניהו עוד לא ירד האסימון, כי הם סובלים מהצתה מאוחרת, ולכן עוד לא הפנימו שהימין זה לא מפעל לייצור מנדטים, ושרוב המנדטים של הגוש הזה הגיע ומגיע אך ורק מהמרכז. כך שככל שתפגעו יותר במרכז ובאינטרסים של המרכז, ובאנשי מרכז, ככל שתאבדו יותר ויותר בוחרים מהמרכז ואנשי מרכז שיחזרו חזרה למרכז, בדיוק כמו גושים טקטוניים שנעים שמאלה וימינה, אך למעשה נמצאים במרכז. וברגע שהמרכז ברובו נע שמאלה השמאל בשלטון, וברגע שהמרכז נע ימינה הימין בשלטון. זה עד כדי כך פשוט.

כך שכל ניסיון לפגוע במרכז, להעליב את המרכז או לשייכו לשמאל או מנגד לימין, רק יעלה גם לימין וגם לשמאל אם יפעלו כך מנדטים והפסד קולות הולך וגודל. כפי שיכולנו לראות היטב בשני סבבי הבחירות האחרונות.

הליכודניקים כנראה חיים בקונספציה שאת הקולות של הגוש שאליו הם משתייכים, שפעם עוד היה גוש ימין אידיאולוגי וציוני, אך במהלך העשר האחרון, והרבה בגלל נתניהו וחבירתו למפלגות החרדיות הפראזיטים המשתמטים החשוכים והאנטי-ציוניים המוצהרים, הפך הגוש הזה לגוש חרדי-מתחרד-משיחי ומושחת מאין כמוהו שהחזיק במשך שנים וללא שום הצדקה מדינה שלמה כבת ערובה, הם לוקחים או מקבלים מהימין, בעוד שזה ממש לא כך, כי הימין זה לא מפעל לייצור מנדטים וכולנו ראינו במהלך שני סבבי הבחירות האחרונות כמה הוא באמת שווה, ואילו המרכז זה גוש ענק, אם לא אפילו הכי גדול במדינה, שרק ממנו הגיעו ומגיעים קולות ומנדטים שעד כה במשך עשור שלם חיזקו את גוש הימין, בדיוק כמו שלפניו חיזקו את גוש השמאל.

ובכן, כל זה נגמר ברגע שבמרכז הבינו את הבלוף הגדול שהגוש הזה השתמש עד כה ומתכוון להמשיך ולהשתמש בהם גם הלאה רק בתור קולות שמביאים להם מנדטים ומחזקים את הגוש ואת השרלטן המושחת מבלפור העומד בראשו, אך לא דואג כלל לאינטרסים של המרכז ולצרכיו של המרכז. כי אם כבר נהפוכו, דווקא בתקופת שלטון הליכוד בראשות נתניהו מעמד הביניים, זה שמשרת בצבא, עושה מילואים ומשלם מיסים ולמעשה מחזיק את כל המדינה, כולל החרדים הפראזיטים החשוכים והאנטי-ציוניים כפויי הטובה על כתפיו, הלך ונשחק עד דק, והיום כמעט ולא נשאר ממנו כמעט כלום. אם תבדקו בחשבונות הבנקים של מעמד הביניים תגלו שרבים מהם נמצאים במינוסים אדירים בשל אשליית בועת האשראי שנתניהו וממשלת השחיתות המסואבת שלו הובילו אותם אליה, ובכך גרמו לשחיקתו הגדולה של מעמד הביניים במדינת ישראל, ובמקביל לחיזוק החרדים החשוכים הפראזיטים והאנטי-ציוניים המוצהרים, שנתניהו עצמו אף הגדיר וממשיך להגדירם עד היום כשותפיו הטבעיים, עד כדי כך שהוא יצר איתם גוש בלתי נפרד שאיתו הוא מגיע לשיחות המו"מ על הרכבת ממשלת האחדות. קרי נתניהו, חילוני אוכל ושרצים שאנו שומר שבת ושם כיפה על ראשו רק מתי שמתאים לו, או כשהוא הולך לפגוש שוף מוחות רבנים/אנטי-ציוניים כאלה או אחרים, הפך את עצמו מזוהה יותר מכל עם אותם חרדים חשוכים פראזיטים אנטי-ציוניים מוצהרים, שרואים במדינת ישראל ובציונות עצמה מעשה שטן, בצה"ל (צבא ההגנה לישראל) צבא השמד ובחיילי צה"ל הנלחמים למען המולדת ומגנים גם על החלאות החרדים הפארזיטי המשתמטים והאנטי-ציוניים כפויי הטובה, תועבה. ואף מרשים לעצמם לשרוף מדי צה"ל ודגל ישראל בערים החרדיות שלהם. שלא לדבר בכלל על החילונים שבעיניהם החרדים כולם כופרים שיש להשמידם ודמם הפקר. ואת כל זה הם מלמדים ומעבירים ביחד עם שנאה יוקדת ובלתי נתפסת למדינת ישראל, הציונות, צה"ל והחילונים גם לדור הצעיר שלהם ולדורות הבאים באמצעות ספרי הלימוד שלהם, שכל מי שיפתח ספר כזה יתפלץ ויחשוב לרגע שאולי הוא הגיע לעזה ופתח ספרי לימוד של החמאס והג'יאהד האיסלמי.

ולכן לא מפליא כלל שרבים מהחילונים, הליבראליים ואפילו הדתיים לייט שמאסו בכל הכפייה הדתית הגוברת והמתפשטת ברחבי מדינתנו, בחסותו של השרלטן המושחת מבלפור, שנתן וממשיך לתת ל"שותפיו הטבעיים" אור ירוק ורוח גבית, נוטשים את הליכוד/מפלגת נתניהו, שהפסידה עד כה בתוך פחות מחצי שנה בין 10-11 מנדטים, בהמוניהם.

וזאת רק ההתחלה, כי עדיין נותרו חילונים וליבראלים רבים שעדיין לא החליטו סופית האם הם ממשיכים להצביע לליכוד, נמנעים ולא יוצאים בכלל לקלפיות (כמו שיכולנו לראות רבים מהם עושים בבחירות האחרונות), או חוזרים הביתה למרכז ונוטשים סופית את הימין שהפך לגוש חרדי-מתחרד-משיחי ומושחת ומאין כמותו, שמטרתו היא אך ורק טובתו של השרלטן המושת מבלפור, חקיקת חוק החסינות שנועד במיוחד עבורו ועבור פוליטיקאים ונבחרי ציבור סורחים ומושחתים, שכאלה כפי שאפשר להיווכח במהלך השנתיים האחרונות ממש לא חסרים בגוש הזה, ובעיקר בליכוד/מפלגת נתניהו, ובתמורה לכך להקים יחד מדינת הלכה חשוכה מפגרת דיקטטורית ונכשלת נוסח איראן והטאליבן במקום מדינת ישראל הציונית והדמוקרטית.

כך שתמשיכו ליכודניקים שפוטים של נתניהו להמשיך ולתקוף את המרכז ואת אנשי המרכז, ובכך לא רק שתירו לעצמכם בראש, אלא שגם תבצעו חראקירי ותרחיקו לתמיד את אנשי המרכז שהביאו לכם את המנדטים ואפשרו לכם להיות הגוש השולט במדינה בכל העשור האחרון. זה רק משרת אותנו במרכז ככל שאתם תוקפים בטיפשותכם הרבה את המרכז.

ואם תמשיכו להתעקש לתמוך ולהצדיק את אדונכם השרלטן המושחת מבלפור ואת שחיתותו ושחיתותם של חבר מרעיו המושחתים, בסוף תתרסקו ותרדו ביחד איתו שאולה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איך הולך עם התוכנית שלך להכניס את החרדים למחנות חינוך מחדש ?'
איך הולך עם התוכנית שלך להכניס את החרדים למחנות חינוך מחדש ?
20/10/2019 | 01:24
13
10
לצפיה ב-'תאמין לי שאם אני הייתי ראש ממשלה לחרדים היו רק 2 אופציות:'
תאמין לי שאם אני הייתי ראש ממשלה לחרדים היו רק 2 אופציות:
20/10/2019 | 01:52
12
25
אם אני הייתי ראש ממשלה הייתי מעמיד בפני החרדים ושוטפי המוחות שלהם המתקראים רבנים ועוברים על הדיבר השלישי החמור מכל עשרת הדיברות בעל האזהרה המפורשת היחיד (ולא רק להם), רק 2 אופציות:

1. לחזור בשאלה ולהפסיק באופן מוחלט עם הפרת הדיבר השלישי החמור מכל הדיברות ובעל האזהרה המפורשת היחידה לא יינקה, להתלבש כמו בני אדם ולא כמו בימי הביניים, להתגלח לשרת בצבא ולעבוד כמו כל שאר האזרחים במדינה.

2. לוותר על אזרחותם הישראלית שגם ככה הם לא מביאים שום תועלת למדינה ולאזרחיה, ורק מהווים נטל כבד כלכלי, כפייתי וסחטני על המדינה ואזרחיה, ולעזוב את המדינה, מצידי לאחיהם בברוקלין שמתפרנסים בניגוד אליהם בכוחות עצמם ולא מקבלים שום קצבה מהמדינה, או לאחיהם הפונדמנטליסטים המוסלמים האנטי-ציוניים בדיוק כמוהם באיראן שאני משוכנע שיקבלו את החרדים האנטי-ציוניים בדיוק כמוהם בזרועות פתוחות ובנפש חפצה. לא ממש מעניין אותי לאיפה, העיקר שיעזבו את המדינה.

וכנ"ל גם לגבי שוטפי המוחות המוסלמים ולמוסלמים הפונדמנטליסטים שטופי המוחות שלהם. שבעיניי לפחות אלה וגם אלה הם היינו הך ואין הבדל ביניהם.

ואלה שתי האופציות היחידות שהייתי מעמיד בפניהם, לא שום אופציה אחרת. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'וזה נשמע פאשיסטי ומפחיד ומזכיר תקופות אפלות.'
וזה נשמע פאשיסטי ומפחיד ומזכיר תקופות אפלות.
20/10/2019 | 02:20
3
15
קשה לי להאמין שאדם בוגר או שפוי בימנו מחזיק בדעות כמו שלך.
הייתי מציע לך לקרוא קצת על החרדים, שיעורי תעסוקה התגייסות והתנדבות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא הרי גדל על סגידה לקומוניסטים'
הוא הרי גדל על סגידה לקומוניסטים
20/10/2019 | 07:06
2
12
ולהוט ליישם את המניפסט,
בכל מחיר

מבחינתו גנץ זה המהפכה הלבנה,
משם הוא יודע להמשיך...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מי שעשה אותך ליקוקניק שפוט גדל על סגידה לקומוניסטים'
מי שעשה אותך ליקוקניק שפוט גדל על סגידה לקומוניסטים
20/10/2019 | 08:00
1
8
לצפיה ב-'הפתרון שלך לא רחוק מהשקפות הקומוניסטים'
הפתרון שלך לא רחוק מהשקפות הקומוניסטים
20/10/2019 | 16:33
9
לדעתי אתה אדם לא יציב עם דעות קיצוניות ומסוכנות,
וראוי לכל גינוי שיודבק לך מימין ומשמאל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה הפיתרון הסופי שלך? לחרדים'
זה הפיתרון הסופי שלך? לחרדים
20/10/2019 | 16:17
7
14
לצפיה ב-'עדיף להתעלם מאיש כזה, '
עדיף להתעלם מאיש כזה,
20/10/2019 | 16:35
2
12
או שהוא פרובוקטור, או שהוא לא יציב נפשית.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ההסתה גורמת לכל המטורפים לצאת מהחורים'
ההסתה גורמת לכל המטורפים לצאת מהחורים
20/10/2019 | 17:03
4
לצפיה ב-'לפי דעתי הוא שניהם...'
לפי דעתי הוא שניהם...
20/10/2019 | 21:41
7
פלוס אתנן על שירותיו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם נרצה או לא נרצה, בסופו של דבר זה יהיה הפיתרון האידיאלי'
אם נרצה או לא נרצה, בסופו של דבר זה יהיה הפיתרון האידיאלי
20/10/2019 | 22:06
3
11
והכי פחות נורא שעדיף בהרבה על פני שתי האופציות האחרות שיישארו למדינה ולאזרחיה אם זה לא יהיה הפיתרון.

1. הקמת מדינת הלכה חשוכה מפגרת דיקטטורית ונכשלת נוסח איראן שתנוהל ע"י חבורת האייטולות מועצת חכמי הפרת הדיבר השלישי, במקום מדינת ישראל הציונית והדמוקרטית.
2. מלחמת אזרחים עקובה מדם, בזמן שאנחנו מוקפים באוייבים שרק מחכים לחסלנו.

כך שהפיתרון שלי הוא דווקא פשרה שמונעת את שתי האופציות האחרות שכל אחת מהן נוראית למדינת ישראל, לבטחונה ולהמשך קיומה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה סתם מגזים'
אתה סתם מגזים
20/10/2019 | 22:25
2
5
מדינת הלכה? מלחמת אזרחים? אתה מגזים.החרדים יושבים כבר המון שנים בממשלות ישראל שמאל וימין ואין שום מדינת הלכה. ואיזה מלחמת אזרחים? יש קיצוניים ב2 הצדדים שמגזימים אבל השאר לא קונים את השטויות האלה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה בגלל שעד היום הם היו מיעוט, אבל הם מתרבים במהירות'
זה בגלל שעד היום הם היו מיעוט, אבל הם מתרבים במהירות
20/10/2019 | 22:52
1
5
וברגע שמספרם יתחיל לאיים דמוגרפית על המדינה גם אתה כבר תבין שצדקתי. ואז נראה איזה פיתרון תעדיף...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם עדיין מיעוט'
הם עדיין מיעוט
21/10/2019 | 00:52
4
אני לא חושש משס שהם חרדים מתונים יחסית לחרדים האשכנזים. די לא צריך לחפש מלחמות בינינו. גם לא לפנטז על מלחמות עתידיות שהם נניח יהיו רוב בעתיד. יש לנו מספיק מלחמות עם כל הערבים שמקיפים אותנו.  אגב אני גם לא רואה אותם כרוב במדינה.ואם חלילה כן עדיין הם עדיפים על הערבים.החרדים עם כל המחלוקות אחים שלנו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מזמן לא קראתי בליל יהיר מצד אחד ואינפנטילי מאידך'
מזמן לא קראתי בליל יהיר מצד אחד ואינפנטילי מאידך
20/10/2019 | 01:39
4
14
ממש מלאכת מחשבת של טיפשות ושחצנות עם הבזקי תסכול.
מה לא היה לנו בהודעה ההזוייה הזו: הנחות ייסוד חסרות כל הגיון ,"המנדטים של הליכוד באים מהמרכז", היתה שנאה חולנית,  לחרדים וכמובן לנתניהו"השפוטים של נתניהו","פרזיטים חרדים"היה גם המון תסכול , עלילות דם ממש על הגבול האנטישמיות"לשיטתם החרדים דמם של החילונים הפקר (תיקנתי בכוונה את הלשון העילגת).
אדם נורמלי אשר קורא זוועה שכזו נמצא במבוכה לא קטנה.
זה כבר לא סתם שנאה חילונית, וגם שקרים גסים זה לא דבר חדש.
אבל איכשהו כשהבליל הזה מתחבר יחד
זה הופך להודעה זוועתית ייחודית.
אני מתקשה לזכור מתי קראתי הודעה אשר כה מזכירה את הדר שטרמר.
היו לא מעט הודעות אנטישמיות, אבל הודעה באורך שכזה בעוצמה שכזו עם דימויים כה מבחילים זה באמת משהו חדש.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'תרצה או לא תרצה ליקוקניק שפוט של נתניהו, הכל עובדות'
תרצה או לא תרצה ליקוקניק שפוט של נתניהו, הכל עובדות
20/10/2019 | 02:10
2
11
כולל מה שכתוב בספרי הלימוד של הילדים החרדים. ואתה מוזמן לבדוק את זה בעצמך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תצא כבר מהעולם האינפנטילי שלך, ליקוקניק של נתניהו עאלק'
תצא כבר מהעולם האינפנטילי שלך, ליקוקניק של נתניהו עאלק
20/10/2019 | 02:18
1
8
מה אתה באמת  כל כך מטומם עד שאתה מאמין שמיליון מצביעי נתניהו (ועוד חצי מליון מצביעי ימין וחרדים)עובדים אצלו??
אני מצטער לומר לך אבל מסע ההסתה נגד נתניהו סובל משתי חולשות:  
א  נתניהו באמת ראש ממשלה מצויין, והעם לא מטומטם ומתקשה להפיל ראש ממשלה שהצעיד את הכלכלה והבטחון קדימה בגלל תיקים הזויים תפורים בצורה גסה.
ב    גם בלי להתייחס להשגיו הרדיפה האישית המכוערת הזו דיה כדי לגרום לצפוף שורות במחנה הימין.
המצביע הימני הממוצע , אפילו אחד שלא התלהב יותר מדי מנתניהו מבין שאם הוא הפך למטרת העל של האליטה המושחתת אז כנראה שחשוב להגן עליו .
השמאל לא מסמן מטרות סתם ככה .

אקטואליה >>
לצפיה ב-'תמשיך ללקק לאדונך נתניהו ליקוקניק, זה לא יעזור לך'
תמשיך ללקק לאדונך נתניהו ליקוקניק, זה לא יעזור לך
20/10/2019 | 02:28
9
לצפיה ב-'אי אפשר להתכחש לזה שמדיניות נתניהו היא ממש לא ימין'
אי אפשר להתכחש לזה שמדיניות נתניהו היא ממש לא ימין
20/10/2019 | 11:28
5
היא לכל היותר מרכז ולפעמים הוא עושה מעשים שאפילו בשמאל ספק אם היו עושים ( כמו להקפיא בניה בירושלים המיזרחית שסופחה למדינת ישראל ).
אז אמנם הוא מדבר ימנית אבל מעשית הוא די שמאל, איפה ההבטחות לפנות את חאן אחמאר, לבנות בירושלים, למוטט את החמאס, מה זה האיוולת הזאת לספק חשמל דלק וסחורות לאויב בעזה ?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני בדקתי זאת בעצמי'
אני בדקתי זאת בעצמי
20/10/2019 | 01:44
11
24
בין שתי מערכות הבחירות בשנה האחרונה כלל מפלגות הימין כולל ליברמן איבדו סדר גודל של 110 אלף קולות.  שזה שווה ערך לשנים וחצי עד שלושה מנדטים.  לא רק את המרכז הם עיצבנו . קדימה עלתה בשני אחוז בערך, בעוד שמרצ/עבודה עלו בקרוב ל שש עשרה אחוז . דבר שבא לידי ביטוי בתוספת מנדט.  אבל ההצלחה הכי גדולה של נתניהו הייתה לעצבן את הציבור הערבי עם חוק הלאום, והם באמת מהרו לקלפיות - עליה של 30 אחוז אצלם ושלושה מנדטים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה מתכוון לכחול לבן לא לקדימה, ולחוק המצלמות ולא לחוק הלאום'
אתה מתכוון לכחול לבן לא לקדימה, ולחוק המצלמות ולא לחוק הלאום
20/10/2019 | 02:02
1
14
יש אנשים שביצעו מפות נדידה של מצביעים ומראים את נדידת המצביעים ממפלגה למפלגה
בהסתמך על שיעורי הצבעה בערים שונות והפערים בין המפלגות השונות בכל הצבעה.
שם תוכל לקבל תמונה הרבה יותר מדוייקת מי עבר מאיזו מפלגה לאיזו מפלגה
למשל הרבה מתומכי העבודה עברו למרצ, הרבה מתומכי כחול לבן עברו לעבודה
כחול לבן קיבלו הרבה ממצביעי כחלון, והפסידו כמות זהה לליברמן
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אכן התכוונתי לכחול לבן.'
אכן התכוונתי לכחול לבן.
20/10/2019 | 09:09
25
וברור שקולות כחלון היו הראשונים למצוא בית חדש.  אבל תבדוק גם מה קרה לליכוד עצמו שאיבד קולות , כמו גם פייגלין , הימין החדש והבית היהודי מול  ימינה ועוצמה יהודית.  התזוזה הייתה שמאלה לכיוון הליכוד או לכיוון החרדים.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא צריך להיות גאון גדול במתמטיקה כדי להבין שאיבדו 10-9'
לא צריך להיות גאון גדול במתמטיקה כדי להבין שאיבדו 10-9
20/10/2019 | 02:08
6
20
לא צריך להיות גאון גדול במתמטיקה כדי להבין שהליכוד איבדו בין 10-9 מנדטים.

הנתונים של שני סבבי הבחירות האחרונים מדברים בעד עצמם ובחישוב מתמטי פשוט רואים בדיוק את התוצאה.

אפריל 2019

הליכוד: 35 מנדטים
כולנו: 4 מנדטים
זהות של פייגלין: 2.74 (לא עבר את אחוז החסימה) = 0

סה"כ: 40-41 מנדטים

ספטמבר 2019

הליכוד+כולנו+זהות של פייגלין: 32 מנדטים

סה"כ: 32 מנדטים

41-32=9

סה"כ איבוד מנדטים בתוך פחות מחצי שנה: 10-9 מנדטים.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'וה9 הנ"ל יחזרו לליכוד עכשיו שהם יודעים '
וה9 הנ"ל יחזרו לליכוד עכשיו שהם יודעים
20/10/2019 | 09:11
5
9
שהאדון שלך מלקק לתומך הטרור איימן עודה 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אבל ביבי ניסה לשתף פעולה עם השמאל'
אבל ביבי ניסה לשתף פעולה עם השמאל
20/10/2019 | 11:55
1
9
ביבי ניסה להקים קואליציה עם אבי גבאי ממפלגת העבודה שדעותיהם הם שמאל כמו מרץ.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה היה בין נתניהו למפלגת העבודה'
מה היה בין נתניהו למפלגת העבודה
20/10/2019 | 13:35
6
אני  לא יודע אני לא עוסק בספקולציות 
אני עוסק בעובדות 
הרשימה המשותפת המליצו לנשיא להטיל על גנץ את הרכבת הממשלה בשדור חי
לעיני המצלומות זה עובדה 
ולהמלצה הנ"ל יש מחיר לכן ולא נראה לי שחלק בוחרי כחול לבן מסכים לדבר הזה 

אקטואליה >>
לצפיה ב-'רואים ליקוקניק שפוט של נתניהו שמוח זה לא הצד החזק שלך'
רואים ליקוקניק שפוט של נתניהו שמוח זה לא הצד החזק שלך
20/10/2019 | 20:49
2
7
וזאת עוד בלשון המעטה, כי ספק אם הוא בכלל קיים ולא נשאר בשילייה...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה לא חייב לחשוף את התיק הרפואי שלך '
אתה לא חייב לחשוף את התיק הרפואי שלך
20/10/2019 | 21:19
1
5
לעיני כולם 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לך תלקק שפוט של נתניהו את הרקטום של אדונך במעשיהו'
לך תלקק שפוט של נתניהו את הרקטום של אדונך במעשיהו
20/10/2019 | 21:25
5
כי בעוד פחות משנה שם הוא יהיה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'סמאלנון נחות ועילג: שרצ/אבודה "עלו בקרוב ל שש עשרה אחוז"'
סמאלנון נחות ועילג: שרצ/אבודה "עלו בקרוב ל שש עשרה אחוז"
21/10/2019 | 00:40
1
7
לצפיה ב-'לך תתעסק בענייני רחרוחים, נאצים , ושאר הזבל שאתה מפיץ'
לך תתעסק בענייני רחרוחים, נאצים , ושאר הזבל שאתה מפיץ
21/10/2019 | 13:42
10
חתיכת פגר מהלך ודביל.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אנחנו כבר מכירים את נתניהו הרבה שנים'
אנחנו כבר מכירים את נתניהו הרבה שנים
20/10/2019 | 08:56
2
10
הוא משמר את כיסא שלו. ולכן ינסה להריץ מערכת בחירות
נוספת והזמן הזה הוא ישאר בתפקיד הזמני וישלוט על בית
המשפט, ישחד את התקשורת, יפעיל את הטוקבקיסטים 
והבוטים שלו.

וכך ירוויח את הכיסא לעוד חצי שנה.
מצידו שאחר כך תמות המדינה.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה לא יעזור לשרלטן המושחת מבלפור יותר, הציבור במרכז התעורר'
זה לא יעזור לשרלטן המושחת מבלפור יותר, הציבור במרכז התעורר
20/10/2019 | 09:09
1
8
ונתניהו סוס מת מהלך. כראש ממשלת מעבר הוא יכול רק להביא ביד. אפילו תקציב הוא לא יכול להעביר. כך שהוא לא יכול לשחד אף אחד, ובטח שלא לשלוט על בית המשפט. וגם לטוקבקיסטים והבוטים שלו בסופו של דבר יימאס ממנו.

בקיצור נשאר לו רק לספור את סופו לאחור, וה מתקתק...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הרווח שלו זה'
הרווח שלו זה
20/10/2019 | 10:28
8
הזמן שיהיה בשלטון וישלוט על המערכות שיעזרו
לו לקבל הקלות בפסקי הדין.

הוא יודע ברגע שיועף מתפקידו הנוכחי הוא נכנס
למסלול ההשמדה שלו שבו אין דרך חזרה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אך לדעתך המרכז יגיב עכשיו '
אך לדעתך המרכז יגיב עכשיו
20/10/2019 | 09:08
3
10
שהוא יודע שאדון שלך יש ברית עם הערבים שתומכים בטרור ?
עכשיו האדון המגמגם שלך לא יכול להסתיר את יותר 
אחרי שמשותפת המליצו לנשיא עליו 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם הליקוקניקים השפוטים של נתניהומעלימים עין מהפרוטקשן לחמאס'
אם הליקוקניקים השפוטים של נתניהומעלימים עין מהפרוטקשן לחמאס
20/10/2019 | 20:42
2
7
וכל שאר הבגידות של נתניהו אדונם של עדר השפוטים, אין שום פסול בכל ש 10 מחברי הרשימה המשוצפת של ערביי (בניגוד לחמאס שותפיו הטבעיים של אדונך נתניהו) המליצו לנשיא על טראמפ. ואל תדאג ליקוקניק, כי בניגוד אליך ואדונך השרלטן המושחת שאינו בוחל בשום אמצעי, כולל פרוטקשן לחמאס והכלת הטרור, שלא לדבר בכלל על שחרור אלפי מחבלים מרצחים עם דם על ידיהם, בזמן שאתם השפוטים שלו שותקים ומחרישים לגבי זה (נו טוב, זה לא נתניהו שמותר לו הכל) כחול-לבן וגנץ לא יקמו שום ממשלה עם הערבים, ובטח ובטח שלא יספקו פרוטקשן לחמאס אויבי יראל שאדונך כבר שנים שולח להם כספים וחומרי בנייה להשלמת מנהרות הטרור התת-קרקעיות שלהם לתוך שטחה של מדינת ישראל הריבונית,  דרך מחסום ארז, אותו חמאס שאדונך השרלטן המושחת השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי הבטיח והתחייב כבר לפני עשור שלא לעצור את צה"ל ולהביא למיטוט שלטונו בעזה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'סמולאן טיפש ועילג שפוט של המגמגם '
סמולאן טיפש ועילג שפוט של המגמגם
20/10/2019 | 21:13
1
3
המשותפת המליצו לנשיא על גנץ (לא טראמפ טיפש) 
אם אדונך המגמגם לא רוצה להקים איתם ממשלה אז למה הוא ביקש מהם להמליץ עליו ?
הבנת טיפש, אדונך רוצה נצגים של החמאס בממשלתו יא טיפש 
עכשיו החמאס לא צרכים בכלל טרור כדי לקבל את מה שהוא רוצה 
מספיק לחמאס לתת הוראה לנציגים שלו ותראה אך אדונך המגמגם ירקוד כמו קוף מיוחם 
הבנת שפוט של המגמנם 

אקטואליה >>
לצפיה ב-'סמולאן טיפש ועילג שפוט עשה אותך ליקוקניק שפוט של נתניהו'
סמולאן טיפש ועילג שפוט עשה אותך ליקוקניק שפוט של נתניהו
20/10/2019 | 21:39
7
המשותפת המליצו לנשיא על גנץ בגלל שהם בגוש חוסם אדןנך השרלטן המושחת נתניהו. הם לא חלק משום ממשלה שתקום, שגם הם עצמם לא העוניינים להיות וגם אנחנו לא רוצים שהם יהיו בה. הבנת את זה ליקוקניק שפוט של נתניהו? ועכשיו לך חפש מי ינענע אותך, אולי שותפיו הטבעיים מהחמאס בעזה של אדונך יעשו לך טובה...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אינך מבין פוליטיקה'
אינך מבין פוליטיקה
20/10/2019 | 21:34
1
7
אם אתה עכשיו ראש ממשלה בשיטה המפגרת/קואליציונית שלנו אז היית מבין
ש... אין דבר נוח יותר לפוליטיקאי מאשר חרדים.
מה הם דורשים? רק כסף. כל עוד תממן להם את המוסדות התורה
הם בכיס שלך.אין להם אידאולוגיה, אידאולוגיה שלא בדיוק
מתמזגת עם שלך היא "כאב ראש". אתה צריך פתאום להתפשר ולעשות
את מה שנוגד את ההשקפות שלך, כי יש לך שותפים.
אז מה יותר נוח מ"לשלם" להם והם יהיו יסמנים
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה שהם רוצים זו מדינת הלכה, כפייה דתית חרדית וגם סחיטת הקופה'
מה שהם רוצים זו מדינת הלכה, כפייה דתית חרדית וגם סחיטת הקופה
20/10/2019 | 22:00
7
הציבורית של כולנו. אז לא, מה שהם דורשים זה לא רק כסף, וגם די בסכומי העתק שהם דורשים שבאים על חשבון דברים יותר חשובים למדינה ממימון עלוקות פראזיטים אנטי-ציוניים חשוכים בשביל לפסול אותם משותפות בכל ממשלה שמכבדת את עצמה ואת המדינה ואזרחיה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה ברור שמושחתיהו ,המטורפת והפרזיט יעזבו את המדינה '
זה ברור שמושחתיהו ,המטורפת והפרזיט יעזבו את המדינה
20/10/2019 | 22:05
5
9
לכשיגיע הרגע  הקרוב והמיוחל והוא יאלץ לפרוש מהחיים הציבוריים. 

מעניין אם הוא יקח איתו את השפוטים המטורללים כדי שירגיש שהוא עדיין בבלפור ..... אולי החבר מהודו יארגן לו ולמנשקים מקום למטרה הזו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נראה לך? את השפוטים הוא ישאיר פה על תקן שוטי הכפר.'
נראה לך? את השפוטים הוא ישאיר פה על תקן שוטי הכפר.
21/10/2019 | 13:49
4
5
לצפיה ב-'כן , נראה לי . הקורבניסט ידעך בלי הערצת השפוטים '
כן , נראה לי . הקורבניסט ידעך בלי הערצת השפוטים
21/10/2019 | 14:22
3
5
מנשקי רגליו. אתה לא מצפה שהמטורפת והדפוק הקטן יתנו לו את תשומת הלב שהוא זקוק לה כמו אוויר לנשימה .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ביבי הוא מהסוג של השתמש וזרוק.'
ביבי הוא מהסוג של השתמש וזרוק.
21/10/2019 | 14:26
2
6
לארה"ב הוא ינסה לברוח רק עם המשפחה. שם גם יש מספיק שפוטים ימניים שיקנו הרצאות וספרים שלו במידה ויגיע לשם לאחר שיפרוש מבלי להיכנס לכלא.  אני מניח שהמנוול גם דאג לעצמו למקור הכנסה חליפי. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'קשה לדעת אם הוא הסוג של "השתמש וזרוק" כי אין הוכחות כאלה '
קשה לדעת אם הוא הסוג של "השתמש וזרוק" כי אין הוכחות כאלה
21/10/2019 | 14:41
1
7
בעבר שיצביעו על כך  שאתה צודק. בינתיים נראה שעדת השפוטים שלו נאמנה לו לאורך השנים יותר מאשר שזכה לו כל אחד אחר. 
ואין סיבה לקרוא לזה בריחה  אחרי שיפרוש (בחוסר רצון) מהחיים הציבוריים ,כי את המדינה הוא מעולם לא אהב והוא נשאר כאן רק בגלל תאוות השלטון שסיפקה לו חיים נוחים . ברגע שהוא יאלץ לרדת מהמפה הוא גם ירד מהמדינה. 
ואין צורך לדאוג למצבו הכלכלי - הוא איש מושחת עשיר מאד. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה ליברמן? מה כחלון? מה גדעון סער?'
מה ליברמן? מה כחלון? מה גדעון סער?
21/10/2019 | 18:24
2
לא ראית מה שקרה להם ברגע שהתחילו להתבלט? 
הליכוד הייתה פעם מפלגה של אנשים דעתנים. ללא קשר לאם מסכימים עם דבריהם ודרכם או לא. ראינו איך קונים נאמנות של המיקי זוהרים של העולם , בדיוק כמו של החרדים והמתנחלים, בכסף. לכן השקט.
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

01:37 | 17.11.19 מוטי חוף מציצים 11
00:18 | 17.11.19 פנתרית סגולה
00:08 | 17.11.19 שמוליק דגן
23:06 | 16.11.19 פנתרית סגולה
21:39 | 16.11.19 ננסי אגראם
19:19 | 15.11.19 שובו של גוי ואבוי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ