שימו לב!!! הנה הסרטון שמגלה את ערוותם של שמאלני הפורום

שימו לב!!! הנה הסרטון שמגלה את ערוותם של שמאלני הפורום

עשרות פעמים שמענו את הטענה השקרית שנתניהו השתתף בהפגנה שבה היה ארון מתים של רבין, ולמרות ששוב ושוב הסברנו שארון הקבורה היה של הציונות שרבין ממית אותה השקר הזה צף מחדש שוב.
להלן סרטון של ההפגנה
בדיוק כמו שכתבתי על הארון אפשר להבחין בבירור שנכתב "רבין ממית את הציונות".
ולמטומטמי השמאל שעיין לא הבינו: ארון המתים של הציונות שרבין ממית אותה".

לא לצפות ליותר מדי: מטומטמי הפורום ימשיכו עם השקר הזה בדיוק בעוד חמש דקות

למרות שאתה כורדי, אתה הטראמפ של הפורום
מפרסם את מה שמחזק בדיוק את הטענה הנכונה מנגד, להלן המציאות.

שלא רק כורדים מתקשים להתחבר למציאות
הראש והראשון למסיתים, העבריין הנמלט אבו יאיר, הכניס ללו"ז ההסתה היומי עוד אירוע הסתה לגלגל עליו עיניים, בדיעבד, אבל הוא קודם התקלח, התגלח ולבש את מיטב מחלצותיו לקראת האירוע המצולם. אולי אפילו שכר קראוון בסמוך עם בגדים להחלפה אם חלילה יזיע.
&nbsp
זה אירוע מהסוג שהרבנים המסיתים דאז דהיום מכנים : כולה שפה תנ"כית אדיבה, שאולי תלמידיהם הממושקפים והפרזיטים היו "מבינים" רק כמליצה תנ"כית, אבל כזו שמקרב מיליציות השבאבניקים או משועממי הספסל לובשי השחורים וחובשי פסוקי השטנה הייתה מובנת כהוראה ופקודה לפעול תחת פלפולי לשון וקריצות עין המלוות בחיוך מהנהן , כך גם אבו יאיר עמד בראש מסע הלוויה עם ארון קבורה שחור משחור (חזרה גנרלית?) ועליו מופיע שמו של רבין והמבין יבין, ומנגד המשך המשפט הוא שרבין ממית הציונות ושכל אחד, במיוחד רפה שכל או נכה נפשית, יבין את הקוד לפעולה נדרשת...

צודק, מתנצל ואני בהחלט מתקן:
העבריין הנמלט והמסית הראשי, מרעיל הבארות ומזהם הדמוקרטיה, אבי הכהניזם החדש ומפלג העל, המנהיג הרוחני העליון ומפרנסם של הקולגות בשכר וירטואלי, ראש ממשלת הימין האנטישמית ורב אלוף השסעים, מר אבו יאיר.
&nbsp
תודה על התיקון.

רוב הזמן נח

Well-known member
יותר גרוע. אתה אפילו לא מודע לזה שיצאת מאיזון.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז רגע בעצם כששמלאנים אומרים שביבי מוביל למדינה דו לאומית

הם בעצם קוראים לרצוח את ביבי? ובמיוחד עמוס עוז ז"ל כשנתן שזה מוביל או למדינה ערבית או למדינת אפרטהיד אז הוא בעצם קצת לפני מותו קרה לרצוח את ראש הממשלה בנימין נתניהו?

רוב הזמן נח

Well-known member
אצלכם במגזר זה בעיה

אצלנו בדמוקרטיה לעם מותר להפגין ולומר גם דברים קשים על השלטון. במיוחד במצב הטרור שהיה אז.
&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
למגזר דווקא מותר להפגין ולא רק זה

אלא חובה לזרוק אבנים על שוטרים שבאים להשגיח על הסדר אחרת זאת לא הפגנה במובן של המגזר. אבל לאלה שתומכים בציבור היהודי ביש"ע אסור להפגין מבחינתם כי כמו שעיקרון הרוב קובע, נכון רק כשיש רוב שמלאני, כך גם הזכות למחות נגד השלטון היא רק אם תוקפים את השלטון על זה שהוא לא מספיק שמלאני.

ביהדות אומרין " אם אין לך מה לומר מוטב תשתוק"

ויש עוד משפט חכם הקשור אליך.
"גם אויל מחריש חכם יחשב".

גוטרמן3

Well-known member
תודה על תמיכתך בנתניהו השמאלני
כמה חכם נתניהו שמוביל

ימנים כמוך לתמוך בו שוב ושוב ואחר כך לחרבן עליכם בוז

אני הצבעתי לנתניהו ולא רק אתה

evglev1

Well-known member
מנהל
חבל שאתה מהבודדים

עם היו הרבה כמוך אז סתיו שפיר הייתה יוצאת לפנסיה מוקדמת יחד עם תמר זנברג וניצן הורוביץ' לא היה חוזר לכנסת ולביבי הייתה ממשלה בלי גנץ ובלי ליברמן.

רשוי

New member
ראשית להערכתי הפסקת לרגע ללקק לגרמני שלך

אני לא מלקק לאיש בסהכ הצבעתי לנתניהו כי סומך עליו,אתה בטח מכיר אותו ויודע על מה הוא מחרבן,אני לא נפגשתי אתו בחיים אבל,נראה לי שהוא מזלזל בשמאל

גוטרמן3

Well-known member
הוא מזלזל בימנים שמצביעים לו

כי הוא מבצע את המדיניות שלנו אבל לכם מספר מעשיות

רשוי

New member
נפלת של נמושות מלקק לגרמני הבעת דעת מיעוט בזוי סהרורי חולני

למעלה