בתקופת השיכור על הרבה פחות מ"בעגלא ובזמן קריב" השב"כ התחיל ל

ספי, אשמח לדעת: ה"רבנים" פושקי השפתיים ש"איימו" על רבין

ב"פולסא דנורא" (חחחח) הובאו לחקירה?

ספי111

New member
היו כאלה שכן

אלה שנתנו לעמיר את ההיתר ההילכתי לא נגעו בהם

ההתעלמות הזאת היתה עוד בתקופת שלטון המערך?

אגב, היגעל איש-הגועל טען שוהא לא הושפע "מאף אדם". ו"משום רב".. שההתנקשות היתה רעיון שלו, ורצון שלו.

marabo

Well-known member
זה אחד הדברים שהשמאלנים לא מסוגלים להתמודד

הם לא הפנימו שמדובר היה בסטודנט למשפטים בבר אילן, לא רפה שכל שמשהו "הסית" אלא בחור אינטלגנטי שחשב היטב על מה שעשה.
ואם את דעתי את שואלת אז עדיין הציבור לא קיבל תשובה על כל הרצח הזה, שאלות כמו?
1. איך זה שראש השב"כ ידע לדבר הרבה לפני הרצח על: "תימני קטן, בעל שיער שחור ומקורזל, שמתכוון לרצוח את ראש הממשלה "
2. איך זה שה"חבר" הטוב שלו שהיה שמפניה לא ידע כלום?
3. למה שצלם אזרחי יעלה על גג של בית לצלם מגרש חניה ריק?
4. למה הוא התמקד בצילום ביגאל עמיר לפני הרצח?
5. למה לקח חודש לשחרר את סרט הרצח?
אלו רק דוגמיות קטנות של אינספור השאלות שהציבור לא קיבל עליהם תשובה עד היום.
ואת בתור אישה אולי תסבירי לנו את הגברת הזו שהיא לא ימנית והשתתפה בהפגנה ליד רבין וראתה הכול, לי היא נשמעת די משכנעת. היא אגב מתארת משהו אחר משרואים בסרט, מה שמחשיד שהסרט עבר בישול עד ששוחרר לציבור

חרטטן , אני אישית השתתפתי בקריאות נגד רבין

יחד עם עוד אלפים ואולי עוד רבבות.
לא נזקקנו לשום "אישור הלכתי" מרבץ
ממתי רבנים מאשרים את הקריאות בהפגנות , שלא לדבר על קריאה לרצח אנשים.
לו היית מוציא את הראש מהישבן היית יודע מעט יותר על אותם ימים איומים שבהם מאות אנשים נרצחו בפיגועי טירור, הבטחון האישי שאף לאפס, התיירות קרסה, איזה מטומטם יתייר בארץ כזו, והאווירה היתה שהמדינה הולכת לאבדון.

סיפור קטן מאחת מאותן ההפגנות

ככל שפיגועי התופת התרבו כך הלך והתעצם גל ההפגנות נגד ממשלת הבלהות של רבין.
לשמאל כלל לא היו אנשים , אני למדתי אז באונברסיטת חיפה ואפילו שם מעוז השמאל הם התקשו לארגן הפגנות תמיכה ברבין.
מעט לפני הרצח ההפגנות החלו להיות על בסיס יומי.
העמדנו משמרת קבועה של סטודנטים מתא "אתגר", מול מרכז חורב.
באחד מאותם ימים החלטנו לקיים הפגנה יותר גדולה.
תכננו להגיע חמישים סטודנטים אבל האווירה הביאה כך שבמרכז חורב הצטופפו כמה מאות סטודנטים.
גם מהטכניון הגיע נציגות נכבדת וגם כמה עשרות שמניסטים מהמקיף הדתי.
גם הרבה עוברי ושבים הצטרפו , אני ועוד כמה סטודנטים הרכבנו על הכתפיים כמה תיכוניסטים ונעמדנו במרכז הכביש.
תוך כמה שניות השבתנו לחלוטין את התנועה עד למרכז הכרמל.
"חיפה האדומה" נסגרה ע"י אלפי מפגינים משולהבים שקראו קצובות "בדם ואש את רבין נגרש".
השוטרים המעטים אפילו לא ניסו לפזר את ההפגנה, וזה היה רק היומן לשרשרת הפגנות שהתחילה באותה עת.
מאותה הפגנה התחלנו להעמיד משמרות מחאה גם בהדר ובתחתי.
כמעט כל כמה ימים היינו סוגרים את הכביש, בארץ כולה בכל יום היו מאות משמרות מחאה.
הפגנות ענק היו מתקיימות אחת לכמה שבועות בהשתתפות רבבות ומאות אלפי מפגינים.
בהפגנה המדוברת בכיכר צייון היו לפי כמה הערכות יותר ממאה אלף איש...
עצם הטענה שנתניהו עמד מאחורי הקריאות היא עלבון לאינטלגנציה.
עם נתניהו ובלי נתניהו רבין בתקופה שלפני מותו היה דמות השנואה על 80 אחוז מהציבור

בובת מריונטה . אתה המצאת את הסיסמא ? אתה צעקת סיסמא

שחיבר קופירייטר של הליכוד . איש שקיבל כסף מנתניהו עבור עבודתו .
איש שפעל לפי ההצעות של ארטור פינקלשטיין .

evglev1

Well-known member
מנהל
לא בהכרח בזמן האינתיפאדה השנייה אני הראשון שכתב בפורום נענע

את המילה "פלשתינאצים", חשבתי שהמצאתי את המילה ובפורומים אחרים גיליתי שהיא משומשת מאוד ולא מגיעים לי תמלוגים על זכויות יוצרים.

אתה נורמלי? כמה שטויות יכול לכתוב איש שטוען שהוא דובר אמת?

קודם כל ארתור פינקלשטין הגיע לארץ רק ב 96 , ווהפגנות נגד אוסלו החלו ב 94 ואפילו סוף 93 מייד עם התחלת פיגועי התופת.
חוץ מזה נראה לי שאפילו את היידע הבסיסי בהפגנות האלו אין לך.
כמעט כל המשתתפים בהפגנות הם ממפלגות הימין, הליכוד הרבה יותר נגרר מאשר מוביל שם.
במיוחד ככל הנוגע לפעילים, 99 אחוז מהפעילים, מארגני השלטים והססמאות הם דתים לאומים מההתנחלויות.
הססמאות מומצאות בישיבות ההסדר ואם נאמר את האמת אז לעיתים גם בתיכוניות ובאולפנות
בעצם לעיתים אין אפילו ססמאות מוכנות והם מומצאות און ליין.
משעשע לקרוא שאתה חושב שהליכוד ארגן את ההפגנות שלא לדבר על המפגינים עצמם והססמאות.
לפני שאתה משקר תכין קצת שיעורי בית

להכין שעורי בית ? אז הנה שיעור בלטינית
QUI BONO

מי מרוויח .
המרוויח מאותן הפגנות היה נתניהו . המפגינים היו מריונטות . כמוך .
שמפניה הופעל על ידי איזו מחלקה בשב"כ . גם הוא היה מריונטה אבל של השבכ .

evglev1

Well-known member
מנהל
מה בדיוק הוא הרוויח?

לולא החמאס היה כל כך נחוש לטבוח בנו הוא היה מפסיד לפרס בהפסד גדול יותר משברק הפסיד לשרון בעקבות הרצח. למעשה הרצח חיסל את האפשרות להחליף את השלטון ב-1996, רק שלחמאס היו תוכניות אחרות.

המילה "לו" מסמלת משהוא שלא קיים . לא קרה . סתם הזיות .

העובדה היא שנתניהו הסית . נתניהו שילהב . נתניהו השתתף .
ובסוף התהליך נתניהו הרוויח .

מה שכתבת רק נראה שנתניהו קרא את המצב יותר טוב ממך .

evglev1

Well-known member
מנהל
נתניהו נביא?

נתניהו ידע שהחמאס יעשה גל של פיגועים כדי לעלות אותו לשלטון כנגד כל הסיכויים? אם כך למה היה לו לשלהב רבין ממילא היה מפסיד בגלל החמאס וערפאת שלא נלחם בחמאס? או לפי דניאל בן סימון נתניהו ידע שפרס ינסה להוכיח שהוא מבין בביטחון ויחסל את יחיא עייש המהנדס והחמאס ינקום בישראל בצורה שתחסל לפרס ניצחון בטוח לאחר רצח פוליטי?

marabo

Well-known member
דווקא חבל שלא הובאו לדין, זה היה עושה חוכה ואיטלולה

מהאמונה החילונית.
כי פולסא דנורא היא לא קריאה לבשר ודם להרוג משהו, זה טקס דתי פולחני קבלי שקורא למלאכי חבלה לפגוע באדם.
העמדה לדין של מי שעושה מעשה כזה דומה לציד מכשפות של ימי הביינים. רק חסר שיעלו את מבצעי הטקס על המוקד...
ואגב, לשאלתך, איש ממבצעי הטקס הזה לא הועמד לדין כי זה היה טקס שהשמפניות נשפכו שם כמים.

אין לך טיפת כבוד עצמי מיסטר ספי??

כמה טיפש אתה יכול להיות על מנת למחזר את השקר הזה שנופץ פעמים כה רבות?
ההפגנה לא היתה עם ארון מתים לרבין אלא ארון מתים לציונות.
על הארון נכתב מפורשות "רבין ממית את הציונות", יבין שדרן הטלוויזיה אף דיווח על כך בזמן אמת: המפגינים קוברים את הציונות".
לגבי ההפגנה בכיכר ציון לא רק שנתניהו ביקש מספר פעמים מהמפגינים להפסיק את הקריאות אלא
שבדעבד התברר שאת הקריאות יזם לא אחר מ...סוכן השב"כ הפרובקטור אבישי רביב , אשר פעלותיו אושרו אישית ע"י רבין!!!
נתניהו אמר באותה הפגנה
ןרבין אינו בוגד. לא ולא. הוא טועה ובגדול והוא גם יפנה את דרכו, אבל הוא איננו בוגד. איננו בוגד. יש לנו עסק עם יריבים פוליטיים, לא עם אויבים. אנחנו בני עם אחד.
ספי זה לא שהתרשמתי מסגנון כתיבתך שאתה חכם גדול, אני גם לא חשבתי שאתה הגון במיוחד, אבל לא חשבתי שאתה כל כך טיפש ושקרן שתעלה בגירתך שוב את השקר הממוחזר הזה

evglev1

Well-known member
מנהל
ארון המתים היה של המפעל הציוני

ובמרפסת מהזווית שלו הוא לא יכול היה לראות את תמונת רבין במדי ה-SS שהשמפניה הגניב לשם.

סטילהוק

New member
והשם של רבין הופיע עליה בבירור, יש אפילו סרטון מתועד

ואולי נתניהו לא יכל לראות את השלטים עם רבין במדי SS למרות שגם זה מוטל בספק, אך את הקולות, או יותר נכון השאגות, "רבין בוגד!", "מוות לרבין!", ו"בדם ואש את רבין נגרש!" הוא שמע גם שמע, ואפילו עודד והלהיב את הצועדים והמפגינים באותה הפגנה, שאני כימני פשוט מתבייש בה ולא הסכמתי לקחת שום חלק בה ודומיה, להמשיך לצעוק את זה, כי כיו"ר האופוזיציה זה שירת אותו ישירות, אז למה לו להפסיק את זה...

טינופת , אתה לא ימני , אתה שמאלן קיצוני נכלולי וערמומי....

כיצד יכול כל אדם נורמלי להבחין מן המרפסת בכיכר ציון, בין ההמון בשני דפי פוליו......?

במקרים אחרים נתניהו היסה את ההמון באומרו "הוא לא בוגד ,הוא טועה" ואין שום סיבה לחשוב כי ינהג אחרת בהפגנה בכיכר ציון......זכור היטב שמאלן , אם התקשורת היתה מצליחה לשלוח כתב שמאלני אחורה בזמן , אל תקופת הקרב בין דויד לגולית...היא היתה מצליחה להציג את גוליית כעשוק ונגזל ואת דויד כרע לב ואכזר.

שוב אתה מתחכם ? , היה כתוב על ארון הקבורה "רבין ממית את הציונות" - זו לא הייתה הלוויה ליצחק רבין זו הייתה הלוויה מטאפורית לציונות !!!
רק שמאלן מוטה ומשולהב כמוך יעשה עצמו לא מבין מה התרחש שם.

אתה בסה"כ טינופת שמאלנית אשר חשבה כי מצאה לה נישה יחודית לתקיפת הימין....."אני ימני ואני מתבייש" עאלק

למעלה