2 דברים הרווחנו מהבחירות :

evglev1

Well-known member
מנהל
אם ישראל תהיה על סף מלחמה עם איזו מדינה אירופית

אני אבין טוב מאוד את החששות מראש ממשלה יהודי, בעיקר אם ישראל תדרוש אוטונומיה נרחבת לאזור שמאוכלס ביהודים והיהודים באותה מדינה יתמכו בכך.

גם אם הייתי חי גרמני בגרמניה בשנות השלושים והייתה מפלגה יהודית שמייצגת אחוז נכבד של יהודי גרמניה שהייתה דורשת שגרמניה תכבד כל פסיק בהסכמי וורסאי הייתי בעצמי מצביע לנאצים (הכוונה ב-1933 לפני הפתרון הסופי) והאמת גם כיהודי גרמני הייתי מצביע לנאצים אם חלק גדול מהיהודים היו תומכים בתביעות של צרפת ופולין מגרמניה.

ואני מניח שלטראמפ לא היה שום סיכוי להפסיד בבחירות או לגמור אחרי קדנציה אחת אם היספנים בנוסף לתמיכתם בהגירה לא חוקית היו גם תומכים בהחזרת קליפורניה וטקסס למקסיקו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ואין שום תאוות נדל"ן

אם אנחנו מסתפקים בחלק מארץ ישראל שלא כולל את חברון, לא כולל את קריית ארבע, לא כולל את בית לחם, לא כולל את שכם, לא כולל את מערת המכפלה, לא כולל את קבר הרחל, לא כולל את קבר יוסף, לא כולל את עיר דוד בירושלים, לא כולל את יריחו ולא כולל את הר הבית, לא הייתה שום סיבה להתעקש דווקא על ארץ ישראל והיינו צריכים לחפש מקום נידח על הגלובוס בשביל הבית הלאומי, ואז גם הייתה לנו מדינה יהודית טהורה ולא הייתה שום סתירה בין מדינה יהודית למדינה דמוקרטית.

tgranot1

New member
ואיך שכחת את את תדמור המקראית ויבש גלעד?

איזה מין ימני רופס אתה ? בושה

אני "מבין" שרק לך ולחבריך מקרב מנוולי חלאות "פילישתן" מותר

לא לשכוח את שכם, שהם מכנים נאבלוס - ולא הם בנו אותה אלא רק פלשו
אליה.....
ואת חברון, שהם מכנים חליל - ולא הם בנו אותה אלא רק פלשו אליה.....
ואת ירושלים, שהם מכנים אל-קודס - ולא הם בנו אותה אלא רק פלשו אליה....

ועוד הרשימה ארוכהההההה ארוכההההה!!!!!

אתה הוספת לדביליות החלאתית הרגילה שלך גם את תואר המנוול האולטימטיבי.....!!!!

tgranot1

New member
טמבללו , בהתאם לסיפור התנ"כי , גם בני ישראל פלשו

למקומות שציינת . אז זרוק את הטעון שלך לפח הקרוב ותתמקד בהכנת פלאפלים שכן כיאה לימנון דביל אין ביכולתך לקרוא את המציאות.

וזה כל מה שמסוגל "להפיק"

מנוול אולטימטיבי ממיקלדת חרפת ניוולותו, אחרי שארגומנט מושכל
גרם ללשונו להיתקע במקום שהוא מתבייש בו.....

לתצומת "לב" כל "משלמי הכרטיסים חינם" שצופים ב"קרב הגלדיאטורים" הזה,
בין תגרן שוק עילג שאיבד את לשונו עם כל הארגומנטים שמעולם לא היו לו,
לבין "גלדיאטור" מנוסה שלא הפסיד מעודו קרב אידיאולוגי עם מנוולים
אולטימטיביים .....

מוגש כשירות ציבורי לסיוע בשיקלול ערך ה"כרטיס חינם" אל מול הערך
ה"בידורי" של המופע.....

evglev1

Well-known member
מנהל
ליברמן בעד פיסקת התגברות

יש רוב לפסקת התגברות שאולי תגנז בהסכם קואליציוני עם כחול לבן, ממש כמו שתחבורה ציבורית בשבת ונישואים אזרחיים נגנזים בהסכמים עם החרדים, אבל נבחרו 63 שתומכים בפסקת ההתגברות.

גנץ עוד לא ראש ממשלה אין לו רוב של 61 חברי כנסת להיות ראש

ממשלה ולעבור לרחוב בלפור. אם הוא רוצה אולי אפשר לתת לו את הבית של גולדה
ברחוב מיימון.

צורי80

New member
מתנגדי הדמוקרטיה הרוויחו שבינתיים פסקת ההתגברות ירדה

אבל בסוף העם יתקומם וידרוש דמוקרטיה, אז פסקת ההתגברות עוד תבוא ושלטון העם עוד יוחזר.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני רוצה להזכיר לך שהרבה לפני שבנט ושקד נכנסו לפוליטיקה

קראתם לליברמן פאשיסט ואחמד טיבי הציע לקרוא לישראל ביתינו מפ"י - מפלגה פשיסטית ישראלית ואני מניח שהרבה שמלאנים הסכימו וגם בסיסמא "בלי נאמנות אין אזרחות" ראו פאשיזם. כך שאם איילת שקד פאשיסטית, ביבי פאשיסט, ליברמן פאשיסט והחרדים פאשיסטים אז הפאשיסטים קיבלו 63 מנדטים ואפילו אם נגיד שכולנו לא הייתה פאשיסטית אז בכלל בבחירות הקודמות הפאשיסטים קיבלו רק 61 אז בזכות בליעת כולנו הפאשיסטים התחזקו.

תהנו מזה שלליברמן יותר חשוב נישואים אזרחיים, גיוס חרדים ותחבורה ציבורית בשבת מאשר סיום הדיקטטורה של בג"צ אבל עדיין רוב העם הצביע נגד בג"צ רק של-8 מנדטים זה לא היה בראש סדר העדיפויות.

סתוונית333

Well-known member
אין קשר לשטות שכתבת לבין זה שבנקודת הזמן העכשווית ליברמן

עשה מעשה ראוי שעליו מגיע לו כל הכבוד. בניגוד לכחלון האפס ולשני הפלוצים לילית ובניטו (שנשארו בקואליציה חרף העובדה שהביבי התייחס אליהם בזלזול והם איימו שיעזבו אבל נשארו בגלל אינטרסים אישיים ) ליברמן עזב כיסא מרופד במשרד נחשב בגלל מחדליו של הבטחוניסט המהולל נתניהו .

אתה כימני צר מחשבה ואופק שתקוע בעבר לא מסוגל להבין שאפשר לבחון מעשיו של אדם ולחשב לגביו מסלול מחדש.

evglev1

Well-known member
מנהל
ההתפטרות של ליברמן היא בדיוק כמו ההתפטרות של ביבי

לקראת יישום ההתנתקות לאחר שהוא הצביע בעדה ארבע פעמים. כך גם ליברמן החליט ביום בהיר אחד שבמקרה היה בשנת בחירות גם אם הבחירות היו בנובמבר להתנער מהמדיניות שהוא היה בין האחראים עליה.

סטילהוק

New member
דווקא רוב העם לא הצביע נגד בג"צ, רוב העם הצביע נגד נתניהו

אם תבדוק כמה מנדטים הפסידה הליכוד בבחירות האלה מול המנדטים שהיא קיבלה ביחד עם כולנו וזהות בבחירות הקודמות, תגלה שהליכוד הפסידה לא פחות מ 10 מנדטים (5 של הליכוד+4 של כולנו+2 של זהות, שאמנם נשרפו בבחירות הקודמות, אך הליכוד לא זכתה בהם בבחירות האחרונות, למרות שפייגלין וזהות לא רצו ונבלעו בתוך הליכוד, כי נת ניהו הבטיח לפייגלין למנות לשר בממשלתו), בדיוק כמו כחלון וכולנו, שעל פי תוצאות הבחירות אם היו רצים במסגרת כולנו לא היו עוברים בכלל את אחוז החסימה וכחלון לא היה ח"כ.

אז איך בדיוק רוב העם הצביע נגד בג"צ אם רק הליכוד לבדה איבדה 10-11 מנדטים?

evglev1

Well-known member
מנהל
כחול לבן הפסידה 2 מנדטים

העבודה עם גשר השיגה בדיוק את אותו מספר מנדטים ומר"צ עלתה רק במנדט והרשימה המשותפת עלתה בשלוש. מה שאומר שמה-10-11 מנדטים הליכוד איבד 3 מנדטים לליברמן ו-2 מנדטים חזרו מהאיחוד של הימין החדש עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי, לא ברור אם מהפח או מהליכוד. אני לא חושב שהליכוד הפסיד למר"צ או לרשימה המשותפת, מה שאומר שהליכוד הפסיד לליברמן ואולי לימינה ושאר המנדטים זה תוצאה של ערבים שנהרו לקלפיות וליכודניקים שנשארו בבית.

ליברמן תומך בשינוי שיטת בחירת שופטים, תומך בפסקת התגברות, תומך בכך שראש הממשלה יוכל להישאר בתפקידו עד שהורשע עם קלון בהרכאה סופית. גם שהעם לא היה מוכן שבתמורה לחסינות ביבי ימכור את המדינה לתומכי מדינת הלכה, אבל העובדה שגנץ לא ניצח אומרת הכול. הימין ניצח, נתניהו הפסיד זה הסיכום של הבחירות. ועדיין 63 ח"כים נגד בג"צ אבל 65 ח"כים נגד ביבי.

צורי80

New member
זו הייתה הדרך שלכם גם נגד בגין

קראתם לו פשיסט וחשבתם שזה מספיק בכדי לנצח.
עד שגיליתם שזה לא מספיק.

סתוונית333

Well-known member
טוב

יש לך דוגמאות גם מלפני אלפיים שנה כהרגלכם בקודש או שאתה מסתפק רק מהמאה הקודמת?

למעלה