הנער-הזכר הישראלי הפך לשטן

רוב הזמן נח

Well-known member
זה מזכיר קצת את הסרט "אנחנו לא משוגעים"

אבל שם זה יותר קומדיה. והדוק מבחזרה לעתיד נראה לי משחק גם שם.

אשמח לחיות בחברה מטריארכלית

ואמנם כשאני קוראת על חברות מטריארכליות, למשל המטריארכט המוחלט בשבט המוסו בסין, אני מרגישה טוב.
איני יודעת מה יחסך שלך לשמוק הזיכרי, אבל נשים שחיות עם זכר רוצות ומחפשות הקשבה ורוך מצדו.
ושוב: את מעדיפה את השמוקר הכורדי? היית מסוגלת לסבול את נוכחותו בסביבתך אפילו שעה קלה?

איציק3332

New member
לא,אבל נראה לי שהיא עברה משהו

וזה קורע לב אז אני תומךבה בכללי ובכאב ובזעם שלה

את קוראת להפיכה שלטונית נשית ?

תרגעי נשמה , אנו מבינים אותך , הגברים המרושעים הללו גורמים לעולמנו להדרדר שאולה.......את צודקת לחלוטין , עכשיו בואי לקבל זריקת הרגעה
ולכי לישון

איפה בשם אלוהים האחות האחראית במחלקההההההה , איפה רצועות הקשירה

הסרטונים מאיי נאפה דווקא הראו שיותר משהנערים "אנסו" את הצעירה דווקא הצעירה "אנסה" את הנערים

דיברגנט חדש

Well-known member
היא לא יודעת ולא מבינה מה היא כותבת

אתה מוזמן לראות כאן, שהיא כותבת ששמנץ לא קאוי לתפקיד ובמילותיה "אני לא יודעת מי הקריץ את גנץ, למה בדיוק אשכנזי ויעלון בחרו להתלכד רק מאחוריו, להשאיר לו את קידמת הבמה, למה מיחצ"נים את החיוור הגמגמן הזה."

לאחר מכן, ששמתי לה מראה בפרצוף לאחר שתמכה בשמנץ, היא חזרה למה שהיא יודעת הכי טוב מהחינוך מהבית וזה לקלל ולדבר בשפת שוק.

מפגר אומלל, אתה חריג בחברה הכללית, ואינך מבין זאת כלל

כי אתה חי בבועה מזרחית, באיזו צ'כונה, גדלת במשפחה עם ערכים מפגרים מוסלמיים ודתיים שאינם מכירים בשיוויון המינים, ונדמה לך שעולמך הקטן הוא העולם האמיתי. אז לא, כורדי אומלל: בעולם הכללי, אתה חריג. לא נורמלי.

ברור שאני חריג , אני מאושר ושמח בחלקי ואיני מבקר על

ספת הפסיכולוג.....אני גם לא מנבל את הפה ...אה , כמעט שכחתי , אני נשוי + ילדים...מה איתך ?

גם החתולים בסביבה שלנו הביאו גורים....

כל מפגר יכול להזדיין, והמפגרת המזדיינת איתו יכולה להביא ילדים. הגוף האנושי מושפע מהמוח רק באופן חלקי.
הבעיה בחברה הישראלית העכשוית היא דווקא שמפגרים כמוך משריצים ילדים. היה לנו הרבה יותר טוב לו היית עקר.

אני יכול להבטיח לך שהחתולים יותר מאושרים ממך

ובטח ובטח הרבה יותר פוריים

לדעתי הם גם הרבה יותר חכמים ממך...חחחחחחח

טוף אומללה , אני פורש לישון , נעמת לי מאד , נתראה מחר.

כורדי, אולי הגיע הזמן לומר לך: לא רק בחברה הכללית אתה חריג

ונחשב ללא נורמלי. גם בפורום הזה, שאתה יצאת מהבועה של עולמך כדי לכתוב בו, אתה מהפחות נחשבים, ואפשר גם לומר מהיותר בזויים. זה שרוב הגברים האשכנזים פה בפורום לא עונים לך זה רק משום שאתה איש שוליים בחברה, ודיעותיך אינן שוות התייחסות. מה שהם חושבים עליך ועל דיעותיך (אם הם בכלל חושבים עליך), נשאר אצלם.

יקירתי , את מצויה בעיצומה של הזיה אשר

במסגרתה את אישה נורמלית , אני ממש לא מתייחס אל השאלה מהו מוצאו האתני של גולש אשר עונה או לא עונה לי... זה לא מזיז לי את האצבע הקטנה של הרגל.

אני מתעב גזענים שמאלנים אליטיסטים וצבועים וכאלו יש גם בין היהודים המזרחים , אני לא מפלה ביניהם.

את יודעת כמה תגובות קיבלתי בפרטי לגביי בעייתך הנפשית ? המון.... וביניהם גם תגובות של שמאלנים "נאורים ומתקדמים"

אפילו אלו אשר אמורים לעמוד איתך שכם אל שכם חושבים שאת מופרעת ללא תקנה אשר יש לחשוש לשפיות דעתה. ואני לא מדבר בסרקזם כעת , אני מדבר ברצינות תהומית.

האם יש צל של ספק שמדובר בחולת נפש?

הייתכן שאדם בגיר בחברה המערבית יהיה משוכנע שכל הגברים/נשים בעולם נלחמים נגדו?
שיש מגדר טוב וצדיק ויש מגדר מרושע?
שההתבטאויות שלו כלפי מגדר אחר יהיו בצורה של גידופים
והכי חשוב: שהנושא הזה יעסיק אותו 24/7?

tgranot1

New member
אם הגעת למסקנה הזאת.

אין טעם להתייחס לתוכן דבריה.
תחשוב על זה.

ברור ,לכן כתבתי את מה שכתבתי

חלק מהגולשים עדיין לא זיהה את גודל הבעייה של הגברת ומתייחס אליה כאחת האדם

Henry0

Well-known member
זה שיש לה בעייה, אינה הוכחה שבדבריה אין אמת

יתכן שהאמת לא כה קיצונית,
יתכן שהיא מעלה אותה בצורה קיצונית כדי להעלות את הבעייה על סדר היום.

אבל בדבריה יש מן האמת, ואני מבין שיש תרבויות שקשה להן מאד לקבלה.
זה מציג יותר את אותן תרבויות.

בעייה ברמה שכזו הופכת את כל הייתר לתפל

נניח שהיית עובר ליד בית מגורים והיית רואה אישה לוקה בנפשה עושה את צרכיה בפומבי.
תוך כדי כך החוסה היתה צורחת וקובלת על כך שפקחי החנייה באיזור רושמים דוחו"ת שלא כדין.
לאיזו רשות היית ממהר לטלפן.
לבית המשוגעים הקרוב או לרשות החנייה??
כך גם בנידון שלפנינו.
כאשר אתה קורא את דבריה החולניים של הגברת , הדבר הראשון שאדם הגון צריך לחוש הוא חמלה למצבה.
אם היה אפשר אז גם לפנות בדחיפות לשירותי הרווחה
את הדיון על פקחי החנייה, סליחה "הזכרים הישראלים" נעשה בהזדמנות אחרת

למעלה