אני חושב שנתניהו מושחת, אבל

אני חושב שנתניהו מושחת, אבל

אני חושב שנתניהו מושחת מאחר שהוא, על פי הודאתו, נמצא בקשר הדוק עם בעלי הון, מקבל מהם מתנות ועוסק בקבלת החלטות, שהם יכולים ליהנות מהן, בלי לראות בכך טעם לפסול. אני חשוב שהוא מושחת, כי הוא מוכן, על פי הודאתו, לקבל החלטות על מנת לזכות בסיקור אוהד והוא חושב שזה מעשה סביר.

אני חושב שהסיכוי שהוא יצא עם הרשעות משמעותיות בתיקים שבהם תלוי ועומד נגדו כתב אישום, נמוכים.

בתיק 1000, יש המון טובות הנאה קטנות ואפילו תמורה לטובות ההנאה האלה, אך אף אחת מטובות ההנאה והתמורה, אינן מגיעות לכלל משהו בעל משמעות. בתיק הזה נראה לי הכי סביר שתהיה הרשעה, כזו שתוביל לתשלום קנס וגם נונונו חריף מבית המשפט. לא מאסר ולא קלון.

בתיק 2000, יש אמנם כוונה וגם תכנון לבצע פשע, אך הפשע לא בוצע. זה תיק שליועץ המשפטי לא תהיה בעיה לשלוח למשפט, בידיעה שבית המשפט לא ירשיע (כן יגיד נונונו, חריף מאוד).

בתיק 4000, אין כסף וגם אין שווה כסף. זה תיק שבו היועת המשפטי, בשימוע, יוכל לקבוע שאין מקום לדיון משפטי. שאולי יש חריגות מנוהל או תקשי"ר, ושמגיע נונונו (אפילו די חריף) אבל לא יותר מזה.

מה שכולנו מפספסים בכל הרעש הזה, זה שבינתיים, בתיק 3000, נתניהו איננו נחשב חשוד, בתיק שבו כמה ממקורביו חשודים ושהוא עצמו קיבל כמה החלטות מאוד חשובות, על פי הודאתו, על דעת עצמו, ובלי להתייעץ עם מי שאמרו לייעץ בעניין הזה.

מה שעוד כולנו מפספסים, זה שבינתיים אין חקירה בעניין מתווה הגאז.

אז יש 3 תיקים, עם מספרים נחמדים, שהמשטרה והפרקליטות מנפנפים בהם אל מול הציבור, בשעה שהם ממסמסים את החקירות שבהן ישנה שחיתות אמיתית.

כששמעון פרס קיבל 11 מיליוני שקלים תרומות בשל פאקינג

מימון מסיבת יום הולדת.....האם חשדת שהוא מושחת ? אם לא הבנת , מדובר בשאלה רטורית שכן אתה בוודאי צפית בטלויזיה בעיניים דומעות והרעת ממושכות עבור הנהנתן הגדול ביותר בהיסטוריה של העם היהודי מאז קום מדינת ישראל.

אתה לא חשדת , לא כתבת פוסטים ולא הוקעת את ההתנהלות הבזויה וכל כך
מדוע ? - מפני שאתה צבוע , כל המחנה ממנו באת צבוע , צביעות היא לחם חוקכם.

זכור ידידי , אכיפה סלקטיבית היא האמאמא של השחיתות וממשיכי דרכה של מפא"י לא נופלים ממנה בנושא זה.

וכן ידידי , התיקים הפליליים אותם טפלה החונטה השמאלנית על נתניהו יסתיימו בקול ענות חלושה וממש לא בטוח שנפטרתם מנתניהו , עוד חזון למועד יקירי והייתי מציע למחנה שלך לא לתפור חליפות עדיין

katomish

New member
כשציפי ליבני סידרה למשרד הפרסום של בעלה את קמפייני המפלגה

ללא מכרז בבחירות המקומיות לראשות הערים איך זה נקרא ?
ואחרי זה השאירה את המפלגה עם חוב של 40 מליון ששולמו מהכיס של כולנו ?
כשיאיר לפיד ושורה ארוכה של פוליטיקאים כולל ראשי ממשלה בעבר קיבלו סיגרים ממילצ'ן ?
כשכל הפוליטיקאים שקידמו את חוק ישראל היום בשווי של מליונים לנוני מוזס קיבלו סיקור חיובי ?

אכן כך ידידי היקר , כל מילה בסלע !!!

רק שלחונטת השמאלנים הצבועים אין שום בעיה עם חשדות לשחיתות מן הצד השמאלי של המפה הפוליטית , להם מפריע רק כשמדובר בחשדות מן הצד הימני.

זכור ידידי "יש צבועים בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים יותר מן השמאלנים" גם גזענים גדולים יותר מהם לא היית מוצא.

katomish

New member
אם זו הייתה צרת רבים זו הייתה נחמת שוטים

מכיוון שכל הפוליטיקאים שהזכרתי למעלה אינם בסכנת חקירה אפילו על מעשים זהים ברור לכולם שמדובר בסטאנדרטים כפולים.
אין סטאנדרט אחיד בפתיחה בחקירות, וכל פוליטיקאי בכנסת שייחקר בעשירית מההשקעה הכספית שנחקרו בהן פרשיות נתניהו ימצא את עצמו בכלא תוך חודשים ספורים.
&nbsp

סתוונית333

Well-known member
אתה הוא זה שהבאת דוגמאות לא רלוונטיות

שלא יכולות להציל את עורו במקרה שלו.
נראה ש זה מנחם אותך להזכיר אותם למרות שלא נחקרו ולא הוגש נגדם כתבי אישום . ככה מנקים אותו מאשמה ואז ההרגשה טובה יותר.

marabo

Well-known member
בטח לא הייתה סיבה...

מדובר הרי היה בקודש הקודשים של השמאל הישראלי, המנהיג שהשמאל העריץ בסגנון צפון קוריאני...
אני לא מתחיל לדמיין מה השמאל הישראלי היה עושה אם ביבי היה חוגג לעצמו ימי הולדת ואפילו בחיק משפחתו, היו סופרים שם את החמגשיות והיו בודקים כל שניצל ושניצל האם טיגנה אותו הטבחים שלו או שהוא נקנה באיזה מקום.

מדובר בצרה רק עבור היהודים אשר תומכים בדמוקרטיה מופתית

לדעתי , החונטה השמאלנית המתועבת על שלוחותיה בתקשורת , בפרקליטות ובחלקים מלהב 433 מנסה להדיח ראש ממשלה ימני על ידי טפילת תיקים פליליים והעלאתם לראש סדר העדיפויות הלאומי באמצעות הפלטפורמה השמאלנית תקשורתית הרחבה שלכם.

החונטה הארורה שלכם מנהלת כבר שני עשורים מסע שנאה מתועב ודמוני כלפי ראש ממשלה אשר כל חטאו הוא בחוסר יכולתכם להביסו באופן חוקי בקלפי ולכן אתם מנסים להתנקש בדמוקרטיה הישראלית ולהפילו מכסאו באמצעים מושחתים של "אכיפה סלקטיבית" { לכאורה כמובן
}.

את בתור "יהודיה"
{אחלה בדיחה
} שטופה בשנאת ישראל אינך חושבת כי מדובר ב "צרה" שכן את בכלל לא תומכת בדמוקרטיה , את תתמכי בדמוקרטיה רק אם היא תמליך שלטון שמאל בישראל...חחחח

ה כ ל

New member
התאוריה שלך נופלת כי נתניהו הובס ב-2 מערכות הבחירות האחרונות

tough luck :)
למה הדבר דומה? למהמר שחושב שהוא יכול לסובב את הרולטה כמה פעמים שרק ירצה על אותו הימור כספי, ושכל הפסד נחשב בעיניו ״טעות טכנית״ ולכן הקזינו מאפשר לו לסובב שוב ושוב עד ״שינצח״...
טוב נו.. זה כי שמו נתניהו ולא יכול להיות שאם אלוהים נתן אותו אז הוא כבר פג תוקף... הרי ה
זורחת לו מהישבן

הובס פעמיים ? אם אכן כך מדוע הוא עדיין

נושא בתואר "ראש הממשלה" ?
מדוע לאחר הבחירות הקודמות הוא לא איבד את תוארו ?

תקשיב חביבי , גם הפעם לא ניצחתם , מקסימום הוצאתם תיקו וגם זה לא בטוח מבחינתכם.....

לעולם לא הייתם מעיזים לשמוח אילוליי ליברמן השקרן ביצע "הנשמה מלאכותית" לקריירה הפוליטית הדועכת שלו על חשבון משלם המיסים הישראלי ובשל כך רימה את מצביעי הימין.

בוא נראה כיצד גנץ יצליח להקים ממשלה , אני מקווה כי יקבל זכות ראשונים בנושא זה .....

ה כ ל

New member
הוא ר״מ של ממשלת מעבר, הוא כבר לא ר״מ נבחר...

אתה מבין את ההבדל?

אני מבין בהחלט אך השאלה הנשאלת היא

האם תצליחו להקים ממשלה אשר תסיים את תקופת ממשלת המעבר ?

יקירי , אתם הוצאתם תיקו בלבד רק שתוצאה כזו מול "הבלתי מנוצח" נראית לכם כמו נצחון....חחח

תרגע חמוד ,אל תתחיל לתפור חליפות ואל תצא לצהול ברחובות בטרם עת....עוד חזון למועד ידידי.

אם ציפי ליבני לחצה שמשרד הפרסום של בנזוגה

הוא שינהל את מסע הבחירות של מפלגתה ברשויות המקומיות, זה נפוטיזם. אלא אם כן משרד הפרסום שלו הוא שניהל את כל מסע הבחירות שלה, כי הוא התומך הכי נאמן שלה, והכסף שהועבר אליו נתקבל רק מתרומות, ולא היה כסף ציבורי.
החוב של מפלגתה שולם מהכיס של כל הציבור הישראלי? איך זה? לא מהכיס הפרטי של המפלגה שאחרי כשלונה לא קיבלה יותר מימון ציבורי?
יאיר לפיד מעשן? ואילו ראשי ממשלה בעבר קיבלו סיגרים ממילצ'ן?
האם מרינה סולודקין, מירי רגב דוד רותם, קיבלו סיקור חיובי מנוני מוזס? והחל מ2014 ,חברי כנסת משבע סיעות - אופוזיציה וקואליציה כאחד שהצביעו בעד חוק ישראל היום - קיבלו סיקור חיובי מנוני מוזס?
אילו פוליטיקאים קידמו את ח

katomish

New member
קודם כל נראה שטעיתי לא היה מדובר בקמפייני בחירות

אלא בקמפייני קידום תדמית הערים בהם כיהנו ראשי עיר מטעם קדימה והעבודה.
וכן היה מכרז שנתפר למידות משרד הפרסום של בעלה.
&nbsp
לבני ואולמרט לפניה דגמנו ניהול כלכלי כושל בזבזני ואולי אפילו לא חוקי של תקציבי המפלגה (אולי כי מעולם לא נחקר)
לבני הפילה את כל נושא החוב על גזבר קדימה, ועזבה את המפלגה עם חובות של מעל 35 מיליון ש"ח, גזבר המפלגה שהועמד למשפט
זה מה שהיה לו לומר מגובה בסימוכין
https://rotter.net/forum/scoops1/420504.shtml
לבני ניצלה את חסינותה כדי לא להעיד במשפט נגדו
https://www.israelhayom.co.il/article/262795
והפרקליטות מטייחת את הכל :
https://news.walla.co.il/item/3020100
&nbsp
שמעת על זה משהו בתקשורת ? גם אני לא.
&nbsp
לפיד עם סיגר בפה
https://www.google.com/search?q=יאי...AUIESgB&biw=1920&bih=916#imgrc=UimiJKCKzhSfkM:
&nbsp
לפיד עם סיגר ביד ומילצ'ן ביד השניה
https://www.google.com/search?q=יאי...AUIESgB&biw=1920&bih=916#imgrc=cr37gAYkSADGGM:
&nbsp
&nbsp
&nbsp

עדיין לא פתחתי את הקישורים, אבל עדותך נאמנה עליי.

נו, כל מי שמתקרב לצלחת השמנת מלקק ומלקק. איך אמרו חכמים? פרנס שקופת שרצים אינה תלויה לו מאחוריו, אינו פרנס..... אני אישית לא רוצה לראות את לפיד בשום משרה, הרושם האישי שלי הוא שהאיש מצא לו פשוט אפיק קרייריסטי, אפיק פרנסה מצוין. האיש רוצה כסא, וזו שאיפתו. ציפי לבני הצטיירה כנקיית כפיים, מסתבר שלא כך הוא.... ועכשיו, מהם הגילויים שמצפים לנו על שאר "נבחרי הציבור" שלנו? לדעתי, יש כמה וכמה פצצות סרחון קטנות שמחכות שם, סמויות מן העין כרגע.

להפריח סיפורים לחלל האויר לא עולה כסף

אני מתייחס לדברים שנתניהו הודה בהם, כחלק מנראטיב החפות שלו ולא לשמועות.

למעלה