תוצאות הבחירות אמנם אינן מה שנתניהו קיווה להשיג, אבל

תוצאות הבחירות אמנם אינן מה שנתניהו קיווה להשיג, אבל

בסופו של דבר כולם מבינים. נתניהו אולי יגיע למשפט, ויצא משם עם הרשעה מינימלית, ללא קלון ועם כל הראיות הנדרשות לכך, שהוא נרדף, שמערכת המשפט מושחתת ושניסו להפיל אותו באמצעים לא דמוקרטיים.

לכן, ליברמן אולי ישתף פעולה בזמן הקרוב, עם לפיד וגנץ. הם אולי יחליפו את יו"ר הכנסת (נתניהו ממילא לא ממש מחבב את אדלשטיין), אולי הוא גם ימליץ לנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על גנץ.

אבל גם ליברמן וגם יתר בכירי הימין יודעים, שכל עוד חזית הימין והחרדים עומדת, לגנץ אין סיכוי להרכיב ממשלה. וכולם יושעים, שמי ישעז לשבור את השורה, יטופל על ידי נתניהו, כשהעניינים המשפטיים שלו יוסדרו.

אחרי שגנץ יחזיר את המנדט לנשיא, ללליברמן יהיה אליבי לחזור לאופצית ממשלת הימין, והפעם בגורם מרכזי. או שנתניהו יעדיך ללכת לבחירות נוספות, כדי לקצור את פירות חיסול המהלך המשפטי נגדו.

לדעתי.

אכן , יש גם שמאלנים עם תפיסת עולם קרובה למציאות...עד כמה

שהדבר אפשרי.

אני מציע לשאר "השטופים בשנאת ישראל" אשר כותבים בפורום זה לקרוא את דבריך.

בוזי15

New member
אם המנהיג האהוב והנחוש לא מצליח להקים ממשלה.מה זה אומר ?

לדעתנו ביבי הוא המנהיג היחיד שהליכוד הנחות
הצליח להציג . מועמד אחר אין לליכוד .!!
ואם הקוסם האהוב והנחוש ש66% מהעם תומך בו
ואפילו המופגזים באשקלון ובאשדוד ובנתיבות תומכים בו
ולמרות ההצהרות על הסיפוח ולמרות הליכתו לכותל
לבקש סליחות על עברותיו הרבות
ולמרות שהתקשורת נתנה לו זמן מסך כפול מאשר
למתחרים אחרים .
ולמרות שביטן ורגב לא הופיעו בתשדירי הבחירות
וספירת הקולות מראה על רק 32 מנדטים לביבי
אז משהו פגום מתרחש בשתי מערכות הבחירות האחרונות
או שהבעיה היא עם ביבי עצמו .
או שהבעיה בתקשורת הישראלית . או שהבעיה עם
המצביעים הימניים . או שגם בכותל הוא דחוי
וסליחותיו לא נתקבלו !!
.

דיברגנט חדש

Well-known member
תיקון קל, לא רק לליכוד אין מועמד אחר, אלא גם למדינה

שחקן ליגה ז' לא נחשב בעיניי ובעיניי אזרחי המדינה שאוהבים את המדינה כתחליף ראוי לשחקן ליגת העל.
&nbsp
אנחנו גם רוצים להחליף את ביבי, אך במומעד ראוי שישרת את המדינה וימשיך את העבודה הטובה שביבי השיג בהרבה תחומים ובמיוחד בקשר הטוב עם מנהיגי העולם הגדולים.

aaa123

Member
לכל אדם יש מחליף

מה יקרה אם נתניהו ימות?
&nbsp
האם הליכוד לא יציע במצב כזה מועמד אחר לראשות הממשלה?
&nbsp
כרגע בגלל שמתעקשים על זה שנתניהו ישאר ראש ממשלה אז המדינה הולכת שוב ושוב לבחירות.
&nbsp
גם אם נניח שנתניהו המועמד הטוב ביותר לראשות ממשלה אז השאלה הנשאלת היא אם זה שווה את המחיר ,ולא עדיף למדינה שהליכוד יחליף את נתניהו בהנחה שגנץ יסכים להצטרף לממשלה בראשות מישהו אחר בליכוד?

דיברגנט חדש

Well-known member
אין ספק שיש לו תחליף, רק הוא לא נמצא מולו

המנקה מדרגות שלי ראוי יותר משמנץ.
&nbsp
כרגע, השם שכנראה יחליף אותו בעתיד הוא יוסי כהן, אך לא כרגע.

נתניהו מייצג 55 מנדטים מן העם היהודי , כמה מנדטים יהודים

המחנה שלך מייצג ?

שמע חביבי , ערביי ישראל , רובם ככולם תומכי "מדינת כל אזרחיה" ואם יבוצע סקר בין כל ערביי ישראל תגלה כי רובם המכריע חשים כי נגרם להם עוול עלי ידי "היאהוד".

ערבי ישראלי הוא אזרח שווה זכויות לכל יהודי אך כל מי אשר מכיר את היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות יודע היטב כי "כבדהו וחשדהו" ואני הייתי מוסיף את המילה "חשדהו" פעם נוספת.

האם לא היו ערבים ישראלים אשר תמכו במופגן בטרור אשר הופגן כלפינו ?
האם לא היו ערבים ישראלים אשר ביצעו פיגועים נגד יהודים?
האם לא היו ערבים ישראלים אשר סייעו לטרור ?

אני מאמין כי רובם המכריע של ערביי ישראל הם אזרחים נאמנים אך מכיוון שלא ניתן לדעת מראש מי נאמן ומי לא יש לכבד ולא לשכוח לחשוד - כך אני מחנך את ילדיי ואם לא אנהג כך אחטא לתפקידי כהורה !!!

לאור ההיסטוריה היהודית בארץ ישראל ולאור הסכסוך הישראלי פלשתיני הכולל האם זה נכון להשען {מבחוץ} על קולותיהם של אזרחים מוסלמים תומכי מדינת כל אזרחיה אשר רובם המכריע חשים כי אדמתם נלקחה ע"י היהודים ?

האם ממשלה כזאת תייצג נאמנה את האינטרסים של מחלקת היהודים אשר גאים ביהדותם ? { אני לא מדבר עליך
}
אם לא הבנת , מדובר בשאלה רטורית.

המשותפת אמורה להמנע מלהמליץ על גנץ בדיוק כפי שהיא אמורה להמנע מלהמליץ על נתניהו.....מעניין מאד אם הם יחליטו להמליץ הפעם ועל מי הם ימליצו..... מה דעתך שמאלן ?

ספי111

New member
תיקון קל וחשוב.

לנתניהו אין תמיכה של רוב ה"עם היהודי" אלא ,אולי,רוב של היהודים בישראל.
רוב העם היהודי מתנגד נחרצות להתנהלות של נתניהו.

אכן אכן ידידי , רוב היהודים בישראל , מקבל את התיקון אך מוסיף

כי המסכנים נחשפים לתקשורת שמאלנית אשר עוינת את ישראל בהנהגת נתניהו בכל פרמטר , שלא לדבר על יהדות ארה"ב המתבוללת אשר ברובה מצביעה עבור המפלגה הדמוקרטית {שמאלנית} - יהדות רפורמית/קונסרבטיבית אשר אט אט נכחדת מן העולם , לא הייתי מייחס להם יותר מידי חשיבות...במוקדם או מאוחר הם פשוט יעלמו.

ספי111

New member
בקיצור,כולם אדיוטים ורק אתה חזק מספיק שלא יישטף לך המוח

מהתקשורת השמאלנית,ירחם השם.

כולם אידיוטים ? לא !

יהודים מתבוללים הם לא רק אידיוטים , הם יהודים רופסים , נרפים , חלשי אופי וזקיפות קומה....אין ספק בעיני כי מוחם יהיה הראשון להשטף.....ולגבי היהודים השמאלנים אשר מתגוררים במדינת ישראל אומר כך , מדובר בחלק בלתי נפרד ממחנה "רק לא ביבי" אשר היו בוחרים גם בג'ירפה מגן החיות אילו הייתה מועמדת השמאל לראשות ממשלת ישראל - כולכם רובוטים , עד האחרון שבכם , שום יכולת חשיבה עצמונית , שום הטלת ספק , התקשורת מלעיטה אתכם הבלים ואתם בולעים הכל מבלי לשאול ולו קושיה אחת.

כשגנץ הציג עצמו לראשונה כמועמד לראשות ממשלת ישראל מיהרתם לתמוך בו וזאת למרות שהוא לא הוציא ולו מילה על עמדותיו הפוליטיות.....ממש כמו החלילן מהמלין מיהרתם להתייצב לצידו והכי מצחיק שאתם עוד מכנים את מצביעי הימין "עדר" חחחחח

רק בזכות הערבים חילצתם תיקו וגם זה בקושי רב....טוב , תיקו נגד "הבלתי מנוצח" נחשב הישג ענק עבורכם

הבן יקירי , אני שייך אל מחלקת היהודים אשר גאים ביהדותם ומורשתם ולאיזה מחנה אתה משתייך ?
. (גילוי נאות - אני חילוני לחלוטין)

ספי111

New member
אז משמח לראות שיש יהודי זקוף קומה כמוך

שכל כך אוהב את המדינה שהוא מוכן שיעמוד בראשה פושע שמוכן למכור את עתידה ואת ביטחונה בתמורה לכסף וחסינות.

רק בית המשפט יקבע מי פושע וע"פ מיטב

ידיעתי אדם חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו ואת המשפט הזה מדקלמים חדשות לבקרים אין ספור שמאלנים אשר הרשיעו את נתניהו בבית דין שדה הרבה לפני שהוגש נגדו כתב אישום כלשהו....כל כך המון צביעות , אני כל כך נגעל מכם.

3 שנים אתם מפגינים מתחת לביתו של היועמ"ש (בניגוד לחוק)...מאמללים את חייו וסוחטים את נשמתו להגיש כתב אישום נגד נתניהו בכל מחיר שהרי אם לא יעשה זאת תגררו את שמו הטוב ברפש......ואתם עוד מכנים את עצמכם אנשי תרבות אשר תומכים בשלטון החוק....חחח

יש לך מושג בכלל עד כמה אני מתעב אתכם ?

ולגבי המילה "כסף" אותה העלת בנוגע לנתניהו אומר כך : נתניהו מרצה מבוקש בעולם אשר כבר הרוויח מיליונים בתקופה בה היה מחוץ לממשלה , נראה לך שהוא צריך את המשכורת הזעומה באופן יחסי אותה הוא מקבל בעד ביצוע המשרה התובענית והקשה בעולם ?

נתניהו יכול היה להיות עשיר כקורח כבר מזמן אילו היה פורש מראשות הממשלה , כל ילד יודע זאת , חוץ ממך.

אז מדוע נתניהו נותר בתפקידו ? האיש פטריוט אשר עתיד בני עמו חשוב לו , זו דעתי בנושא.

אז מצד אחד, הם אזרחים נאמנים ומצד שני אסור לסמוך עליהם?

האם זה מה שאתה אומר?

הרי לך הציטוט המדויק של דבריי

"אני מאמין כי רובם המכריע של ערביי ישראל הם אזרחים נאמנים אך מכיוון שלא ניתן לדעת מראש מי נאמן ומי לא יש לכבד ולא לשכוח לחשוד - כך אני מחנך את ילדיי ואם לא אנהג כך אחטא לתפקידי כהורה !!! "

אני מציע לך לקרוא שוב ובעיון את הפוסט הקודם שלי ובמיוחד את הקטע הבא

"האם לא היו ערבים ישראלים אשר תמכו במופגן בטרור אשר הופגן כלפינו ?
האם לא היו ערבים ישראלים אשר ביצעו פיגועים נגד יהודים?
האם לא היו ערבים ישראלים אשר סייעו לטרור ?

וגם
"לאור ההיסטוריה היהודית בארץ ישראל ולאור הסכסוך הישראלי פלשתיני הכולל האם זה נכון להשען {מבחוץ} על קולותיהם של אזרחים מוסלמים תומכי מדינת כל אזרחיה אשר רובם המכריע חשים כי אדמתם נלקחה ע"י היהודים" ?

אני חושב שניתן להבין למה אני מתכוון , לא ?

ושים לב לתגובתי: אתה סותר את עצמך!

ובנוסף: אם מישהו חושב שלקחת לו משהו, ובאמת לקחת לו משהו, לא יעזור לך לכעוס עליו. את הכעס עליך להפנות רק כלפי עצמך.

בו נניח ורק 75% מהם נאמנים והשאר לא .....

כיצד נדע מי מהם נאמן ומי לא ?

ברגע בו המיעוט הזה יהפוך לרוב או אפילו יתקרב אל היעד הזה זה יהיה קיצו של "החלום הציוני" המבוסס על רוב יהודי מוחלט אשר מונע מאיתנו להפוך למדינת אפרטהייד.

ההיסטוריה המשותפת שלנו הוכיחה מעבר לכל ספק כי יש לכבדם אך אין לבטוח בהם מה גם שהם תומכים במופגן בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.....

יתרה מכך , העם היהודי ביקש לחלק את ארץ כנען לשניים , מחצית עבורנו ומחצית עבורם (1947) אך למרות זאת ערביי פלשתינה יצאו למלחמת שמד אשר במסגרתה ביקשו לאבד כל חי מקרבנו.... 600 אלף יהודים (גברים נשים וטף) יצאו לקרב על חייהם ולמזלם ניצחו , אם היו מפסידים לא היה מתאפשר לך להגן בנאיביות על צאצאיהם של אלו אשר ביקשו לרצוח את אבותיך....וכל זאת מבלי להזכיר כלל את הפרעות אשר חווינו מידיהם הרבה לפני מלחמת העצמאות....ומבלי להתייחס אל המנהיג העליון של ערביי פלשתינה אמין אל חוסייני אשר היה קצין אס אס נאצי אשר ביקש לבצע שפטים באבותיך.

אני מאמין כי מרבית צאצאיהם אזרחים נאמנים (כרגע) אך אם שלטוננו יראה סימני מצוקה כלשהם נאמנותם תתערער בהתאמה......

הנאיביות של אנשים מסוגך הביאה עלינו יישום כושל ומחפיר של הסכם אוסלו אשר את תוצאותיו המזוויעות כולנו זוכרים.

עזוב בצד את הגזענות והצביעות המחליאה של המחנה הפוליטי אליו אתה משתייך , הסיבה העיקרית לחוסר יכולתי להצביע עבורכם נובעת מן המופקרות הבטחונית שלכם , תפיסת הימין הפוליטי הרבה יותר מציאותית מזו שלכם.

לדאבוננו אנו לעד נחיה על חרבנו......זוהי מציאות חיינו.

מקווה שכעת אתה מבין אותי טוב יותר.

אתה תדע, באותה מידה שאתה יודע

אם היהודי איתו אתה מדבר נאמן או לא נאמן.

ממש לא , היהודי איתו אני מדבר נושא על גבו 4000 שנות היסטוריה

יהודית משותפת , מורשת משותפת , דת משותפת , מסורות משותפות , חגים משותפים................הסיכוי שאחד כמוך יהיה לא נאמן לבני עמו נמוך אלף מונים מסיכוייו של בן המיעוט הערבי וזאת בשל השתלשלות הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.
{תיארתי קורטוב ממנה בפוסט הקודם}

יחד עם זאת , אני חייב לציין כי כל יהודי אשר הורשע בריגול על רקע אידיאולוגי נגד בני עמו היה שמאלני וההסתברות שיהודי שמאלני יבגוד בארצו גדול אלף מונים מן הההסתברות שיהודי ימני יבגוד בארצו - מה לעשות , עובדה !

אתה הרי יודע שאני צודק ולמרות זאת אתה בוחר להיתמם וחבל ......למרות שאני חייב לציין שאתה השמאלן המתורבת וההגון ביותר איתו יצא לי לשוחח בפורום זה ואני לא נוהג להעניק מחמאות לשמאלנים...חחחח

למעלה