לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3611736,117 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'תוצאות הבחירות אמנם אינן מה שנתניהו קיווה להשיג, אבל'
תוצאות הבחירות אמנם אינן מה שנתניהו קיווה להשיג, אבל
<< ההודעה הנוכחית
21/09/2019 | 18:27
68
145
בסופו של דבר כולם מבינים. נתניהו אולי יגיע למשפט, ויצא משם עם הרשעה מינימלית, ללא קלון ועם כל הראיות הנדרשות לכך, שהוא נרדף, שמערכת המשפט מושחתת ושניסו להפיל אותו באמצעים לא דמוקרטיים.

לכן, ליברמן אולי ישתף פעולה בזמן הקרוב, עם לפיד וגנץ. הם אולי יחליפו את יו"ר הכנסת (נתניהו ממילא לא ממש מחבב את אדלשטיין), אולי הוא גם ימליץ לנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על גנץ.

אבל גם ליברמן וגם יתר בכירי הימין יודעים, שכל עוד חזית הימין והחרדים עומדת, לגנץ אין סיכוי להרכיב ממשלה. וכולם יושעים, שמי ישעז לשבור את השורה, יטופל על ידי נתניהו, כשהעניינים המשפטיים שלו יוסדרו.

אחרי שגנץ יחזיר את המנדט לנשיא, ללליברמן יהיה אליבי לחזור לאופצית ממשלת הימין, והפעם בגורם מרכזי. או שנתניהו יעדיך ללכת לבחירות נוספות, כדי לקצור את פירות חיסול המהלך המשפטי נגדו.

לדעתי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אכן , יש גם שמאלנים עם תפיסת עולם קרובה למציאות...עד כמה '
אכן , יש גם שמאלנים עם תפיסת עולם קרובה למציאות...עד כמה
21/09/2019 | 18:41
35
שהדבר אפשרי.

אני מציע לשאר "השטופים בשנאת ישראל" אשר כותבים בפורום זה לקרוא את דבריך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם המנהיג האהוב והנחוש לא מצליח להקים ממשלה.מה זה אומר ?'
אם המנהיג האהוב והנחוש לא מצליח להקים ממשלה.מה זה אומר ?
21/09/2019 | 19:15
21
24
לדעתנו ביבי הוא המנהיג היחיד שהליכוד הנחות
 הצליח להציג . מועמד אחר אין לליכוד .!!
 ואם הקוסם האהוב והנחוש  ש66% מהעם תומך בו
 ואפילו המופגזים  באשקלון ובאשדוד  ובנתיבות תומכים בו
 ולמרות ההצהרות על הסיפוח   ולמרות הליכתו לכותל
 לבקש סליחות על עברותיו הרבות 
ולמרות שהתקשורת נתנה לו זמן מסך כפול מאשר
 למתחרים אחרים .
ולמרות שביטן ורגב לא הופיעו בתשדירי הבחירות
 וספירת הקולות מראה על  רק  32 מנדטים לביבי
 אז משהו פגום מתרחש  בשתי מערכות הבחירות האחרונות
 או שהבעיה היא עם ביבי עצמו .
או שהבעיה בתקשורת הישראלית . או שהבעיה עם
 המצביעים הימניים . או שגם בכותל הוא דחוי
 וסליחותיו לא נתקבלו  !!
.     
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תיקון קל, לא רק לליכוד אין מועמד אחר, אלא גם למדינה'
תיקון קל, לא רק לליכוד אין מועמד אחר, אלא גם למדינה
21/09/2019 | 19:30
2
15
שחקן ליגה ז' לא נחשב בעיניי ובעיניי אזרחי המדינה שאוהבים את המדינה כתחליף ראוי לשחקן ליגת העל.

אנחנו גם רוצים להחליף את ביבי, אך במומעד ראוי שישרת את המדינה וימשיך את העבודה הטובה שביבי השיג בהרבה תחומים ובמיוחד בקשר הטוב עם מנהיגי העולם הגדולים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לכל אדם יש מחליף'
לכל אדם יש מחליף
21/09/2019 | 19:40
1
16
מה יקרה אם נתניהו ימות?

האם הליכוד לא יציע במצב כזה מועמד אחר לראשות הממשלה?

כרגע בגלל שמתעקשים על זה שנתניהו ישאר ראש ממשלה אז המדינה הולכת שוב ושוב לבחירות.

גם אם נניח שנתניהו המועמד הטוב ביותר לראשות ממשלה אז השאלה הנשאלת היא אם זה שווה את המחיר ,ולא עדיף למדינה שהליכוד יחליף את נתניהו בהנחה שגנץ יסכים להצטרף לממשלה בראשות מישהו אחר בליכוד?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין ספק שיש לו תחליף, רק הוא לא נמצא מולו'
אין ספק שיש לו תחליף, רק הוא לא נמצא מולו
23/09/2019 | 01:23
7
המנקה מדרגות שלי ראוי יותר משמנץ.

כרגע, השם שכנראה יחליף אותו בעתיד הוא יוסי כהן, אך לא כרגע.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נתניהו מייצג 55 מנדטים מן העם היהודי , כמה מנדטים יהודים'
נתניהו מייצג 55 מנדטים מן העם היהודי , כמה מנדטים יהודים
21/09/2019 | 19:59
17
29
המחנה שלך מייצג ? 

שמע חביבי , ערביי ישראל , רובם ככולם תומכי "מדינת כל אזרחיה" ואם יבוצע סקר בין כל ערביי ישראל תגלה כי רובם המכריע חשים כי נגרם להם עוול עלי ידי "היאהוד".

ערבי ישראלי הוא אזרח שווה זכויות לכל יהודי אך כל מי אשר מכיר את היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות יודע היטב כי "כבדהו וחשדהו" ואני הייתי מוסיף את המילה "חשדהו" פעם נוספת.

האם לא היו ערבים ישראלים אשר תמכו במופגן בטרור אשר הופגן כלפינו ? 
האם לא היו ערבים ישראלים אשר ביצעו פיגועים נגד יהודים? 
האם לא היו ערבים ישראלים אשר סייעו לטרור ? 

אני מאמין כי רובם המכריע של ערביי ישראל הם אזרחים נאמנים אך מכיוון שלא ניתן לדעת מראש מי נאמן ומי לא יש לכבד ולא לשכוח לחשוד  - כך אני מחנך את ילדיי ואם לא אנהג כך אחטא לתפקידי כהורה !!!

לאור ההיסטוריה היהודית בארץ ישראל ולאור הסכסוך הישראלי פלשתיני הכולל האם זה נכון להשען {מבחוץ} על קולותיהם של אזרחים מוסלמים תומכי מדינת כל אזרחיה אשר רובם המכריע חשים כי אדמתם נלקחה ע"י היהודים ? 

האם ממשלה כזאת תייצג נאמנה את האינטרסים של מחלקת היהודים אשר גאים ביהדותם ? { אני לא מדבר עליך  }
אם לא הבנת , מדובר בשאלה רטורית.

המשותפת אמורה להמנע מלהמליץ על גנץ בדיוק כפי שהיא אמורה להמנע מלהמליץ על נתניהו.....מעניין מאד אם הם יחליטו להמליץ הפעם ועל מי הם ימליצו..... מה דעתך שמאלן ? 

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מבין שלא פתחו עדיין פורום אקטואריה '
אני מבין שלא פתחו עדיין פורום אקטואריה
22/09/2019 | 07:30
12
עבור הקולגות?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תיקון קל וחשוב.'
תיקון קל וחשוב.
22/09/2019 | 11:44
5
15
לנתניהו אין תמיכה של רוב ה"עם היהודי" אלא ,אולי,רוב של היהודים בישראל.
רוב העם היהודי מתנגד נחרצות להתנהלות של נתניהו. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אכן אכן ידידי , רוב היהודים בישראל , מקבל את התיקון אך מוסיף'
אכן אכן ידידי , רוב היהודים בישראל , מקבל את התיקון אך מוסיף
22/09/2019 | 19:12
4
11
כי המסכנים נחשפים לתקשורת שמאלנית אשר עוינת את ישראל בהנהגת נתניהו בכל פרמטר , שלא לדבר על יהדות ארה"ב המתבוללת אשר ברובה מצביעה עבור המפלגה הדמוקרטית {שמאלנית} - יהדות רפורמית/קונסרבטיבית אשר אט אט נכחדת מן העולם , לא הייתי מייחס להם יותר מידי חשיבות...במוקדם או מאוחר הם פשוט יעלמו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בקיצור,כולם אדיוטים ורק אתה חזק מספיק שלא יישטף לך המוח '
בקיצור,כולם אדיוטים ורק אתה חזק מספיק שלא יישטף לך המוח
24/09/2019 | 10:51
3
3
מהתקשורת השמאלנית,ירחם השם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כולם אידיוטים ? לא ! '
כולם אידיוטים ? לא !
24/09/2019 | 14:31
2
7
יהודים מתבוללים הם לא רק אידיוטים , הם יהודים רופסים , נרפים , חלשי אופי וזקיפות קומה....אין ספק בעיני כי מוחם יהיה הראשון להשטף.....ולגבי היהודים השמאלנים אשר מתגוררים במדינת ישראל אומר כך , מדובר בחלק בלתי נפרד ממחנה "רק לא ביבי" אשר היו בוחרים גם בג'ירפה מגן החיות אילו הייתה מועמדת השמאל לראשות ממשלת ישראל - כולכם רובוטים , עד האחרון שבכם , שום יכולת חשיבה עצמונית , שום הטלת ספק , התקשורת מלעיטה אתכם הבלים ואתם בולעים הכל מבלי לשאול ולו קושיה אחת.

כשגנץ הציג עצמו לראשונה כמועמד לראשות ממשלת ישראל מיהרתם לתמוך בו וזאת למרות שהוא לא הוציא ולו מילה על עמדותיו הפוליטיות.....ממש כמו החלילן מהמלין מיהרתם להתייצב לצידו והכי מצחיק שאתם עוד מכנים את מצביעי הימין "עדר" חחחחח

רק בזכות הערבים חילצתם תיקו וגם זה בקושי רב....טוב , תיקו נגד "הבלתי מנוצח" נחשב הישג ענק עבורכם

הבן יקירי , אני שייך אל מחלקת היהודים אשר גאים ביהדותם ומורשתם  ולאיזה מחנה אתה משתייך ? .  (גילוי נאות - אני חילוני לחלוטין)

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז משמח לראות שיש יהודי זקוף קומה כמוך'
אז משמח לראות שיש יהודי זקוף קומה כמוך
24/09/2019 | 16:12
1
4
שכל כך אוהב את המדינה שהוא מוכן שיעמוד בראשה פושע שמוכן למכור את עתידה ואת  ביטחונה בתמורה לכסף וחסינות.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'רק בית המשפט יקבע מי פושע וע"פ מיטב'
רק בית המשפט יקבע מי פושע וע"פ מיטב
24/09/2019 | 17:51
4
ידיעתי אדם חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו ואת המשפט הזה מדקלמים חדשות לבקרים אין ספור שמאלנים אשר הרשיעו את נתניהו בבית דין שדה הרבה לפני שהוגש נגדו כתב אישום כלשהו....כל כך המון צביעות , אני כל כך נגעל מכם.

3 שנים אתם מפגינים מתחת לביתו של היועמ"ש (בניגוד לחוק)...מאמללים את חייו וסוחטים את נשמתו להגיש כתב אישום נגד נתניהו בכל מחיר שהרי אם לא יעשה זאת תגררו את שמו הטוב ברפש......ואתם עוד מכנים את עצמכם אנשי תרבות אשר תומכים בשלטון החוק....חחח

יש לך מושג בכלל עד כמה אני מתעב אתכם ?

ולגבי המילה "כסף" אותה העלת בנוגע לנתניהו אומר כך : נתניהו מרצה מבוקש בעולם אשר כבר הרוויח מיליונים בתקופה בה היה מחוץ לממשלה , נראה לך שהוא צריך את המשכורת הזעומה באופן יחסי אותה הוא מקבל בעד ביצוע המשרה התובענית והקשה בעולם ?

נתניהו יכול היה להיות עשיר כקורח כבר מזמן אילו היה פורש מראשות הממשלה , כל ילד יודע זאת , חוץ ממך.

אז מדוע נתניהו נותר בתפקידו ? האיש פטריוט אשר עתיד בני עמו חשוב לו , זו דעתי בנושא.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז מצד אחד, הם אזרחים נאמנים ומצד שני אסור לסמוך עליהם?'
אז מצד אחד, הם אזרחים נאמנים ומצד שני אסור לסמוך עליהם?
22/09/2019 | 20:29
9
24
האם זה מה שאתה אומר?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הרי לך הציטוט המדויק של דבריי '
הרי לך הציטוט המדויק של דבריי
22/09/2019 | 21:08
4
10
"אני מאמין כי רובם המכריע של ערביי ישראל הם אזרחים נאמנים אך מכיוון שלא ניתן לדעת מראש מי נאמן ומי לא יש לכבד ולא לשכוח לחשוד  - כך אני מחנך את ילדיי ואם לא אנהג כך אחטא לתפקידי כהורה !!! "

אני מציע לך לקרוא שוב ובעיון את הפוסט הקודם שלי ובמיוחד את הקטע הבא 

"האם לא היו ערבים ישראלים אשר תמכו במופגן בטרור אשר הופגן כלפינו ? 
האם לא היו ערבים ישראלים אשר ביצעו פיגועים נגד יהודים? 
האם לא היו ערבים ישראלים אשר סייעו לטרור ?

וגם
"לאור ההיסטוריה היהודית בארץ ישראל ולאור הסכסוך הישראלי פלשתיני הכולל האם זה נכון להשען {מבחוץ} על קולותיהם של אזרחים מוסלמים תומכי מדינת כל אזרחיה אשר רובם המכריע חשים כי אדמתם נלקחה ע"י היהודים" ? 

אני חושב שניתן להבין למה אני מתכוון , לא ? 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ושים לב לתגובתי: אתה סותר את עצמך!'
ושים לב לתגובתי: אתה סותר את עצמך!
24/09/2019 | 10:06
3
6
ובנוסף: אם מישהו חושב שלקחת לו משהו, ובאמת לקחת לו משהו, לא יעזור לך לכעוס עליו. את הכעס עליך להפנות רק כלפי עצמך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בו נניח ורק 75% מהם נאמנים והשאר לא .....'
בו נניח ורק 75% מהם נאמנים והשאר לא .....
24/09/2019 | 15:24
2
11
כיצד נדע מי מהם נאמן ומי לא ?

ברגע בו המיעוט הזה יהפוך לרוב או אפילו יתקרב אל היעד הזה זה יהיה קיצו של "החלום הציוני" המבוסס על רוב יהודי מוחלט אשר מונע מאיתנו להפוך למדינת אפרטהייד.

ההיסטוריה המשותפת שלנו הוכיחה מעבר לכל ספק כי יש לכבדם אך אין לבטוח בהם מה גם שהם תומכים במופגן בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.....

יתרה מכך , העם היהודי ביקש לחלק את ארץ כנען לשניים , מחצית עבורנו ומחצית עבורם (1947) אך למרות זאת ערביי פלשתינה יצאו למלחמת שמד אשר במסגרתה ביקשו לאבד כל חי מקרבנו.... 600 אלף יהודים (גברים נשים וטף) יצאו לקרב על חייהם ולמזלם ניצחו , אם היו מפסידים לא היה מתאפשר לך להגן בנאיביות על צאצאיהם של אלו אשר ביקשו לרצוח את אבותיך....וכל זאת מבלי להזכיר כלל את הפרעות אשר חווינו מידיהם הרבה לפני מלחמת העצמאות....ומבלי להתייחס אל המנהיג העליון של ערביי פלשתינה אמין אל חוסייני אשר היה קצין אס אס נאצי אשר ביקש לבצע שפטים באבותיך.

אני מאמין כי מרבית צאצאיהם אזרחים נאמנים (כרגע) אך אם שלטוננו יראה סימני מצוקה כלשהם נאמנותם תתערער בהתאמה......

הנאיביות של אנשים מסוגך הביאה עלינו יישום כושל ומחפיר של הסכם אוסלו אשר את תוצאותיו המזוויעות כולנו זוכרים.

עזוב בצד את הגזענות והצביעות המחליאה של המחנה הפוליטי אליו אתה משתייך , הסיבה העיקרית לחוסר יכולתי להצביע עבורכם נובעת מן המופקרות הבטחונית שלכם , תפיסת הימין הפוליטי הרבה יותר מציאותית מזו שלכם.

לדאבוננו אנו לעד נחיה על חרבנו......זוהי מציאות חיינו.

מקווה שכעת אתה מבין אותי טוב יותר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה תדע, באותה מידה שאתה יודע'
אתה תדע, באותה מידה שאתה יודע
24/09/2019 | 19:22
1
18
אם היהודי איתו אתה מדבר נאמן או לא נאמן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ממש לא , היהודי איתו אני מדבר נושא על גבו 4000 שנות היסטוריה'
ממש לא , היהודי איתו אני מדבר נושא על גבו 4000 שנות היסטוריה
24/09/2019 | 19:46
6
יהודית משותפת , מורשת משותפת , דת משותפת , מסורות משותפות , חגים משותפים................הסיכוי שאחד כמוך יהיה לא נאמן לבני עמו נמוך אלף מונים מסיכוייו של בן המיעוט הערבי וזאת בשל השתלשלות הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.
{תיארתי קורטוב ממנה בפוסט הקודם}

יחד עם זאת , אני חייב לציין כי כל יהודי אשר הורשע בריגול על רקע אידיאולוגי נגד בני עמו היה שמאלני וההסתברות שיהודי שמאלני יבגוד בארצו גדול אלף מונים מן הההסתברות שיהודי ימני יבגוד בארצו - מה לעשות , עובדה !

אתה הרי יודע שאני צודק ולמרות זאת אתה בוחר להיתמם וחבל ......למרות שאני חייב לציין שאתה השמאלן המתורבת וההגון ביותר איתו יצא לי לשוחח בפורום זה ואני לא נוהג להעניק מחמאות לשמאלנים...חחחח

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין דבר כזה אזרח נאמן שהרווח של האויב/יריב חשוב לו באותה '
אין דבר כזה אזרח נאמן שהרווח של האויב/יריב חשוב לו באותה
23/09/2019 | 01:40
3
10
מידה או יותר מהרווח של המדינה שלו, מי שדוחה עיסקה כי היא לא הוגנת כלפי האויב/יריב/אויב לשעבר לדעתו הוא לא אזרח נאמן מהסיבה הזאת אורי אבנרי לא היה אזרח נאמן וגם אנשי תנועתו גוש שלום לא אזרחים נאמנים. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני חושב, שעיסקה שאיננה הוגנת כלפי אחד הצדדים, '
אני חושב, שעיסקה שאיננה הוגנת כלפי אחד הצדדים,
24/09/2019 | 10:04
5
היא עיסקה גרועה. מי שחושב כך, לדעתי, הוא אזרח הוגן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין אפשרות להגדיר נאמנות כשהיא רק הגדרה עצמית של אדם.'
אין אפשרות להגדיר נאמנות כשהיא רק הגדרה עצמית של אדם.
24/09/2019 | 10:48
1
3
זכותו של כל אזרח במדינה דמוקרטית לפעול לשנות את ערכי המדינה שיתאימו לו .
אין סתירה בין נאמנות להבנה שלמדינת ישראל יש גבולות ומדינה פלסטינית טובה היא הפתרון הנכון לאיזור ולישראל.
גם מי שרוצה לספח פועל נגד ההגדרה הבסיסית של מדינת ישראל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא על זה מדובר אלא ההתנגדות '
לא על זה מדובר אלא ההתנגדות
24/09/2019 | 17:58
2
לכך שהאמריקאים יכפו על הפלסטינים לוותר על מזרח ירושלים ולחלק את "הגדה המערבית".
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שכחת להביא תרחיש נוסף והוא '
שכחת להביא תרחיש נוסף והוא
21/09/2019 | 19:27
22
40
שנתניהו יגיע לשימוע ויומיים לאחר מכן יבקשו עורכי דיניו  עסקת טיעון .
זה הכי הגיוני במקרה שלו. 
לדעתי
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ואולי נתניהו יורשע, ואז אולי תהיה רעידת אדמה בליכוד.'
ואולי נתניהו יורשע, ואז אולי תהיה רעידת אדמה בליכוד.
21/09/2019 | 19:45
10
21
הוא יידרש להתפטר מראשות הליכוד. (אגב, ראש ממשלה או מיניסטר שהורשע יכול להמשיך לכהן??? לא נראה לי הגיוני. לא, סביר מאד שהוא נדרש להתפטר).
אם התפתחות כזו,, שנראית הכי נכונה והכי רציונלית, תקרה בליכוד, תיתכן ממשלת אחדות עם כחול לבן , ובלי המושחת.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ביבי לא מטומטם ולא יחכה למשפט '
ביבי לא מטומטם ולא יחכה למשפט
21/09/2019 | 19:51
4
21
ולכן הוא יבחר ללכת לעסקת טיעון. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בכל מקרה, הפעולה המשפטית בקשר אליו אולי תביא כפי שכתבתי'
בכל מקרה, הפעולה המשפטית בקשר אליו אולי תביא כפי שכתבתי
21/09/2019 | 19:56
1
13
רעידת אדמה בליכוד. האם לא ייתכן שחוץ מכמה הצעקנים המכריזים על דבקותם בו יש בליכוד זרמי מעמקים של מפקפקים בו?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין קשר בין עסקת הטיעון לבין רעידת האדמה שתקרה אם בכלל '
אין קשר בין עסקת הטיעון לבין רעידת האדמה שתקרה אם בכלל
21/09/2019 | 20:06
17
בליכוד,
אחרי השימוע שיערך בתחילת אוקטובר הוא יחליט מה לעשות עוד לפני הסיכוי שיקבל כתב אישום. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ומה אם עיסקת הטיעון תהיה כמו עם קצב (שהוא דחה) ועם רמון '
ומה אם עיסקת הטיעון תהיה כמו עם קצב (שהוא דחה) ועם רמון
21/09/2019 | 22:19
1
16
שהיא הרשעה בלי קלון והוא יוכל להמשיך בחיים הציבוריים? 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא חושבת שעידן מזוז יחזור על עצמו. מזוז שירת את השלטון '
לא חושבת שעידן מזוז יחזור על עצמו. מזוז שירת את השלטון
21/09/2019 | 22:48
11
ורמון יכול היה לחזור לחיים הציבוריים  כי ההרשעה לא כללה עימה  אות קלון. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עד שהוא יורשע אם יורשע יקח הרבה מאוד זמן'
עד שהוא יורשע אם יורשע יקח הרבה מאוד זמן
21/09/2019 | 19:55
4
12
לצפיה ב-'הוא לא יחכה להרשעה '
הוא לא יחכה להרשעה
21/09/2019 | 20:09
3
20
ומי שלא מבין את זה אז הוא לא חכם במיוחד......
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא טוען שהוא יחכה להרשעה והגבתי לפנתרית'
לא טוען שהוא יחכה להרשעה והגבתי לפנתרית
21/09/2019 | 22:13
2
12
שטענה שאם נתניהו יורשע תהיה רעידת אדמה בליכוד.

כמובן שהגיוני שהאפשרות שידיחו אותו מראשות הליכוד הרבה קודם קיימת,ונצטרך לחכות קודם לתוצאות השימוע או לכשלון של נתניהו להרכיב ממשלה בתקווה שאז ידיחו אותו בליכוד(זה לא יקרה לפני אחד מהדברים האלו).
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בתוצאות הנוכחיות של הבחירות הוא לא יכול להרכיב ממשלה '
בתוצאות הנוכחיות של הבחירות הוא לא יכול להרכיב ממשלה
21/09/2019 | 22:25
1
7
לצפיה ב-'הוא יכול רק אם ליברמן יפר את הבטחותיו לבוחריו'
הוא יכול רק אם ליברמן יפר את הבטחותיו לבוחריו
22/09/2019 | 20:41
6
זה הסינריו והאופציה היחידה של נתניהו להרכיב ממשלת ימין צרה.
אך כדאי מאוד לליברמן לבדוק מה קרה לכחלון וכולנו שהפרו את הבטחותיהם לבוחריהם, אם הוא לא רוצה שגורלו יהיה כמו של כחלון...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה לא מה שיציל אתכם'
זה לא מה שיציל אתכם
21/09/2019 | 23:49
8
17
כל מנהיג אחר שיהיה לליכוד לא יוותר על הברית עם החרדים בשביל הרפתקה עם גנץ והשמאל.
אדרבה, כל מנהיג אחר שיהיה לליכוד ירצה בחירות חוזרות כדי שיוכל לקחת את כל הקופה ולא להיות גלגל שני אצל גנץ.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא לא יחרים את החרדים '
הוא לא יחרים את החרדים
22/09/2019 | 03:11
6
13
אבל ייבקש מהם לקבל את חוק הגיוס של ליברמן ככתבו וכלשונו ללא שינויים. 

להסכים לתחבורה ציבורית או עירונית בשבת במועצות עם רוב חילוני.

להכניס לימודי ליב"ה לתוכנית החינוך החרדית. 

לבטל את חוק המרכולים ולהחזיר את העניין לידי העיריות. 

אם החרדים יסכימו וליברמן עדיין יטיל חרם, אז החרדים יהיו בפנים וליברמן בחוץ. אם החרדים יעמדו על כך שלא יהיו שינויים בסטטאטוס קווא (חוץ מהשינוי של הסרת המכסות ללומדי ישיבות שפטורים משירות צבאי והוצאת תוכנית הלימודים המינימאלית מהחינוך החרדי שאת הראשונה בגין נתן להם ואת השני הם עשו חד צדדית על דעת עצמם) אז תקום ממשלה בלעדיהם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה בדיוק כמו שהחרדים יבקשו חוק הנחת תפילין לליברמן'
זה בדיוק כמו שהחרדים יבקשו חוק הנחת תפילין לליברמן
23/09/2019 | 20:18
5
8
החרדים בחיים לא יסכימו שיתערבו להם בחינוך או שיהיו כרסום במעמד השבת. זה בדיוק כמו שיבקשו מליברמן להעביר חוק הנחת תפילין ו 3 תפילות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אף אחד לא מבקש מהם לנסוע בשבת וגם שלא יעברו אוטובוסים '
אף אחד לא מבקש מהם לנסוע בשבת וגם שלא יעברו אוטובוסים
23/09/2019 | 21:42
4
9
בשכונות שלהם.

ושלא ייספרו שאנחנו מכרסמים בסטטאטוס קווא כי הם עושים את זה בכך שהם מסרבים להכניס לימודים פרודוקטיביים במערכת החינוך שלהם בניגוד לסטטאטוס קווא.

ואתם תסכימו שנגייס לא יהודים שיטילו קנסות על חרדים שלא עומדים בצפירה? 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'האם בסטטוס קוו יש לימוד ליבה אצל החרדים?'
האם בסטטוס קוו יש לימוד ליבה אצל החרדים?
24/09/2019 | 14:04
3
6
מתי זה היה שאתה טוען שהם כירסמו בו?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תלוי ממתי מתחילים לבדוק את הסטאטוס קוו'
תלוי ממתי מתחילים לבדוק את הסטאטוס קוו
24/09/2019 | 15:53
1
8
לי ניראה, שאת הסטאטוס קוו יש למדוד מהרגע שבו בן-גוריון החליט לשלב את הדת במדינה (מטעמים פרקטיים, לא אידאולוגיים), ונתן פטור למספר אברכים ללמוד תורה.

כמות האברכים אז, שרק למדו תורה, היתה סבירה, גם ברמה ההיסטורית של העם היהודי, והכמות הזו היא הסטאטוס-קוו.

האם הוא כורסם?
לא, הוא לא כורסם, הוא ננגס נגיסה גסה.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'שילוב של בורות ומענה שלא לעניין'
שילוב של בורות ומענה שלא לעניין
24/09/2019 | 18:49
1
הסטטוס קוו התחיל הרבה קודם, אפילו עוד לפני הקמת המדינה.
מערכת החינוך העצמאית החרדית קיימת עוד מלפני הרצל.
ובאשר לכרסום, מעולם לא היה כזה היקף של חילול שבת ועסקים שפתוחים בשבת ודרישה לתחבורה ציבורית בשבת.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כמובן '
כמובן
24/09/2019 | 22:51
1
המדינה תקבע את לימודי החובה ותפקח על מילוי הנדרש אך יחד עם זאת, תיתן חופש מלא לכל זרם חינוך לנהל את ענייניו לפי הכרתו.

https://he.wikipedia.org/wiki/סטטוס_קוו_(ישראל)
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הפרזיטיות שלכם החרדים, הכפייה הדתית וההשתמטות מגיוס לצה"ל'
הפרזיטיות שלכם החרדים, הכפייה הדתית וההשתמטות מגיוס לצה"ל
22/09/2019 | 05:13
13
תסתיים לאחר שנתניהו ייעלם מהזירה הפוליטית ואולי אפילו יישפט וייכנס לכלא על שחיתותו. הגיע הזמן להחזיר את מדינת ישראל לשפיות ולעצור את האיום של הקמת מדינת הלכה פעם אחת ולתמיד. התרגלתם לחיות על חשבוננו ולרכב על גבינו בחסות שלטון השחיתות של נתניהו במשך עשור שלם, אך העידן הזה עומד להסתיים בקרוב.

ואם אתם בונים על הליכוד, כדאי שתזכרו חרדים שגם בליכוד יש חילונים שמאסו בכפייה הדתית, בפראזיטיות שלכם ובהשתמטות שלכם מגיוס לצה"ל, שלא לדבר בכלל על האיום שבהקמת מדינת הלכה, שאף חילוני לא יסכים להקמתה גם אם נצטרך לצאת למלחמת אזרחים בכדי לעצור אותכם. אל תחשבו לרגע שנהסס.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם תהיה עיסקת טיעון'
אם תהיה עיסקת טיעון
22/09/2019 | 20:28
1
11
אז היא תהיה כרוכה בעונש מופחת לנתניהו. ממש כמו בפרשת מעונות ראש הממשלה. בייחוד אם חלק מהעיסקה יהיה, שלא תהיה הודאה בעבירה שיש עימה קלון.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא תהיה שום עסקת טיעון'
לא תהיה שום עסקת טיעון
22/09/2019 | 20:35
9
נתניהו מגיע לשימוע ללא שום קלף מיקוח, ללא אמון הציבור בחפותו וללא מנדט ציבורי. אז למה בדיוק שיקבל עסקת טיעון? במקרה של שרה היתה עסקת טיעון בגלל שנתניהו היה אז ראש ממשלה מכהן עם מנדט ציבורי, ומנדבליט חשש מפניו ולכן הוא נתן לשרה אשתו עסקת טיעון, שאגב, עד עצם היום הזה מנדלבליט סירב לנמק מדוע לא הגיש נגדה כתב אישום פלילי, שזה לכשעצמו דבר חמור מאוד. יועמ"ש שמקורב למשפחת נתניהו, שמונה לתפקידו ע"י נתניהו וסוגר את התיקים של שרה אשתו ומסרב לנמק עד עצם היום הזה מאיזו סיבה הם נסגרו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לדעתי ריבלין לא מעוניין בנתניהו, ויעשה כל מה שביכולתו כנשיא'
לדעתי ריבלין לא מעוניין בנתניהו, ויעשה כל מה שביכולתו כנשיא
21/09/2019 | 19:41
1
27
שמישהו אחר יהיה ראש הממשלה. כרגע כמובן גנץ.
אגב  מספר מנדטים מספיק לממשלה: ריבלין גם אינו נמנה על מי שחושבים את ערביי ישראל לשטן, וייתכן שיהיה סובלני להשתתפות של הרשימה המשותפת בשלטון. למשל, טיבי ועודה.
האם גנץ ישתף אותם? (הלא כתבו שהוא פנה לעודה. האם נועד עמו?)
אם ליברמן יחזור בו מעיקשותו בקשר להחרמת הערבים, יש לנו ממשלה בלי הליכוד והימין.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא תהיה שום ממשלה עם הערבים'
לא תהיה שום ממשלה עם הערבים
22/09/2019 | 05:04
10
הערבים רק ימליצו לנשיא על גנץ, אך לא יישבו בממשלתו. עודה מעדיף לשמש כיו"ר האופוזיציה, וטיבי חושק בראשות וועדת הכספים בכנסת. אף אחד מהם גם ככה לא מעוניין להיות שר בממשלה ציונית ושותף למבצעים צבאיים של צה"ל נגד הפלסטינים. וגם גנץ ושותפיו בכחול-לבן שלהזכירך שחצי מהם ימניים יותר מנתניהו, לא מעוניינים בזה. ולא, ליברמן לא ישנה את דעתו לגבי ישיבה עם הערבים באותה ממשלה, אולי ביקום מקביל, אבל לא ביקום הזה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הפרקליטות יודעת שזה מאבק על המשך קיומה במתכונת הנוכחית'
הפרקליטות יודעת שזה מאבק על המשך קיומה במתכונת הנוכחית
21/09/2019 | 21:07
6
15
מתכונת ללא פיקוח וללא ביקורת וללא שקיפות
אם הפרקליטות לא תצליח להביא להרשעה משמעותית
ראשים יעופו
הפרקליטות הולכת למאבק מלוכלך ובלי כפפות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נתניהו מנהל מאבק נקי עם כפפות ? יש לך את זה יותר מגוחך ?'
נתניהו מנהל מאבק נקי עם כפפות ? יש לך את זה יותר מגוחך ?
22/09/2019 | 05:57
1
26
רק תזכורת
הוא קיצר את שירותו של המפכל ולא מינה אחר .
היועמש הוא מינוי שלו .
מבקר המדינה זה מינוי שלו .
שרת המשפטים של נתניהו פעלה לשנות את הרכב בגץ
לייתר ביטחון הוא מינה שר מישפטים מנאמניו .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה נשמע כמו דף מסרים, רק שהם שגויים'
אתה נשמע כמו דף מסרים, רק שהם שגויים
22/09/2019 | 11:16
9
כהונת אלשיך לא קוצרה אלא לא הוארכה, רק במקרים חריגים הוארכו כהונות מפכ"ל.
מינוי מפכ"ל חדש סוכל על ידי גורמים אחרים, שפעלו לפסול את המועמדים שהוצעו.
לכל ממשלה יש את המינויים שלה
שרת המשפטים שלא מסמפטת את נתניהו והוא לא אותה פעלה להחלפת הרכב בג"ץ עוד לפני שהחלו חקירות כחלק ממדיניות של שבירת ההגמוניה הלא בריאה של בג"ץ.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'זהו עיקרון הפרדת הרשויות'
זהו עיקרון הפרדת הרשויות
24/09/2019 | 16:08
3
5
אף רשות לא מפקחת על הרשות האחרת.
הרשות השופטת, המחוקקת והמבצעת לא תלויים זה בזה, ולא מפקחים זה על זה.
על הפרקליטת מפקחת רק הרשות השופטת.

זה ברור שלרשות המבצעת, שלמעשה כוח הביצוע בידה, תמיד יש רצון להשתלט על עוד ועוד חלקים מהרשויות האחרות. זה טבעי ואנושי.

אך עיקרון הפרדת הרשויות אינו עיקרון סתמי, יש מאחוריו המון המון מחשבה והיגיון, יש לו אמנם גם מיגרעות, אך את יתרונותיו האדירים ניתן ללמוד מאותן מדינות בהיסטוריה שההפרדה הזו לא נעשה בהן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'על הפרקליטות אף אחד לא מפקח, לא הרשות השופטת ולא אלוהים'
על הפרקליטות אף אחד לא מפקח, לא הרשות השופטת ולא אלוהים
24/09/2019 | 16:27
2
2
אתה מדבר על עיקרון, אני מדבר על פרקטיקה.

לפני קצת יותר משנה בפעם הראשונה מקום המדינה כשמונתה שופטת בשם גרסטל לפקח על הפרקליטות,
היא החזיקה חודשיים בתפקיד לפני שהבינה שאף אחד לא נותן לה לפקח ועזבה.

לפנ מספר שנים נחשפה פרשת שחיתות של עובדת בכירה בפרקליטות בשם רות דוד
נעצר עורך דין בשם רונאל פישר עם מזוודת כסף בדרך אליה לאחר מבצע של המשטרה
היא הייתה משחררת מידע מהפרקליטות לעורכי דין של נאשמים
ראיות חותכות וברורות
לפני שבוע התיק נסגר על ידי מנדלבליט בשל מה שכונה כשלים בהתנהלותו

הסוד המאוד גלוי היה שאם רות דוד תעמוד למשפט שיסכן אותה בישיבה בכלא, היא תפתח את הפה על כל מה שהיא יודעת שמתרחש בפרקליטות כך שאף אחד לא ימשיך להחזיק במשרה שלו.

פרשיה נוספת וחמורה לא פחות היא פרשת לורי שם טוב שקיללה ברשת בכירים מהפרקליטות ושופטים, ולטענתם הסיתה כנגדם, היא נכלאה לשנתיים ללא משפט.
רק לא מזמן שוחררה למעצר בית, ורק עכשיו מתחיל המשפט בעניינה.

ויש עוד אלפי סיפורים של עיוותי דין הסתרת ראיות, עסקאות מפוקפקות, שקרים בוטים (כמו בנושא הדס שטייף לא מזמן), השחרת פגישות של הבכירים במערכת שאמורה להיות שיא השקיפות ועוד ועוד.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'בית המשפט מפקח על הפרקליטות'
בית המשפט מפקח על הפרקליטות
24/09/2019 | 16:39
1
8
לא מעט שופטים נזפו בפרקליטת בגלל החלטות מוטעות.
בית המשפט ודעת הציבור הם המפקחים היחידים.

דעת הציבור היא המפקח העליון, על כל אחד משלושתך הרשויות.

כבר בהתחלה טעית, לכן באופן טבעי לא המשכתי לקרוא.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'חבל שאתה לא קורא, הבאתי מספר דוגמאות לחוסר הפיקוח על המערכת'
חבל שאתה לא קורא, הבאתי מספר דוגמאות לחוסר הפיקוח על המערכת
24/09/2019 | 19:20
ברמה הפרקטית, אשמח אם תקרא ותתייחס לגופו של עניין.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'העיקר השמאל חוגג,תן להם להיות באשליות'
העיקר השמאל חוגג,תן להם להיות באשליות
21/09/2019 | 21:16
14
אני חושב שהאינטרס של הליכוד ימינה שס ויהדות התורה הוא ללכת לאופוזיציה וללחוץ ולתת לגנץ להקים ממשלה עם הערבים וליברמן. לצערנו זה לא יקרה. ואם זה יקרה אז זאת ממשלה מגוחכת שלא תחזיק מעמד ותמחוק את ליברמן פוליטית ותרסק את השמאל
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כל זמן שאין לגנז 61 חברי כנסת לצידו נתניהו יכול להמשיך לשלוט'
כל זמן שאין לגנז 61 חברי כנסת לצידו נתניהו יכול להמשיך לשלוט
21/09/2019 | 22:27
16
זכותו של נתניהו לטעון שהוא לא מוכן להצטרף לממשלה הנתמכת על ידי ערבים
תומכי טרור שיכולים לפגוע בחיילי צה"ל ובאזרחי ישראל. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הבחירות נגמרו חמוד...'
הבחירות נגמרו חמוד...
21/09/2019 | 23:44
1
14
לכן החרדים רצו אל האדמו"ר קנייבסקי כדי שיתיר להם את החרם על לפיד?
כי זה חודש סליחות? נו באמת...
נותרה רק שאלה אחת פתוחה, מי יבגוד במי ראשון, ביבי בחרדים או חרדים בביבי.
כי הרי ברור שבממשלת יחדות חילונית הם לא חלק מהתפריט.
ביבי כבר לא ברווז צולע, הוא ברווז גוסס.
הבחירות נגמרו, תתעורר, העם אמר את דברו.
גנץ לא ניצח, זה נכון. ביבי הפסיד.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ביבי סוס גוסס שבקרוב יהפוך לסוס מת'
ביבי סוס גוסס שבקרוב יהפוך לסוס מת
22/09/2019 | 04:34
10
שמגיע ללא אמון הציבור וללא מנדט ציבורי להרכיב ממשלת חוק חסינות/מדינת הלכה, וגם ללא שום קלף מיקוח להשגת עסקת טיעון לשימע ההולך ומתקרב בצעדי ענק ושכבר נמצע ממש מעבר לפינה. וה מתקתק...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חלומות באספמיה'
חלומות באספמיה
22/09/2019 | 04:29
8
16
אין מצב שנתניהו ייצא מהשימוע ללא כתב אישום ואולי אפילו שלושה.
ללא אות קלון? באיזה יקום מקביל לשלנו בדיוק אין אות קלון על עבירות פליליות כמו שוחד, מרמה והפרת אמונים? אולי בלה לה לנד.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לך תוכיח שסיקור אוהד זה שוחד?'
לך תוכיח שסיקור אוהד זה שוחד?
22/09/2019 | 04:34
7
18
לך תוכיח שמילצ'יין קיבל תמורה על שפרנס את משפחת נתניהו. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אל תדאג, יש מספיק הוכחות, גם הקלטות וגם עדי מדינה'
אל תדאג, יש מספיק הוכחות, גם הקלטות וגם עדי מדינה
22/09/2019 | 04:37
2
13
היועמ"ש לא יגיש כתב אישום, ובטח לא שלושה, אם לא היו לו הוכחות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מאפוא לך האינפורמציה,לקחת סמים???'
מאפוא לך האינפורמציה,לקחת סמים???
22/09/2019 | 11:47
1
7
לצפיה ב-'לא, סמים היא מנת חלקכם הליכודניקים, אתם כולכם מסוממים'
לא, סמים היא מנת חלקכם הליכודניקים, אתם כולכם מסוממים
22/09/2019 | 19:28
14
בגלל זה אתם גם עדר עיוור שפוט של נתניהו כי אתם מסוממים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'סיקור אוהד הוא לא עיסקה מוקלטת של סיקור אוהד תמורת'
סיקור אוהד הוא לא עיסקה מוקלטת של סיקור אוהד תמורת
22/09/2019 | 11:48
2
12
פגיעה במתחרה.
נתניהו קיבל מתנות ממילצן . זאת עובדה.
נתניהו פעל עבור מילצן. זאת עובדה.
 לנתניהו היה אסור לקבל מתנות ממילצן ולפעול לטובתו. זאת עובדה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ה"עובדות" אותן ציינת אינן אלא צלום מערוץ קיקיוני בטלביזיה'
ה"עובדות" אותן ציינת אינן אלא צלום מערוץ קיקיוני בטלביזיה
22/09/2019 | 12:09
1
7
לצפיה ב-'אמר טוקבקיסט באתר קיקיוני באינטרנט '
אמר טוקבקיסט באתר קיקיוני באינטרנט
24/09/2019 | 02:18
6
לצפיה ב-'בחלומות הוא יכול להוכיח כל דבר '
בחלומות הוא יכול להוכיח כל דבר
23/09/2019 | 20:13
4
צריך להנפיק לו אזרחות לללה-לנד
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ