כחול לבן 33 מנדטים. המחנה הדמוקרטי (הבוגדים) והעבודה (המשת"פ

כחול לבן 33 מנדטים. המחנה הדמוקרטי (הבוגדים) והעבודה (המשת"פ

והרשימה המשותפת יש לגנץ 57 מנדטים.
עם ליברמן יש לו 65 מנדטים. הבעיה שליברמן לא ישב בממשלה עם המשותפת.
לכן גנץ צריך ללכת על ש"ס. ש"ס בשביל כסף טוב תשב עם המחבלים(המשותפת) בממשלה
תבטיח להם גנץ 3 מיליארד ש"ח והם ישבו עם השטן בכבודו ובעצמו.

הם פושעים לא בוגדים אתה סמטלן מטורלל

תעשה טובה ותניח לנו מהשקרים שלך?

חחחחחחחחחחחחחחחח ל

הרשימה המשותפת היא מפלגה אנטי ציונית שלא צמכירה במדינת ישראל כמדינה יהודית.
הם אומרים שאחוז ההצבעה הערבי היה הפעם 80% כלומר שמונים אחוז מהאוכלוסיה הערבית בבלופלנד הם אנטי ציונים והם נקראים האויב שבפנים. הסוס הטרויאני שביום פקודה יקח את הנשק שלו וירצח אלפי יהודים.
העבודה ומר"צ הם הסייענים של האויב שבפנים כלומר הם מלשינין ובוגדין על פי כל אמת מידה הגיונית.
יו"ר האבודה אבו משקפת היה מבקר את ברגותי בכלא ומביא לו שוקולד ועוגות מעשי ידיה של אישתו המטורללת
יו"ר מר"צ יואקים האוכל ב ת ח ת הוא שמאלן קיצוני מטורלל שכשערבי נותן לו סטירה הוא מגיש את הלחי השניה ואומר שיוויון תן לי גם בלחי השניה.

אם אתה זוכייר אני אמרתי כבר לפני 20 שנה

שכל מי שתיקשר עם הרוצח עראפתץ בזמן כזה או אחר הוא פושע מלחמה שאשם ברצח יהודים.
רבין הביא את הרוצח הזה להור ההר ונתניהו במקום לחסל את הרוצח הזה לחץ לו את היד בהסכם חברון האומלל.
אם אתה זוכייר אמרתי כבר אז לפני יותר מ 20 שנה שצריך להעמיד לדין את פושעני אוסלו בעוון סיוע לטרור ברצח יהודים .

צודק...למשל הפושע והגנב ה'ימני' הדגנרל אייהוד ברח

"הוא לוקח שוחד במיליונים ובעשרות מיליונים". כך נשמע ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט בדברים שאמר על אהוד ברק, בקלטת שנחשפה אמש (שישי) בחדשות 10...

לדברי אולמרט, "הוא, רק מתוך קנאה שאני נוסע באאודי A8, אז המטורף הזה רצה, אבל הוא יגמור בבית סוהר". הוא הוסיף: "תזכרי מה שאני אומר לך, שולה. היה אצלי ראש המוסד, כולם באים אליי. כולם מדברים על זה".

אולמרט עוד טען כי ברק, שכיהן כשר הביטחון באותה תקופה, גרף רווח אישי מכל עסקאות הנשק של ישראל. "כולם ישלמו, לא רק הוא", ענתה זקן, ותהתה: "איפה הכסף?". לכך השיב אולמרט: "הוא מחביא אותו, בשווייץ או באיזשהו משרד עורכי דין. הוא מעביר את זה לחברה שבה שמו של ברק לא מופיע".

https://news.walla.co.il/item/2799827

ואז אייהוד ברח אל אפשטיין וזנ-זו-נותיו והסתיר את פרצופו הנאלח.

סטילהוק

New member
אתה מתבלבל עם אדונך נתניהו ליכודניק

הוא זה שנאשם במתן שוחד וקבלת שוחד, לא גנץ. והרבה יותר סיכויים שהוא גם זה שיישב עם הרשימה המשותפת מאשר גנץ. ואפילו עם החמאס הוא יישב אם זה מה שיציל את המושחת הזה מישיבה בכלא.

אתה מטומטם עם קבלות. נתניהו אינו אדוני ואני לא תומך בו

ואם היתה לי זכות בחירה הליכוד לא היו האופציה שלי.
שנית נתניהו אינו נאשם. לא הוגש נגדו כתב אישום .
יש נגדו כתב חשדות וכתב חשדות זה לא אישום.
אז לך חפש מי ינענע אותך חתיכת בוגד.

סטילהוק

New member
בינתיים, בדגש על בינתיים, אך השימוע שאחריו יוגש כתב אישום

מתקרב. למעשה הוא ממש כבר מעבר לפינה. תרשום לעצמך: 2 לאוקטובר 2019.

אכפת לי ? כרגע אין כתב אישום.,

כשיהיה כתב אישום אז הוא יהיה מבחינתי נאשם.
מבחינתך הוא כבר קיבל כתב אישום ונעשה לו משפט והוא אשם וצריך לתלות אותו בכיכר העיר.
אל תקדים את המאוחר ואני אומר לך שכתב החשדות נגד ראש הממשלה מחורר כמו גבינה שוויצרית והוא מתפורר להם (פרקליטות) בידיים.
היוע"מ נסחט זה ברור. משפטנים בעלי שם מישראל אמרו במפורש שהתיקים נגד נתניהו לא היו עוברים בפרקליטות אחרת לא משוחדת ולא נאמנה לשמאל .
אצלנו היאהוד יש משפט האומר "מודה ועוזב ירוחם"
הם לא מסוגלים להודות בכשלון המשפטי שלהם.
המסקנה זאת רדיפה פוליטית.

סטילהוק

New member
אם היועמ"ש נסחט כפי שאתה טוען הרי שזה רק ע"י נתניהו ואנשיו

זו גם כנראה הסיבה שהוא סגר את התיקים הפליליים של שרה רעייתו של נתניהו ומסרב לנמק עד עצם היום הזה מאיזו סיבה החליט לסגור את תיקיה הפליליים. זה רק מחזק את החשד שיש בקרב אזרחי ישראל הלא שפוטים של נתניהו ומצדיקי ותומכי השחיתות שלו, בניגוד העניינים הגדול שיש במינויו של מנדלבליט להיות אחראי על תיקי נתניהו שהוא עצמו מקורב אליו ולמשפחתו, שימש כיו"ר הקואליציה שלו וכפרקליטו ואף מונה לתפקידו ע"י נתניהו בכבודו ובעצמו. כך שאם מנדלבליט נסחט ומאויים זה אך ורק מצד נתניהו וחבר מרעיו המושחתים, שמנדבליט עצמו רק לפני 3 שנים עוד נמנה עליהם.

סוהי 7

New member
גוצרמדאן,אתה אלוף ההזיות על ירידה מהארץ

אז אל תטיף לאחרים גם אם הם לוקים בתיסמונת החולנית שלך.

katomish

New member
אם ש"ס תשב בממשלת שמאל זו תהיה ההתאבדות הפוליטית שלה

ציבור הבוחרים שלה ימני בחלקו יותר מהליכוד.

רשוי

New member
אף מפלגה בשום מקרה לא מתאבדת פוליטית ,אין מושג כזה

זו המצאה סהרורית לא מובנת לאיש וגם לא למפרסם

למעלה