אנטישמים שונאי ישראל מייחלים לתבוסת ביבי ולניצחון הסמאלנים

בוגדים על רקע אידיאולוגי הם הגרועים מכולם...

ואותם אתה מצדיק באומרך כי הם "מתיימרים לתקן עולם" חחחח
תקשיב יקירי , תפיסת עולמך מוזרה בלשון המעטה !!!

אך מעל לכל , אתה בא לגזור גזירה שווה בין כל כך הרבה מרגלים שמאלנים על רקע אידואולוגי לבין מקרה אחד יחיד ומיוחד אשר נסיבותיו כלל לא נודעו - מדובר בניסיון דוחה לעיוות מציאות כהרגלכם בקודש.

גזענות - אולי תפסיק "ללחוואט" אותי ?
"הקנטה על רקע עמדה ומעשים" קאטלק....את הלוקשים הללו אתה יכול למכור לסתווניץ השמאלנית , לא לי.

אין גזענים גדולים יותר מן השמאלנים והביטוי "בבונים" מתאר בדיוק מה אתה וחבריך חושבים על מצביעי הימין ובפרט המזרחים שבהם.
שתי התאומות השמאלניות המטורללות (סתוונית ופנתרית) מכנות אותי "מזרחון" מטעמים גזעניים נטו , בדיוק כמו גונטרמן חחחח - לא שזה מזיז לי.
אתה וחבריך חשים עצמכם מתגוררים באולימפוס ואני סיימתי תואר כשלמדתי לצד חלאות שמאלניות בזויות דוגמתכם , כבר אז למדתי לתעב אתכם.

צביעות - שוב אני חוזר , יש צביעות בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים יותר מאותם "אבירי חופש הביטוי" אשר משתייכים אל חונטת סותמי הפיות הגדולה ביותר - ממשיכת דרכה של מפא"י , זכרונה לקללה.

רכרוכיות - אין דבר כזה שירות צבאי כבקשתך וכרגע הוכחת עד כמה צביעותך גדולה - יש כאן ממשלה אשר נבחרה באופן דמוקרטי ואתה כשמאלן "נאור ומתקדם" אמור לקיים את פקודותיה אך אתה מרמז על התנגדות....ניצנים של אנרכיזם !!!

יש גם ימנים אשר מתנגדים אך הם בניגוד אליך לא הניפו את דגל השיוויון בפני החוק באמצעות הטפות מוסר טהרניות וצדקניות דוגמת זו שלך או של חבריך הצבועים.

כל סרבן שטחים אנרכיסט הייתי מכניס לכלא לתקופה של יומיים על כל יום התנגדות , כמו גם כל ימני אשר יתנגד לפקודות ממשלה דמוקרטית נבחרת.

שים לב מדוע אין לבטוח בך ובדומיך , אני לעולם לא הייתי מעז לחשוב על גיוס אחד כמוך למוסד או לשב"כ.....

tgranot1

New member
באופן טבעי למדי דווקא אני ודומי הם פוטנציאל מוסד

חלק מאיתנו אפילו מראש מסרבים להם.
אולי זה בגלל שלמרות הכל יש לאנשים מעמדה כמו שלי גם ריסון עצמי ויכולת אבחנה בין טוב לרע גם בנסיבות אפורות.

אכן יש ממשלה שנבחרה באופן נאור ודמוקרטי. גם היחידות הקרביות הפכו להיות רובן על בסיס התנדבותי, בין אם בפועל או דה פאקטו. אז באמת שלא תהיה לצבא שום בעייה לאפשר לי לשרת בהתאם למצפוני. מי שכולאים אותו הוא מי שמסרב לשרת בצבא ככלל. בכלל, עדיף שלא אשרת בשטחים. כי ללא ספק איך שהדברים מתנהלים שם כיום היה לי לאחר מכן חומר לספק לשוברים שתיקה. ואל תתאג. שום דבר הקשור לפעילות מבצעית המסכנת חיי חיילים.

איך אמר מאיר דגן - איש ימני דווקא - לביבי "אני נאמן למדינת ישראל, לא לך אישית".

evglev1

Well-known member
מנהל
עובדה שחברת הקונגרס האנטישמית רוצה שביבי יפסיד

evglev1

Well-known member
מנהל
היא אנטי ישראלית מובהקת שמושכת את המפלגה הדמוקרטית

לכיוון השמאל הרדיקאלי.

tgranot1

New member
אנטי ישראלית אולי אנטישמית וודאי לא.

לקרא למדינה משותפת ליהודים וערבים אינה אנטישמיות.

tgranot1

New member
תמונת טמטום משנות ה30. אין קשר למצב כיום.

אין שילטון נאצי באף מדינה.
אפשר להתנגד לממשלת ישראל ואפילו למדינה ציונית ועדיין לא לעצם קיומם של יהודים.

ספי111

New member
אז מי שרוצה שנתניהו יוחלף הוא אנטישמי או

מי שרוצה שישראל תצא מהשטחים הכבושים הוא אנטישמי.
בעולם המונחים הפשיסטי שלך,רוב יהודי העולם הם אנטישמים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן מי שרוצה להפוך את עיר חברון לעיר יודנריין הוא

אנטישמי.

ספי111

New member
כרגיל,אין להגדרות שלך שום קשר לעובדות.

אתה נותן הגדרות בנושאים שאתה לא מבין בהם.

יש משהו בדבריך. מי שמתנגד לקיבוצי האפרטהייד של הסמאל...

הוא הכל חוץ מאנטישמי.

Critical Thinking

Well-known member
הקבוצים אכן היו "בררניים" בעבר, אך על רקע אידיאולוגי בלבד,

לא על רקע "גוון עור" או "מוצא", או "אתְניות", כמו הישובים הקהילתיים הנתעבים הקמים כעת על אדמות ילידים מגורשים.

אגב, קיים מותג וודקה על שמך, או שמא אתה על שמם - Ice Pik...

'בעבר'? גזענים 'על רקע אידיאולוגי בלבד'? לא 'מוצא ואתניות'?

ומה זה?
&nbsp
&nbsp
קיבוץ כרם שלום סירב לקלוט את המפקד המיתולוגי של הגדס"ר
סא”ל (במיל’) ואחיד אלהוזייל נפצע כשהגן על הקיבוץ - ועל כך קיבל את צל”ש הרמטכ”ל. אך כשביקש להצטרף - קיבל תגובה מבישה
טל לב רם 07:26 24/06/2019
&nbsp
https://www.maariv.co.il/news/military/Article-705040
&nbsp
הקיבוץ של ה-KKK הסמאלני סרב לקבל את הקצין הבדואי השחור ששפך את דמו למען קיבוץ האפרטהייד הגזעני הלבן.

Critical Thinking

Well-known member
כן, זו באמת בושה. התביישתי במקומם.

דברתי על ההסטוריה, על משפחות אשר שוברו לשתיים, לפעמים באמצע המטה הזוגית והקבוצים עצמם נחלקו ל"אחוד" ו"מאוחד"...

לא לערבב 'שמחה בשמחה'. הקיבוצניקים שברו ת'עצמות אחד לשני

בגלל נאמנותם לרוצח שמש העמים שלהם, לא בגלל גזענותם, כי הם כולם היו ונשארו גזענים.
&nbsp
בגן שמואל לדוגמא, 'קיבוץ הדגל' של הסמאלנים, נודעה פרשת 'סילביה ורשיד' כאשר ה-KKK הסמאלנים סרבו לקבל את רשיד, בן זוגה הערבי של סילביה, שגן שמואל שדד את האדמה של משפחתו.
&nbsp
סיפורים דומים קיימים בכל קיבוצי האפרטהייד שבין הייתר סוגרים את בריכות השחייה שלהם בפני הערבים שהם, לכאורה, 'אוהבים'.

marabo

Well-known member
שוב טהרני השמאל שודדי אדמות הפליטים מטיפים מוסר

אז אם לקחנו אדמות של ערבים (במלחמת השחרור) אנחנו חייבים

להמשיך לקחת אדמות שלהם? מה שנקרא "להוסיף עוון על פשע"?

למעלה