לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3611636,116 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'אנטישמים שונאי ישראל מייחלים לתבוסת ביבי ולניצחון הסמאלנים'
אנטישמים שונאי ישראל מייחלים לתבוסת ביבי ולניצחון הסמאלנים
<< ההודעה הנוכחית
16/09/2019 | 23:57
52
50
ניצחון הסמאלנים יקדם אותם במלחמתם לחיסול מדינת היהודים.

https://edition.cnn.com/2019/09/16/politics/ilhan-...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אנטישמיים ושונאי ישראל מייחלים דווקא לניצחון ביבי'
אנטישמיים ושונאי ישראל מייחלים דווקא לניצחון ביבי
17/09/2019 | 00:02
29
22
כי הכיבוש והדיכוי של ממשלות נתניהו מצדיק את קיומם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זו הסיבה שאיראן לא מפרסמת את החומרים על גנץ'
זו הסיבה שאיראן לא מפרסמת את החומרים על גנץ
17/09/2019 | 00:16
11
15
ועל הרומן שניהל לכאורה בזמן צוק איתן עם מישהי מפורסמת , כמובן הכל לכאורה.
גם העיתונאים לא מפרסמים זאת, אבל זה מתגלגל
ומתגלגל ומתגלגל, ומפאת כבודו של הגנץ גם עיתונאים מהימין לא חושפים.

אם האיראנים היו רוצים לטרפד את גנץ, ציוץ אחד קטן היה עושה את כל העבודה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ואולי אין כלום כי לא היה כלום?'
ואולי אין כלום כי לא היה כלום?
17/09/2019 | 00:19
10
14
ואולי האירנים יודעים על נתניהו דברים?

אקטואליה >>
לצפיה ב-'לפי פירסומים זרים יש לעיתונאים ידיעה מה היה על הטלפון של גנץ'
לפי פירסומים זרים יש לעיתונאים ידיעה מה היה על הטלפון של גנץ
17/09/2019 | 12:57
9
11
ומדובר בסוד גלוי, שהיה לו רומן שהתנהל בזמן צוק איתן.
האיראנים אם היו רוצים להפיל את גנץ היו מפיצים כל דבר גם אם לא היה נכון,
והיו מציבים את גנץ בעמדת התגוננות בעייתית שהייתה מאלצת אותו לחשוף את כל החומרים כדי למנוע ספקות.
כלומר אם לא היו חפצים בהחלפת נתניהו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רומן עם נאווה ג'ייקובס ללא ספק'
רומן עם נאווה ג'ייקובס ללא ספק
17/09/2019 | 13:05
8
9
לצפיה ב-'תמיד היית חסר סבלנות '
תמיד היית חסר סבלנות
17/09/2019 | 13:11
7
11
גם גנץ כנראה לא הזדי.. בסבלנות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עכשיו כשחיכת קצת תעדכן אותי אם הסבלנות משתלמת'
עכשיו כשחיכת קצת תעדכן אותי אם הסבלנות משתלמת
17/09/2019 | 13:14
6
9
לצפיה ב-'אתה יודע איך מראש ידעתי שמדובר בזיבלון....'
אתה יודע איך מראש ידעתי שמדובר בזיבלון....
17/09/2019 | 13:31
5
6
כי לו היה מדובר במידע אמיתי, מן הסתם היו צצים שם כל מני אירועים ביטחוניים בסיווג גבוהה שהציבור בדרך כלל אינו מודע להם במקום רומן למשרתות.

אז טרחתי גם לגגל את המקור.  וכפי שחשדתי מדובר בזיבלון פייק ניוז ימני תוצרת אמריקקה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'המקורות לידיעה הם מהארץ, השמועה מסתובבת פה כבר חודשים ארוכים'
המקורות לידיעה הם מהארץ, השמועה מסתובבת פה כבר חודשים ארוכים
17/09/2019 | 13:37
4
5
מישהו כנראה החליט להדליף החוצה
אולי זה אהוד ברק :)
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הרשת גם הריצה ידיעה שקלינטון מעסיקה ילדים ברשת מזון'
הרשת גם הריצה ידיעה שקלינטון מעסיקה ילדים ברשת מזון
17/09/2019 | 14:08
3
5
בתנאי עבדות.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'זו לא שמועה שרצה ברשת, אלא על ידי עיתונאים שכבר רמזו עליה'
זו לא שמועה שרצה ברשת, אלא על ידי עיתונאים שכבר רמזו עליה
17/09/2019 | 14:21
2
5
וכעת זה מפורסם במקור תקשורת - לא ברשת
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לפני שבועים היא הכריזה שהיא הולכת לגלות דברים'
לפני שבועים היא הכריזה שהיא הולכת לגלות דברים
17/09/2019 | 14:55
1
14
שירעידו את אמות הסיפים. אני עוד מחכה.
אין אף עיתונאי שטען שהוא יודע משהו שגם לפי דבריה התרחש בלי עדים לפני 40 שנה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה מבלבל בין 2 דברים שונים לא על לפני 40 שנה עסקינן'
אתה מבלבל בין 2 דברים שונים לא על לפני 40 שנה עסקינן
17/09/2019 | 16:48
5
אלא על לפני 5 שנים
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אנא ממך קרא את המשפט הבא....'
אנא ממך קרא את המשפט הבא....
17/09/2019 | 00:27
7
17
"היש בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אויב־עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות"

את המשפטים הללו כתב שמאלני בשם ברל כצנלסון ...{כנראה שהכיר היטב את צאן מרעיתו  } והם מתארים במדויק אותך ואת מרבית האוטואנטישמים אשר כותבים בפורום זה.

תמיד תהיתי מדוע כל המרגלים היהודים אשר ריגלו נגד ישראל על רקע אידיאולוגי היו שמאלנים ?.....רשימה כל כך ארוכה עד שבא להקיא , אולי בהזדמנות אמנה את שמותיהם בפניך וזאת עוד מבלי להזכיר את טלי פחימה וענת קם.

האם שמעת פעם על יוליוס ואתל רוזנברג ? מדובר בזוג יהודים שמאלנים אשר הוצאו להורג בעוון הסגרת סודות הגרעין של ארה"ב לברה"מ בתחילת שנות החמישים של המאה הקודמת. { כנס לויקיפדיה וקרא }

יהודים שמאלנים מכנופיית השומר גם הסגירו חלק ממחתרת ניל"י לטורקים , יהודים שמאלנים מהפלמ"ח וההגנה הסגירו יהודים לבריטים תוך ידיעה גמורה שהם יועלו לגרדום בתקופת הסזון , יהודים שמאלנים ביצעו טבח באחיהם למרגלות האלטלנה מול חוף פרישמן בתל אביב....הרשימה עוד ארוכה אך קצרה היריעה.

מאז ומתמיד תיעבתי אתכם , תיעבתי את צביעותכם , את התנשאותכם ,את גזענותכם.......כשאני קורא אותך ואת יתר האוטואנטישמים אשר כותבים בפורום זה בא לי להקיא - זהו , רק רציתי שתדע עד כמה אני מתעב אתכם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה בדיוק הסם שגורם ימנים לחטוא בהכללה בלתי פוסקת'
מה בדיוק הסם שגורם ימנים לחטוא בהכללה בלתי פוסקת
17/09/2019 | 00:48
6
12
והפעם:  רק שמאלנים בוגדים.  נקודה.  סוף פסוק.  אתה גם שמאלן.  אתה אשם.

אבל רגע רגע....

על אנדרי קלצינסקי שמעת?  אבא של סמדר.  אישתו לשעבר של אסי דיין ז"ל  אסמולן הידוע.  

אבל לפני שאתה מתחיל לצאת במחול החרבות , הנ"ל היה חבר ליכוד  וגם פרובוקטור וקרקרן קטן שמדי פעם היה מצית עצמו ושורף דברים במחאה על פשעי נאצים, גרמניה , ממשלת השמאל ועוד.

עד שיום אחד לקח את רגליו , טס לקליפורניה וגר עם סוניה כפי שאמרו פעם על ציפי פרימו מחולון לון לון.   ואז מה התברר:  שהליכודניק הנחמד היה שטינקר של הסי אי אי שהוביל למעצרו של פולארד. פולארד עתר על מנת לעצור אותו משחזר לישראל אבל דום שתיקה מצד ממשלת ישראל שמפחדת להסתבך שוב בעניין הזה.

ולאחר שניסית להדביק את הפק"פ אלי, לאיזה מקום בישבנך אתה רוצה שאנעץ בכך את הסיפור הזה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני סייגתי את עצמי באמצעות המשפט הבא...'
אני סייגתי את עצמי באמצעות המשפט הבא...
17/09/2019 | 06:45
5
15
"תמיד תהיתי מדוע כל המרגלים היהודים אשר ריגלו נגד ישראל על רקע אידיאולוגי היו שמאלנים" ?..

את סיפורו של הנ"ל הכרתי מזמן אך מעולם לא מצאתי שום רקע אידיאולוגי לבגידה בקורות חייו של האדון קליצ'נסקי ומאחר וישראל הניחה לפרשה מסיבות מובנות לא ניתן היה לגלות מה היו מניעיו.

מדובר ב "מחופף" מוזר אשר לא מן הנמנע כי נסחט ע"י שירותי הביון האמריקאי ולא "התנדב" למסור מידע כתוצאה של רקע אידיאולוגי והסיבה שסייגתי את דבריי נובעת אך ורק מן הסיבה שרב הנסתר על הגלוי בפרשה ספציפית זאת.

ראה יקירי , רובם המכריע של השמאלנים הם גזענים , צבועים , רכרוכיים ונעדרי גאווה לאומית , אין שום קשר בין השמאל של היום לשמאל הקשוח של קום המדינה....רובכם מתעבים את דת אבותיכם , בזים לה ומוקיעים אותה תחת כל עץ רענן (גילוי נאות - אני חילוני לחלוטין)

אני מעולם לא ראיתי שום איש ימין אשר ביקש לרדת מן הארץ בשל אי שביעות רצונו משלטון השמאל....אני חזיתי רק בשמאלנים רופסים וכפופי קומה אשר מתנהגים כך.

האמן לי כי אילו האויב הערבי היה מעיף מבט חטוף על פרצופכם התבוסתני הוא מיד היה מבקש לכבוש את כל ארץ כנען...איכס.

איני מבין איזו סיבה יש לכם להתנגד לחוק הלאום , איזו סיבה יש לחלקכם לתמוך בהשארת מסתננים לא חוקיים אשר אינם פליטים ?

השמאל הציוני הולך ונעלם....עוד מעט ולא ישאר ממנו זכר ואנו ניוותר עם יהודים אוטואנטישמים אשר מתביישים בדת אבותיהם והתומכים במדינת כל אזרחיה וכל מסתנניה.

אנשים מסוגך יעדיפו את ערביי ישראל על פני אחיהם היהודים חרדים וזה לכשלעצמו אומר הכל. (ויש לי המון ביקורת על התנהלות חלק ניכר מן החרדים )

אקטואליה >>
לצפיה ב-'תשובות....'
תשובות....
17/09/2019 | 09:55
4
10
בגידה היא בגידה..  בין אם המניע הוא אדיאולוגי , כספי , סחיטה.  או משולב. וכפי שהבנת, כל אחד מסוגל לה.

רובם המכריע של השמאלנים הם גזענים , צבועים , רכרוכיים ונעדרי גאווה לאומית , אין שום קשר בין השמאל של היום לשמאל הקשוח של קום המדינה....רובכם מתעבים את דת אבותיכם , בזים לה ומוקיעים אותה תחת כל עץ רענן (גילוי נאות - אני חילוני לחלוטין)

גזענות תמיד הייתה קיימת.  גם היום היא קיימת.  בעיקר בשם הלאומיות. לקרוא לאדם אידיוט ועבד נרצע על נגזרותיו אינה גזענות. להגיד על אתיופים/ערבים שהם סרטן זאת גזענות.  ואתה יודע יפה מאוד מי עושה זאת. מחאת האתיופים האחרונה לא יצאה לפועל בגלל בן גוריון.

צביעות -  שוב תכונה אנושית.  קיימת אצל כולם ללא הבדל דת, גזע, מין , או דעה פוליטית.

רכרוכיות, לא חסרים שמאלנים המגיעים לסיירות גם כיום.  בכלל, ברמה הלאומית. בניגוד למצב המקובל בשמאל העולמי כמה מפלגות שמאל בארץ ראית שאפילו רומזות שיש לפרק את צה"ל.  לא תמצא זאת לא במר"צ, לא עבודה גשר ולא בכחול לבן.  אז אולי, פשוט אולי, הגיע הזמן שתחשוב על כך שבניגוד לאגדות שהליכוד הלעיט אותך גם בשמאל מודעים לסכנות ופשוט חושבים שיש גם דרכים אחרות לפטור אותן.

העדר גאווה לאומית -  כשאני רואה לאן הימין מוביל אותנו הדבר גורם לי להתבייש. אבל לעולם לא אתבייש על עצם העובדה שהמדינה הזאת הוקמה.

דת אבותי - את הדת והמסורת וודאי אינני מתעב.  אני מקפיד להתכנס עם משפחתי המורחבת לטכסי קבלת שבת.  אין לי שום בעיה עם יהודים שומרי הלכות.  אדרבא, יצא לי לא מעט פעמים לארגן אירועים טעם חברות ומוסדות שלמדתי בהם ותמיד הקפדתי להתייעץ עם הדתיים שבחבורה לגבי הקייטרינג והמזון על מנת שיעמוד בסטנדרטים המקובלים על כולם.  אפילו באירועים משפחתיים כוללים אני מקפיד על כשרות מינימלית בגלל צרכים של חלק מהנוכחים.  גם עם זה אין לי בעיה.  הבעיה שלי היא עם רבנים חשוכים המתעקשים לכפות את הדת הרבה מעבר לצרכים הקיומיים שלהם ושל קהלם כמו גם לנצל אותה על מנת להתחמק מנטל הלאומי של מיסים ושירות בטחוני כמו גם שדידת הביטוח הלאומי.

מה זה עניינים אם תהיה תחבורה ציבורית בשבתות, יהיו מרכולים פתוחים, מסעדות כשרות, כל עוד באפשרותם לחיות אחרת?   הרי בדיוק כך הם מקיימים חיים יהודים ושלמים בתפוצות.

אני מעולם לא ראיתי שום איש ימין אשר ביקש לרדת מן הארץ בשל אי שביעות רצונו משלטון השמאל.   כאן אתה כבר ממש מנסה להיות עיוור בכח.  חוח האחד ושמוליק דגן שכותבים בפורום הזה שנים על גבי שנים אז לבטח נתקלת בהם.
נאווה ג'ייקובס - הליכודניקית השרופה והמטורללת שבשנים קודמות הקלידה קול מחאה באופן גס כנגד תופעת MEE TO, שיבחה את גנץ בגאווה כבוגר הכפר הירוק, אך ברגע שהוא נכנס לפוליטיקה מחוץ לליכוד עלתה לה בראש פנטזיית אבר זקוף ברפת קסומה. אגב אתמול היא סיפרה לעולם שהיא אוהבת את המדינה, אבל כשנשאלה על כך השיבה שהיא רוצה להמשיך לחיות באמריקה.  שאלתי אותה בנימוס האם אין הדבר מראה כי אינה אוהבת את המדינה כפי שהיא טוענת.  וכמובן מייד נחסמתי אצלה.

לגבי האוייב הערבי - זאת בדיוק הבעיה שלו.  הוא חושב שהדאגה היהודית לזכויות אדם שהיא חלק מהתרבות שלה היא חולשה במקום חוזק.  ואז בכל פעם שהוא יוצא למלחמה נגדה הוא חוטף על הראש.  לא מבין מדוע בקרב הימין יש כל כך הרבה המתעקשים לאמץ את ההתנהלות הנפסדת הזאת של המדינות הערביות
אינך מבין את ההתנגדות לחוק הלאום.  כי היא אנטי ציונית במודע.  
כי אפילו במסמכי היסוד כמו הצהרת בלפור ומגילת העצמאות התחייבנו לא לפגוע בתושביה הלא יהודים של הארץ הזאת.  ואז בשם הגאווה הלאומית כביכול, יצר הימין חוק שמוריד מערכם של הלא יהודים הללו דרך סעיפים כמו מעמד השפה שלהם.  חוק הלאום התעלם במופגן מלקבע את ישראל כמדינה דמוקרטית ובאותו זמן רואה בהתיישבות יהודית ערך לאומי שיש לבססו (סעיף 7) .  השילוב הקטלני הזה הוא תקדים מאוד מסוכן להדרת לא יהודים . איפה זה ואיפה הסעיף המפורש במגילת העצמאות הקורא ללא יהודים לעזור ולהשתתף בבניית הארץ.

השמאל הציוני הולך ונעלם -  הוא לא .  מה שהולך ונעלם הוא הימין הציוני ההופך לגרסה משיחיסתית הזוייה שיותר ויותר ימנים ליכודניקים הארד קור תומכי א"י השלמה לא יכולים עוד להביט בפרצוף שלו ולזהות אותם עם ערכי ז'בוטינסקי שיסד את התנועה.  בפרטים נא לפנות לרשימה הולכת וגדלה של חברי כנסת ליכוד לשעבר שמצהירים פומבית כי לא יצביעו למפלגה הזאת.

גם "אנשים מסוגך" נתנו פעם לערבים מעמד אזרחי.  ע"ע  ערכי ז'בוטינסקי מהסעיף הקודם.  זה כל העניין.  לא רוצה חרדים עם זכויות יתר וערבים עם זכויות חסר.  כי אם נמשיך עם מצב לא מאוזן לא נוכל לקיים פה מדינה.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'בגידה על רקע אידיאולוגי שונה לחלוטין מבגידה'
בגידה על רקע אידיאולוגי שונה לחלוטין מבגידה
17/09/2019 | 10:23
3
10
על רקע אחר ואתה יודע זאת היטב ולכן גם סייגתי את עצמי אז מספיק להתפתל אך גם אם נלך לשיטתך האם ניתן להשוות בין הטרור הערבי ליהודי ? ברור שלא ולכן גם לא ניתן להשוות בין היסטוריית הבוגדנות השמאלנית הנאלחת לבין המקרה הספציפי הזה אשר ברור לכל בר דעת כי הוא לא בוצע על רקע אידיאולוגי.

גזענות - גזענות יש בכל מקום אך לעולם לא תמצא גזענים גדולים יותר מן השמאלנים , מבחינתכם כל מצביעי הימין הם להקה של בבונים. תפסיק להתמם...אתה יודע בדיוק למה אני מתכוון.

צביעות - יש צביעות בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים מן השמאלנים.

רכרוכיות - פעם הייתם עמוד השדרה של חיילי השדה , היום צאצאיכם בקושי מגרדים פעילות מבצעית באופן יחסי כמובן.
אתה וחבריך תמכתם בהסכם הגרעין של אובמה ונעצתם מקלות בניסיונות נתניהו למגר את ההסכם הנורא....

אתם מוציאים את דיבת ארצכם בעולם , אתם בכיינים חלושים ורופסים אשר מהבוקר עד הערב מנבאים שחורות לעם ישראל.,."המדינה מתמוטטת , העניים קורסים ברחובות , המסעדות ריקות " רובכם אפופים פסימיות ומלנכוליה דוחה , לא סתם כינה אתכם נתניהו "חמוצים".

אני נאלץ לסיים כעת כי אני כותב בסלולארי ומעט עסוק אך אמשיך את תגובתי לך מאוחר יותר.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'ממש לא... הנזק זהה הסיבות שונות.'
ממש לא... הנזק זהה הסיבות שונות.
17/09/2019 | 11:33
2
6
אדרבא -  בוגדים על רקע אידאולוגי לפחות מתיימרים לתקן עולם.  האחרים עושים זאת בשביל כסף ומעמד.  חמדנות והנאה אישית בלבד.

גזענות.  לקרא למצביעי ימין בבונים זאת הקנטה על רקע עמדה ומעשים לא גזענות.  טכנית כל איש ימין יכול להשתנות.  שחור/יהודי/ערבי זה משהו שנולדים איתו.  אין שום סיבה לשייך לכך תכונות שאינן שייכות .  כאן בדיוק הגזענות. חלק אפילו עושים זאת. אל תתימם גם אתה .  ימנים גרועים בהרבה. במיוחד בקשר למקומות האקזוטיים שהם שולחים אותי.

צביעות -  אז שאחליף שמאלנים בימינים ונמשיך בפינג פונג?

רכרוכיות -  פעם באמת נלחמנו על קיומנו.  היום מבקשים שנילחם בשביל שאיזה חולירה יוכל לשבת בחברון ולגדף ולהקניט את השכנים הערבים שלו ועוד פוטרים מכך דווקא את המשיחיים שדוגלים בטימטום הזה. זה לא יכול לעבוד.  לא מתחבר לזה כי אין שום קשר בין זה לבין הקיום שלי ולכן אני מתנגד שהצאצאים שלי ישפכו על זה דם.   שמאלנים יודעים יופי לשרוט ולנשוך כשצריך. עובדה שאנחנו מוציאים לכם את המעיים.  לו הייתי צריך להתגייס כיום הייתי מתנקש על סעיף שיתיר לי המנעות משירות בשטחים לא שיפטור אותי משירות בצה"ל ככלל.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'בוגדים על רקע אידיאולוגי הם הגרועים מכולם...'
בוגדים על רקע אידיאולוגי הם הגרועים מכולם...
17/09/2019 | 12:17
1
9
ואותם אתה מצדיק באומרך כי הם "מתיימרים לתקן עולם" חחחח
תקשיב יקירי , תפיסת עולמך מוזרה בלשון המעטה !!!

אך מעל לכל , אתה בא לגזור גזירה שווה בין כל כך הרבה מרגלים שמאלנים על רקע אידואולוגי לבין מקרה אחד יחיד ומיוחד אשר נסיבותיו כלל לא נודעו - מדובר בניסיון דוחה לעיוות מציאות כהרגלכם בקודש.

גזענות - אולי תפסיק "ללחוואט" אותי ?
"הקנטה על רקע עמדה ומעשים" קאטלק....את הלוקשים הללו אתה יכול למכור לסתווניץ השמאלנית , לא לי.

אין גזענים גדולים יותר מן השמאלנים והביטוי "בבונים" מתאר בדיוק מה אתה וחבריך חושבים על מצביעי הימין ובפרט המזרחים שבהם.
שתי התאומות השמאלניות המטורללות (סתוונית ופנתרית) מכנות אותי "מזרחון" מטעמים גזעניים נטו , בדיוק כמו גונטרמן חחחח - לא שזה מזיז לי.
אתה וחבריך חשים עצמכם מתגוררים באולימפוס ואני סיימתי תואר כשלמדתי לצד חלאות שמאלניות בזויות דוגמתכם , כבר אז למדתי לתעב אתכם.

צביעות - שוב אני חוזר , יש צביעות בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים יותר מאותם "אבירי חופש הביטוי" אשר משתייכים אל חונטת סותמי הפיות הגדולה ביותר - ממשיכת דרכה של מפא"י , זכרונה לקללה.

רכרוכיות - אין דבר כזה שירות צבאי כבקשתך וכרגע הוכחת עד כמה צביעותך גדולה - יש כאן ממשלה אשר נבחרה באופן דמוקרטי ואתה כשמאלן "נאור ומתקדם" אמור לקיים את פקודותיה אך אתה מרמז על התנגדות....ניצנים של אנרכיזם !!!

יש גם ימנים אשר מתנגדים אך הם בניגוד אליך לא הניפו את דגל השיוויון בפני החוק באמצעות הטפות מוסר טהרניות וצדקניות דוגמת זו שלך או של חבריך הצבועים.

כל סרבן שטחים אנרכיסט הייתי מכניס לכלא לתקופה של יומיים על כל יום התנגדות , כמו גם כל ימני אשר יתנגד לפקודות ממשלה דמוקרטית נבחרת.

שים לב מדוע אין לבטוח בך ובדומיך , אני לעולם לא הייתי מעז לחשוב על גיוס אחד כמוך למוסד או לשב"כ.....
אקטואליה >>
לצפיה ב-'באופן טבעי למדי דווקא אני ודומי הם פוטנציאל מוסד'
באופן טבעי למדי דווקא אני ודומי הם פוטנציאל מוסד
17/09/2019 | 13:22
9
חלק מאיתנו אפילו מראש מסרבים להם.  
אולי זה בגלל שלמרות הכל יש לאנשים מעמדה כמו שלי גם ריסון עצמי ויכולת אבחנה בין טוב לרע גם בנסיבות אפורות. 

אכן יש ממשלה שנבחרה באופן נאור ודמוקרטי. גם היחידות הקרביות הפכו להיות רובן על בסיס התנדבותי, בין אם בפועל או דה פאקטו.  אז באמת שלא תהיה לצבא שום בעייה לאפשר לי לשרת בהתאם למצפוני.  מי שכולאים אותו הוא מי שמסרב לשרת בצבא ככלל. בכלל, עדיף שלא אשרת בשטחים.  כי ללא ספק איך שהדברים מתנהלים שם כיום היה לי לאחר מכן חומר לספק לשוברים שתיקה.  ואל תתאג. שום דבר הקשור לפעילות מבצעית המסכנת חיי חיילים.

איך אמר מאיר דגן - איש ימני דווקא -  לביבי "אני נאמן למדינת ישראל, לא לך אישית". 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עובדה שחברת הקונגרס האנטישמית רוצה שביבי יפסיד'
עובדה שחברת הקונגרס האנטישמית רוצה שביבי יפסיד
17/09/2019 | 11:30
8
8
לצפיה ב-'היא לא אנטישמית. היא אנטי ימין.'
היא לא אנטישמית. היא אנטי ימין.
17/09/2019 | 11:35
4
3
לצפיה ב-'היא אנטי ישראלית מובהקת שמושכת את המפלגה הדמוקרטית '
היא אנטי ישראלית מובהקת שמושכת את המפלגה הדמוקרטית
17/09/2019 | 13:12
3
7
לכיוון השמאל הרדיקאלי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אנטי ישראלית אולי אנטישמית וודאי לא.'
אנטי ישראלית אולי אנטישמית וודאי לא.
17/09/2019 | 15:09
2
5
לקרא למדינה משותפת ליהודים וערבים אינה אנטישמיות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה אותו הדבר. אל תנסה להפיץ אוקסימורן.'
זה אותו הדבר. אל תנסה להפיץ אוקסימורן.
17/09/2019 | 18:30
1
2
לצפיה ב-'תמונת טמטום משנות ה30. אין קשר למצב כיום.'
תמונת טמטום משנות ה30. אין קשר למצב כיום.
17/09/2019 | 19:37
1
אין שילטון נאצי באף מדינה.
אפשר להתנגד לממשלת ישראל ואפילו למדינה ציונית ועדיין לא לעצם קיומם של יהודים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז מי שרוצה שנתניהו יוחלף הוא אנטישמי או'
אז מי שרוצה שנתניהו יוחלף הוא אנטישמי או
17/09/2019 | 13:31
2
6
מי שרוצה שישראל תצא מהשטחים הכבושים הוא אנטישמי.
בעולם המונחים הפשיסטי שלך,רוב יהודי העולם הם אנטישמים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אכן מי שרוצה להפוך את עיר חברון לעיר יודנריין הוא '
אכן מי שרוצה להפוך את עיר חברון לעיר יודנריין הוא
17/09/2019 | 14:28
1
4
אנטישמי. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כרגיל,אין להגדרות שלך שום קשר לעובדות.'
כרגיל,אין להגדרות שלך שום קשר לעובדות.
17/09/2019 | 14:57
4
אתה נותן הגדרות בנושאים שאתה לא מבין בהם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אנטי-אפרטהיד אינה אנטישמיוּת...'
אנטי-אפרטהיד אינה אנטישמיוּת...
17/09/2019 | 01:46
15
6
לצפיה ב-'יש משהו בדבריך. מי שמתנגד לקיבוצי האפרטהייד של הסמאל...'
יש משהו בדבריך. מי שמתנגד לקיבוצי האפרטהייד של הסמאל...
17/09/2019 | 05:47
5
12
הוא הכל חוץ מאנטישמי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הקבוצים אכן היו "בררניים" בעבר, אך על רקע אידיאולוגי בלבד,'
הקבוצים אכן היו "בררניים" בעבר, אך על רקע אידיאולוגי בלבד,
17/09/2019 | 11:08
4
6
לא על רקע "גוון עור" או "מוצא", או "אתְניות", כמו הישובים הקהילתיים הנתעבים הקמים כעת על אדמות ילידים מגורשים.

אגב, קיים מותג וודקה על שמך, או שמא אתה על שמם - Ice Pik... 
אקטואליה >>
לצפיה ב-''בעבר'? גזענים 'על רקע אידיאולוגי בלבד'? לא 'מוצא ואתניות'?'
'בעבר'? גזענים 'על רקע אידיאולוגי בלבד'? לא 'מוצא ואתניות'?
17/09/2019 | 11:16
3
9
ומה זה?

קיבוץ כרם שלום סירב לקלוט את המפקד המיתולוגי של הגדס"ר
סא”ל (במיל’) ואחיד אלהוזייל נפצע כשהגן על הקיבוץ - ועל כך קיבל את צל”ש הרמטכ”ל. אך כשביקש להצטרף - קיבל תגובה מבישה
טל לב רם 07:26 24/06/2019

הקיבוץ של ה-KKK הסמאלני סרב לקבל את הקצין הבדואי השחור ששפך את דמו למען קיבוץ האפרטהייד הגזעני הלבן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, זו באמת בושה. התביישתי במקומם.'
כן, זו באמת בושה. התביישתי במקומם.
17/09/2019 | 11:25
2
10
דברתי על ההסטוריה, על משפחות אשר שוברו לשתיים, לפעמים באמצע המטה הזוגית והקבוצים עצמם נחלקו ל"אחוד" ו"מאוחד"...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא לערבב 'שמחה בשמחה'. הקיבוצניקים שברו ת'עצמות אחד לשני'
לא לערבב 'שמחה בשמחה'. הקיבוצניקים שברו ת'עצמות אחד לשני
17/09/2019 | 13:08
1
12
בגלל נאמנותם לרוצח שמש העמים שלהם, לא בגלל גזענותם, כי הם כולם היו ונשארו גזענים.

בגן שמואל לדוגמא, 'קיבוץ הדגל' של הסמאלנים, נודעה פרשת 'סילביה ורשיד' כאשר ה-KKK הסמאלנים סרבו לקבל את רשיד, בן זוגה הערבי של סילביה, שגן שמואל שדד את האדמה של משפחתו.

סיפורים דומים קיימים בכל קיבוצי האפרטהייד שבין הייתר סוגרים את בריכות השחייה שלהם בפני הערבים שהם, לכאורה, 'אוהבים'.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם התפכחו. אתם משׁתכרים והולכים...'
הם התפכחו. אתם משׁתכרים והולכים...
17/09/2019 | 20:19
לצפיה ב-'שוב טהרני השמאל שודדי אדמות הפליטים מטיפים מוסר'
שוב טהרני השמאל שודדי אדמות הפליטים מטיפים מוסר
17/09/2019 | 10:10
3
5
לצפיה ב-'אז אם לקחנו אדמות של ערבים (במלחמת השחרור) אנחנו חייבים'
אז אם לקחנו אדמות של ערבים (במלחמת השחרור) אנחנו חייבים
17/09/2019 | 10:14
2
9
להמשיך לקחת אדמות שלהם? מה שנקרא "להוסיף עוון על פשע"?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא חייבים כלום'
לא חייבים כלום
17/09/2019 | 17:32
1
5
אבל מי ששדד הוא או אבותיו והוא חי על האדמות השדודות אין לו זכות מוסרית להטיף מוסר בנושא, קוראים לזה צביעות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא! הערבים דחו את תכנית החלוקה ופתחו במלחמה אשר "שנתה את'
לא! הערבים דחו את תכנית החלוקה ופתחו במלחמה אשר "שנתה את
17/09/2019 | 20:15
1
המפה".
ערבים רבים שעו לעצת אחיתופל של הועד הערבי העליון ו"התפנו" מאזורי המלחמה כדי להקל על "צבאות השחרור". יש להודות כי רבים גם גורשו.
אולם כל ערבי אשר נותר יושב על אדמתו בגבולות ישראל של תום מלחמת העצמאות הוא אזרח ישראל שווה זכויות לך, עד כמה שזה חורה לך...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אנטי ציונות בהחלט יכולה להיות כיסוי לאנטישמיות וגם'
אנטי ציונות בהחלט יכולה להיות כיסוי לאנטישמיות וגם
17/09/2019 | 13:16
4
6
הזדהות עם הפלסטינים היא לרוב כיסוי לשנאת ישראל. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'התנגדות לכיבוש היא לא הזדהות עם הפלסטינים.'
התנגדות לכיבוש היא לא הזדהות עם הפלסטינים.
17/09/2019 | 13:33
3
3
לצפיה ב-'אכן נכון כי מבחינה רציונאלית הכיבוש הוא גן עדן '
אכן נכון כי מבחינה רציונאלית הכיבוש הוא גן עדן
17/09/2019 | 14:33
2
4
עבור הערבים. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'באיזו זכות אתה מגדיר לאחרים מהו הגן עדן שלהם?'
באיזו זכות אתה מגדיר לאחרים מהו הגן עדן שלהם?
17/09/2019 | 15:02
1
3
אתה היית מוכן לחיות תחת כיבוש ?
אני מניח שאתה היית מנשק את מגפי הכובשים תמורת ליטוף.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כיבוש מערבי זה פרס עבור מדינה ערבית או אפריקאית '
כיבוש מערבי זה פרס עבור מדינה ערבית או אפריקאית
17/09/2019 | 17:38
2
לצפיה ב-'ההיפך'
ההיפך
17/09/2019 | 06:56
2
19
תבוסת ביבי תציל את מדינת ישראל
אקטואליה >>
לצפיה ב-''
17/09/2019 | 07:19
1
לצפיה ב-''
17/09/2019 | 11:38
1
לצפיה ב-'לכן חובה להצביע ליכוד או דתיים '
לכן חובה להצביע ליכוד או דתיים
17/09/2019 | 10:37
5
לצפיה ב-'אסור בארה"ב להתערב בבחירות של מדינה אחרת. השגריר הישראלי'
אסור בארה"ב להתערב בבחירות של מדינה אחרת. השגריר הישראלי
17/09/2019 | 17:11
1
5
צריך לפנות לממשל ולבקש שיפסיקו את היתערבו בבחירות שלנו. 
מילא הנשיא כבר שם את הנשים האנטישמיות האלה ברשימה השחורה שלו.
אחת מהן אני לא מבין היא צאצאית של יהודים אנוסים. הכנסיה הצליחה לנצר את משפחתה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הכנסייה הקאתולית מלאה בקדושים של יהודים שהתנצרו והתחילו '
הכנסייה הקאתולית מלאה בקדושים של יהודים שהתנצרו והתחילו
17/09/2019 | 17:44
3
לרדוף יהודים, גם היו שמועות שלהיטלר הייתה סבתא יהודיה. דם יהודי לא מחסן מפני שנאת ישראל. 
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

23:33 | 17.10.19 בוקע הקרח
21:47 | 17.10.19 שובו של גוי ואבוי
21:38 | 17.10.19 רוב הזמן נח
21:13 | 17.10.19 בוקע הקרח
20:55 | 17.10.19 מוטי חוף מציצים 11
20:44 | 17.10.19 שובו של גוי ואבוי
18:21 | 17.10.19 שובו של גוי ואבוי
18:08 | 17.10.19 פנתרית סגולה
14:25 | 17.10.19 סתוונית333

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ