האם שנאת הגברים אופיינית לבנות להטביו"ת או שמדובר בשגעון

האם שנאת הגברים אופיינית לבנות להטביו"ת או שמדובר בשגעון

אובססבי שתקף רק את הפנתרונית שלנו?
אני הייתי משוכנע בוודאות שמדובר במשהו ייחודי אבל לאחרונה אני מתחיל לפקפק.
ישנם הטוענים שמיזוגניה אובססבית חולנית הפכה לתופעה נפוצה אצל פמניסטיות קיצוניות ובמיוחד בקרב בנות מהקהילה הלהטבי"ת.
מישהו מכיר את הנושא הזה ויכול לחדש ??

לילך בן דוד .בנים לגז

חלק מהכתבה
את לילך בן דוד
"אי פעם תהיתם למה אנחנו לא פשוט יוצאות למאבק מזויין נגדכם? זה לא בגלל שיש מחסור בסכיני מטבח בארץ הזאת." –אנדריאה דבורקין
אתמול הרשת געשה ורעשה בעקבות פרסום תמונתה של חברתי הטובה החדשה תותן, שהלכה להפגנה בכיכר רבין עם השלט "בנים לגז". בטור הזה אנסה להסביר למה אני חושבת שהמסר של שנאת גברים הוא מסר חשוב מאוד בהקשרים פמיניסטיים, ולכן לא מדובר ב"הסחת דעת" אלא בעמדה שונה לגבי אותו הנושא עצמו.
אבל קודם כל, צריך להבין למה המסר האמיתי מאחורי השלט הוא מסר של שנאת גברים. לדעתי, אנשים סבירים אמורים להבין שבהקשר שבו השלט הונף, המטרה לא היתה באמת לקרוא לרצח עם נגד גברים, ולו בגלל שאין שום דרך פרקטית לעשות דבר כזה. גברים הם אלה שמבצעים את כל מעשי הרצח ההמוניים, כך שאלא אם כן נשכנע את הגברים להשמיד את עצמם או שנקים צבא נשי מתחרה, נראה שההצעה לא סבירה ולא רצינית. ותותן מן הסתם יודעת את זה. המטרה של השלט, בתוך ההקשר של ההפגנה, היתה להביע זעם בלתי מתפשר, שנאה ממש, כלפי כל הגברים.

Critical Thinking

Well-known member
אצל הפנתרית השנאה חוצת-התחומים כלפי "כל מה שזז" אינה

אידיאולוגית, אלא מחאה ומררה שפוכה על היותה כמושה, קמוטה, כעורה, נטושה כסוכה בכרם, כמלונה במקשה, ועל חייה הכלים בלא הגשמה כלשהי.
הלוחמנות השוצפת מנסה להסוות יאוש על ידי התעטפות באידיאולוגיה...

אני מראש מתנצל על הקלישאה השובניסטית
אבל בהפוכה - מי שלא יכול לספוג אדים מהסיר אז שלא ייכנס למטבח.
&nbsp
על כל פנתרה אחת יש 1,000 אנשי מערות עם נבוט ביד, אז נכון שיש לה סגנון לא מבית היוצר של נוטינג היל פינת חנה בבלי, אבל זה מכניס עניין וחוץ מזה לפחות היא כותבת בעברית נהירה ומיוחדת....הבנת כורדי?

אני אעניק לך הזדמנות לצאת תותח אבל אם תיכשל..

אז יתברר שאתה סתם דמגוג עלוב וסכסכן.
אתה טוען ש"על כל פנתרה יש 1000 אנשי מערות עם נבוט".
אני אסתפק באחד ואתה יוצא שאטר ג'ידאן.
יש בפורום הזה כמה וכמה עשרות גולשים רובם המכריע גברים.
חלק ניכר מהם ימנים/דתיים ואולי גם שובניסטים.
תן לי שם אחד ויחיד של גולש ששנאת הנשים שלו מזכירה את שנאת הגברים של פנתרית.
בוא נכמת את השנאה שלה.
א רוב או לפחות חלק ניכר מההודעות חייבים לעסוק בעניני מיגדר.
ב הוא דבק בכינוי גנאי לנשים נניח על בסיס "זכר סרוח" "נקבה סרוחה", העקרון מובן אני מניח..
ג לאורך כל ההודעות שלו יש עיסוק חוזר ונשנה בנחיתות איברי המ ין הנשים.
משהו על בסיס "נקניק תלוי" של פנתרונית, נניח כ ו ס מסריח ..
ד הוא משוכנע בעליונות מוחלטת של המגדר הגברי, על הנשי .
ה הוא משוכנע לחלוטין בעליונות מוסרית של המגדר הגברי .
תן לי מישהו אחד בפורם שעונה על הדרישות האלו ואפילו אני ארחיב ואומר אישיות ציבורית כלשהי קיצונית ככל שתהיה שתוכל להציג אותה כמי ששנאת הנשים שלה מזכירה את שנאת הגברים של פנתרונית .
רק תעשה לי טובה קטנה עיוני, אם אתה לא מוצא כזה תחסוך מאיתנו את סיבוני הגב שלך .
יאללה חביבי אינדאק איחתיראם?

ומה ההבדל בין שנאת הגברים שלה לבין שנאת ערבים של כמה

מהמשתתפים או שנאת שמאלנים או אפילו שנאת חרדים

ההבדל הוא באובססיביות, בדימויים החריפים, בעומק השנאה

וחוץ מזה חילוני ששונא חרדים וחי בשכונה חילונית ימעט לנתקל בהם.
מפגשים בין מגדריים מתרחשים לעיתים דחופות הרבה יותר.
ולכן אישה עם עוצמה שכזו ש שנאה בין מגדרית תגיע ביום אחד בודד לכמה וכמה נקודות חיכוך.
מה שלא יקרה אצל שונא החרדים

tgranot1

New member
וואלה איתגרת אותנו.... שנאת נשים אולי לא...

אבל הסתובב ביננו איזה כורדי שחשב שהוא מפותח בעל מקלדת ג'יפה ועם עולם דימויים עשיר במיוחד: נקניקים , כינויי גנאי, חדירות אנא-ליות , תפוחי אדמה שחורים ושאר מבישין. הרצון שלו לדומננטיות והשנאה היוקדת של הנבלה הייתה כל כך חזקה שהפנתרית יכולה ממש להסמיק מולו. משום מה יש לי הרגשה שלא תתעקש על אקזמפלרים כתובים עם ניק וכי אתה יודע בדיוק רב למי אני מתכוון.

אני מבין שהכורדי הזה פגע בך

ויכול להיות שזה בצדק.
מעל מקום נדמה לי שגם חבריך בשמאל הקיצוני העירו לך שאני זה לא הוא.
ואם כן אז לא הייתי מתבייש בזה

tgranot1

New member
אסביר לך את זה כך....

אני שונא כוחנות. בין אם היא באה כתוצאה מרגשי נחיתות של כורדי מופרע מיזאנדרית, או מתנחל עם הרגשת עליונות עם גושפנקא מהסבא על הענן שלו.

נו תתאמץ עוד טיפה ואולי

נפתח גם עלייך שרשור.
סך ההכל ההתחלה טובה, הראת שנאה למתנחלים , גזענות נגד כורדים וגם טינפת את הפה ביופי של ביטוים מי נים.
אבל עדיין זה לא זה כדי להיות פסיכי ברמה של פנתרונית צריך הרבה יותר.
תן לי קצת דימויים יותר עשירים משוק הבשר, תזיל קצת ריר כשאתה מגדף ואז נדבר
סאלמאת עיוני

שתבין, שובו: אצל אלה, לבטא שנאה נגד פוליטיקאיות

ושאר נשות ציבור משפיעות, תמיד על רקע נשיותן, לזלזל, לנבל את הפה , ככה, "דרך אגב", להאדיר את "הביצים" שלהם (של בני מינם), איכססס, זה בעיניהם נורמטיווי. כן, הלא כך מתבטאים (כמעט) כולם..... הם כלל לא תופסים עד כמה הם מלאי זלזול ואיבה . לנשיות . הם יספרו לך שהם נשואים.... כן, אז יש אחת שמזדיינת איתם, וגם מבשלת ומכבסת להם. וטוב להם עם זה. אם היא רק תרים את קולה עליהם, אם היא תשמיע בקול נקודות שלא מוצאות אצלם חן בעיניה, בלשון המעטה, היא כבר "תחטוף" מהם באבי אביה. כל זמן שהיא "יודעת את מקומה", ומשרתת אותם, וכמובן, מזדיינת איתם, הם "אוהבים" אותה. כאילו. והיא בעיניהם תעודת הביטוח שלהם מפני האשמות שהם שוביניסטים......

באי ניתן לך הזדמנות , תעני על השאלות הבאות בכן או לא

א האם לאישה יש ייתרון מוסרי מובנה על גבר ,נניח שניהם טוענים טענה האם יש להאמין לאישה מלכתחילה משום שהיא נאמנה יותר.
ב האם לאישה ייתרון איכותי על הגבר
ג האם באופן אוטומטי מגיעה לאישה העדפה בתוקף מגדרה על הגבר
ד האם לדעתך סירוס הוא עונש ראוי לעבריין מין
ה האם אישה אשר העלילה עלילת אונס על גבר אמורה להענש בעונש אותו זממה להשית על הגבר.
ז האם לדעתך ראוי להעניש גבר המתבטא באופן משפיל ומכלילי כלפי נשים
ח איך התשובה לסעיף ז מסתדרת עם השפה שלך
ו האם ייתכן שמעשה מסויים אשר גבר עושה יחשב להטרדה ואותו מעשה בדיוק שאישה עושה לא ייחשב כהטרדה

בוא ניתן לך הזדמנות להיות לא ערס שכנראה כבר נחקר

במשטרה, ומשליך את היחס שקיבל על אנשים שאינם כמוהו. בוא ניתן לך הזדמנות להבין שאף אחד לא קורא את הפוסטים שלך.מעבר לכותרת, ושאתה נובח כאותו כלב בלילה.

ליצנית אם היית טיפה פחות טיפשה היית מתעלמת

מהשאלות .
עכשיו כולם רואים שאפילו את מבינה את כמה אדיוטית את יוצאת עם הגישה המטורללת שלך

צנון, התעלמתי מה"שאלות". הלא לא קראתי אותן בכלל.

אבל אתה לא מספיק אינטליגנטי להבין אפילו מה שכותבים בפירוש. ערסיון "חצי מערבי", הצד המזרחי העלוב שלך יביס אותך כל פעם.

נו אז בנוסף לכל "המעלות " שלך את גם שקרנית

וודאי שאת נכנסת לפנים ההודעות.
הרי התגובה שלך להודעה שלי מכידה על כך.
כיצד הגבת לתגובה הזו בצורה ענינית אם לא נכנסת אליה??
ואם נכנסת להודעה הזו איך נעלה על הדעת שלא נכנסת לפנים ההודעה הקודמת.?
פנתרונית תתאפסי על עצמך, מה זה המופע המביך הזה שלך?
את רוצה שנחשוב שכל הלהטביות הן עדר של פסיכיות מטומטמות?

יהודי-ערבי, אתה באורח אופייני משליך את מה שנכון עליך

ועל שכמותך על אחרים, שאינם כמוך. וזו תגובתי האחרונה , וכרגיל לכותרת הפוסט שלך. איתך ,מזרחי, אין מה לשוחח. אי אפשר לשוחח איתך. אפשר רק ללעוג לך.

גברת תשאירי לעצמך את הבעיות הנפשיות שלך

אני כבר מממזמן המלצתי לך לטפל בהם.
גם אם נניח שישנן אי אלו שונאות גברים מטורללות נוספות זה ממש לא אמור לנחם אותך

למעלה