עוד מקרה אונס. והפעם, מצד רופא.

רשוי

New member
יש נשים שהתקדמו בזכות כישוריהן המיניות

רק שראוי שיהיו חתיכות ופות

tgranot1

New member
גברת פנתרית

90 אחוז ממה שיוצא מהמקלדת שלך הפך לתוקפני . זה כבר מוגזםם. הסגנון הזה לא מכבד אותך כאדם, קודם כל .ו בינתיים אי אפשר לדעת מה בדיוק קרה עם הרופא הזה כי אין מספיק
נתונים אז ממש לא הוגן והגיוני להתחיל לפסוק דין תל.

מר תגרן, תרשה לי לצחוק על ה"מספר" (אחוזים) שאתה נוקב בו

אכן, זו הדרך של הזכר הממוצע - לזרוק מספרים, שרירותיים, (מעוררים צחוק), כשהוא נדחק לפינה ע"י טיעונים ערכיים של אשה. ולעניין עצמו: מדי יום כמעט אנחנו למדים על מקרה אונס . לדעתי, השתוללות התוקפנות המינית הזיכרית קוראת לתגובות מתמידות ובוטות , מצד נשים וגם מצד אותם גברים ראויים מעטים. הטרור הזיכרי נגדנו צריך להיות מטואטא במגרפות ברזל. והצעד הראשון - להטעים את הטרוריסט (ואת הזכרים התומכים בו) מתבשילו שלו.

tgranot1

New member
גברת פנתרית. את יותר ממוזמנת

לקחת כמדגם מייצג של כל 31 העמודים שרשמת החודש נכון להיום, ולבדוק כמה מהתגובות שלך היו דעה לשמה בין אם יסכימו לה או לא שאינה מכילה לעג או קללה כלפי גורם כלשהו.

בדקת שזה 31 עמודים? חרוץ.... כמוכן,

כמה וכמה מהתגובות שלי אינן לא לעג ולא קללה, חלק מהן הנן אפילו שבח. (רמז: אני מעריכה את שובו. וזאת בניגוד לרוב הגולשים פה, המפנים כלפיו רק נאצות ולעג {חסר שחר}, פשוט בגלל היותו ערבי....) בקשר ללעגי שפה או אף קללות, מה נטפלת אליי דווקא? זהו הסגנון הרווח בפורום הזה. מרבית הגולשים כותבים בלשון זו. ועכשיו איתגרת אותי: אבדוק את הפוסטים שלך....

tgranot1

New member
יפה שאת מעריכה את שובו. בהחלט אדם שניתן להעריך

בין אם מסכימים או לא לדבריו.
ואני אחסוך לך את המתח והעבודה הרבה, גם אני לועג ומקלל מדי פעם, רק שבניגוד אלייך, לא כברירת מחדל.

דיברגנט חדש

Well-known member
חבל שאתה חוסך לה

זאת הייתה יכולה להיות העבודה היחידה שהייתה עושה עד הלום, כמובן עם עזרה, כי היא לא הייתה מסוגלת לעשותה לבד.

מזרחי אומלל, חי בבועה מזרחית, וכמו ערבי מצוי, מייחס

את התנסויותיו שלו לאנשים מחברה אחרת לגמרי, מעולם אחר, שהוא לא מכיר וגם לא יכיר.....הלה גם לא תופס שהוא מעורר את לעגם של האשכנזים.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור לי שלא הבנת מה המספר שכתבתי, אך זה בסדר, אני לא מצפה

מחצי גאונה שלמדה (דגש על הפועל 'למדה' במקום סיימה) במגמה ספרותית בתיכון להבין את זה.

התסכול שלך בשמיים, למרות היותך אשכנזייה, את לא יודעת דברים כ"כ בסיסיים

למעלה