הוארך מעצרה של הזו-נה המיל-פית הבריטית חובבת האור-גיות

ayb1

Well-known member
מהיכן יש לך את החוצפה לקרוא לבחורה הזאת זונה? הרי

מעולם לא עלתה הטענה ששילמו כסף עבור המגע המיני הקבוצתי איתה,כך שברור שאינה עוסקת במקצוע העתיק בעולם כפרנסה.
יתרה מזאת אפילו היתה עוסקת בזנות כמו שאת מלעיז עליה עדיין כשאשה אומרת לא!!! יש לעצור מייד.

להקת הכלבים הזונים צריכה להיענש. הם צריכים לשלם לאשה פיצויים על ההשפלה. ולדעתי על הממשלה להתנער בפומבי מישראליותם. הזונים הפרוצים האלה הם חרפה לחברה הישראלית.

ai21

New member
הטרול ABY1 צודק - בבריטניה התנהגות כזו מקובלת

לדעתי מי שממהר להדביק לאשה את המילה המכוערת "שרמו-טה"

הוא בעצמו שרמ-וט משתר-מט. ולדעתי דווקא הכלבים ה"ישראלים" מאיה נאפה הם חולי מין.

גם את משתפת פעולה עם חולת מ-י-ן ואור-גיות בריטית

שגרמה לנזק חמור ביותר ובלתי הפיך ,

לנשים אומללות שעברו או-נס אמיתי

באיזו חוצפה אתה קורא לו טרול?

והאם התנהגותם הזנותית של הכלבים ה"ישראלים" שהגיעו לאיה נאפה מקובלת פה בישראל? האמת, יש בחברה שלנו המון זונים. המון מטרידנים. הרבה משתתפים באורגיות. יש המון כלבים מזויינים, בעיקר בגילים של הכלבים מאיה נאפה, שכל מטרתם להשפיל נערות.

ai21

New member
את הכינוי הוא הרוויח - בין השאר: הכינוי שלו נועד להטריל אותי

לגבי הענישה:
לעומת טענתה הראשונית, הם לא אנסים.
אבל הם חלאות,
ועכשיו המשטרה התחילה לחקור את עניין פרסום הסרטון - שהוא עבירה על החוק.

ayb1

Well-known member
הגעת לתפוז כעשור אחרי,מדבריך מתבהרת כוונת ההטרלה שלך

בבחירת הכינוי הזה (ניק).

ברוב טיפשותך חשפת את הסיבה לבחירתך בניק הזה והסיבה היא כדי להטריל אחרים עם ניק דומה.
מה שנשאר לי להוסיף זה "לך חפש את חבריך הטרולים" או את יתר הניקים הרבים שאתה משתמ/ש בהם כאן בהצפות שלך.

ai21

New member
ניהלתי בעבר שני פורמים בכינוי הזה

עד שאתה החלטת להטריל אותי עם כנוי דומה.

זה שהיית פה בעבר לא משנה - בתפוז הרי ניתן לשנות שם משתמש ותאריך ההגעה נשמר.

ה כ ל

New member
שקר, כרגיל...

בתפוז לא ניתן לשנות את הכינוי, אפשר רק לפתוח כינוי חדש עם תאריך פתיחה חדש.. גם רמאי וגם מספיק טיפש לנפנף בזה...

ai21

New member
ניתן היה בעבר - וניצלת זאת לצורך ההטרלה

אני זוכר איך שיעשע אותך להגיב אחרי עם דעות הפוכות,
ולראות את כולם משתגעים

"הטרדת קטינים" חחחחח. ה"קטינים" האלה חפזו לאי המזמוטים

כדי להזדיין, מיוזמתם, על ימין ועל שמאל. ולבסוף, הם השפילו את האשה, הטרידו אותה. אני מאד מקווה שבעזרת התרומות הרבות הזורמות אליה, בין השאר מגברים ישראליים אצילי נפש, היא תביא להענשתם של הכלבים.

קצה

New member
התקוות שלך לא יכולים להתגשם

זבוב תמיד חוזר לצואה

אני ממליץ לך לשבות רעב עד שישחררו את הצדיקה הבריטית

מסתבר שבקפריסין תלונת שווא על אונס , זה לא צחוק והגברת האנגלייה הולכת לבלות כמה וכמה שבועות בתא מעצר מעופש עם סוהרים זכרים שובניסטים ועוד קפריסאים כלומר ממוצא מזרחי רחמנא ליצלן.
אני מצפה ממך כנציגה גאה של ארגון "פוסטמה" (פמניסטיות-סוטות-מכוערות-האבלות), לפצוח מיד בשביתת רעב שלא תיפסק עד שישחררו את האנגלייה מהכלא, ייעצרו את הנערים הזכרים המזרחים ויגרשו אותם לקפריסין

למעלה