הבריון הקומונאצי עופר כסיף פתח שוב את הג'ורה האנטישמית שלו

הבריון הקומונאצי עופר כסיף פתח שוב את הג'ורה האנטישמית שלו

ח"כ כסיף: "מעולם לא קם מנהיג כמו נתניהו, שמוכן להיות שותף כה נלהב של אנטישמים"
ח"כ עופר כסיף התייחס לדבריו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. לדבריו, "טראמפ אמר שרוב יהודי ארה"ב אינם נאמנים. בעולם נורמלי, נשיא שהיה מדבר ככה על יהודי ארצו היה זוכה לגינוי החריף ביותר מראש ממשלת ישראל. לא במקרה של נתניהו. בזמן שטראמפ מסית לאנטישמיות, בזמן שתומכיו הולכים ומממשים בידיהם את התורה הגזענית של מנהיגם - נאלם נתניהו דום. להזכירכם, אותו נתניהו גם אירח בארץ את נשיא הפיליפינים שהשווה את עצמו להיטלר. בכל ההיסטוריה היהודית לא קם מנהיג שהיה מוכן להיות שותף כה נלהב של אנטישמים".
אריק בנדר 21/08/2019 10:01

אבל אנחנו יודעים מאיזה זרע מרצחים אידיאולוגי הנבל הזה מגיע: מבית המטבחיים הקומוניסטי המשתווה רק לבית המטבחיים הנאצי.

וכך המשטר של אבותיו הרוחניים טיפל ביהודים שתחת שלטונו:

"בשנת 1943 היה [המשורר היהודי איציק פפר] בין מייסדי הוועד היהודי האנטי-פשיסטי. הוא היה מן החברים הבולטים בוועד וזכה לצאת למשלחת המפורסמת שלו. המשלחת שכללה גם את שלמה מיכאלס [שנרצח ע"י הקומוניסטים ב-1948] ואחרים שהתה בדרך כשבעה חודשים, וביקרה בין השאר בארצות הברית ובקנדה [במטרה לגייס סיוע לבריה"מ במלחמה נגד הנאצים].

איציק פפר נעצר לראשונה בשנת 1948, יחד עם עסקנים יהודים רבים, סופרי יידיש, משוררים ואנשי תיאטרון. הקומוניסט הנאמן נפל קורבן בעצמו: באוגוסט שנת 1952 הוצא להורג עם עשרות סופרים יהודים אחרים במה שנודע לימים כ"ליל המשוררים הנרצחים" [ Hочь казнённых поэтов ].

הנרצחים הואשמו ע"י אבותיו של החלאה הקומונאצית עופר כסיף "באי נאמנות לשלטון, בניהול תעמולה אנטי-קומוניסטית ובקשירת קשר ליצירת רפובליקה יהודית בחצי האי קרים בניסיון "לקרוע" את האזור הזה מברית המועצות" (ויקיפדיה).

tgranot1

New member
יש בעיה קטנה עם הארגומנט שלך....

הקומוניסטים ככלל כבר מזמן התנערו ממעשיו של סטאלין, בעוד ששכסיף מדייק בדבריו שמעולם לא כיהן ראש ממשלה בישראל שמוכן להיות שותף כה נלהב של משטרים אנטישמיים.

יש בעיה קטנה עם הארגומנט שלך.................

עופר כסיף הוא נגד האטינטרסים הכלל יהודיים .
הוא משת"ף של הציבור הערבי . JEWBOY

tgranot1

New member
יכול להיות שכן, יכול להיות שלא. עניין של דעה.

מה בין זה לבין תוכן הדברים שאמר על ביבי.
או שגם אתה מתעקש להידבק בחיידק אד הומינם תוצרת גלובמרעיל.

שום אד הומינם . עופר כסיף הוא אנטי יהודי . וכידוע לך

אני הוכחתי בעבר ויכול גם היום להראות שדברי נכונים , מדוייקים ולוגיים .
לכן
זה לא עניין של דיעה . דיעה זה מה שיש לך .
לי יש אמת מוכחת .

tgranot1

New member
לא הוכחת כלום. כל עוד אתה מתעקש להתייחס לעופר כסיף

ולא לתוכן הדברים שאמר בקשר לנתניהו מדובר באד הומינם לפי ההגדרה.
אתה תמיד יכול לגגל את המושג ולבדוק בעצמך.

tgranot1

New member
לא . הדברים עומדים בפני עצמם.

זאת חלק מהבעיה תרבותית אצלנו . בכל פעם שאדם מעביר ביקורת מחפשים דרך להשמיץ את הפרסונה. אז מה , אם היה אומר זאת בני בגין היית מסכים?
ללא קשר. אם השקפת העולם של כסיף שגויה בעינייך, פשוט אל תצביע עבורו בגלל דברים אחרים שהוא עושה ואומר שאינך מסכים עמם.

כסיף אומר ועושה דברים לא נכונים . הוא מטרה לבקורת כמו נתניהו

אני לא אצביע לנתניהו ולא לכסיף .
גם לא לבני בגין .......................................

tgranot1

New member
או קי... תעשה קופי פייסט לדברים שאמר כסיף

תדמיין שאמר אותם אריה אלדד. זאת אפילו אפשרות ריאלית.
מה יש לך להגיד לגבי תוכן הדברים עצמם?
אגב, את אריה אלדד כבר כינו שמאלן. רק שתבין עד כמה האד הומינם הזה יכול להגיע למקומות מטומטמים למדי.

אני לא נרתע מאתגר אינטלקטואלי . אמר כסיף

"טראמפ אמר שרוב יהודי ארה"ב אינם נאמנים. בעולם נורמלי, נשיא שהיה מדבר ככה על יהודי ארצו היה זוכה לגינוי החריף ביותר מראש ממשלת ישראל. לא במקרה של נתניהו. בזמן שטראמפ מסית לאנטישמיות, בזמן שתומכיו הולכים ומממשים בידיהם את התורה הגזענית של מנהיגם - נאלם נתניהו דום. להזכירכם, אותו נתניהו גם אירח בארץ את נשיא הפיליפינים שהשווה את עצמו להיטלר. בכל ההיסטוריה היהודית לא קם מנהיג שהיה מוכן להיות שותף כה נלהב של אנטישמים".

אני אומר
ישראל קיימה קשרים מדינים עם צ'ילה , ד'אפריקה , קונגו , אוגנדה ועוד . היום ישראל זקוקה לארהב . ישראל זקוקה גם למדינות אחרות . בוחרים קשרים מדיניים לפי ההיצע הקיים ולא לפי פנטאזיות .
צרפת החליפה כיוון ב6/6/67 . אנגליה שהייתה תמיד אמביוולנטית נוטה לכוון הערבי/מוסלמי . תשאל את קורבין . ספרד ? מקבלים את המוסלמים שנוצחו וגורשו אך לא את היהודים .
כשאני יודע מאיזה מעיין יונק כסיף את הפוליטיקה שלו וכשאני יודע ויכול להוכיח שהוא יונק פילוסופיה שגויה , אי אפשר לטעון שהביקורת שלי עליו היא אד-הומינם .

tgranot1

New member
אז לא הצלחת להרפות מכסיף לגמרי

לכן לא הצלחת לנתק עצמך לגמרי מהאד הומינם. נכשלת באתגר האינטלטואלי.

במקום שכן הצלחת , התשובות שלך היא גם הם כשלים.

1) זה נעשה בעבר. אד אנטיקוויטאטם. נגיד שהטעון נכון. לא בא לי לחפור לשם. האם פעולה שנעשתה בעבר מצדיקה להמשיך בכך בכל תנאי ולתמיד? קצת כמו לטעון כי אדם שחפר בפצעיו הפיזיים בעבר צריך להמשיךלעשות זאת במקום להתמודד עם הטענה כי חפירה בפצעים מזיקה לבריאות.
2) בוחרים קשרים מדיניים לפי היצע קיים ולא פנטזיות. שוב, במידה וההתנהלות נכונה , ברגע שישראל עצמה תומכת במשטרי דקטטורות אנטישמיים אין היא יכולה לקבול על כך שמתנהלת אנטישמיות נגדה שכן הדבר נחשב כמוסר כפול. כלומר היא שומטת את השטיח מתחלת לרגלי האד מיסריקורדיאם (בשם המסכנות) שלה עצמה.

3) חזרתי הסברתי כי ההגדרה מאחורי אד הומינם היא התייחסות לאיש ולא לדברים עצמם. אתה מתעקש להמשיך לדבוק בטעונים לגופו של האיש וגם לטעון כי אין בכך אד הומינם. אז או שאתה מעקש לשכנע בכח להתעלם מההגדרה למושג, או שאינך מבין אותה.

באמת??? יש לך איזשהי "הוכחה" לכך שהקומוניסטים כבר מזמן(??)

"התנערו" ממעשיו של סטאלין????....

האם הם "התנערו" מהם כמו שהגרמנים התנערו ושילמו פיצויים?
או שהם "התנערו" כמו הפולנים שרוצים להשליך לכלא כל מי שמנסה
לדבר איתם על פיצויים....

וגם עם איזה משטרים אנטישמיים בעליל מוכן ראש ממשלת ישראל להיות שותף?

הרי כמעט כל המשטרים שאיתם ישראל מקיימת יחסים כלשהם מיום היוסדה
היו בעבר הלא-כל-כך רחוק אנטישמיים בצורה כזאת או אחרת, ומעומק ליבם......

tgranot1

New member
ע"ע לברנטי בריה וגם "הנאום הסודי" שכל העולם יודע ממנו.

אתה מתכוון לנאום של "צדיק הדור" חרושצ'וב???.....

אתה ככל הנראה משתייך בגאון למפלגגע הקומוניסטית,
אחרת לא היית מעיז בכלל להביא את הדוגמה הזאת דווקא.....

אולי בקרוב גם תביא לנו נאומים של היטלר, ו/או של מי מעושי דברו,
על "שאיפות השלום" של הכנופיה ההיא....??

ולברנטי בריה?????

למה שבכלל יעניין אותך (ואותי) איזשהו משהו שהרוצח הסידרתי הזה
עשה, או "אמר", אי-פעם שראוי לציטוט איזשהו.....!!!!

עם אלו, וכאלו, אתה מעביר את זמנך???.....

ועפ"י אלו אתה החליטות שהקומוניזם הפנה עורף לסטאלין???.....

אנא אל תגרום לי להתחיל לרחם על כושר ניתוח העניינים שלך......

tgranot1

New member
חרושצ'וב היה רחוק מלהיות צדיק..

אם אתה מחפש צדיקים משלמים , חפש אותם בגן עדן. היכן שזה לא יהיה.

חרושצ'וב הוקיע את מעשיו של סטאלין. זאת עובדה. הוא גם חיסל את בריה שהיה התלין של סטאלין על מנת לחסל את מקור הכח להיקף הסיגנון שסטאלין נקט בו. גם זאת עובדה.

בזמנו גם היה על זה ויכוח ענק במפ"ם. בסוף כולם התנערו מסטאלין.

לאחר שהקומוניזם נפל גם ברוסיה וגם בסין כל הנושא הפך ללא אקטואלי .
חד"ש כיום הפכה לסוג של מפלגה סוציאל-דמוקרטית.

DANIAVNI

Well-known member
הוא יותר מכובד בעיני ממספר חכים ימניים - אסביר

אינני מסכים בכלל לדעותיו
אבל נראה שפיו וליבו שווים
זה האיש ואלה דעותיו לטוב ולרע ובעיקר לרעתי ואני יכול להיזהר מפניו

אבל מה עם כל אותם עבריינים שהתחפשו לאנשי ימין
אנשים שכל השנה פועלים למען הכיס שלהם לצלילי צעקות "מוות לערבים"
יש בימין אנשים טובים שאני מאמין בהגינותם גם אם מתנגד לדעותיהם
כמו למשל רפי פרץ
אבל יש בימין עבריינים .

האם אני יכול לסמוך על הכיפה הסרוחה שמציץ מתחת לשמלות של נשות לישכת ראש הממשלה יותר מאשר על עופר כסיף ?
אני בספק גדול מאוד.

הנשיא התייחס רק לשלטון בארה"ב והתכוון לתקוף רק את המפלגה

הדמוקרטית היריבה. הוא רצה למנוע מיהודים להצביע לדמוקרטים שתומכים בעיקר בערבים.

למעלה