אני רואה עכשיו בלווין את השר גלנט ומתפקע מצחוק.

אני רואה עכשיו בלווין את השר גלנט ומתפקע מצחוק.

חמוד השר הזה.חחחחחחחחח
האמת שאני די מחבב אותו אבל שקרן שקרן לא קטן.
זה נקרא שקרן צ'רמי באנגלית ובכן אין מנהיגות ואין משילות ואין ריבונות יהודית לא על ארץ ישראל ולא על מדינת ישראל..
ושלא יכניסו לכם שקרים לראש כאילו וממשלת ישראל שולטת במצב.

לדעתי הוא הכי מתאים בליכוד להחליף את נתניהו.

כשהוא יהיה ראש ממשלה הוא יהיה לדעתי יותר ממוקד במלחמה ברצועה.
כרגע הוא מדברר את נתניהו ומגן על המדיניות שלו אבל אני משוכנע שגם הוא גלנט היה רוצה לראות יותר אקשן של הצבא בגזרת הדרום כדי להקל שם על התושבים.

איך אני אוהב שהם אומרים במקרה הזה השר גלנט

על הביקורת הצודקת המופנית כלפי מדיניות הממשלה ציטוט: "ראש הממשלה פועל באחריות לאומית.חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה זה 20.000 ערבים מוסלמים נכנסים להר הבית? מי קובע את מה שיקרה בהר הבית? הממשלה? או הוואקף.
הכל רקוב שם בממשל שלכם. כל המערכת השילטונית שלכם ממשרד ראש הממשלה דרך השרים וחברי הכנסת ודרך השלטון המקומי הכל רקוב.
הוואקף הוא הריבון על הר הבית . הוא הקובע מתי יכנסו וכמה מוסלמים ומתי מוכמה יהודים יכנסו.

דיברגנט חדש

Well-known member
המצטיינת בעברית ובאנגלית, שוב, הרימה להנחתה

האם את בטוחה ששקרן זה lyer? מצטיינת שלי באנגלית

רמז: יש לך 2 שגיאות במילה בת 4 אותיות, איזה עולב העולבים!

הדגנראט קופץ שוב. נכון,

לקחתי את המילה lying .ולא זכרתי שכותבים liar . למרות שהרגשתי שטעות בידי, לא בדקתי, לא ניסיתי להיזכר במדויק. דגנראט,. בכ"ז, אתה לא מגיע לקצה קצה הידיעות שלי באנגלית. גם לא בעברית. ערסזבל היית, ונשארת. ולא, אין לי רחמים עליך. אני מתעבת ערסים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא זכרת?

המצחיק הוא שניסית ללעוג לחוח האחד על ידיעותיו והראת את בקיאותך בשפה ולא בפעם הראשונה, כמו בטעות, שאפילו, ילד בבי"ס יסודי לא היה מעז לעשות.

תמשיכי לכתוב שאת שולטת בשפה כאשר את הבסיס של הבסיס, את לא יודעת, או שמא, גם את זה לא זכרת?

אגב, את כזאת סתומה ובעלת ידע "מרשים" באנגלית, ששוב עשית טעות, כי המשמעות של lying היא בכלל משמעות אחרת ולא קשורה לשורש ש.ק.ר למרות הפועל lie.

בהמה. לך כבר, תשפריץ את הסירחונות שלך בשוק,

בבית הקפה עם "פרלמנט הגברים". ואל תשכח, ערס, את הנרגילה. השימפנז הצוחק.

זו השפה שאתם מבינים.

כשמדברים אליכם עברית משובחת, אתם מתבלבלים לגמרי. וכשאשכנזי או אשכנזיה נוהגים בנימוס, ובחיוך, ובאדיבות, אתם, יהודים-ערבים, סבורים שהם "חלשים", ומיד מנסים לדרוס אותם. תחזור למללח, שימפנז מרוקאי. שם מקומך.

חחחחחחחחחחחחחחחח ל

"תחזור למללח, שימפנז מרוקאי. שם מקומך".
גם מיזאנדרית וגם גזענית.
כל התכונות ""הטובות "" באדם נתגלו בך.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אם זאת מייצגת את שדולת הנשים אוי ואבוי (בלי שובו של גוי )

לשדולת הנשים. היא רק עושה נזק בשפת הביבים שלה.
אז קודם כל אביך ז"ל ינוח על משכבו בשלום ותתנחם מהעובדה שהוא כבר לא צריך להתמודד עם החרפה הזאת .

קצה

New member
את כדג במים בכל הקשור לקללות

כנראה גדלת בבית עם אלימות פיזית ומילולית

דיברגנט חדש

Well-known member
זה בדיוק מה שכתבתי באחת התגובות

אין דרך אחרת להסביר את התסבוכים הנפשיים שלה, בנוסף ל-IQ המאוד נמוך שלה כפי שהצהירה על עצמה בעבר שהיא חצי גאונה.

למעלה