אכזריות

marabo

Well-known member
במקומות בהם זה קורה זה לא בגלל שמרחמים עליו

אלא בגלל שזקוקים שם לילדים ולידיים עובדות שיפרנסו את הפנסיות של האכלוסיה המזדקנת, זה לא המצב אצלנו.
לגבי השפה, אין לי ספק שהוא למד עברית בגן ובבית הספר אבל גם אין לי ספק שבבית אימו מדברת איתו גם בשפתה ויש לו גם שליטה כזו או אחרת בשפת אימו.
ההשוואה לפליטים נועדה רק לצורך ההמחשה של צביעות השמאל, לטעמי ליהודים יש רק פינה אחת קטנה בעולם לחיות בה וככה זה צריך להשאר, לערבים יש את ערב ולפליפינים את מדינת הפיליפינים.

marabo

Well-known member
אתה חי במדינה שחצי מאדמתה נשדדה מפליטים אומללים

ואתה יודע את זה טוב מאוד, אם תקלל אותי זה לא ישנה את העובדה הזו.
בתור אזרח המדינה אתה שותף לשוד ולגזל גם אם פיזית אתה לא גר כרגע בשכונה או ישוב שנמצא על קרקע שנשדדה מהפליטים אחרי המלחמה ב 48.

הפרבולה

New member
זה לא מספיק רק להתנגד לשוד , צריך גם לא להשתמש בשלל של השוד

ואתה כן משתמש לכן אתה שותף.

איך בדיוק אני "משתמש"?

התנדבת להציל אותו?

marabo

Well-known member
אתה אזרח במדינה שחצי מאדמתה שדודה

לכן גם אם פיזית ביתך הפרטי לא נמצא על אדמה שנשדדה מפליטים אומללים המדינה שלך נמצאת על קרקע כזו.
אפילו הכנסת ומשרדי הממשלה הסמוכים יושבים על אדמת שייח באדר.
לכן אתה לא יכול לרחוץ בנקיון כפיך ולגלגל עיינים.

מה זה "המדינה שלי"?

זו אשתי? אחותי? בתי? "היא" ביקשה ממני רשות לשדוד מישהו?

מה לתפיסתך אני, בתור יליד הארץ, אמור לעשות על מנת לא להיות צבוע? לקפוץ לים? להגר לגולה?

מה לא בסדר עם נקיון הכפיים שלי?

מה לא בסדר עם "ניקיון הכפיים" שלך????

העובדה שעולה מכל השפרצותיך כאן שהוא לא קיים בכלל ולא היה קיים מעולם!!!!

marabo

Well-known member
כדי לא להיות צבוע אתה פשוט צריך להפסיק עם המוסר הכפול

כלפי המדינה, כל עוד אתה לא תובע ממנה להחזיר לפליטים את האדמות ששדדה ושיתכן אפילו שביתך בנוי עליהם ואתה ישן טוב בלילה עם השוד והגזל הזה אל תבוא אליה בתביעות על הפליפינים.
חזל קוראים לזה "טובל ושרץ בידו" שזה אומר, אדם טמא בא לטבול במקווה כדי להפוך לטהור, אבל ביד שלו הוא מחזיק שרץ מטמא ולא עוזב אותו גם בזמן הטבילה.

תזכיר לי, תוגת אִ-מ-ךָ, מתי סיפרתי לך

מה אני תובע ומה לא תובע?

"יתכן שביתך בנוי עליהם" זה כמו "יתכן שאתה פ-ד-ו-פ-י-ל ורועה ז-ו-נ-ו-ת". מה ההבדל?

בינתים, שרצים טמאים מתרוצצים רק במוחך העקום והמעוקם

מי שבאמת צבוע עד לשד עצמותיו זה מי שמתנגד לתחבורה ציבורית בשבת, אבל לא אכפת לו שמכוניות פרטיות יסתובבו חופשי, ושיסבלו רק חסרי המכוניות

לסיכום: אתה גם דביל, גם גס רוח שמשתלח באחרים, גם גזען פ-ר-י-מ-י-ט-י-ב-י, גם ס-ד-י-ס-ט א-כ-ז-ר. כל חבריך הכהניסטים קצת התרככו ביחס לילד הפיליפיני, ורק אתה היחיד ממשיך להבליט את התכונות שמניתי לעיל.

marabo

Well-known member
הסבירו לך את זה כבר

יתכן שביתך לא בנוי על אדמה ערבית שדודה אבל אתה אזרח המדינה, אתה לא יושב ספון בביתך כל הזמן, אתה נוסע בכבישים שחלקם נמצאים על אדמה שדודה, מקום עבודתך אולי בנוי על אדמה כזו, הוריך אולי גרים על קרקע כזו וכויוצא בזה. היות ורוב אדמות המדינה כאן הם שדודות, מבחינת ההסתברות יש מצב שאתה נהנה כך או אחרת משימוש באדמה ערבית שדודה.
לגבי תחבורה ציבורית בשבת, מי שצבוע הוא זה שמדבר על סוציאליזם אבל לא מוכן לתת לשכבות החלשות, הנהגים, המנקים, הסדרנים, המתדלקים, המכונאים וכו' יום מנוחה שבועי יחד עם כולם, כל שאר המשפחה, הילדים וכו'. אלא שהם השקופים יעבדו עבורו.

טוב, בסדר,

אתה אולי גנב, אולי רועה ז-ו-נ-ו-ת, אולי סתם אוהב להשחית עצים צעירים.
לפי הלוגיקה הדבילית שלכם, כל מי שמתגורר על פני כדור הארץ הוא צבוע, כי הוא כך או אחרת נהנה מאיזשהו עושק שנעשה בעבר. כולנו בישראל נהנים בעקיפין מהשמדת האוכלטוסיה השורשית בצפון אמריקה.
אז בוא מעכשיו כולנו, כל תושבי כדור הארץ, נכנה זה את זה צבועים.

איזה כיף לך! עשיו אתה יכול להיות צבוע ממש, וזה לא יטריד את המצפון שאין לך

בנוגע ליום מנוחה לכל המשפחה, הרשה למשפחה עצמה לבחור את יום המנוחה הזה, בכל יום בשבוע.
הדאגה שלך לשכבות חלשות היא שיא הצביעות. אדם שהוא רשע ואכזר מטבעו לא יכול להיות פתאום רחמן בן רחמנים. זו אפילו לא צביעות, אלא שקר במצח נחושה. כאשר מישהו, שהוא רשע מטבעו, אכזר ושונא אדם, מגלגל עיניים צדיקות כאילו הוא פתאום מרחם על מתדלקים ומנקים, ובגלל זה לא מאפשר להם לנסוע בשבת לים (עם כל המשפחה!), זו כבר שפלות ונבזות.

marabo

Well-known member
מאחורי שוד אדמות הפליטים עמד השמאל

הוא שלט אז והוא היה זה שחוקק את החוקים המתאימים שנישלו את הפליטים.
אל תגלגל עיינים, אתה כעת תומך בזכות השיבה?
כן או לא?
אם לא, אז אתה צבוע כמו שהסברתי.
אם כן, אז לפליטים יש עדיפות על מהגרי עבודה, הם חיו כאן והם נגזלו באמת.

נו טוב, דביל זה להרבה זמן.

מדוע אתה קורא למי שהיו בשלטון אז, בן גוריון ומפא"י - "שמאל"?
מה כל כך "שמאלני" היה בטבח כפר קאסם?

מבחינתך, חלאה דבילית, גם מי שעומד בצפירה זה "שמאל".

אני מוכן לענות לכל שאלות של אנשים שפויים. לשוחח עם דבילים אין טעם. זה יהיה "לשוחח" במרכאות, כפי שאוהב לכתוב שותפך-תאומך.

marabo

Well-known member
הקללות לא הופכות אותך לצודק אלא רק מפגינות את חולשת הטענות

ולעצם העניין, זה לא משנה איך תקרא לבן גוריון ומפא"י, הם היו ואינם, משנה מה אתה עושה היום.
נכון להיום, אתה ו/או חבריך לדעה חיים על רכוש שנשדד מפליטים אומללים. אתה וחבריך לא מוכנים להחזיר את הרכוש הגזול לבעליו ולתת להם לשוב אליו בטיעון שאתם רוצים לשמור על מה שאתם מכנים: "יהדותה" או "אופיה היהודי" של המדינה.
והנה מסתבר שכשמדובר בעובדים זרים ושאר מסתננים אין לכם בעיה שהם יהיו כאן ו"אופיה היהודי" של המדינה ממש לא מעניין אתכם.
זו צביעות נאלחת בהתגלמותה.

אתה שקרן נאלח, טיפוס נתעב ושפל

מה אני עושה היום?
באיזה רכוש שדוד אני מחזיק, תוכל לפרט?
מתי בדיוק סיפרתי לך מה אני מוכן להחזיר ומה לא?
מתי בדיוק דיברתי אתך על "אופיה היהודי" של המדינה?
במה הילד יליד הארץ, תלמיד בבבית ספר ישראלי, הוא פחות ישראלי מטיפוס נאלח כמוך שלא רוצה לעמוד בצפירה?

פשוט גועל נפש "לשוחח" עם יצור שפל כמוך - הדברים מכוונים למי שיקרא את הקיא שלך.

marabo

Well-known member
תמשיך לקלל, זה רק מראה שכתבתי אמת

ובאמת כואבת לך.
ממתי עובד שעושה רלוקשיין מקבל זכויות שהיה? באיזה מדינה זה קיים? משגמר לעבוד ותמה אשרת העבודה הוא לוקח את משפחתו וחוזר לארצו ולמולדתו.
את סיפורי הסבתא שהילד לא יודע שפת אימו תמכרו במקום אחר, אין אמא שלא תדבר עם הילד שלה בשפתה, אין ילד שלא מכיר שפת אימו.
יש לה ארץ ומדינה ואזרחות ומשפחה, היא לא פליטה, לא היא ולא הילד שלה ואיש לא מאיים שם על חייה, היא פשוט התאהבה ברמת החיים כאן ומתאים לה להשאר, השילוב שלה יחד עם שמאלנים שמחפשים לקעקע את האופי היהודי ימני של המדינה הוליד את כל הפארסה-דמגוגיה הזו.

זה מראה שאתה דביל נאלח

אני רק עונה להשתלחות שלך בדבר "צביעות" ו"רכוש שדוד שאני מחזיק".
לפני שאתה מתנצל על גידופיך הנ"ל, אני אמשיך לכתוב עליך את האמת הבלתי מחמיאה.

או שתסביר איזה בדיוק "רכוש שדוד" אני מחזיק, ובמה בדיוק אני "צבוע", או שתתנצל.

למעלה