אכזריות

tgranot1

New member
שמו במחוזותנו פלאפל. אבל אני מניח שאתה יודע זאת מימים ימימה.

marabo

Well-known member
צביעות שמאלנית, בעעעעעעעעעעע

הרי לפליטים האומללים שמהם אבותיהם שדדו את בתיהם ואדמותיהם ועל רכושם הם חיים היום השמאלנים לא מוכנים לתת לחזור ולחיות כאן, אבל לכל מיני מהגרי עבודה מכאן ומשם שאין להם תביעות על השוד והגזל של השמאלנים להם אין בעיה.
נוסיף לזה את העניין שהשמאלנים מתנגדים לסיפוח השטחים כי הם טוענים שהם חרדים לאופיה היהודי של המדינה...אבל כשמדובר בעובדים זרים פתאום אין להם שום חרדה כזו, אדרבה, מבחינתם שיהיו כאן כמה שיותר מהגרים ומסתננים מכל קצוות תבל ובלבד שליהודים וליהדות לא תהיה כאן דומיננטיות.
הכל ביחד זה הצביעות המחליאה של השמאל הישראלי....

ווואאאווו.....!!!! לא ידעתי!!!!

אתה מוכן גם להביא לכאן "דוגמיות" של גזענות ואכזריות מהצד שלנו
כלפי הצד שלך????......

קוקוריקו עשו אותך דביל

סדיסט נאלח. אפילו הגלובליסט הפשיסט שלכם, אחרי השתלחותו הספונטנית נגדי, כדרכו, בלי קשר לנושא, מצא לנחוץ להבהיר שהוא לא כל כך נחרץ נגד הילד הפיליפיני.
אז אתה, מסתבר, עוד יותר אכזר ממנו.

באיזה מחלומותיך המופרעים ראית

אותי נחרץ בצורה כלשהי נגד הילד הפיליפיני????

הרי אני בכלל לא מכיר אותו -- ואתה בכלל לא מכיר אותי --- ואני בכלל
לא אמרתי ו/או עשיתי שום דבר.בקשר לילד הפיליפיני....!!

אתה עושה עצמך אידיוט, או באמת אידיוט?

אתה מוזמן לקרוא את תגובתך הראשונה בשרשור הנוכחי, ולראות אם היא ממש... "נייטרלית". אם ממש "שום דבר לא אמרת".

שניכם מתאמצים להפגין אכזריות

כל מה שאתה יודע, זה שילד שנולד בארץ ועולה לכיתה ז', מגרשים אותו לארץ זרה, ולמרות שאתה מודה שאינך יודע פרטים נוספים, אתה נגדו מראש!

אם באמת היית רוצה לדעת פרטים נוספים, ולקבוע עמדה בהתאם למידע הנוסף, לא היית משתלח בכזאת שנאה לוהטת, בכזאת איבה מופגנת.

כשמישהו באמת מתעניין, ונניח שמתעצל לחפש בעצמו בגוגל ומבקש ממישהו שיעשה את זה בשבילו, הוא היה מבקש בנימוס, ולא מפגין שנאה ואיבה.

את זה אני לא כותב לך, אלא למישהו שאולי יקרא. אתה כל כך סתום, שלדבר אתך זה סתם בזבוז זמן. אתה אידיוט טיפוסי, שכמובן אינו מודע לכך שהוא אידיוט

marabo

Well-known member
הצביעות נשפכת לך ולדומך מהאזניים

שדדתם אדמות ובתים של ילדים ואמהות וגרשתם אותם להיות פליטים, על בתיהם ואדמותיהם אתם חיים היום.
כל הצידוק לפשע שלכם היה כי רציתם להקים כאן מדינה יהודית.
היום שמדינה יהודית בפרט ויהדות בכלל כבר לא באה לכם טוב אתם מוכנים שכל גויי העולם יבואו לחיות כאן, חוץ מאלו שאת בתיהם ואדמותיהם שדדתם.
להקיא מצביעות מחליאה...בעעעעעע

הצביעות עשתה אותך, דביל.

השאלה היא רק אם אתה יותר דביל, או יותר צבוע.
ההשערה שלי: אתה סתם דביל. אתה לא מספיק מתוחכם להיות צבוע

אתה באופן שרירותי "מגדיר" ששודדי האדמות הפלסטיניות היו "שמאלנים", ומשתלח במי שבאמת שמאלנים!

בכל מקרה, אני אישית מעולם לא תמכתי בפשעי מפא"י ההיסטורית, ולפני שאתה מעז לכנות אותי "צבוע", תשאיר את הקיא שלך לעצמך.

אתה בטוח על משקל משוכנע

שהדביליות המופלגת שלך מאפשרת לך בכלל
לזהות דבילים אחרים???.....

אני בטוח על משקל משוכנע

שאתה דביל מצוי, שכמובן אינו מודע לדבליות של עצמו.
רק דביל יכול לטעון שגירוש האוכלוסיה הערבית מלוד, רמלה, מג'דל, בירעים או איקרית מעיד על "שמאליות" של השלטון דאז.
רק דביל יכול לטעון שטבח כפר קאסם והעונשים המגוחכים שהוטלו על האחראים ממשש מעידים על "השמאלנות" של מפאי ההיסטורית.

לטעון שאני אישית תמכתי בפשעים אלה(!!!), למרות שלא נתתי לאף אחד סיבה לחשוב כך, ואפילו לא להתנצל - זה כבר מאפיין חלאה דבילית..

marabo

Well-known member
זה לא משנה אם תמכת או לא, אתה היום אוחז ברכוש השדוד

ולא מוכן לתת לבעלים לשוב אליו בטיעון שאתה חרד ל "אופיה היהודי" של המדינה.
והנה מסתבר שכשמדובר במהגרי עבודה ומסתננים אין לך שום בעיה עם "אופיה היהודי" של המדינה.
לזה קוראים "צביעות" וזה עוד בעדינות.

א-ת-ה ס-ו-ט-ה מ-י-ן, פ-ד-ו-פ-י-ל ו-א-נ-ס

מתי כתבתי משהו על "אופיה היהודי"?
מתי כתבתי שאינני נותן למישהו לשוב?
באיזה בדיוק רכוש שדוד אני אוחוז, יה דביל תוגת אימו?
מניין לך שהילד שנולד בארץ ולמד - באופן חוקי ורשמי - בבית ספר בארץ, הוא... "מסתנן"?!

marabo

Well-known member
אז אתה מסכים לשיבת הפליטים לבתיהם?

למה אתה מתחמק מתשובה?
ובאשר לילד, הוא למד באופן חוקי ורשמי כל עוד לאמו הייה היתר שהיה לצורך עבודה, מרגע שההיתר נגמר עליה לקחת את בנה ולחזור איתו לארצה. זה החוק!
ובכלל, שיספרו לסבתא שהוא לא יודע את השפה שם בארץ אמו? זה הרי השפה של אמו, אפשר לחשוב שהוא מדבר איתה בבית עברית.
כל הסיפור הוא דגוגיה שמאלנית שמחפשת כל דרך לקעקע את האופי היהודי של המדינה.
אנחנו מכירים את השמאלנים, לא מאתמול, תפסיקו למכור לנו לוקשים.

הפרבולה

New member
זה לא אותו דבר

זכותינו המלאה לא לקבל את הפליטים של 48 ,אבל את העובדים הפיליפינים אנחנו הזמנו לכאן שיעבדו בעבודת סיעוד למשך מספר שנים , האם אתה מצפה מהם שלא ילדו ילדים בתקופה זו ?
אם היה מדובר במסתנני עבודה שפרצו את הגבול אז זה סיפור אחר וכדאי לגרשם כמה שיותר מוקדם לפני שיקימו משפחות.

marabo

Well-known member
נכון, זה לא אותו דבר, זה חמור יותר

ממתי עובד שעושה רלוקשיין מקבל אזרחות במדינה אליה עבר לצורך עבודתו? מה הדמגוגיה הזו עם הילדים?
הילד לא יודע את שפת אימו? שיספרו לסבתא, אין אמא שלא תדבר עם ילדיה בשפתה.
האמא היא לא פליטה, יש לה מדינה וארץ, אם סיימה את עבודתה שתיקח את בנה ותחזור איתו לארצה ומולדתה ולמשפחתה.
הפליטים נמקים עד היום במחנות פליטים ללא תקווה בגלל הגירוש שגזר עליהם השמאל הצבוע.

הפרבולה

New member
ממתי , אם הוא עובד מעל כ 5 שנים הוא מקבל אזרחות

או תושבות ככה זה במדינות מסוימות באירופה.
הילד לומד את השפה בעיקר מהילדים שאיתו בגן ובבית ספר שמדברים עברית והוא בעל מנטליות ישראלית בגלל השפעת חבריו בגן ובביה"ס. חלק מהאימהות שבאו לעבוד כאן ונגמרה להם האשרה התבקשו להשאר עוד כמה שנים בגלל המחסור בעובדי סיעוד בישראל.

הפליטים הערבים לא נמקים בשום מקום, יש להם את מדינות ערב ששם גרים האחים שלהם בדיוק, ואם הם מופלים שם אז זה רק בגלל שמטרתם ומטרת מדינות ערב היא לחסל את המדינה הציונית באמצעות "זכות השיבה" זה התיקווה שלהם. וכמעט אף אחד מאותם "פליטים" לא באמת גורש\ברח מפה, אולי רק סבא שלהם כאשר הוא ומנהיגיו ניסו להשמיד אותנו.

האם סבא של אותם פליפינים שבאים לכאן לעבוד ניסה ב 48 לחסל את המדינה הציונית ?

האם הפיליפינים שבאים לכאן באים לחסל את המדינה הציונית ? אולי אם ישראל תביא לכאן מאות אלפים מהם אז תפגע "אופיה היהודי" של המדינה ( ובצדק אם היהודים לא מוכנים לעבוד בעבודת פשוטות , אז זה המחיר) , בכל אופן אין מטרתם הרישמית של העובדים הזרים לחסל את הציונות .

למעלה