שלי יחימוביץ׳ פורשת מהפוליטיקה

ai21

New member
השכפ"צ של זועבי - פורשת מהכנסת.

זוכר איך נלחמה בחירוף נפש, למען זועבי?
על מנת לשבש את פעילות וועדת האתיקה,
כדי שלא יהיה בכלל דיון.

אז עכשיו זועבי לא בכנסת והשכפ"צ שלה פורשת.
לא הצליחה להשיג ג'וב בהסתדרות,
אבל אולי הקרן להשמדת ישראל תארגן לה משהו

דיברגנט חדש

Well-known member
כבר אין לה על מי להגן

הרי היא יכולה להגן רק על אישה, כך שעל יתר חברי הרשימה המשותפת, היא לא יכולה להגן ולכן מובטלת

הפרבולה

New member
כנראה מה ששבר אותה זה ערביי ישראל

היא הבינה שאין טעם לחפש איזה פרטנר כמו אבו מאזן שבתוכינו יש מיעוט לאומני שקיצוני כמו החמאס, ורואה במפלגת העבודה גזענים ( שזה די נכון ), אז בכלל אין לשמאל סיכוי להקים קואליציה עם הערבים , ומפלגת העבודה הולכת בעצם לדרך ללא מוצא.
הנה הארוע המכונן

https://www.youtube.com/watch?v=UPq1mGl-FpE

דיברגנט חדש

Well-known member
בינינו, המחליפה תביא לו יותר קולות.

במצב של מפלגת האבודה כיום, אני חושב שהמיזוג הזה יוסיף לה מנדטים וימנע ממנה את הסכנה לא לעבור את % החסימה.

evglev1

Well-known member
מנהל
האם יש דה ג'וו לבחירות 1999?

גם אז אהוד ברח התאחד עם דוד לוי שגם למפלגתו קראו גשר וגם אז שרנסקי הביע תמיכה בברק בגלל הבטחותיו לגיוס חרדים ולהעברת משרד הפנים לישראל בעלייה וכך דוד לוי ונתן שרנסקי הביאו לברק את קולות המזרחיים וחלק מקולות עולי חבר העמים. וגם עכשיו שוב איחוד של גשר והעבודה ושוב ליברמן במקום שרנסקי יוצא יותר נגד החרדים ופחות על העמדות הניציות וגם אומר חד משמעית שימליץ על המפלגה הגדולה ביותר ולא על המפלגה הקרובה יותר אליו אידיאולוגית. אז האם אורלי לוי ואביגדור ליברמן הולכים להגיש את השלטון על מגש לגנץ כמו שנתן שרנסקי ודוד לוי הגישו את השלטון לאהוד ברח על מגש ב-1999?

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה משווה את האהדה שהייתה לדויד לוי על פני ביתו?

שכחת שהיא לא עברה את % החסימה? אפילו לא הייתה קרובה לעבור

oneofus

New member
עשתה בשכל

אני לא מצביע עבודה אבל, כחברת כנסת היא באה לעבוד ! העבודה הרצינית שלה בוועדת הביקורת, ובחוקים חברתיים, בהחלט השאירה טעם טוב.
כשפרץ יפסיד, גבאי בחוץ ולמעשה מישהו בעוד חודשיים יבוא אליה בבקשה להציל את מה שאפשר, היא תהיה בפוזיציה מצויינת
כרגע העבודה היר קן צרעות

למעלה