המתח בגישת ברק

Henry0

Well-known member
המתח בגישת ברק

לברק, כרמטכ"ל וראש ממשלה לשעבר יש כושר השתכרות ענק.
חברות עם מוצרים רציניים המיועדים לגופים מדינתיים, ישלמו לו מיליונים על יום עבודה אחד, שבו ינצל את קשריו וההילה שלו, ויפתח דלת לשר או ראש ממשלה בארץ אחרת, כדי לקדם מוצר או רעיון.

ברק עשה זאת עם שרוולי המילוט מבניינים רבי קומות, וקשה להעריך לכמה חברות הוא נותן שרותים כאלה.

ברק בבעייה, הוא מרוויח ביום אחד המון כסף, ואוי לו אם יפתח את הפה, ויכניס לצרות את מי שפתח את דלתו. איש לא יעסיקו יותר.

איני אומר שברק מתנהל בצורה מוסרית, אין לי מושג.
אני רק מבין שלמה שיצא למדיה יש הסבר הכי סביר שבעולם.

כרגע יש מתיחות, יש סתירה מובנית בין ברק שחושב רק בהיגיון, לבין האספסוף שחושב רק מהבטן.
מתיחות שמתודלקת ע"י יריבים פוליטיים, שממש ממש במקרה, מוצאים בדיוק ברגע זה את המידע הזה, ומתפעלים טוקבקים להשחיר יריבים, עם או בלי סיבה אמיתית.

גילוי נאות
ברק לדעתי חסר יכולת עבודת צוות, הוא מאד חכם, אך חושב עצמו יותר מדי חכם, וכך לא נשמע לאחרים, וצועד לתוך מלכודות שניתן היה להמנע מהן.
מרוב תחכומים לבסוף הוא מתחכם את עצמו.

katomish

New member
למה שברק יספק שירותים לקרן וולנטרית שמממנת מלגות

יש לך רעיון ?
הגרסה הרשמית היא שהסכום שולם לו על מחקר,
כשמעולם הקרן לא שלמה לאף גוף על מחקר.
ברק אמר שאין לו בעיה שהקרן תחשוף את סיבת קבלת התשלום
מהקרן נמסר מיד שאין להם בעיה שברק יחשוף את סיבת התשלום
ברק מצידו השיב שהוא מפחד שזה יפגע לו בכושר ההשתכרות (אולי היה לו קר כשאמר את זה)
&nbsp
תשאל אולי את חיים רמון למה ברק קיבל כל כך הרבה כסף, השמועות אומרות שהוא יודע.

Henry0

Well-known member
הניחושים שלי לא כל כך רלוונטיים

בסיכומו של דבר מאחורנית יושב אפשטיין.
אפשטיין הוא מיליארדר לא מכמה בחורות, הוא כניראה איש עסקים גדול, ויש לו כנראה הרבה צרכים בפותחי דלתות, וייעוץ מקצועי את דלתו של מי אפשר לפתוח, ובאיזו גישה.

ואני רק מנחש, איפה שיש הרבה כסף, יש הרבה שווק, ויש הרבה פותחי דלתות.
כעת אני בטוח שגם אתה יכול להעלות כל מיני סצנריו שונים ומשונים, שבכל אחד מהם לברק תהיה סיבה טובה מאד להסתיר את זהותו.

רשוי

New member
ברק לדעתי נכשל בכל וגם בענין הפרסום בעתון האנגלי\הביתה חביבי

katomish

New member
אני לא נכנס לספקולציות

הביקורת על ברק צריכה להיות על כך שנכנס לשותפות עסקית עם עבריין מין מורשע
דבר פגישותיו של ברק עם אפשטיין ידוע כבר 4 שנים.
וזו גם הייתה הביקורת שרצה שנים על ברק בחוגי ימין שנסתמכה על פירסומים של התמונות שלו יוצא מביתו של אפשטיין בניו יורק שהופיעו באמצעי תקשורת זרים כבר לפני 4 שנים.
הדברים עד היום לא קיבלו שום התייחסות רצינית של תקשורת המיינסטרים הישראלית.
אף עיתונאי חוקר סטייל דרוקר לא קפץ על המציאה וניסה לבדוק את הנושא, רק אראל סגל שמכונה בבוז תועמלן ימין התעסק בנושא ודרש לשמוע מדוע ראש ממשלה שכיהן בישראל צריך שיהיו לו עסקים עם עבריין מין מורשע שישב בכלא.
רק מעצרו האחרון של אפשטיין בעקבות הפרשה האחרונה שהתפוצצה גרם לתקשורת הישראלית המאתרגת את אנשי שלומה להתעסק בנושא בלית ברירה.

katomish

New member
אני גם אעשה לך סדר בדברים כי משתמע שאינך שולט בסדר ההתרחשות

ב 2005 טרום כניסתו של ברק למרוץ לראשות העבודה קיבל מקרן ווקסנר סכום של 10 מליון שקלים ב 3 פעימות, התשלום לפי המסמכים והקבלות שולם על מחקר.
באותן שנים ג'פרי אפשטיין גם הזרים מליונים של דולרים לקרן ווקסנר, והטענה היא שהקרן שימשה כסוג של לבלר בתהליך העברת הכספים, טענה נוספת היא שהכספים נועדו למטרת הרצתו הפוליטית של ברק - כך משתמע מדבריו של חיים רמון (שגם טוען שברק הוא ראש הממשלה המושחת ביותר שכיהן בישראל)
&nbsp
ב 2008 הורשע אפשטיין בסדרה של עבירות מין התובע המחוזי שר מכהן בממשל טראמפ התפטר לא מכבר מתפקידו בשל ביקורות ציבוריות נרחבות על העונש המגוחך שפסק לאפשטיין בעסקת הטיעון דאז, עונש של 13 חודשי מאסר בכלא פתוח.
גזר הדין ניתן על עבירות שבוצעו בין השנים 1999 עד 2007
&nbsp
ב 2015 לאחר שרבים משועי עולם ניתקו את קשריהם עם אפשטיין, בעקבות הרשעתו, ברק נכנס לשותפות עסקית עם אפשטיין, ברק השקיע את הסכום המכובד של 999 שקל ואפשטיין גם הוא תרם סכום מכובד לא פחות של מליון דולר.
בוא ונגיד שזה לא היה פיפטי פיפטי, הכסף לפחות על הנייר הלך לטובת מיזם סטארטאפי של יזם ישראלי בתחום צילומי וידאו בעלי אישור מיקום לווייני למיקום השידור.
לטענת היזם הישראלי הוא לא ידע שברק שם כספים שאינם על שמו ולא נקב בשמות המשקיעים שהביאו את הכסף, משתמע מדבריו גם שלא היה רוצה שמשקיע בעל עבר פלילי בעייתי ישקיע במיזם שלו.
&nbsp
למיטב הבנתי זו לא השותפות העסקית היחידה של ברק עם אפשטיין

נתניהו, ברק, אולמרט....

ובתור נשיא - קצב....וייתכן מאד שגילויים כאלה על דמויות פוליטיות אחרות מחכים בתור....ולעומת הטינופת הזאת, פוליטיקאיות כשלי יחימוביץ' ולימור לבנת מתפטרות ופורשות...... איך הפכו יושר ואידיאלים ללעג במדינה הזו, והחזירות נהפכה לכרטיס כניסה לכהונה ציבורית?

הוא מנסה להסביר לך משהו בעדינות האופיינית לו.

הוא רק שוכח ששכל זה לא הצד החזק שלך.
אתה צריך לקבל את המנה כמו שהיא. חריפה ומובהרת.
אז אני אסביר לך מה הבעיה.
הבעיה שגם קרן וקסלר וגם ברני אפשטיין נתנו לברק סכומי עתק בצורת מתנות שקראו להם עבור עבודת מחקר שאף אחד לא מגלה מה היא כי מעולם היא לא היתה.ווברני פתח עם ברק חברה שהוא שם בה מיליון $ וברק שם שם 1000 ש"ח.
השופטת ג'ודי למשל היתה אומרת אם הקרן וגם ברק לא מפרסמים איזה מחקר נעשה מצידו של ברק אז אני קובעת שהכסף כנראה ניתן במתנה לקראת משהו עתידי בדיוק כמו שארנון מילצ'ן נתן לנתניהו מתנות .
רק מה הבעיה? אצל ברק אין חקירה האם יש קשר בין המתנה שקיבל מהקרן לטובות הנאה שהקרן תקבל מברק כשהוא יהיה ראש ממשלה? כמו למשל גיבוי לחסל את המדינה היהודית ולהפוך אותה למדינת כל אזרחיה עם שינוי ההימנון והדגל. אם ימצאו את הקשר הזה ברק הולך למשפט שוחד.
אבל לא ימצאו את הקשר הזה כי לא חוקרים כלל את הקשר הזה.
לעומת זאת אצל נתניהו כן חקרו וגם לא מצאו את הקשר שיכול לקשור את המתנות לשוחד ובכל זאת הגישו נגדו כתב אישום על שוחד.
הבנת למה הדמוקרטיה שלכם היא חרטא אחת גדולה?
מי ששולט באזרחים בחלמלנד זה לא הממשלה אלא בית המשפח העליון הפרקליטות והתשקורת.
החונטה הזאת היא הקובעת בחלמלנד מי יחיה ומי ימות.
מי יואשם ומי לא.
ולמה זה קורה? בגלל דפקטים כמוך ויש עוד הרבה דפקטים כמוך בחלמלנד.

רשוי

New member
זה לא חלם לנד זו מדינת הגמדים

הצבא לובש מדים וחלק מהאזרחים גונבים גונבים גונבים

כשנתניהו נצטווה להצהיר על ה 50 מיליון ש"ח שלו

הוא הביא הוכחות מי שילם לו ועל מה שילמו לו.
זה לגיטימי אצל נתניהו כמו בדיוק אצל ברק.
אלא מאי? ברק מסרב להביא הוכחות עבור מה הוא קיבל את הכסף.
אבל כשקרן וקסלר האנטישמית הפרו פלשתינית נותנת לברק 10 מיליון ש"ח מתנה והקרן הזאת בעד זכות השיבה ובעד מדינת כל אזרחיה ובעד שינוי הדגל וההימנון זה אומר דרשני כשברק רץ לראשות הממשלה .

jackie111

Well-known member
כשמנקים את כל הזבל וההכפשות

הוא אמר משהוא שבעיני שווה דיון.

לטענתו אם יהיה ראש ממשלה בתוך שנתיים יסוג מיו"ש
עם משא ומתן או בלי משא ומתן.

בעיני זו טעות. לי חשוב מאד נושא המשא ומתן. למשא ומתן
יש שני צדדים. לכל צד יש דרישות מהאחר. למרות שאנו חיים
מאד קרוב אליהם לא בטוח שאנחנו יודעים מה חשוב להם והם
לא יודעים מה הדגשים שלנו.

ישראל פינתה את גוש קטיף. היא עשתה זאת על דעת עצמה.
אם היתה עושה זאת בהסכם הם לא היו חשים שהם במצור.
אין כמו דבורים והבנה הדדית בפתרון בעיות.

katomish

New member
זה מצויין, לפחות הוא שם את הדיון המהותי על השולחן

כי זה הדיון שהחברה הישראלית צריכה לנהל
ולא דיון על קישקושים של כן כיסה את הפנים לא כיסה את הפנים
על הנושאים הללו צריך ללכת לבחירות

הפרבולה

New member
אנחנו יודעים היטב מה הדרישות שלהם: "זכות השיבה"

זו דרישה שהם מעלים בפומבי, ובהצהרות פנים ובהצהרות חוץ ובחדר משא ומתן ובפרוזדור שמוביל חדר המשא ומתן ובגינה ובחצר , מעל ומתחת לשולחן, עם ובלי מתווכים בהתחלת המו"ם באמצעו ובסיומו, אל תנאי התחלה אמצע וסיום , אין שום נסיגה מדרישות המופתי .
&nbsp
אבל השמאל הציוני ימשיך להשלות את עצמו שהם יוותר על השטחים הכבושים של 48 ועל ישום תוכנית החלוקה של האו"ם, גם האו"ם תומך בדרישתם ל "זכות השיבה" ( תברר מה זה אונר"א ).

jackie111

Well-known member
אל תהיה בטוח.

אני משוכנע שאם תעשה בדיקה תגלה שיש להם מאות
דרישות שונות. יש כאלה שהן חשובות יותר מאחרות.
יש דרישות כמו זכות השיבה לבתים אותם עזבו לא
תמומש אם נסכים איתם בנושאים אחרים.

אבל התנאי הוא שיש לשבת ולדבר.
י

evglev1

Well-known member
מנהל
ב-21 שנות המו"מ הם לא וויתרו על אף אחת מדרישותיהם

בתמורה לוויתורים הישראלים שהוצעו להם על ידי ברק ואולמרט.

jackie111

Well-known member
אלה דרישות שאין להם פג תוקף.

אין עם בעולם שיהיה מוכן יתייחסו אליהם
כסוג ב'. בעולם לא יקבלו כיבוש ואפליה.

היום המאבק שלהם אינו צבאי אבל הוא
יחזור ויהיה צבאי.

רק אם יהיה משא ומתן ויגיעו להסכמים
כל הלחצים שלהם ובעולם יפסקו.

הם מטורפים לגמרי, מעלים שוב ושוב דרישה בלתי אפשרית

וחסרת כל הגיון במצב הפוליטי. כנראה לא רוצים שום שלום, שום הסדר, רוצים להתאבד.

evglev1

Well-known member
מנהל
מובן מאליו זכות שיבה זאת דרישה לפירוק "הישות הציונית"

רשוי

New member
אין כזו חיה זכות השיבה,אם יהיה זו הכרזת מלחמה גרעינית

למעלה