איפה לוסי אהריש?

jackie111

Well-known member
איפה לוסי אהריש?

לאן היא נעלמה?

היא היתה מגישה דעתנית, רעננה
חכמה בערוץ 13. ואז נעלמה מהרשת.

האם שוב הצליחו הקיצונים מימין להשתיק
מגישה מוכשאת ודעתנים רק בגלל שהיא
לא יהודיה?

ayb1

Well-known member
הביאו במקומה את הבן של המחבל שישב בכלא מהמחתרת היהודית

ואת שני הליצנים הדתיים מערוץ 20.

evglev1

Well-known member
מנהל
למה במקומה? עמית סגל

ישב באולפנים כששיחת היום שודרה וגם כשלוסי אהריש הגישה את לפני החדשות עם אודי סגל וכששידרה את המשפיעים.

בשעה שלה שלה דווקא משדרים את יעקב אלון.

לוסי אהריש האהובה נמצאת כאן >>>>

העיתונאים: הערבייה לא מוכנה להתחתן עם ערבי

לוסי אהריש, עיתונאית ומגישת טלוויזיה ערביה-ישראלית מסרבת בתוקף להינשא למוסלמי.

"היום אני יכולה להתחתן עם מישהו מוסלמי לצורך העניין, והכל ייראה ורוד ונחמד ומבחינת העתיד הכל יהיה בסדר, סבבה, נחמד.

וואלה, הבן אדם יתהפך לי אחרי שנה, ויתחיל להרביץ לי"

*הידברות*

החתונה של לוסי אהריש וצחי הלוי

החתונה של לוסי אהריש וצחי הלוי

אמרה וקיימה את דבריה שהיא רוצה יהודי ולא ערבי

אבל מה? התחתנה עם מזרחי.....

יהודי-ערבי. פחדה שהערבי "יתהפך עליה" בהמשך הנישואין. והמזרחי? הוא לא עלול "להתהפך" בהמשך? פתאום ייצא ממנו הפרענק.....

evglev1

Well-known member
מנהל
זה לא עניין גנטי אלא תרבותי-חינוכי

רוב הבתים המוסלמיים ובעיקר הבתים הערבים מוסלמיים מלמדים כמו שהנוצורים והיהודים לימדו בימי הביניים, ושהאישה והילדים זה רכוש הגבר ולכן לגמרי טבעי לפגוע בנשים בעיקר בדת שלא נותנת לאישה זכות על ילדיה והאישה זוכה לגדל את ילדיה רק בתנאי שהיא לא מרגיזה את בעלה שיגיד לה שלוש פעמים מגורשת.

אצל יהודי חילוני יש תרבות אחרת וגנים ערבים לא ישנו זאת, מה גם שסביר להניח שיש בהם מלבד הגנים הערביים הגנים של מגורשי ספרד.

אגב הזכרת את רצח את הנשים האתיופיות, גם זה עניין של תרבות, התרבות של יהודי אתיופיה לא שונה מהתרבות של נוצרי ועובדי אלילים באתיופיה ובתרבות האתיופית האישה היא משרתת ולכן קומם לא מעט גברים יהודים אתיופים שאישה העזה לעמוד על זכויותיה.

מאיפה הבאת את הטיעון הגנטי? וכי טענתי שזה עניין גנטי?

ברור שמדובר ב"תרבות" מסויימת. והאלימות, כולל כלפי האשה, היא נחלתו של הערס החל מגיל הילדות. הגבר המזרחי עלול גם עלול "להתהפך" במשך הנישואין, ולוסי אהריש תאכל מרורים.

בעוד שהכל אפשרי במדינתנו הסוערת,

אולי היא בסך הכל עסוקה בפיתוחו של צאצא מאחורי כפתור הט(מ)בור שלה,
והיא מעוניינת לעשות את זה בלי שאתה תתערב לה בחיים???.....

evglev1

Well-known member
מנהל
היא נעלמה בגלל המיזוג

שהחליטו שיותר חשוב לשים לנו את אמנון לוי, אבל שיחת היום גמרה שלוש עונות וסביר להניח שבאיזשהו שלב תהיה עונה רביעית.

אם חס וחלילה סתמו לה את הפה זה לא בגלל שלא נולדה יהודיה, אלא בגלל שביקרה בחריפות את בנימין נתניהו, אבל אני לא מאמין שלממשלה יש השפעה כלשהי על ערוצים מסחריים.

בכל מקרה באיזו תוכנית בערוץ 12 היא דיברה לזכות ההתבטאות של רותם סלע לפני הבחירות על כך שרותם סלע יצאה נגד מירי רגב נגד אחמד טיבי.

איפה לוסי אהריש?

לאן היא נעלמה? היא היתה מגישה דעתנית, רעננה,חכמה בערוץ 13 ואז היא נעלמה מהרשת.
עד כאן אני מסכים איתך בכל מילה שכתבת.
השאר שכתבת זה לכלוך הנובע מהטמטום שלך.

ai21

New member
נקווה שהקולגות של שובו לא "העלימו" אותה

על חילול כבוד המגזר.

למעלה