הרב פרץ חוזר בו בנושא ההמרה ומגחיך את כל אלה שתמכו בדבריו

הרב פרץ חוזר בו בנושא ההמרה ומגחיך את כל אלה שתמכו בדבריו

מי שחושב שהרב פרץ הוא ״חשוך״ או ״הומופוב״ - טועה.
הר פרץ הוא פשוט בור ועם ארצות. הוא גדל במערכת חינוך דפוקה שמתכחשת לכל עקרונות הקידמה והמדע. הוא באמת ובתמים לא ידע מה כ״כ נורא בטיפולי המרה. הוא באמת ובתמים האמין בדבריו, אך לאחר שבמשך 3 ימים למד את הנושא לעומק, חזר בו מהשטויות שאמר.
כל אלה שעמדו על זכותו לומר את דברי ההבל שלו בשם ״חופש הביטוי״ - אוכלים עכשיו את הכובע.

כל הימניים החוכמלוגים פה בפורום חייבים להפנים שמי שמצביע ״ימין״ בסוף מקבל את הרב פרץ בתור שר חינוך. ילדיו החילונים יילמדו בכיתות של 40 תלמידים בעוד ילדיו של השכן הדתי יילמדו בכיתות של 30. אפליית הילדים החילוניים התגברה בתקופת בנט, ותעצים עוד יותר אצל פרץ.

[URL]https://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.7532352[/URL]

aaa123

Member
לא רואה איך הוא מגחיך את אלו שתמכו בדבריו

אני לא דתי אבל אני חושב שטיפולי המרה הם דבר מתבקש מהדת.
&nbsp
גבר שנמשך לגברים וגם מאמין בדת יודע היטב שאסור לו לממש את משיכתו לגברים.
כך שבהחלט עדיף לו להמיר את משיכתו בגברים במשיכה בנשים אם יש סיכוי שזה אפשרי.
&nbsp
אם הטענה היא שטיפולים כאלו לא עובדים אז השאלה הנשאלת היא אם יש סטטיסטיקה שנותנת תשובות לשאלות הבאות:
1)כמה גברים שנמשכים לגברים פנו מרצונם החופשי לטיפולי המרה?
2)כמה מתוכם טוענים שהטיפול גרם נזק,כמה מתוכם טוענים שהטיפול הועיל ,וכמה מתוכם טוענים שהטיפול לא הועיל ולא הזיק?
&nbsp
אין לי דעה לגבי טיפולי המרה אבל להגיד משהו לטובת טיפולי המרה או נגד טיפולי המרה בלי נתונים מספרים זה לא משהו שישכנע אותי.

Henry0

Well-known member
אין הוכחות ברמה מיקצועית.

אתה בעצמך שואל "כמה טוענים ..."
והעניין הוא שלא כל כך משנה מה האנשים טוענים, אם אתה לא עוקב שנים אחרי התנהגותם, ובודק האם טענותיהן נכונות.

- חלק טוענים שזה עזר, וחוזרים בחזרה לארון.
- חלק היו בכלל על הציר הומו-בי, ואח"כ הקשר לנשים לא היו בניגוד לאופיים.
- חלק משקרים, ואומרים מה שמצפים מהם לאמר.

פסיכולוגים ופסיכיאטרים ברמה הגבוהה ביותר, פרופ' באוניבריטאות, טוענים שזה לא עוזר, ויותר מכך, זה מזיק. ההומוסקסואליות נמצאת יותר מדי עמוק במבנה האנושי, ובשלב זה של הידע אין לנו יכולת לשנות את זה, אם כי עדיין לא מצאו גנים מסוימים שאחראים לנטייה הזו.

הטיפול נותן לאדם את ההרגשה שהוא לא בסדר, מוריד את ערכו בעיני עצמו, מדרדר את דימויו העצמי, שהיה מלכתחילה נמוך (אחרת לא היו מגיעים לטיפול) וזה גורם נזק ניכר, במקרים קיצוניים עד להתאבדות.

עקב הטענות החד משמעיות של מירב המומחים המקצועיים בשטח, בגרמניה למשל ההמרה יצאה אל מחוץ לחוק, ומדינות אחרות נמצאות כרגע בשלבים של חקיקה כזו.

שוב הקשקושים הטרחניים של הנרי

כדי לצמצם את תופעת הלהטביות אפילו לא צריך טיפולי המרה .
די בכך שהגישה בציבור כלפי התופעה תהיה שלילית ומיד כל אותם להטבי"ם הנמצאים על הרצף בין להטביות לנורמליות יכנסו לתחום הנורמלי.
כל המחקרים בנושא מצביעים על מתאם גבוה ביותר בין אחוז הלהטבים למידת האהדה בציבור לתופעה.

aaa123

Member
אם הגישה כלפי התופעה שלילית אז יותר להט"בים יסתירו את נטייתם

המינית.
&nbsp
אני מגדיר להט"ב לא רק כמי שמממש בפועל את הנטייה לבני מינו אלא כמי שנמשך לבני מינו,ובדיוק כמו שסביר להניח שפדופילים שלא מממשים את נטייתם המינית מסתירים אותה(ואנו לא יודעים כמה כאלו יש) אז אותו הדבר נכון גם ללהט"בים.

ספי111

New member
מי שמקשקש.

אלפי שנים היו הלהטבים מחוץ לחוק ונתונים ללחץ חברתי אלים כנגדם ובכל זאת,התופעה התקיימה.
גם המחקרים שאתה ממציא לא אומרים שיש פחות אלא הקבלה מאפשרת יציאה שלהם למרחב הציבורי.

תראה ספינ'קה אני יודע שבשביל 1+1 אתה צריך מחשבון

אז תיקח אותו ותחשב את הנתונים הבאים.
אחוז הלהטבים באוכלוסייה =1-2 אחוזים
אחוז הלהטבי"ם מקרב מי שגם אחיו הלא ביולגי (מאומץ, משפחות שההורים התחתנו פעם שנייה והביאו את ילדיהם מהסיבוב הראשון) מגיע ל 11 אחוזים!!!
אין לאחים האלו שום קירבה ביולגית אהל למרבה הפלא החינוך שקיבלו השפיע עליהם עד כדי כך שההסתברת להיותם להטבים עלתה במאות אחוזים.
ויש עוד עשרות נתונים סטטיסטים המוכיחים במובהקות גבוהה ביותר את הטענה שנטיה להטבי"ת מושפעת מאוד מחינוך והשקפה.
למשל השואה בין אחוז הלהטבים שאחיהם הביולגים להטבי לבין כאלו שהם תאומים לא זהים.
ולמרות שהקירבה הביולגית זהה, כצפוי נמצא שהתאומים הלא זהים הרבה יותר נוטים ללהטביות

ספי111

New member
תתחיל מהעובדה שאתה ממציא נתונים.

אתה גם ממציא מחדש את הגנטיקה.
שהסביבה נגועת הלהטבים שאתה נחשף אליה לא הפכה אותך לכזה.
אין שום יתרונות לאלה שמוכנים להתחבר לנטיה שלהם . אף אחד שאין לו את הנטיה,לא יצטרף לקהילה.

ואם אני אוכיח שהנתונים נעונים אז תתנצל??

אם אני אפרסם את שם המחקר, גודל קבוצת הנחקרים, קבוצת הביקורת וכו..
ואוכיח שמדובר במחקר שעומד בסטנדרטים גבוהים מאוד ומוכיח מעבר לכל ספק ברמת מובהקות גבוהה שהיא למעשה וודאית.
שיש קשר בין ההשפעות הסביבתיות לנטייה ללהטביות.
האם אתה ספי מתחייב להודות שיש צורך דחוף בטיפולי המרה??
או שהעובדות לא ממש מענינות אותך???

ה כ ל

New member
אני מוכן להודות שכנראה יש לך צורך דחוף בטיפולי המרה,

כפי שכתבת..

Henry0

Well-known member
הנתונים לא מקצועיים

ההשפעות הסביבתיות משפיעות על הנכונות להודות בלהט"ביות.

בתנאים סביבתיים, או משפחתיים מסוימים, להט"בים נוטים יותר להודות בנטיתם.
כך שזוג תאומים לא זהים מאותה משפחה, עם חינוך דומה, יכול בהחלט להיות מקרה של מקרה של 2 הומואים, ושניהם מודים בכך בגלל מה העבר במשפחתם.
זה משנה את כל הסטאטיסטיקות.

מעבר לכך, אין לנו אפילו אפילו סטאטיסטיקות לכמות הלהט"בים באוכלוסיה, כי אין לנו מושג על להט"בים שלא יצאו מהארון.
ההערכות נעות בין 5% ל- 15%, אבל אלו סתם הערכות, שלא ניתן לבסס עליהם שום מחקר סטאטיסטי.

בחברה הפארמה בה אני עובד, יש ענף של טיפולים ותרופות פסיכולוגיות.
ברגע שממישהוא מאותם כמה אלפי חוקרים ימצא פריצת דרך, המניה שלנו תכפיל את עצמה בין לילה.

בתור דוקטור מפורסם למנהל עסקים אתה בוודאי יודע

שיש לא מעט טכניקות לנטרל את הבעייה הזו.
לא כאן המקום לפרט אבל בגדול אני אזכיר שנטייה להטבית קיימת ברמות שונות.
ואפשר די בקלות לפלח את הלהטבים על פי "חוזק " נטייתם .
ואם גם אלו שהםן יחסית חזקים "לא מודים" אז מסתמא שכנראה שהם אינם כאלו
אפשר לקחת "מקדם בטיחות" ויש שאלות מנחות ועוד ועוד.
אי אפשר לבטל נתונים כה מובהקים רק בגלל שזה לא מוצא חן בענייך.
לגבי שיעור הלהטבים באוכלוסייה יש אין ספור מחקרים שכולם מתכנסים לאיזור ה 1-2 אחוזים.
הערכה של 5 אחוז שלא לדבר על 15 , היא מגוחכת , חסרת כל בסיס

והופכת את הדיון בנושא למופע ליצנות שמתאים לגיל התיכון

Henry0

Well-known member
לא, אין טכניקות לנטרל את זה.

כל בדיקה סטאטיסטית מבוססת על כמותם הייחסית באוכלוסיה.
וזה נתון בלתי ידוע, ובלתי ניתן לבדיקה (ניתן תאורטית, אך מטעמים אתיים לא יאושר מעשית).
כך שכל המחקרים הפופוליסטים הללו מעניינים, אולי מעשירים את המחשבה, אך אין מאחוריהם בסיס מדעי.

בחברה בה אני עובד, אחד הדברים הראשונים שבודקים לפני שמתחילים לחקור תרופה מסוימת, זו כמות החולים.
אם אנו לא מעריכים שהתרופה תביא לפחות 1.5 מיליארד דולר, לא מתחילים כלל לפתח. (עלות פיתוח ממוצעת היא 250,000$, ובערך 1 מתוך 5 מחקרים מגיעים לשוק).

מתרופה שפותחה להורדת לחץ דם ראתי נוכחנו בדבר נוסף, כמות החולים התבררה מאוחר יותר, כגדולה פי כמה מהצפי הקודם.
התברר, שברגע שהתרופה היתה בשוק, הרופאים התחילו להיות ערים למחלה, שקודם אפילו לא אבחנו אותה, וכמות החולים זינקה.

דומה יהיה באם נמצא שיטת טיפול פסיכיאטרית בהומו-סקסואליות, כמות הלהט"בים שיהיו פתוחים לקבל את התרופה תזנק.
יש בנושא הרבה אי וודאות, הגישה הכי קונסרבטיבית אצלינו, שמדובר על 5-7%, כמות שתקפוץ ל*-15% ברגע שימצא טיפול.
זו אכן הסקת מסקנות בתנאי אי וודאות, וזה בדיוק מה שכל חברות הפארמה כל הזמן עושות, ובהחלט לפעמים אנו טועים, רק שאסור לנו לטעות ברוב המקרים.

למזלי הטוב אלו מחקרים בצד הפסיכיאטרי והמוחי, וכפיזיקאי אני לא קשור לענף הזה, כך שבנושא זה אני יכול לישון בשקט.

תשמעי ננסי - נטיה לדתיות חשוכה ומפגרת מושפעת מאד מההורים

ומהסביבה . אנשים שגדלו במשפחה חרדית הם חסרי יכולת לביקות וספקנות .
הם בורים במתמטיקה , בגיאוגרפיה , בפיזיקה , בכימיה .
אין להם שום יידע על פעיולת הצמחיה , הגוף החי , האקלים .
כל תופעה טבעית נראית לחרדים כאלה מעשה של אלוהים והם מאמינים שאלוהים יכול לשנות את סדרי העולם .

חוץ מזה שהוכחת שאתה לא חכם מה הפקנו מההודעה שלך?

איך אתה רוצה שאני יגיב לגיבוב השטויות האינפנטיליות שכתבת??
יצא לך פעם לבר עם בחור הוגא ישיבה יוקרתית נניח אורחות חים או פונוביז'??
אני מניח שלא תתרשם , מהסיבה שכדי להתרשם יש צורך בידע בסיסי ובאינטלגנציה סבירה.
הרי אדם בור וחסר השכלה לא יורשם מידיעותיו של פרופסור לכימיה

מה שיפה זה סתימת הפיות של המחנה הליברלי

הרברפי לא חזר בו בגלל שהוא גילה דברים חדשים.
מה שהכריע אותו זה הלחץ המטורף בכל הערוצים, הטירור הלהטב"י המאורגן שוב התגלה במלוא עוצמתו והרברפי קרס מולו.
במדינת ישראל החשוכב מודל 2019 אסור לומר מילה אחת של ביקורת על קהילת הלטבי"ם.
אם רק תרמוז שהם לא ממש נורמלים תמצא את עצמך בתוך סופת הוריקאן מלאכותית מתוזמנת הייטב

ספי111

New member
הרב פרץ חזר בו בגלל שכנראה קיבל הוראה חד משמעית

מראש הממשלה שמשוויץ בעולם שאנחנו מדינה ידידותית לקהילה.
ואם לא הבנת, אותו רב יכול להחזיק בדעותיו החשוכות אבל לא חייב להיות שר.

למעלה