עדת המפתח בחקירת נתניהו: "גיל שפר, (ראש הסגל) סיפר לי

אבנר ג2

New member
עדת המפתח בחקירת נתניהו: "גיל שפר, (ראש הסגל) סיפר לי

"שקנה לנתניהו ואשתו מכספו שלו, שמפניות וסיגרים
ב-50 אלף שקל, ונתניהו לא החזיר לו"

"הוא סיפר לי שהזוג נתניהו חייב לו 50 אלף שקל על סיגרים שקנה מכספו"

בערב חג סוכות פרצה מהומה בבית ראש הממשלה - המיליארדר ארנון מילצ'ן הבטיח לבני הזוג נתניהו משלוח יפה: בקבוקי שמפניה וסיגרים. הדס קליין, העוזרת האישית הנאמנה ועדת המפתח בתיק 1000, התבקשה לארגן את המשלוח.

"הייתה פעם אחת ששרה אמרה, צרחה, צלצלה לצעוק על מילצ'ן על שלא שלחנו שמפניות". היא הסבירה: "זה היה באיזה שישי אחד או חג. אמרתי לו תשמע ארנון אל תבלבל את המוח. אני שלחתי את יונתן הנהג, זה היה ערב חג מסכן, הוא נסע לירושלים להביא לה את זה".

"אז התברר שגיל שפר מי שהיה ראש הסגל במשרד רה"מ החביא לה", המשיכה בעדותה. "שרה שטפה אותו שהוא גנב לה. צלצלתי אליו ושאלתי לאן זה נעלם כי אני יודעת שהבאנו להם. ואז הוא אמר שהם שומרים קצת בצד בגלל החג". קליין טענה כי שפר אמר לה שעוד מעט יש חג ואם יחסר יהיה בלגן ואת הסיגרים הוא אמר לה שהוא שם במגירה בחדר.

"אז גילי חטף ממנה מקלחת. הוא צלצל אליי ואמר לי 'את לא מבינה אני הולך ברגל עכשיו במקום לבית הכנסת כדי להביא לה את המשקאות כי שמנו בצד'".

"גילי שפר אמר לי 'את יודעת כמה כסף הוא חייב על סיגרים?'", אמרה. "שפר אמר לי פעם שהם חייבים לו חמישים אלף שקל על סיגרים שהוא קנה בעצמו לנתניהו. קנה לו וקנה לו ובחיים לא קיבל החזר". בשלב זה החוקר פנה לקליין ושאל אותה: "גילי התקשר ואמר לך את זה?", והיא השיבה: "כן בוודאות".

"שהוא אמר לי שהוא היה קונה לו ובחיים לא החזירו לו. אז אמרתי לו אתה מרוויח כנראה מעולה".

נתניהו: "הדס קליין היא שקרנית"
המשטטרה: " "עדותה ואמינותה של הדס קליין נבחנו ונסרקו באופן יסודי על ידי כלל הגורמים העוסקים בחקירה ואין חולק על כך שעדותה היא עדת אמת. זאת בניגוד לראש הממשלה וסביבתו"

נו ימנונים אומללים
את היצורים המגעילים האלה אתם רוצים לשוב ולהמליך עלינו?....
לא נותרה בושה בפרצוף שלכם?....

אבנר ג2

New member
אבל הרי לגירסתכם בתי המשפט הם סססמולנים משת"פים בוגדים

אז לבית המשפט אתה כן מוכן להאמין?....
או שאולי בינתיים כבר שיניתם את "דעתכם" על בתי המשפט?.....

DANIAVNI

Well-known member
אתה יודע שגם אני לא אוהב את משפחת נתניהו

אבל זה לא אומר שאני עכשיו צריך להאמין לכל דבר הכפשה .

לא מעניין אותך לשמוע/לקרוא את העדות של גיל שפר עצמו ?
אז עשיתי עבודה וחיפשתי בעצמי וזה מה שכתוב :

https://www.mako.co.il/news-law/crime-q3_2019/Article-57ba6de5d8dcb61026.htm

גם ראש הסגל קנה סיגרים לנתניהו?‎
האם ראש הסגל לשעבר בלשכת רה"מ רכש גם הוא מכיסו סיגרים עבור נתניהו? עדת המפתח בתיק 1000 הדס קליין העידה במשטרה שכך סיפר לה שפר. הוא עצמו אמר במשטרה שאכן קנה לנתניהו סיגרים אבל הייתה ביניהם התחשבנות

אבנר ג2

New member
ולפי שאתה מכיר כבר את נתניהו ואשתו

על תאוותיהם, קמצנותם, וגרגרנותם, למי אתה מאמין
לעדה שעדותה נבדקה ונתמכת ע"י המשטרה, או לנתניהו ושלוחיו?....

DANIAVNI

Well-known member
גיל שפר סותר את עדותה של הדס קליין

היא ( העדה האמינה לדעתך ) טוענת שגיל קנה לנתניהו מכספו
אבל הוא לעומת זאת טוען שהיתה ביניהם התחשבנות

למה שאאמין להדס קליין יותר מאשר לגיל שפר ?
כשיש סתירות בין העדויות.

ה כ ל

New member
ביבי הוא בכלל מעשן ״תן-לי״

הבעיה שהוא מעשן כוהיבה..

למעלה