מסתבר שהכניסה לבחריין אסורה על ישראלים!

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מדובר רק בוקטורים, אלא בנגזרות חלקיות מסדר שני

רק מי שלמד באוניברסיטה מדעים מדוייקים או הנדסה מבין את המונח ובזה שכתבה שידעה את זה כשהייתה ילדה בת 15, רק הוכיחה כמה היא
ואני לא מאמין שהיא למדה באוניברסיטה את המחלקות שציינתי בגיל הזה וסביר שגם לא אחרי גיל זה.

אידיוט

מה שייך "מושג מתמטי"? אני לא הכרתי ולא מכירה את המושג המתמטי. באנגלית, המילה 'divergence " משמעה פשוט סטיה מהמקובל. כלומר "divergent " הוא מי שחושב בצורה לא מקובלת. אתה נותן לעצמך מחמאה גדולה. האם יש לה "כיסוי"? כנראה, כלל לא. ובקשר "ידעתי בגיל 15 דברים שאתה לא תדע לעולם", אכן. רק שאתה לא הבנת את המשפט הזה. הבנת הנקרא!

Pussy Galore

New member
היא לא תפסיק לעמול לטשטש את טעותה, גם אם בלא הועיל.

' "divergence" משמעה פשוט סטיה מהמקובל. כלומר "divergent" ' ???
לא מניה ולא מקצתיה !!!
divergence הוא שם עצם, divergent הוא שם תאר.

' "ידעתי בגיל 15 דברים שאתה לא תדע לעולם" ' ???
לא עולה לטעון.

חכו, חכו, עוד תגענה התרברבויות שתעפנה אתכם מתוך גרביכם...

דיברגנט חדש

Well-known member
היא יצאה נעל כהרגלה ואף הרימה לי, שוב
, להנחתה

בואי אצטט את העילגת "במקרה אני מצטיינת במילוליות" לכן היא שמה מרכאות כאילו מצטטת את אשר כתבתי, רק שאני לא השתמשתי במונח "מושג מתמטי" שרק עילגת מצטיינת במילוליות תשתמש במילה 'מושג' בהקשר מתמטי.

אידיוט עלוב. לימדו אותך מילה: עילג. כנראה השתמשו בה ביחס

אליך ואל חבריך. ועכשיו, בדומה לערבי, אתה מתיז זאת בחזרה..... אלא , בהמה, יצאת אידיוט (כמו הערבי הנוהג תמיד להתיז על האירופי בחזרה מה שהאירופי אומר עליו), כי אתה פולט את הרפש שלך בדיוק על בת אדם שאם תדע חצי ממה שהיא יודעת בשפה העברית, ותתנסח לפחות בחצי מכתיבתך כמוה, תיחשב למחונן.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור, מחוננת שלי, תמשיכי לכתוב "מושג מתמטי"

נראה לי שהתיאור המתאים לך מכל, הוא חצי גאון

מטומטם עלוב

אולי נתחיל לעקוב אחרי כתיבתך ולכוון את הזרקור על כל גילוי עילגות שלך. זה יהיה שעשוע נהדר.

Pussy Galore

New member
"מושג" הוא רעיון, concept, idea.

"מונח" הוא בטוי, term.

לכן, דיברגנט (divergence) הוא מונח ולא מושג...

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור, אך חצי גאונה המצטיינת במילוליות לא יודעת את זה וממשיכה

לעשות לעצמה בושות.
&nbsp
כנראה, לא מכירה את הביטוי "סייג לחוכמה ---> שתיקה!" שזה מתאים לה כמו כפפה ליד לאור השטויות שנפלטות לה מהפה הרקוב שלה (חינוך מהבית).

טפש,

במקרה אני מצטיינת במילוליות. הדמיון בין "דיברגנט" (העברית לא סובלת מילה כזו, למרות קיומה של divergent באנגלית) לבין "דגנראט" יורגש דווקא ע"י אדם שהצליליות של מלים היא תחום ההצטיינות שלו.

Pussy Galore

New member
אדם המתרברב בשליטה עמוקה בשפה גם מגדף בתחכום, ב- style.

אולם את מגדפת כאחרונת התגרניות בשוק...

בוזי15

New member
די לנו שהתקשורת הימנית עושה מזה רעש .ואין לנו שר תקשורת

jj25

New member
מסתבר גם שבחריין היא מדינת אויב.!

מדינת בחריין,נתנו כניסה חד פעמית ליומיים.לקומץ ישראלים.
זה הכל.
הם עדיין אויב של ישראל.שאפילו לא מכיר בקיומה,
של מדינת ישראל.

בוזי15

New member
נכון אנו עדיין במצב שמדינות לא מכירות בנו .

ונאמר לי שבחלק מהמדינות יוצאות מפות שישראל כולה או חלקה בכלל לא מופיעות בה ולכן על ממשלות הימין לייצר מצב שישראל כן תוכר כמדינה רגילה

למעלה