מסתבר שהכניסה לבחריין אסורה על ישראלים!

הפרבולה

New member
מסתבר שהכניסה לבחריין אסורה על ישראלים!

התקשורת השמאלנית לא עושה רעש מהענין החמור הזה שמדינה שמארחת ועידת שלום עושה ההדרה לישראלים.
כל אנשי העסקים הישראלים שנכנסו לשם עם דרכונים זרים הם פשוט סמרטוטי ריצפה שמרשים למוסלמים בבחריין לרמוס את לאומיותם.

אם יש איזשהו שמץ של אמת בידיעה הזאת

אז מדובר בביזיון תהומי חסר תקנה!!!

והחבר'ה של טראמפ היו צריכים להעביר את האירוע
למקום אחר במפגין!!!!!

הפרבולה

New member
זה מה שאמר דורי גולד שנשאל היום ברדיון מדוע אינו בבחריין

הוא אמר שיש לו רק דרכון ישראלי ( לא בטוח שזה הציטוט המדויק )

דיברגנט חדש

Well-known member
היו צריכים ליידע את טראמפ

אני בטוח שאם היה יודע, לא היה נותן לזה לקרות.

בוזי15

New member
ביררנו בשגריריות .קשה להם להבחין אם מבקשי הדרכון הם ימניים .

בגלל זה אתה מסתיר את שם המשפחה שלך? וקורא לעצמך דווקא בניק שכל משכיל מערבי ישמע בו את הצלצול של המילה דגנראט?

ל"שם" אין כל משמעות.

To diverge זה לסטות מהשביל הראשי. יש divergent . אבל בעברית זה נשמע כמו קשקוש. וכן כן, מזכיר דגנראט, זו מילה בשימוש בשפתנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
נסי ce בסוף במקום ה-'t'

אבל עזבי, זה מונח שאין לך סיכוי להבין מה המשמעות שלו.

חחחח. מזרחי, סביר מאד שמבית פרימיטיבי, למד מילה

ומיד הוא מתנשא בטפשות על אשכנזיה (גם יורק רעל על אדם אשכנזי, וגם מבטא את שנאת הנשים המובנית של הערס המזרחי. שתי צפורים במכה אחת....) אידיוט, מה שאני ידעתי כבר בגיל 15, אתה לא תדע לעולם.

Pussy Galore

New member
אינך מצליחה לעבוד על איש, קשישה.

פשוט לא ידעת מהו divergence והנסיונות שלך להסוות ולעמעם זאת - מצחיקים כל מי שמכיר מונח זה...

evglev1

Well-known member
מנהל
בגללך שניכם/שתיכן סולקתם מפורום וואלה

למה אתה רודף / את רודפת אותה בפורומים אחרים?

Pussy Galore

New member
התואיל בטובך להסביר לי מה הבעיה אותה אתה רואה?!

על פי חלופי ההודעות בין דיברגנט לבין הקשישה, מספר פוסטים במעלה thread זה, אתה תופש כי הקשישה לא ידעה מהו דיברגנט (divergence) עד לרגע בו רמז לה הכותב מה פרוש כינויו.

הרי בבערותה - תהתה האם הכותב מסתיר את שם המשפחה שלו (בשערה כי מסגיר מוצא מזרחי) והאם הוא קורא לעצמו דווקא בניק שכל משכיל מערבי ישמע בו את הצלצול של המילה דגנראט?

משנתברר לה עומק בערותה וגרוע מכך, היות מספר קוראים מודעים לכך - נסתה לטשטשו כמיטב יכלתה ולמסמסו והתגוננה על ידי כתיבת הדברים הבאים:
"חחחח. מזרחי, סביר מאד שמבית פרימיטיבי, למד מילה ומיד הוא מתנשא בטפשות על אשכנזיה (גם יורק רעל על אדם אשכנזי, וגם מבטא את שנאת הנשים המובנית של הערס המזרחי. שתי צפורים במכה אחת....) אידיוט, מה שאני ידעתי כבר בגיל 15, אתה לא תדע לעולם".

כלומר היא מתרברבת במשתמע כי היתה פעם "ילדת פלא", נוסף על התרברבויות אחרות בפורומנו אודות יפי-תארה כביכול וטוב-טעמה.

התבונן נא בחלופי הדברים הללו כאן ובדבריה בכל יתר ה- threads ואמור לי אילו מדות תרומיות אתה מזהה בה שנעלמו מעיני.

אתה יכול להעביר את הארותיך והערותיך לי במסר אישי או ב- email אל [email protected]

Pussy Galore

New member
one step at a time. הבה נתמקד ב- clash הנכחי.

לא ידעת מהו divergence ונסיונך לטשטש זאת ולהשכיח - לא צלח ועל כך נתקפת טרוף...כמנהגך...

evglev1

Well-known member
מנהל
אז היא למדה את נושא הוקטורים במתמטיקה

להרבה אנשים יש נטייה מתוך בורות לבלבל את כינוי הגולש עם דגנראט.

Pussy Galore

New member
אולי למדה משהו, אולם לא מתמטיקה.

אין מקום לבלבול.
מי שלמד מתמטיקה - דיברגנט אומר לו משהו שהינו חסר-מובן למי שלא למד, ולעולם לא יבלבל בין דיברגנט לדגנרט...

למעלה