איפה ליברמן?

katomish

New member
הייתי אומר שהדרך שלך לשכנע לא טובה, אבל אני לא אשכנע אותך

לא מאמין הוא ויתר התנועות הקטנות יעברו את אחוז החסימה.

לדעתי הליכוד ודתיים ינצחו את הבחירות.

צביקה531

New member
מי שחושב שליברמן טיפש...

טועה ובגדול. הוא שועל פוליטי לא קטן. ביבי איכזב את הימין החילוני. מי שמכריז על החרדים כשותף טבעי הוא קשה לעיכול אצל חילוניים ולא משנה אם הם ימין או שמאל. חוק המרכולים היה חוצפה. אני חילוני וקניות הם חלק מהשבת שלי. למה? כי ככה בא לי ונוח לי. בישוב שלי (נצרת עילית) אני משלב קניות עם סעודה בחוץ. בילוי משפחתי לכל דבר. ויעז מישהו לומר לי לא. מי שנכנע לחרדים בכלל ולחסידות גור בפרט לא יכול לייצג אותי. אני מבין שבשיטה שלנו אתה חייב שותפויות. אבל מי שהדוסים מבחינתו הם "שותף טבעי" יכול לשכוח ממני.

איציק3332

New member
אתם מנסים לסכסך ולקחת לנו את החרדים

כואב לכם שיש לנו את החרדים ולכם אין עם מי להקים קואליציה..הרי החרדים ישבו בכל ממשלות השמאל ואז היה לכם נוח לתת להם מיליטרדים. אגב אז גם רבין וברק שכחו ממך? כי גם הם הלכו עם החרדים

איציק3332

New member
נכון להיום גם אתם לא יכולים,ואין לכם עם מי להקים קואליציה

הייתי מאוד רוצה ממשלה של ליכוד וכחול לבן בראשות ביבי. הבעיה שלי בכחול לבן שגנץ לא נראה מתאים לתפקיד שר בכיר

marabo

Well-known member
אם אתה תומך הליברמן ה"ימני"

שמוכן לוותר על הבית שלו בנוקדים תמורת מדינה פלסטינית אז אתה ימני כמו שאני רקדנית בלט.

marabo

Well-known member
ניראה לי שהתבלבלת

פינוי נוקדים להקמת מדינה פלסטינית זו לא ההשקפה של הימין

evglev1

Well-known member
מנהל
תלוי במה מדובר ליברמן ממש לא איש ארץ ישראל השלמה

אבל לשלול אזרחות מאזרחים שחותרים תחת המדינה זאת ימניות.

למסור את המשולש על כל אזרחיו הלא נאמנים, מצד אחד וויתור שמלאני על השטח, מאז שני מתכונת ימנית להשתחרר מאוכלוסייה עוינת.

וגם בביטחון הוא נץ לא קטן של פעולות ביטחוניות חסרות פשרות ולא להתחשב באזרחים הערבים שנהרגים.

מי שחושב אפשר לחתן יהודים עם גוים מחוץ לרבנות טיפש.

חלק גדול ממצביע ליברמן יש להם נכדים גוים.

אז אני מבין שעם הרקורד של ליברמן

אין סיכוי שתצביע בשבילו.
&nbsp
אני צודק?

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא בהחלט טיפש

הוא עכשיו חי בבועה, בדיוק כמו פייגלין בבחירות האחרונות שהסקרים הראו לו שהוא עובר את % החסימה בגדול והכל התנפץ לו בפרצוף וזה בדיוק הולך להיות גורלו של ליברמן.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם כבר, אז פונדו

למעלה